Jump to content
Форум на ТочкУ

Іван Михайлович

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,543
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5,855

About Іван Михайлович

 • Birthday 10/09/1956

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0
 • Skype
  Іван Доскоч

Profile Information

 • Location
  0503708663, 098 3260683
 • Interests
  ГО ОМУ UA2-5 (beebreed)
  маткарство, селекція у бджільництві,
 • Honey Extractor type
  6-ти рамкова , автомат

General Information

 • Пасека в
  лісові точки, платформа та павільйон
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  10 та 12 + надставки
 • Порода пчел
  Apis mellifera carnica var. ukrainika carpatika

Recent Profile Visitors

24,096 profile views
 1. Вітаю з іменинами! 

  Здоров'я і всього найкращого у житті !

 2. хіба лише бджоли? а 8 млн. українців на заробітках? це не катастрофа? А пенсія в 1480 грн, це благо ? і т.д......а задекларовані мільйони готівки у чиновників і жодного пояснення народу про походження таких грошей, це нормально???? і ще багато чого у нас не нормально.
 3. Хто Вам не дає прикластися і зробити щоб все було краще ???? Зробіть хоч щось , попробуйте , ніхто ж не забороняє! і буде як Ви вважаєте за правильне! Почніть з себе. Не ховайтеся під вигаданим поганялом! Напишіть , я такий то , живу там і там , займаюся тим і тим, готовий до конструктивного діалогу та маю пропозицію! Це буде по людськи, а поки , звичайне скавуління невідомого, всім незадоволеного писаки!
 4. Ми завжди шукаємо " кістку в молоці" ! Ви не задумувалися, чому в Европі щорічно виділяється величезна сума дотацій на пасічництво? Хоч там життя і ціна на мед , значно відрізняється від наших!
 5. я озвучив цифру яка прописана в Державному бюджеті. А скільки коштів дійде , і чи дійсно вони будуть, це друге питання! Адже це кошти не захищених статей видатків! Вони можуть бути ПРИ ВИКОНАННІ БЮДЖЕТУ ! А того бюджету ніяк не можуть виконати ! Забагато крадуть! Я тішуся , що нас почули!
 6. Кожен з нас , повинен мати свою активну позицію, якщо нас цікавить подальша доля пасічництва. І кожен знає, що є влада і є управлінці, адже кожен ходить на вибори і вибирає ту владу. Коли нам всім погано ( мед 25 грн.кг!!! і пляшка води "боржомі" так само коштує!) зрозуміло, що плакання в чатах та на форумах , нічого не дасть!!! Об"єднуємось, починаємо "грюкати " до можновладців , яких ми , народ! найняли для служіння тому самому народу який їх обрав ! Як Ви думаєте, чому це влада виділила 110 млн .грн на підтримку бджолярства? Та тому що знайшлися такі , які довели чиновникам, що без державної підтримки, галузь буде скорочуватися і всім стане гірше. Так, я також приклався до того щоб на нас звернули увагу! Ще раз кажу всім, не на мене особисто , чи ще когось персонально, а щоб чиновник зрозуміів ЩО МИ Є ! і нам ВАЖКО !
 7. Я завжди маю свою думку і кажу , це моє кредо : зроби щось корисне сам , і зроби щось корисне для людей! зроби краще за мене і я буду радий твоєму вчинку!
 8. Знову зібралися плітки розпускати? Це як баби на базарі, чув дзвін, а не знає де він! На сьогодні є кілька програм підтримки пасічників. Перша , через здешевлення кредитів, але ніхто їх не хоче брати, бо протрібно мудро використати і віддати! Друга, державна підтримка з місцевих бюджетів , вирішують місцеві депутати. Третя , Обласні програми підтримки села. І нарешті, державна підтримка на рівні бюджету держави. Тепер по черзі.Загально державна Програма підтримки передбачає 110 млн. на підтримку галузі. Не miro чи Івана Михайловича , чи ще когось ....