Перейти к содержанию

З Днем Військово-Морського Флоту!


Рекомендуемые сообщения

Усіх точківців, хто служив на флоті вітаю з Днем Військово-Морського Флоту! :ole_ole::az::veselo: Я про ВМФ СРСР. Бо, на моє повне переконання, в Україні флоту не існує , лиш був приварений до стінки "бойовий" підводний човен "Запоріжжя" :blink::ax: ДобровоЛ, балтієць 1973-1976 р., великий торпедний катер на підводних крилах, м. Балтійськ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Усіх точківців, хто служив на флоті вітаю з Днем Військово-Морського Флоту!
Так вроде ещё не наступило последнее воскресенье июля :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Усіх точківців, хто служив на флоті вітаю з Днем Військово-Морського Флоту!
Так вроде ещё не наступило последнее воскресенье июля :dntknw:
Мико! Так завтра ж !!! Через 75 хвилин! :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мико! Так завтра ж !!! Через 75 хвилин! :az:
Таки завтра ,не сьогоднi Не нужно торопиться жить :IMHO1:Мы с вами уже две трети из отведенного ,прожили
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мико! Так завтра ж !!! Через 75 хвилин! :az:
Таки завтра ,не сьогоднi Не нужно торопиться жить :IMHO1:Мы с вами уже две трети из отведенного ,прожили
А підготовка до свята? - фарбування, чистка мідяшок, драйка палуби, глажка, підготовка флагів розцвічування... Це ж теж включає у себе святкування. :baby::ax::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДобровоЛ, балтієць 1973-1976 р., великий торпедний катер на підводних крилах, м. Балтійськ.

с праздником ! я ДобровоЛ, так же служил в Балтийске , года не скажу , СКР "Пылкий" .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так же служил на Балтике. Морские части погранвойск. 4ОБСКР, Лиепая-Вентспилс. ПСКР проэкта 125А Крылатый. 1971-1974. Всех с праздником! :ole_ole::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Балтикаааа!!!! хорошие тельники давали в аттестате там.вязанные :ay: На севере,правда , были получше:шерстянные :ah: всех с праздником,кстати :baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Балтикаааа!!!! хорошие тельники давали в аттестате там.вязанные :ay: На севере,правда , были получше:шерстянные :ah: всех с праздником,кстати :baby:
А то - рибацькі. Ну, а шерстяні - один, здається, чи не на всі три роки... :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДобровоЛ, балтієць 1973-1976 р., великий торпедний катер на підводних крилах, м. Балтійськ.

с праздником ! я ДобровоЛ, так же служил в Балтийске , года не скажу , СКР "Пылкий" .
ИрТиМакс ,В позивних такого ніби не зустрічав,- я служив у Засі. Мабуть, не з Балтійська? ALEKS1952 Знав такі. Ми виходили на підтримку(а ходили ми до 50 вузлів! ),-у нас же ще й чотири торпеди по 2,5 тонни були самонавідні кисневі. Ну, а вперше їх ми випробували саме в Лієпаї на рейді.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДобровоЛ, я служил позже Вас . :hi: а может старшина Колобаев (Колобок) из-по Харькова тоже пчеловодит , прошу откликнутся .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а шерстяні - один, здається, чи не на всі три роки...

в аттестат давали один,но я привёз домой три... :ah: побывал в Североморске три месяца.Здесь
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а шерстяні - один, здається, чи не на всі три роки...

в аттестат давали один,но я привёз домой три... :ah: побывал в Североморске три месяца.Здесь
Років з вісім тому я там теж побував у відрядженні і в Мурманську теж. Там же й в море виходив вперше за останні кілька десятиріч (Єгипет не беру в рахунок), ходили до місця бою нашого СКР(переробленого з рибачка) з фашистською ескадрою( запам"ятував ім"я), клали вінок на воду..
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О, два дні мене не було а тут ціла полеміка, про мене забули? Я також флотський. КСФ. Северомоск. Кортик :ole_ole::az::az::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Всех, кому дороги бескозырка и гюйс, с праздником! За тех кто в море!:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

по моєму сьогодні в україні день працівників торгівлі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ALEKS1952 сказал:

Всех, кому дороги бескозырка и гюйс, с праздником! За тех кто в море!:az:

Не моряк, но всех с праздником!

За всех кто в сапогах!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, кузмич сказал:

Не моряк, но всех с праздником!

За всех кто в сапогах!

Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, кузмич сказал:

Не моряк, но всех с праздником!

За всех кто в сапогах!

Приеднуюсь до поздоровлення i добавляю 

за тих, хто в ластах 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Мико сказал:

Приеднуюсь до поздоровлення i добавляю 

за тих, хто в ластах 

дякую, я вже стільки пити за тих хто в морі не годен, мож давайте за тих моряків хто на пасіці:friend_drink:

4 часа назад, wwlo сказал:

по моєму сьогодні в україні день працівників торгівлі.

ладно, давайте ще за торговий флот,ще якраз трішки залишилось:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вивісив на пасіці заборонений в Україні прапор, під яким 40 (!) тому ходив на своєму крилатому торпедному на НАТОВців! Слава героям! За тих , хто в морі, на вахті і гаубвахті!!! (а укрфльоту то вже і немає....З трансбойта останній "вогонь" вели у Севастополі,-  позореще!! "герої"....):helpme::dntknw::dntknw:

Усіх корефанів-пасічників - вітаю!:az::az::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.07.2015 в 14:08, sij сказал:

О, два дні мене не було а тут ціла полеміка, про мене забули? Я також флотський. КСФ. Северомоск. Кортик :ole_ole::az::az::az:

в цьому році святкуєте, тоді вітаю! я теж в Сєвєроморську, але на справді Ара Губа пос. Відяєво командир відділення радіометристів артелерійських бч7 глав, старшина БПК Жаркий

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, wwlo сказал:

по моєму сьогодні в україні день працівників торгівлі.

Єврейська жилочка відчутна...:ah::umora: А ми в цей день роками - понад 40 літ (!)вже, святкуємо День ВМФ!

4 часа назад, ALEKS1952 сказал:

Всех, кому дороги бескозырка и гюйс, с праздником! За тех кто в море!:az:

:az::baby::ax::ole_ole: - Замість "флагов расцвечивания":umora::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?26?.?07?.?2015 в 21:57, ALEKS1952 сказал:

Так же служил на Балтике. Морские части погранвойск. 4ОБСКР, Лиепая-Вентспилс. ПСКР проэкта 125А Крылатый. 1971-1974. Всех с праздником! :ole_ole::hi:

Ми частенько виходили вам на заміну чи на підтримку...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...