Перейти к содержанию

Як бджолам згодувати мед?


doctor

Рекомендуемые сообщения

Маю проблему. Мможливо запитання не в тему ,але: на пасіці залишилось біля 30 рамок на 300мм. з минулорічним медом .пробував згодувати його поставивши рамки над гніздом і залишивши невеличку щілину в поліетилені ,що заміняє холстину ефекту немає. Пасіка переведена на на рамку 145.Вулики Паливоди. Суть питання : куди помістити рамки,щоб бджоли вибрали мед?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

куди помістити рамки,щоб бджоли вибрали мед?

Распечатать и между расплодом. Нектар пошел... По другому не получится
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По другому не получится

Добре забирають якщо поставити у високе дно(в мене в ньому є дверці)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дождаться безвзяточного периода, и тогда скормить, для пчел это будет лучше. Главное сохраните рамки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

придивіться чи цукор не перетворився у рамках на кристалики. я більшість таких своїх викачав і передав на вторинну переробку :veselo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знаю что это порицаемо, но негодные рамки с прошлогодним медом сушу открытым способом, просто отношу к водопою и оставляю в ящике на 2-3 дня, если вижу много плотно севшего меда, то вскрываю и сбрызгиваю водой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

трохи вже запізно (є набриск) а місяць назад такі рамки ставив наподалік вуликів все зачищали досуха. Тепер чужі бджоли годувати + злодійок приманювати нехочу!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

трохи вже запізно (є набриск) а місяць назад такі рамки ставив наподалік вуликів все зачищали досуха. Тепер чужі бджоли годувати + злодійок приманювати нехочу!
Я віддаю такі в період без взятку і в дощові дні за заставну(відкриваю та скроплюю водою).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я віддаю такі в період без взятку і в дощові дні за заставну(відкриваю та скроплюю водою).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

придивіться чи цукор не перетворився у рамках на кристалики. я більшість таких своїх викачав і передав на вторинну переробку :veselo:
в рамках частково мед, частково сироп,який давав з осені. Думаю, скористаюсь порадою про роздачу в безвзятковий період під гніздо. , єдине,що прийдеться зробити -роділити рамки на 300 на дві половини ,аби зайшли в корпуса на 145. дякую всім за поради.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

роділити рамки на 300 на дві половини ,аби зайшли в корпуса на 145.

Я 300 кладу лежачи на фанерці
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

роділити рамки на 300 на дві половини ,аби зайшли в корпуса на 145.

Я 300 кладу лежачи на фанерці
лежачи на фанері це як????
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

лежачи на фанері це як????

Фанера лежить на дні,а на фанері рамка :af: .Якщо нема розділювачів Гофмана,то треба ще дві планки під рамку :baby:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

рамки на 300 на дві половини ,аби зайшли в корпуса на 145.

А не простіше буде, під низ, 145+145=влазить 300??? :blink::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Як бджолам згодувати мед?

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...