Іван Михайлович

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  972
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 573

О Іван Михайлович

 • День рождения 09.10.1956

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
 • Место расположения
  Броди Львівська обл. 0503708663

Previous Fields

 • Пасека в
  в лесу
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  вертикальные дадан
 • Порода пчел
  карпатка-карника

Посетители профиля

8 017 просмотров профиля
 1. цього року у мене на точку є група УС від Л.Григорків , (від 34 материнки) запліднена карпаткою ( Подолянка), розплід рівномірний , щільний. Бджола сіра , на сотах сидить добре. В цю пору займають 12 (300) +12х145. Агресивність відсутня. Є трішки взяток. Подивлюся восени і на наступний рік. Це перший міжпородний крос українських бджіл у мене на пасіці. Цікаво як поведуть себе дочки цієї комбінації. На все потрібно час.
 2. Так.
 3. супровід на матку від Пернера тут :
 4. Нічого дивного , 5.5 рамок розплоду це 15 рамок бджоли на виході+ 12 рамок наявних, + взяток ( потрібна тара під нектар) В цей період сімя, з моїми матками , повинна стояти на 25-30 рамок дадана. і результат
 5. це не той АПІМІЛ
 6. Апіміл - рідина , добре розчиняється у воді. розчин 250 мл на 2,5 л . води.
 7. можна купити у Польщі. Колись продавався тут на форумі.
 8. Подолянка - лінійна група бджіл карпатського типу . Добори ведуться по материнській лінії . Кілька останніх років група зазнала деякого впливу карніки , Декілька груп , дочки і внучки, облітувалися на карніці, через вплив карніки змінився окрас у ноступницях. З"явилися матки типу М2 і М3 ( тигрового окрасу). Одночасно покращилися показники по медопродуктивності та лагідності. Робоча бджола однорідного сірого окрасу. Ось паспорт на материнку ( у Василя її внучка) :
 9. можу.
 10. Дозволю собі, як правник, Вам зробити зауваження. Розміщення РЕКЛАМИ і  розміщення ІНФОРМАЦІЇ  це  похожі , але абсолютно протилежні речі, які мають  конктретні визначення і різну мету.  Я не рекламував опаліток, я проінформував колег про наявність таких.

  РЕклама має зовсім інший зміст.  Реклама крім інформування  споживачів про існування продукту що рекламується,  повинна  переконувати споживача  про його добру якість і схилити покупця  до закупівлі товару.

  Реклама - це цілеспрямована передача інформації не особистого характеру, спрямована на покупця з метою просування інформації на ринку за відповідну плату. Реклама - це переконуючий засіб інформації про товар, фірму, комерційна пропаганда споживачів властивостей товарів і переваг властивостей товарів і переваг властивості фірми.

  Я  , у відповідному місці ПОІНФОРМУВАВ своїх колег про наявність товару який нам потрібен. Публікуючи свою інформацію  я не маю комерційного інтересу , так як вартість опалітки значно вище тої яку я озвучив,  це ще раз доводить , що моє повідомлення не може бути  рекламою.

  Прошу Вибачитися і не повторювати таких помилок.

  1. Показать предыдущий комментарий  %s больше
  2. Іван Михайлович

   Іван Михайлович

   Визначення темінології, не заключається у прочитанні кількох абзаців, а тягне за собою аналіз одержаної інформації, співставлення  та обєктивну оцінку. Якби все було так просто як написано у кількох абзацах вікепідії , то не потрібно було б судів багатьох інстанцій. Саме з метою запобігання різних тлумачень та розумінь і існують  наукові коментарі, судова практика, судові інстанції, які вивчають всі сторони  спору і приймають рішення на основі всебічного, обєктивного вивчення обставин спору. 

   Я не маю бажання і часу сперечатися , та і не потрібно це мені. Я зробив зауваження і його обгрунтував, а ти можеш мати свою думку.

    

  3. Sanich

   Sanich

   @Іван Михайлович, досить писати нісенітниці - відкрийте першу статтю Закону України про рекламу де термін реклама має аналогічне визначення, звідки він скопійований до Вікіпедії, на що є відповідне посилання у Вікіпедії. Це раз.

   По-друге, відкрийте таки правила форуму та ознайомтеся, що Форум аж ніяк не керується Законами України у своїй діяльності та політики. Ваше представлення праником тут не має ніякої ролі.

   По третє, я не впевнений, що ви зрозуміли суть попередження - рекомендую його уважно перечитати та подякувати, що вашу тему не видалили, а перенесли до потрібного розділу.

   Якщо ви не розумієте, чому маєте бути вдячні форуму - мені дуже жаль, але не звикати.

   P.S. І не тикайте мені, будь-ласка, я з вами на брундершафт не пив.

  4. Іван Михайлович

   Іван Михайлович

   Саша , видали цю тему і питання закрите.

    

 11. Матководам буде цікаво. Для тих хто має по кілька різних родоначальниць, і веде облік по дочках , можу запропонувати мітки на 2017 рік . Мітки цікаві тим, що можуть бути від 1 до 1000 . 1.... 100, 101...200 201...300 і так до 1000. Можна створити 10 груп по 100 маток з власними номерами. ціна комплекту 100 грн ( 100 шт).
 12. карніку тримаю з магазинами, бо вже не годен корпуси по 40 кг двигати.
 13. не потрібно так категорично стверджувати недоведені речі. Бакфаст , вимагає КОНТРОЛЬОВАНОГО спаровування і ПРОГНОЗОВАНИХ кросів. З цією бджолою " халява" не проходить. В Данії , активно використовують карніку і карпатку , для одержання хороших кросів. В Україні, ШО бакфаст також працює добре і дуже добре. У якісного бакфаста один недолік - ціна! Все інше - плюси. Бакфаст неможе повторювати свої якісні параметри на невідомому трутні , аналогічно і карніка і карпатка і ....будь яка інша раса бджіл. Для якісного, прогнозованого результату потрібно і" тато і мама " з якісними показниками.
 14. плідних , від однієї материнки.
 15. ні не можна. Потрібно купити 10-12 маток , поставити контрольну групу і відібрати для себе, в умовах Ваших медозборів, найбільш придатних для Вас маток цього штамму. Все інше , то марна трата часу.