• Объявления

• Sanich

Відеозвіт про зустріч "На Точку - 2017" в Бухті Вікінгів   12.09.2017

Підготовлений Іваном Фабро та доступний за посиланням в темі зустрічі:  http://tochok.info/topic/11754-зустріч-форумчан-форум-на-точку-в-місті-львів-на-базі-активного-відпочинку-бухта-вікінгів-0909-1009-2017року/?page=10#comment-460347  
gri

Самодельный деревообрабатывающий станок

99 сообщений в этой теме

Думаю інформація буде якраз в тему. На Мастеровому вчора побачив як із звичайного ручного електрорубанка роблять рейсмус. http://forum.woodtools.ru/index.php?topic=4381.0 Думаю для виробництва рамок буде саме те :ay: Хочу спробувати і собі таку конструкцію замутить. Тільки в мене 3-х фазний елктрофуганок з асинхронним двигуном, жалко що ширина качана тільки 100 :ak:
Два по 100 буде 200.Зробете прижимні вали секційними і заготовку пропускати за два рази з розворотом :ay: .

Поделиться сообщением

Думаю інформація буде якраз в тему. На Мастеровому вчора побачив як із звичайного ручного електрорубанка роблять рейсмус. http://forum.woodtools.ru/index.php?topic=4381.0 Думаю для виробництва рамок буде саме те :ay: Хочу спробувати і собі таку конструкцію замутить. Тільки в мене 3-х фазний елктрофуганок з асинхронним двигуном, жалко що ширина качана тільки 100 :ak:
Два по 100 буде 200.Зробете прижимні вали секційними і заготовку пропускати за два рази з розворотом :ay: .
Це вже буде досить складна конструкція, тоді вже краще купить заводський рейсмус і не морочить собі голову. А такий рейсмус буде корисний для заготовок невеликої ширини post-1895-1293137442_thumb.jpg

Поделиться сообщением

Це вже буде досить складна конструкція, тоді вже краще купить заводський рейсмус і не морочить собі голову. А такий рейсмус буде корисний для заготовок невеликої ширини post-1895-1293137442_thumb.jpg
Це ніхто не заперечує,тим більше, що основу заготовки все одно пропускати на фуганку на всю ширину.Так, що повноцінний станочок 100% краще замутити.

Поделиться сообщением

Це вже буде досить складна конструкція, тоді вже краще купить заводський рейсмус і не морочить собі голову.

Рейсмуса не маю, але терміново потрібно було зробити багато рейок однієї товщини прийшлося на "скору руку" виготовити ось такий механізм. Регулювання по висоті проводиться гайками :hi:

post-6-1293359953_thumb.jpg

post-6-1293359979_thumb.jpg

post-6-1293360008_thumb.jpg

post-6-1293360027_thumb.jpg

post-6-1293360082_thumb.jpg

Поделиться сообщением

Сварганил себе станочек, осталось доску прикупить и ... понеслось, поехало :ae::ah::ole_ole:;):umora::wave::hi:

post-2386-1314649706_thumb.jpg

Поделиться сообщением

Класна ідея циркулярки і фрезера з фанери: http://forum.woodtools.ru/index.php?topic=37919.0

Поделиться сообщением

Класна ідея циркулярки і фрезера з фанери:

Ідея непогана, але як на мене то це станочки, щоб трішки погратися на дозвіллі. А для серйозної роботи(навіть вулики робити) подрібні станки з металу, в ідеалі чавунні :IMHO1:

Поделиться сообщением

Подскажите пожалуйста, какой нужен движок на маленький самодельный фрезерный станок(220V)?А то я не очень в этом деле! :ah::dntknw:;)

Поделиться сообщением

Подскажите пожалуйста, какой нужен движок на маленький самодельный фрезерный станок(220V)?А то я не очень в этом деле! :ah::dntknw:;)
30000(тридцать) тысяч оборотов.

Поделиться сообщением

30000(тридцать) тысяч оборотов.
Ну це якщо використовувати кінцеві фрези(але вистачить і 20тис. обертів). Я використовую дискові фрези, то для таких вистачить і 5-6тис обертів(асинхронний двигун трьохтисячник і шківами збільшуєм оберти в 2 рази).

