Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Sign in to follow this  
ДобровоЛ

З Днем Військово-Морського Флоту!

64 posts in this topic

11 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Ми частенько виходили вам на заміну чи на підтримку...

на Балтиці проходив учебку в Ломоносово

9 часов назад, miro сказал:

О! Знамо! Учебка та що треба!:ay:

Edited by ДобровоЛ
Кум там її пройшов. Ми так і дружимо вже понад 40 (!) років.

9 часов назад, miro сказал:

Мой батя, тоже там в учебке был, потом на ЧФ!:ole_ole:Радиометрист- наблюдатель. С Праздником!:hi::az:

Edited by Andruhan

12 минуты назад, Andruhan сказал:

Мой батя, тоже там в учебке был, потом на ЧФ!:ole_ole:Радиометрист- наблюдатель. С Праздником!:hi::az:

дякую,батю з празником!:az:

14 минуты назад, Andruhan сказал:

теж був в бч7

23 часа назад, miro сказал:

теж був в бч7

Кажись бч4, уже не спрошу...:(

2 минуты назад, Andruhan сказал:

Кажись бч4, уже не спрошу...:(

вибачте. так у нас навчали для бч4 і бч7

Усіх- всіх вітаю з Днем Військово-Морського Флоту! :ole_ole::baby::UA:

А Єгора окремо: "Так держать!"

Качаю мед...:wave:

Edited by ДобровоЛ

Дякую всім за нагадування. Всіх колишніх моряків - пасічників щиро вітаю!

Північний флот, гідроакустик, від матроса до главстаршини,1969-1972, пос. Гаджієво. Радіометристи і гідроакустики відносились до радіотехнічної служби - РТС.

Вітаю всіх з Днем ВМФ!:UA:

Я - син моряка-підводника. Мій батько служив на Північному флоті, Сєвєроморськ, 1976-1979. Від матроса до главного старшини, службу проходив на підводному човні. Вже 38 років пройшло, а форму він і донині береже...

P.S. В дитинстві за свої вибрики отримував регулярно по м'якому місцю батьковим морським ремнем:)

:)

Edited by Посторонним В.

6 годин тому, Alazon сказав:

Північний флот, гідроакустик, від матроса до главстаршини,1969-1972, пос. Гаджієво. Радіометристи і гідроакустики відносились до радіотехнічної служби - РТС.

Дякую, всіх з днем ВМФ

Північний флот, к/о рм/артелерійських до главстаршини Ара Губа корабль 1135 проект, Жаркий, бортовий 921,947, в\ч 59152 ,бойова служба 90-91рік Югославія, Персидський залив:hi:

ось такий проект,правда це Задорний, наш був модернізований,основний акцент це гідроакустичний комплекс звезда м1, так звана бульба

Zadornyy1988.jpg

я пю до дна

Edited by miro

Только добрался до компьютера, но хоть и поздно но хочу поздравить всех кто проходил службу на море. С ПРАЗДНИКОМ, БРАТИШКИ !!!  Служил морских частях погранвойск, корабль пр.125А. Старшина моторной команды. 4 Отдельная бригада пограничных сторожевых кораблей. Маневренная база Вентспилс.

1 час назад, ALEKS1952 сказал:

Только добрался до компьютера, но хоть и поздно но хочу поздравить всех кто проходил службу на море. С ПРАЗДНИКОМ, БРАТИШКИ !!!  Служил морских частях погранвойск, корабль пр.125А. Старшина моторной команды. 4 Отдельная бригада пограничных сторожевых кораблей. Маневренная база Вентспилс.

Приєднуюсь до привітань ! 

Edited by Кагарлик

16 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Усіх- всіх вітаю з Днем Військово-Морського Флоту! :ole_ole::baby::UA:

А Єгора окремо: "Так держать!"

Качаю мед...:wave:

Добровола вітаю окремо це його свято!

Земляче, бажаю щоб посуди не хватило!

В 30.07.2017 в 06:59, Alazon сказав:

:ay::wave: м. Балтійськ (Піллау), 73-76 Двічі Червонопрапорний Балтійський флот, Червоноправонопрапорна, ордена Нахімова 1 ступеня 36 бригада ракетно-торпедних катерів,  крилатий великий торпедний катер , механік-оператор ЗАС, зараз- майор запасу - дослужився у "партизанах".:baby:

Edited by ДобровоЛ

23 години тому, Кагарлик сказав:

Добровола вітаю окремо це його свято! 

Щиро дякую!:wave:Саме так і сталося!:umora:

В 30.07.2017 в 21:22, ALEKS1952 сказав:

Дякую!

А ми частенько виконували і ваші функції - ходили на допомогу та підтримку.У мене 206 м проект був. 50 вузлів ходили!:ay:

Edited by ДобровоЛ

В 30.07.2017 в 12:54, miro сказав:

Дякую, всіх з днем ВМФ

Північний флот, к/о рм/артелерійських до главстаршини Ара Губа корабль 1135 проект, Жаркий, бортовий 921,947, в\ч 59152 ,бойова служба 90-91рік Югославія, Персидський залив:hi:

ось такий проект,правда це Задорний, наш був модернізований,основний акцент це гідроакустичний комплекс звезда м1, так звана бульба

Zadornyy1988.jpg

я пю до дна

Красавець!:ay:

Це  така стояла на БПК "Сторожевий", який нас посилали торпедувати в 75-му, коли вони хотіли гайнути за кордон?:ah:

Edited by ДобровоЛ

44 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Красавець!:ay:

Це  така стояла на БПК "Сторожевий", який нас посилали торпедувати в 75-му, коли вони хотіли гайнути за кордон?:ah:

то він тоді ще ганц-шпігель був, як в нас старі люди кажуть.

Тільки що, miro сказав:

мене в 90-му в Дубровнику заарештували були,але сутку нерви поїли і звільнили,а клеїли спробу втечі в ФРГ, но то вже не той час був і говорити можна було все, хоча зубами дурні скрипіли, як сани на морозі

21 час назад, ДобровоЛ сказал:

зараз- майор запасу - дослужився у "партизанах".

Ну зараз в запасі дають найбільше старлея, власне у мене таке звання після військової кафедри. На флоті служив в 272 лабораторії настройки і регулювання корабельної техніки (філія 5 відділу флоту),технарь-ремонтник. В моря ходив приписним на всьому, що було в нас в ескадрі - Дизельні трьохракетні ПЛ 627проекту (база в Оленьей губі), атомні трьохракетні ПЛ,  16- ракетні ПЛ 671Б проекту, як їх ще звали Івани Вашінгтони, торпедний катер, торпедолови, катер звязку, навіть невеликі баржі-самоходки каботажного плавання. Зона плавання від Мотовської затоки до Атлантики та моря Льодовитого океану до Полюса, Мав йти в автономку на злощасній К-19 "Хіросімі", та шеф, слава Богу, не пустив, а якраз моя койка мала бути в 10 відсіку. Будучи дома в відпустці сказав, що буду в морях на такій ПЛ, Після ДМБ побачив, що мати посивіла, бо вражі голоси трубіли про аварію, я ж в той час був в губі Оленья.... Багато є спогадів...

ДобровоЛ  а чого Ви в профіль виставили фото Заліщик?

Прошу пробачити.

Не провтыкал.Дождь,гроза и звязку никакого.

От имени ст.1 ст. запаса всех кто хотел ленточки,тельник и прогары поздравляю братишки с Днем ВМФ!!!:az::az::az:

Комотд радиоэлектромехаников АПА Тюльпан комплекса КТ-100.

БЧ-3.Ракеты-торпеды Р-85.БПК 1-го ранга.Проект 1134А.Адмирал Октябрьский.КТОФ.В составе 10 ОпЭск.г.Владивосток.

Доброволу

Леня,вибачай,собирался и...засобирался.Как говорит жена Подружки-любовницы не пустили.:umora:

23 часа назад, ДобровоЛ сказал:

:ay::wave: м. Балтійськ (Піллау), 73-76 Двічі Червонопрапорний Балтійський флот, Червоноправонопрапорна, ордена Нахімова 1 ступеня 36 бригада ракетно-торпедних катерів,  крилатий великий торпедний катер , механік-оператор ЗАС, зараз- майор запасу - дослужився у "партизанах".:baby:

Яку ЗАС апаратуру використовували??

23 години тому, miro сказав:

Міро, а я й відчував ,що ти в чомусь як рідна душа... А виходить, що нас море зближує. А пакети твої - супер! Якщо потребуватиму прикупити бджіл, тільки до тебе!  І точно сам приїду по них  чого б то не вартувало ! :ay::umora::wave:

43 хвилини тому, Cap63 сказав:

Яку ЗАС апаратуру використовували??

Ландиш, Сирена, Ключ. Тепер про це вже можна й говорити...:umora: