Перейти к содержанию

Кормушки


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

Що цікаво, ось безпосередньо сайт самого виробника , тут ціна уже значно цікавіша і залежить від кількості заказа. Єдине це умова поставки FOB:

http://www.glorious-future.com/productgrouplist-802876592/Hive_Inner_Feeder.html?spm=a2700.icbuShop.prup15aafb.14.3e7f644cPoq3Aa

 

Можна пробувати кооперуватися

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось лот в 100 кормушок і ціна уже 2,2 долара. Цікаво яку ціну вони готові дати на лот в 1000 штук чи більше

http://www.glorious-future.com/product/60493727902-802869145/Black_deep_plastic_beekeeping_equipments_6kg_bee_hive_frame_bee_feeder.html?spm=a2700.icbuShop.prewdfa4cf.10.15b45f24jOUl6s

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обратите внимание на длину кормушки в описании, кажись, не влезет в наши корпуса. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Без плечиків довжина 460мм, плечики можна обрізати.  Да уж 1,5 см зайвих

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, mascot сказал:

Ось лот в 100 кормушок і ціна уже 2,2 долара. Цікаво яку ціну вони готові дати на лот в 1000 штук чи більше

http://www.glorious-future.com/product/60493727902-802869145/Black_deep_plastic_beekeeping_equipments_6kg_bee_hive_frame_bee_feeder.html?spm=a2700.icbuShop.prewdfa4cf.10.15b45f24jOUl6s

Такі кормушки використовувати нетехнологічно:IMHO:. Ширина 8 см, а це більше ніж 2 рамки, в корпусі буде 7 рамок.

Як на мене то найдоцільніше використовувати стельові годівниці. Ціна "тазіків" харчових близько 30грн, плюс надставка під кормушку 50грн. Ціна майже як у рамкової годівниці, але зручно наливать сироп і сімї загодовуються за 1-2 рази.

Рамочні кормушки доцільні лише для відводків:IMHO:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ivan Ivanovich сказал:

Такі кормушки використовувати нетехнологічно:IMHO:. Ширина 8 см, а це більше ніж 2 рамки, в корпусі буде 7 рамок.

Як на мене то найдоцільніше використовувати стельові годівниці. Ціна "тазіків" харчових близько 30грн, плюс надставка під кормушку 50грн. Ціна майже як у рамкової годівниці, але зручно наливать сироп і сімї загодовуються за 1-2 рази.

Рамочні кормушки доцільні лише для відводків:IMHO:.

Як раз для відводків вони і підшукуються.  Загодівля простими відрами 10л відбувається із жмутом соломи. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, mascot сказал:

Як раз для відводків вони і підшукуються.  Загодівля простими відрами 10л відбувається із жмутом соломи. 

Тоді це інше питання. Можуть підійти і такі, бо відводки рідко йдуть в зиму більше ніж на 6-7 рамках(принамі в мене:ah:).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, mascot сказал:

Дайте ссылку посмотреть на буржуйскую?

я смотрел на смартфоне....не могу ссылки дать

7 часов назад, Ivan Ivanovich сказал:

Рамочні кормушки доцільні лише для відводків:IMHO:.

я для отводков смотрю......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 19.11.2017 в 18:49, Конструктор сказал:

Ось саморобна потолочна кормушка закритого типу на 1.5л.

Понравилась идея. Собрал дома все ёмкости из под селёдки и сделал что то подобное, для лечебных и побудительных подкормок. Пчёлы по трубочке в центре выходят на плотик сделанный из лотка для колбасок. В плотике шилом набито море дырочек. Заполняется через лейку из чайника. Затем лейка вынимается и сверху быстро(чтобы пчёлки не выскочили, ложится кусочек жести, стекла и т.п..  Накрывается утеплителем.

SDC10918_thumb.jpg

SDC10919_thumb.jpg

SDC10920_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Владимир-522 сказал:

Понравилась идея. Собрал дома все ёмкости из под селёдки и сделал что то подобное, для лечебных и побудительных подкормок. Пчёлы по трубочке в центре выходят на плотик сделанный из лотка для колбасок. В плотике шилом набито море дырочек. Заполняется через лейку из чайника. Затем лейка вынимается и сверху быстро(чтобы пчёлки не выскочили, ложится кусочек жести, стекла и т.п..  Накрывается утеплителем.

SDC10918_thumb.jpg

SDC10919_thumb.jpg

SDC10920_thumb.jpg

Просто як двері.

gKn8mu1zA5U.jpg

Фото-1057.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво чи беруть бджоли в цю пору сироп з рамочної кормушки? Хто пробував?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, mascot сказал:

Цікаво чи беруть бджоли в цю пору сироп з рамочної кормушки? Хто пробував?

З рамочної - під сумнівом. А от з моєї стельової - беруть!

IMG_1633.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ізолон перекриває? Скільки дирок у відеречку?

32 минуты назад, PDD сказал:

З рамочної - під сумнівом. А от з моєї стельової - беруть!

IMG_1633.JPG

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mascot сказал:

 

Ізолон перекриває? Скільки дирок у відеречку?

 

У кришці відеречка один отвір діаметром 1,8 мм,  отвір у кормушці співпадає з отвором  10х10 мм у фольгоізолі.  Цього достатньо, щоб одночасно 5-6 бджіл могли взяти ситу. Таким чином за добу у вулик надходить від 180 до 250 мл корму. Переконаний, що сосучим ротовим апаратом бджолі  простіше взято ситу, ніж тверде канді.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, PDD сказал:

З рамочної - під сумнівом. А от з моєї стельової - беруть!

IMG_1633.JPG

А проміжок між кришкою відеречка і ізолоном є? Кришка відеречка з бордюрчиком?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Також думаю наливати половинку відеречка щоб сироп капав у клуб, а не створювати вакуум наливши повне відерце. Чи це погана ідея?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бджоли не гризуть ізолон, чи там іще присутня плівка? Іще чи не підкладаєте під ізолон реєчки наверх рамок, щоб випадково не перекрити бджолам доступ до сиропу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, mascot сказал:

А проміжок між кришкою відеречка і ізолоном є? Кришка відеречка з бордюрчиком?

 

12 часов назад, mascot сказал:

Також думаю наливати половинку відеречка щоб сироп капав у клуб, а не створювати вакуум наливши повне відерце. Чи це погана ідея?

 

12 часов назад, mascot сказал:

Бджоли не гризуть ізолон, чи там іще присутня плівка? Іще чи не підкладаєте під ізолон реєчки наверх рамок, щоб випадково не перекрити бджолам доступ до сиропу?

Кришка має бордюр 5 мм.

Сироп, сита не має капати, бджоли смокчуть рідину по потребі. Напр. на почаку березня з кормушок взято за тиждень не більше 100 мл.

Бджоли не гризуть ізолон, під ним плівка. Я вже писано: отвір у кпишці співпадає з поріззю в ізолоні та вуличкою між сотами.

Для кращого спілкування тел. 0958079847, 0966999351. Прохання телефонувати з 18 до 21 год.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.03.2018 в 22:21, mascot сказал:

Цікаво чи беруть бджоли в цю пору сироп з рамочної кормушки?

Есть такая необходимость?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Так и не нашел где купить  рамочные кормушку  по размеру рутовской рамки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цей сезон зробив одну сотню рамочних кормушок, на 145мм , пізніше викладу детальні фото конструкції 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.09.2018 в 20:17, Конструктор сказал:

Цей сезон зробив одну сотню рамочних кормушок, на 145мм , пізніше викладу детальні фото конструкції 

Як і обіцяв фото кормушок:20180930_172920.thumb.jpg.39095a3a6a82922dde783ba495c80c5f.jpg20180930_173026.thumb.jpg.5b418da3d794105a98cfbf13233d8787.jpg20180930_172959.thumb.jpg.f35b630bd3e3db8b9b3b1a74d14365d6.jpg20180930_172953.thumb.jpg.d320814989c05a1877b28fa1c330057b.jpg 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 01.10.2018 в 20:57, Конструктор сказал:

Як і обіцяв фото кормушок: 

На каком клею собирали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, senber сказал:

На каком клею собирали?

Поліуретановий ,  ввечері пошукаю тюбик і точно скажу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...