Перейти к содержанию

Самодельный деревообрабатывающий станок


Рекомендуемые сообщения

Думаю інформація буде якраз в тему. На Мастеровому вчора побачив як із звичайного ручного електрорубанка роблять рейсмус. http://forum.woodtools.ru/index.php?topic=4381.0 Думаю для виробництва рамок буде саме те :ay: Хочу спробувати і собі таку конструкцію замутить. Тільки в мене 3-х фазний елктрофуганок з асинхронним двигуном, жалко що ширина качана тільки 100 :ak:
Два по 100 буде 200.Зробете прижимні вали секційними і заготовку пропускати за два рази з розворотом :ay: .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю інформація буде якраз в тему. На Мастеровому вчора побачив як із звичайного ручного електрорубанка роблять рейсмус. http://forum.woodtools.ru/index.php?topic=4381.0 Думаю для виробництва рамок буде саме те :ay: Хочу спробувати і собі таку конструкцію замутить. Тільки в мене 3-х фазний елктрофуганок з асинхронним двигуном, жалко що ширина качана тільки 100 :ak:
Два по 100 буде 200.Зробете прижимні вали секційними і заготовку пропускати за два рази з розворотом :ay: .
Це вже буде досить складна конструкція, тоді вже краще купить заводський рейсмус і не морочить собі голову. А такий рейсмус буде корисний для заготовок невеликої ширини post-1895-1293137442_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це вже буде досить складна конструкція, тоді вже краще купить заводський рейсмус і не морочить собі голову. А такий рейсмус буде корисний для заготовок невеликої ширини post-1895-1293137442_thumb.jpg
Це ніхто не заперечує,тим більше, що основу заготовки все одно пропускати на фуганку на всю ширину.Так, що повноцінний станочок 100% краще замутити.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це вже буде досить складна конструкція, тоді вже краще купить заводський рейсмус і не морочить собі голову.

Рейсмуса не маю, але терміново потрібно було зробити багато рейок однієї товщини прийшлося на "скору руку" виготовити ось такий механізм. Регулювання по висоті проводиться гайками :hi:

post-6-1293359953_thumb.jpg

post-6-1293359979_thumb.jpg

post-6-1293360008_thumb.jpg

post-6-1293360027_thumb.jpg

post-6-1293360082_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

Сварганил себе станочек, осталось доску прикупить и ... понеслось, поехало :ae::ah::ole_ole:;):umora::wave::hi:

post-2386-1314649706_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Класна ідея циркулярки і фрезера з фанери: http://forum.woodtools.ru/index.php?topic=37919.0

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Класна ідея циркулярки і фрезера з фанери:

Ідея непогана, але як на мене то це станочки, щоб трішки погратися на дозвіллі. А для серйозної роботи(навіть вулики робити) подрібні станки з металу, в ідеалі чавунні :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите пожалуйста, какой нужен движок на маленький самодельный фрезерный станок(220V)?А то я не очень в этом деле! :ah::dntknw:;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите пожалуйста, какой нужен движок на маленький самодельный фрезерный станок(220V)?А то я не очень в этом деле! :ah::dntknw:;)
30000(тридцать) тысяч оборотов.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите пожалуйста, какой нужен движок на маленький самодельный фрезерный станок(220V)?А то я не очень в этом деле! :ah::dntknw:;)
30000(тридцать) тысяч оборотов.
Ну це якщо використовувати кінцеві фрези(але вистачить і 20тис. обертів). Я використовую дискові фрези, то для таких вистачить і 5-6тис обертів(асинхронний двигун трьохтисячник і шківами збільшуєм оберти в 2 рази).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

если NVN говорил о 30 тысячах всерьез, то я перед ним виноват

Звичайні оберти для ручного фрезера від 11000 до 30000 обертів
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажите пожалуйста четко, сколько должно быть кВт и сколько оборотов на дисковую фрезу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажите пожалуйста четко, сколько должно быть кВт и сколько оборотов на дисковую фрезу?

У меня на станку стоит двигатель 1,1кВт 3000об/мин, на валу обороты посредством шкивов поднимаются до 5500об/мин, для циркулярки это много, а вот для работы с фрезами достаточно. Потому этот станок использую в основном с фрезой (ширина 10мм, диаметр 180), так вот без напряга такой фрезой можно выбирать паз глубиной 15мм, хотя если делать небольшую подачу то можна и 25мм выбирать. Вот теперь и считайте какой вам двигатель надо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Большое спасибо! Вот это мне и надо было, так как нашел здесь по месту торгаша моторами, а сам не знаю какой надо брать для фрезерного станка! :az::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Большое спасибо! Вот это мне и надо было, так как нашел здесь по месте торгаша моторами, а сам не знаю какой надо брать для фрезерного станка! :az::hi:
Прежде чем приступить к изготовлению самодельного фрезерного станка Вы должны знать что это один из самых травмо-опасных деревообрабатывающих станков.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

нашел здесь по месту торгаша моторами, а сам не знаю какой надо брать для фрезерного станка!

Если будете брать мотор и разница в цене будет не очень большая то лучше все таки взять 2кВт :IMHO1: Именно двухкиловатники восновном стоят на заводских фрезерных станках
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня на станку стоит двигатель 1,1кВт 3000об/мин, на валу обороты посредством шкивов поднимаются до 5500об/мин, для циркулярки это много, а вот для работы с фрезами достаточно. Потому этот станок использую в основном с фрезой (ширина 10мм, диаметр 180), так вот без напряга такой фрезой можно выбирать паз глубиной 15мм, хотя если делать небольшую подачу то можна и 25мм выбирать. Вот теперь и считайте какой вам двигатель надо.
Блин, один в один с моим станочком, только редукция поменьше. Если брать пилу с мелким зубом , то и строгать не нужно. И фрезой работаю так же.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Станок по методу Попова Сергія post-478-1357982729_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Станок по методу Попова Сергія

Столик используете Utool URT-1 ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Станок по методу Попова Сергія

Столик используете Utool URT-1 ?
Так :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Столик используете Utool URT-1 ?Так

Какие отзывы о столике? Как он в работе?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А як проходе регулювання по висоті?Так само шайбами?Бачу в опорній досці тільки дві прорізі і все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А як проходе регулювання по висоті?Так само шайбами?Бачу в опорній досці тільки дві прорізі і все.
Висота регулюється шайбами .Станок тільки зробили .ще "сирий"планується примінення фрези по металу. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
post-6108-1360829741_thumb.jpg ось такий в мене, оберти шківами від 3000 до 12000 за хв. ел/двигун 2,2кВт (для фрезерування погонажа достатньо, при фрезеруванні шипів до 30 см. кв. буває що спрацьовує захист) рухома частина -стіл, на 4-х направляючих, вибрана така конструкція тому, що супорт виводиться з під стола, піднімається на верх, і можна фрезерувати кінцевими фрезами, (виготовляв верстат коли ще небуло ручних фрезерів) post-6108-1360830694_thumb.jpg шипорізна каретка, фрезерує шип шириною до450мм, глибина 120мм вибачте за ризьку якість фото, зтелефона Е50 краще не виходить.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Станок по методу Попова Сергія post-478-1357982729_thumb.jpg
Скажіть будь-ласка який у Вас стоїть мотор(оберти,кіловати)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Самодельный деревообрабатывающий станок

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...