а галузі бджолярства! Над цим працює комітет ВР з аграрних питань. Як вони там вирішують , це окреме питання. Але хочу запитатаи тут присутніх на форумі , хто з Вас подав до комітету свої пропозиції? хто з Вас прийняв участь у розробці програми? може хтось запропонував шлях виведення з проблем галузь бджолярства? Хто з присутніх на форумі, Тут я бачу більше свої шкурні інтереси цікавлять. По Львову працює програма підтримки пасічників. Програма передбачає надання допомоги не юридичним особам , чи племінним пасікам, яких у нас у Львівській області всього 3 !!! Програма передбачає надання допомоги ПАСІЧНИКАМ , фізичним особам, які хочуть одержати часткову компенсацію: за реєстрацію пасіки, до 1000 грн. , за придбаних у племінних пасіках УКРАЇНИ !!! маток ( 150 грн) і пакетів ( 750 грн). При цьому не більше 5000 грн. на одного пасічника. Всім тим, хто ще до сьогодні не зрозумів ( не дано людині, нема на то ради), що наші карпатські бджоли це унікальна Українська карпатська популяція великої раси бджіл Apis mellifera carnica ! А через недолугість окремих "авторитетів" і бажання попіаритися , породило , нічим не підтверджене тлумачення , народну назву " карпатка"! На сьогодні , в наукових колах, чітко і зрозумііло визнанj наші бджола як Apis mellifera carnica var. ukrainica carpatica .
 9. все дуже просто. Програмою проаналізовано оптимальна кількість генерацій від такої материнки, виведене результативне значення, і виправлені індекси до найбільш імовірних. Якщо хочеться замовити маточку з beebreed.eu, вибирайте з тих що мають найбільш похожі показники в 2-3 генераціях. Друге, шукайте у тестерів, а не у селекціонера , тестер завжди прискіпливіше оцінює показники ніж сам селекціонер. Селекціонер вже думає про майбутніх маток, а тестер досліджує ще попередніх Вибирайте маток не по брендах чи прізвищах, а по реальних селекційних показниках.У німців також є кілька селекційних компаній, і вони не дуже відрізняються від наших. Кожна компанія має своїх прибічників та опонентів, але матеріал може бути і добрим і не дуже добрим, це все відносно.Однозначно, привезений матеріал , якщо Ви купили у селекціонера , а не в магазині, буде відселекціонований і на порядок якісніший за місцеві , неперевірені помісні бджоли . А далі все у ваших руках. Створення тестових груп, перевірка на продуктивність та якість у Ваших умовах, прогнозування спаровування і т. д.....На вільному паруванні, однаково прийдеться шукати матеріал через 2 роки .
 10. перші роки, я також не все розумів , ніби логічно мало бути по іншому, а система показує протилежне. Але, коли мені трохи більше показали як саме працює порівняльна система в бібріді, як вона аналізує можливості особин, я почав розуміти, що цей механізм не лише прогнозує наперед, але також, поправляє сам себе . В реальному часі обраховуються останні 5 років. Якщо, інформації по особині мало, береться узагальнена статистика, а через відповідний період (5 років) дані коригуються . Найвищі показники , це далеко не найкращі ГКО ! Тут працюють трохи інші формули. Матка з показниками 106-110 % може бути на порядок кращою тої у якої селекційний індекс за 130 ! На це не варто звертати увагу. Цей показник для групи селекціонерів , які працюють у відповідній селекційній програмі. Аналогічно, якщо по медопродуктивності у матки 120 % це не значить що на вашому стенді ( точку) у неї теж буде на 20% вища продуктивнісьть! І так по багатьох параметрах. Це щось на кшалт, нашого MORPHO XL, якщо програма написала що сім"я придатна до заснування нової лінії, то це лише припущення!!!! Потрібно глибше аналізувати не лише морфометрію, а також і ряд інших, дуже важливих особливостей та факторів. І лише тоді робити висновки.Для цього порібно мати знання та практичний досвід селекції живих організмів, а це не дається одразу, і в короткий час пасічникування.
 11. які виникли у Вас питання ? що не зрозуміло у бібріді ?
 12. и навіщо Вам той машинний переклад? адже це описано в умовах Лешика Белецкого! а не у Ваших !!! У мене вона веде себе досить добре. Вже 4 рік у мене матки від Лешика. Є Белка 1 та Белка . Нормальні , сильні сім"ї , добре розвиваються, працюють на ранніх та середньо ранніх взятках, зимують відмінно! По агресії досить нормальна, не злюки. Стабільна , годиться для роботи на аматорських та професійних пасіках.
×
×
 • Create New...