Перейти к содержанию

Смолистость древесины


gri

Рекомендуемые сообщения

доречі на лісхозі доска суха необрізна сосни 500 гр
у нас леса в округе нет, пасадки и те люди на дрова порубили.Цена не обрезной сухой доски третьего сорта 1200 гривен.Столярка у нас золотая.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ПАЛАНОЧКА ти где таких цен насмотрелся.ЭТО цена трёх летней давности

ну ось неділі 2 назад з лісником говорив він мені сказав що ялинка сухостой по 250 гривень продасть . Справа може бути в тому що по перше це сухостій отже для лісника це те саме що дрова я так зрозумів . По друге в нас ялинка в лісі рілкість наскільки я знаю є пару невеликих ділянокдесь по 5 га , а ліс у нас в основному дуб ,можливо через те щоїї мало йому і діти її треба я так думаю. зараз тільки ще не купив бо дороги там в лісі замело дуже а лісовози в другому місці возять там дороги немає уже як сніг зійде тоді . що до 500 гр за сосну так це звонив по телефону по обяві в районій газеті мені сказали що привозять сосну і Ліственицу (не знаю як по українськи зветься) в лісхоз і ціна 500 гривень може я щось не те поняв?, але злісником сам говорив за сухостой тут точно тому і вирішив що мені дешевше купити кругляк ісамому на пелораму. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

за сухостой поверю :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

за сухостой поверю :)
і без документів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

доречі на лісхозі доска суха необрізна сосни 500 гр

Дійсно дуже дешево,по такій ціні треба набирати на запас... :)
і без документів.

Так як що ліс під хатою то навіщо ті документи... ;)
ну ось неділі 2 назад з лісником говорив він мені сказав що ялинка сухостой по 250 гривень продасть .

Тільки дивітся щоб лісники гниляків-трухляків не підсунули під видим сухостою...Я зазвичай заготовляю сам (звісно все домовлено з лісником і дерева "відбиті") Складаю сухостій "діловий" окремо а підгниле окремо.Плачу за сухостій а все інше "в нагрузку" на дрова безкоштовно. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(Санич @ 2.3.2010, 20:20) за сухостой поверю і без документів.

я те дерево бачив вроді не гниль а буду брати там видно буде. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Частина вуликів в мене куплені б/у, декілька зробив сам. Я брав соснову дошку 40 мм. Сохла десь місяць. Зробив лежаки і рамки до них. Четвертий зараз доробляю. Деревини брав на 400 грн. Вийшло гарно, враховуючи мої не надто професійні навички.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Частина вуликів в мене куплені б/у, декілька зробив сам. Я брав соснову дошку 40 мм. Сохла десь місяць. Зробив лежаки і рамки до них. Четвертий зараз доробляю. Деревини брав на 400 грн. Вийшло гарно, враховуючи мої не надто професійні навички.
за 400 грн зробыти 4 лежаки :IMHO1: не реально.Получается лежак 100грн это :umora: можно открывать неплохой бизнес
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

за 400 грн зробыти 4 лежаки не реально.Получается лежак 100грн это можно открывать неплохой бизнес

я збираюсь зробити з куба 4-5 корпусних безфальцевих рогатих на 145 рамку ліс за куб 250 гр.+порізати на пилорамі+ шурупи +клей+непередбачені росход і тд. і тп. от і вийде 100-150 грн. вулики роблю сам.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я збираюсь зробити з куба 4-5 корпусних безфальцевих рогатих на 145 рамку

Из куба обрезной доски получается 60 корпусов, т.е. 12 ульев :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Недолік сосни - смола виступає і коли шліфуєш, швидко забивається шкурка (я шліфую дрелью з насадкою). Доски я брав рік тому, може вже подорожчали. І ще слід додати витрати на транспорт. В Києві в магазині бачив такі вулики, як я зробив, десь до 600 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. Доски я брав рік тому, може вже подорожчали. вот это уже другой разговор :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я збираюсь зробити з куба 4-5 корпусних безфальцевих рогатих на 145 рамку

Из куба обрезной доски получается 60 корпусов, т.е. 12 ульев :hi:
ну 12 это перебор!!! поскольку нужно посчитать еще и днища,подкрышники,и криши!!! итого около9-10ульев. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну 12 это перебор!!! поскольку нужно посчитать еще и днища,подкрышники,и криши!!! итого около9-10ульев.

Где-то на форуме я уже писал об этом. Вышло у меня из куба доски 60 корпусов, 23 дна и, кажется, 17 крыш. Еще остался материал на изготовление каркасов разделительных решеток. Никакого перебора :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Из куба обрезной доски

Толщина доски? 60 корпусов на какую рамку?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Толщина доски?

30 мм
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 мм

и корпуса на 145, небось. Тогда поверю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

и корпуса на 145, небось. Тогда поверю.

Именно на 145. Но речь шла о количестве ульев, которое можно изготовить из одного кубометра доски. Как ни крути - получится 12 штук. Хотя... могут быть варианты :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

из одного кубометра доски

Я делал 80 ульев -(2 на 230 и 3 на 145) из доски 22мм. Говоря о кубе досок очень важно уточнять ее толщину , а говоря о количестве корпусов уточнять на какую они рамку. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Говоря о кубе досок очень важно уточнять ее толщину

Согласен полностью. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хочу робити вулики з корпусом на 145 мм рамку по 6 на вулик товщина корпусу 25мм або 20 ще не вирішив, робив раніше корпуса на 230мм рамку з 20мм дошки вроді нічого поганого порівняно з корпусом з 35 мм дошки не помітив ,а корпус на 20мм легший набагато .

Именно на 145. Но речь шла о количестве ульев, которое можно изготовить из одного кубометра доски. Как ни крути - получится 12 штук. Хотя... могут быть варианты

збираюсь купии 4 куба лісу скільки вийде обрізной дошки не знаю але якщо я виготовлю з куба бодай штук 8 буду на 7 небі від щастя :ole_ole::umora::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хочу робити вулики з корпусом на 145 мм рамку по 6 на вулик

Это еще зачем? Любите небоскребы?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(Паланочка @ 12.3.2010, 11:36) хочу робити вулики з корпусом на 145 мм рамку по 6 на вулик Это еще зачем? Любите небоскребы? -------------------- Самое лучшее - сделанное собственными руками.

5 на сімю і +1 корпусзапасний ну наприклад на отводок на стару матку чи корпус з медом на зиму забрати а пустий дати щоб не зменшити обєм вулика ,а взагалі розраховую на 5 кпрпусівсили сімї. Ось щось вроді цього :dntknw::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 на сімю і +1 корпусзапасний

Пять корпусов по шесть полурамок. Это в эквиваленте получится пятнадцать рамок на 300 мм. :IMHO1: это очень мало для нормальной семьи.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пять корпусов по шесть полурамок. Это в эквиваленте получится пятнадцать рамок на 300 мм. это очень мало для нормальной семьи. -------------------- Самое лучшее - сделанное собственными руками.

Вибачте але ви не зрозуміли , вибачаюсь за не точність корпуса по 10 піврамок 5 корпусів по 10рамок +1 корпус запасний теж на 10 піврамок :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Смолистость древесины

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...