Перейти к содержанию

Органічне бджільництво


Рекомендуемые сообщения

13 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Та при чому тут це? Чоловік видно в курсі - ЩО це таке - органічний продукт. Лежить тут він на прилавках, деколи у два , а то й три рази дорожче за звичайний... Бачив і мед такий - десь вдвічі він дорожчий за звичайний.:dntknw:

i не тiльки медок" Довгань " називалось це лайно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, UkrUser сказал:

Якраз чистий віск - одне з найважчих завдань

Ну якщо бджоли своiми дзеркальцями будуть продуцировати брудний вiск тодi тему закрити i не :ae: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, UkrUser сказал:

Якраз чистий віск - одне з найважчих завдань

Используя ту же безвощинную технологию это можно элементарно организовать, если овчинка стоит выделки.

Это просто заложенно  в нашем менталитете, каждый из нас знает 1000 способов как разбогатеть. Вот только почему то сами не спешат это делать, но зато советов другим раздать как это осуществить всегда рады :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Николай S сказал:

....бо нема  нормальної вощини, треба діставати вальці і всю решту для власного виробництва але не факт що свій забрус чистий.

Якi вальцi , яка вощина . Екологiчну паличку з лiсiв Норвегii i бджоли там стiльничок вiдтягнуть 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Берендей сказав:

Я не ловлю вас на лжи. Вы просто утверждаете что на органику бешеный спрос, и что сертификация не настолько дорога. Вот я и подумал что вы практик а не теоретик.

Та ні, просто я працюю в "Бартнік" і вивчив правила сертифікації з перших вуст. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, UkrUser сказал:

Та ні, просто я працюю в "Бартнік" і вивчив правила сертифікації з перших вуст. 

Є одна в цій справі перепона це експорт такого меду, ніхто з замовників не схоче працювати з об'єднанням пасічників, можуть лише з великою організацією, хоча теоретично це можливо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, UkrUser сказал:

Та ні, просто я працюю в "Бартнік" і вивчив правила сертифікації з перших вуст. 

Я там не работаю но правила тоже читал для расширения кругозора. Объясните мне дураку где объявление от Бартник "Осуществляем закупку  эко меда в неограниченном количестве при наличии таких то документов по цене ..."  Вот когда появятся такие предложения, тогда и можно будет говорить что спрос на такую продукцию есть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Мико сказав:

Ну якщо бджоли своiми дзеркальцями будуть продуцировати брудний вiск тодi тему закрити i не :ae: 

Романовичу, у Ваших словах докір експортерам. Ні, справа не в тому, що бджоли продукують брудний віск. Справа в тому, що у нас немає вощини органічної і справа в тому, що, у воскові нагромаджуються шкідливі  речовини, які заборонені у органічному виробництві. Одне з найважчих завдань - пройти лабораторні дослідження воску. Це робить сертифікуючий орган

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, UkrUser сказал:

Та ні, просто я працюю в "Бартнік" і вивчив правила сертифікації з перших вуст. 

Та це ми пам*ятаемо навiть з тих пiр коли у вас ще iнщий нiк був 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, UkrUser сказал:

Романовичу, у Ваших словах докір експортерам. Ні, справа не в тому, що бджоли продукують брудний віск. Справа в тому, що у нас немає вощини органічної і справа в тому, що, у воскові нагромаджуються шкідливі  речовини, які заборонені у органічному виробництві. Одне з найважчих завдань - пройти лабораторні дослідження воску. Це робить сертифікуючий орган

Який ще докiр експортерам .Так що може бути ще органiчнiше нiж  безвощинна технологiя пасiчникування 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Мико сказал:

Якi вальцi , яка вощина . Екологiчну паличку з лiсiв Норвегii i бджоли там стiльничок вiдтягнуть 

НУ-ну, не спішіть з висновками я писав не зі стелі.....мабуть  щось десь взнавав...

 

25 минут назад, Николай S сказал:

....бо нема  нормальної вощини, треба діставати вальці і всю решту для власного виробництва але не факт що свій забрус чистий.

людина  теж пише 

 

7 минут назад, UkrUser сказал:

.... Справа в тому, що у нас немає вощини органічної і справа в тому, що, у воскові нагромаджуються шкідливі  речовини, які заборонені у органічному виробництві. Одне з найважчих завдань - пройти лабораторні дослідження воску. Це робить сертифікуючий орган

тож майте терпіння ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, UkrUser сказал:

у воскові нагромаджуються шкідливі  речовини,

все таки я також вважаю що сам віск і напрям органічного бджільницва залежить від місця де буде пасіка...ну дуже вже в нас розвинене сільске господарстово, хімію на хліб намазують і хімією заїдають.

Я б наприклад справився з вимогами орнанічного бджільництва,не було б ніякої хімії, та тільки це не  реально, вона навкруги, нажаль

2 минуты назад, Николай S сказал:

людина

вальці не обов*язкові, можна вафельницею обійтися

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Який ще докiр експортерам .Так що може бути ще органiчнiше нiж  безвощинна технологiя пасiчникування 

А кому і як Ви докажете, що вона у Вас безвощинна?,:hmm: всього навсього треба папірець, що Ваш Воск чистий:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Николай S сказал:

НУ-ну, не спішіть з висновками я писав не зі стелі.....мабуть  щось десь взнавав...

 

людина  теж пише 

 

тож майте терпіння ....

Та я вже вiдповiв про безвощинне бджiльництво 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, larson сказал:

 

вальці не обов*язкові, можна вафельницею обійтися

це залежить від того хто до чого звик і що лежить в кладові:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Николай S сказал:

А кому і як Ви докажете, що вона у Вас безвощинна?,:hmm: всього навсього треба папірець, що Ваш Воск чистий:umora:

головне що вiн буде чистий ,i я не боятимусь нiякоi перевiрки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Мико сказал:

головне що вiн буде чистий ,i я не боятимусь нiякоi перевiрки 

Перевірку проходить не лише сам товар тобто мед. перевіряють всю технологію, версія  "безвощинна" не  проходить.....доречі на кустарну медогонку потрібен сертифікат на весь матеріал з якого виготовляли деталі  , що контактують  з медом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якi вальцi якi вафельницi 

i туди i туди треба забруднений вiск класти 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

 

i туди i туди треба забруднений вiск класти 

 

саме тому і писали про аналіз воску до виготовлення вощини

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Николай S сказал:

А кому і як Ви докажете, що вона у Вас безвощинна?

Нiкому нiчого не збираюсь доказувати 

Збираюсь стару iржаву оцинковану медогонку запускати в процесс вiдкачки 

зливати мед в алюмiнiевi бiтони i продавати по 2 $ 

навiщо менi 4,4 $ i бескiнечнi танцi з бубном 

Вихожу з теми вона мене бiльше не цiкавить .

Прошу мене в цiй темi не цитувати ,бо вiдповiдi не буде 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Николай S сказав:

Перевірку проходить не лише сам товар тобто мед. перевіряють всю технологію, версія  "безвощинна" не  проходить.....доречі на кустарну медогонку потрібен сертифікат на весь матеріал з якого виготовляли деталі  , що контактують  з медом.

Це правда. Медогонка потрібна з харчової нержавійки.

А про віск наступне скажу. Якщо навіть ви не поставите жодного листка вощини, впровадите безвощинну технологію, є ймовірність того, що бджоли забруднять його, приносячи нектар з пестицидами,  або забрудните ви, використовуючи недозволені препарати. Лабораторні дослідження воску проводить сертифікуючий орган, а не експортер

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, UkrUser сказал:

Це правда. Медогонка потрібна з харчової нержавійки.

А про віск наступне скажу. Якщо навіть ви не поставите жодного листка вощини, впровадите безвощинну технологію, є ймовірність того, що бджоли забруднять його, приносячи нектар з пестицидами,  або забрудните ви, використовуючи недозволені препарати. Лабораторні дослідження воску проводить сертифікуючий орган, а не експортер

Давайте по порядку, що за чим потрібно робити і в яких органах, я так розумію рееструється ЕКО виробництво, потім проводиться перевірка конкретної партії товару, але я особисто не мав часу вникнути в тонкощі, тож прошу викладіть те що Вам відомо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Николай S сказал:

Давайте по порядку, що за чим потрібно робити і в яких органах, я так розумію рееструється ЕКО виробництво, потім проводиться перевірка конкретної партії товару, але я особисто не мав часу вникнути в тонкощі, тож прошу викладіть те що Вам відомо.

Читайте первоисточники а не сарафанное радио.

http://www.biocert.ru/index_farm_api.html

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Мико сказав:

Якi вальцi , яка вощина . Екологiчну паличку з лiсiв Норвегii i бджоли там стiльничок вiдтягнуть 

Так там же гітлерівці "важку"воду створювали для атомної бомби...:ah:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...