Поделиться сообщением

если NVN говорил о 30 тысячах всерьез, то я перед ним виноват

Звичайні оберти для ручного фрезера від 11000 до 30000 обертів

Поделиться сообщением

Скажите пожалуйста четко, сколько должно быть кВт и сколько оборотов на дисковую фрезу?

Поделиться сообщением

Скажите пожалуйста четко, сколько должно быть кВт и сколько оборотов на дисковую фрезу?

У меня на станку стоит двигатель 1,1кВт 3000об/мин, на валу обороты посредством шкивов поднимаются до 5500об/мин, для циркулярки это много, а вот для работы с фрезами достаточно. Потому этот станок использую в основном с фрезой (ширина 10мм, диаметр 180), так вот без напряга такой фрезой можно выбирать паз глубиной 15мм, хотя если делать небольшую подачу то можна и 25мм выбирать. Вот теперь и считайте какой вам двигатель надо.

Поделиться сообщением

Большое спасибо! Вот это мне и надо было, так как нашел здесь по месту торгаша моторами, а сам не знаю какой надо брать для фрезерного станка! :az::hi:

Изменено пользователем Дед Иван

Поделиться сообщением

Большое спасибо! Вот это мне и надо было, так как нашел здесь по месте торгаша моторами, а сам не знаю какой надо брать для фрезерного станка! :az::hi:
Прежде чем приступить к изготовлению самодельного фрезерного станка Вы должны знать что это один из самых травмо-опасных деревообрабатывающих станков.

Поделиться сообщением

нашел здесь по месту торгаша моторами, а сам не знаю какой надо брать для фрезерного станка!

Если будете брать мотор и разница в цене будет не очень большая то лучше все таки взять 2кВт :IMHO1: Именно двухкиловатники восновном стоят на заводских фрезерных станках

Поделиться сообщением

У меня на станку стоит двигатель 1,1кВт 3000об/мин, на валу обороты посредством шкивов поднимаются до 5500об/мин, для циркулярки это много, а вот для работы с фрезами достаточно. Потому этот станок использую в основном с фрезой (ширина 10мм, диаметр 180), так вот без напряга такой фрезой можно выбирать паз глубиной 15мм, хотя если делать небольшую подачу то можна и 25мм выбирать. Вот теперь и считайте какой вам двигатель надо.
Блин, один в один с моим станочком, только редукция поменьше. Если брать пилу с мелким зубом , то и строгать не нужно. И фрезой работаю так же.

Поделиться сообщением

Станок по методу Попова Сергія post-478-1357982729_thumb.jpg

Поделиться сообщением

Станок по методу Попова Сергія

Столик используете Utool URT-1 ?

Поделиться сообщением

Станок по методу Попова Сергія

Столик используете Utool URT-1 ?
Так :hi:

Поделиться сообщением

Столик используете Utool URT-1 ?Так

Какие отзывы о столике? Как он в работе?

Поделиться сообщением

А як проходе регулювання по висоті?Так само шайбами?Бачу в опорній досці тільки дві прорізі і все.

Поделиться сообщением

А як проходе регулювання по висоті?Так само шайбами?Бачу в опорній досці тільки дві прорізі і все.
Висота регулюється шайбами .Станок тільки зробили .ще "сирий"планується примінення фрези по металу. :hi:

Поделиться сообщением

post-6108-1360829741_thumb.jpg ось такий в мене, оберти шківами від 3000 до 12000 за хв. ел/двигун 2,2кВт (для фрезерування погонажа достатньо, при фрезеруванні шипів до 30 см. кв. буває що спрацьовує захист) рухома частина -стіл, на 4-х направляючих, вибрана така конструкція тому, що супорт виводиться з під стола, піднімається на верх, і можна фрезерувати кінцевими фрезами, (виготовляв верстат коли ще небуло ручних фрезерів) post-6108-1360830694_thumb.jpg шипорізна каретка, фрезерує шип шириною до450мм, глибина 120мм вибачте за ризьку якість фото, зтелефона Е50 краще не виходить.

Поделиться сообщением

Станок по методу Попова Сергія post-478-1357982729_thumb.jpg
Скажіть будь-ласка який у Вас стоїть мотор(оберти,кіловати)

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас