Jump to content

Іван Михайлович

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,510
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5,754

About Іван Михайлович

 • Birthday 10/09/1956

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0
 • Skype
  Іван Доскоч

Profile Information

 • Location
  0503708663, 098 3260683
 • Interests
  ГО ОМУ UA2-5 (beebreed)
  маткарство, селекція у бджільництві,
 • Honey Extractor type
  6-ти рамкова , автомат

General Information

 • Пасека в
  лісові точки, платформа та павільйон
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  10 та 12 + надставки
 • Порода пчел
  Apis mellifera carnica var. ukrainika carpatika

Recent Profile Visitors

21,874 profile views
 1. О корме и кормлении пчёл

  я працював зам. генерального Борщівського цукрового заводу. Те, що людина описала ( Lefti) , можу підтвердити? він дійсно був на виробництві і бачив деякі технологічні хитрощі. Виробництво цукру складний процес, є технологічні моменти які вирішує змінний технолог в процесі виробництва. Колір цукру, його кристалізація, це технологічні моменти . Ніякої енергетичної різниці між буряковими цукрами не може бути в принципі, якщо не порушена технологія виробництва. Порушення , незначні , можливі лише на початку ( на пуск) виробництва , чи в разі аварії, але далі все нормалізується. Такий цукор якщо і зявляється , він в торгівлю не попадає.На виробництві знають що з ним робити. щодо хімії . на заводі використовується багато різних дезрозчинів і також вапняне молоко.
 2. О корме и кормлении пчёл

  від того чи цукор біліший чи трішки сіріший, зимівля не зміниться, якщо : 1. Забезпечена належна вентиляція, та відсутня волога у вулику навколо гнізда . 2.Якщо бджіл вчасно ДОГОДУВАЛИ, а не загодували , і бджоли не витратили свої резерви розраховані на зимівлю. 3. Відсутність в зимовалого клуба бджіл подразників ( миші, вітер, кліщі!!!, недмірний внтерес бджоляра іт.д.). 4. Якщо корм було приготовлено з оптимальним співвідношенням цукру , а ще краще інвертований корм. 5. Відсутність в зимових запасах кормів, непотрібних добавок ( різні трави, ліки, патока, і ПАДЕВИЙ мед !)
 3. Ціна пакетів в наступному сезоні

  Скажіть , ЛЮДИ ! а є в Івана Івановича пасіка ? Хто бачив? Ніяк не допрошуся показати хоч трішки що то за господарка? Може б який семінар чи навчання організували?
 4. Україна на АПІМОНДІЇ 2019

  ЕКСПОРТЕРИ, ЕКСПОРТЕРИ ....... от у кого гроші , за наш мед!
 5. Ціна пакетів в наступному сезоні

  Краще один раз побачити, ніж 10 разів почути. Був би Вам дуже вдячний, якби і Ви показали своє господарство!
 6. Ціна пакетів в наступному сезоні

  у мене більше немає слів! Успіхів Вам!
 7. Ціна пакетів в наступному сезоні

  Ви , шановний Іван Іванович, якось дивно пасічникуєте. Не вірити людям, це остання справа. Я не вожу нікуди своїх бджіл, пасіка в мішаному лісі, 300 метрів від полів. Поля займають 1.4 зони льоту бджіл. Там час від часу сіють ріпак. Інше, луги, сінокоси та лісовий масив ( липа, акація, клен , зарослі крушини і малинників, сосна). В середньому з сім"ї , де не продавав пакет, збираю 40-42 кг меду за сезон. Навколо, в радіусі 3 км. пасік немає ( в сусідньому селі до 40 сімей). На стаціонарі стоїть 130-150 сімей.Частина сімей використовується для формування пакетів та заселення нуків. На мед залишаю 40-60 сімей. Саме ці сім"ї приносять 40-42 кг. за сезон. Друга пасіка, трохи рухається за медом. Середньо 60-72 кг за сезон. Чому ж люди не можуть збирати і по 100 кг з сім"ї , якщо є з чого збирати??? Зрозуміло, якщо у Вас якісь "здохляки, " і Ви їх ще й поділили на маток свищевих, то звідки у Вас мед? Може саме через це Ви такий "обєктивний" ? Чому Ви вважаєте що тут на форумі зібралися безграмотні хвальки ? Вам би не завадило ще повчитися у наших форумчан, а не повчати. Нічого особистого, просто аналізую Вами написане. Без обід.
 8. Ціна пакетів в наступному сезоні

  я не веду розмову про окремі випадки!
 9. Ціна пакетів в наступному сезоні

  загалом в країні бардак, не тільки з медом і пакетами. Але то все від нас самих залежить. Почали масово фальсифікувати мед, впав експорт, чия вина ? Іноземців, які швидко визначили що їх дурять? Може на себе потрібно подивитися. Пакети продавалися у 2019 знано в менших обсягах як попередні роки, і це факт. Продавали ті хто професійно тим займається. Не продали товариства-спілки які щорічно визбирували по дворах "мох-і болото" і все продавали як якісні пакети. Це нормально, так і мало б бути. Досить розповсюджувати по країні невідомо що! Ринок все розставляє на свої місця. Матки , в цьому році,також не продали всі кому не лінь! Просто люди не купляли, і це теж правильно. Досить бардаку. Життя все розставить на свої місця.
 10. Ціна пакетів в наступному сезоні

  тут я з Вами цілком погоджуюся! В Польщі ринок неплідок 90%. Тут, масово продають неплідок, + рефундація(державна підтримка)! Попит на неплідних маток шалений в травні, червні . Працює нормально державна програма підтримки пасічників.
 11. Ціна пакетів в наступному сезоні

  Ви ще не врахували масовий падіж бджіл! Чому щорічно , весною, на Західній Україні масово скупляють пакети для сходу? Та тому, що не у всіх з зими вийшли сім"ї, або вийшли такі що годі надіятися на відводки. А від цього нікуди не дітися. Крім того, не всі вміють виростити васно відводки і одержати якісних маток.
 12. Ціна пакетів в наступному сезоні

  а може кількість переросте в якість! Знаю багатьох "пакетчиків", що перейшли в "медовики". Вивозять бджіл на схід і дуже задоволені.
 13. Ціна пакетів в наступному сезоні

  Ви не враховуєте, що покупець пакета одержав не лише 40 кг меду з пакета, а також і сім"ю бджіл в яку перетворився пакет . Таким чином повністю компенсував свої затрати і одержав прибуток за один сезон !!! Так, працюючи весь сезон! Але його прибуток вдвічі більший, за того хто продав пакет! Якби на Заході України були медозбори як на сході, ніхто б пакети не продавав. НЕ вигідно продавати пакети по 1000 грн! Порахуйте собівартість пакета ( матка, рамки, недоотриманий мед, віск , вощина - все поїхало!) , відніміть від продажної ціни і побачите який "надприбуток" одержують пакетчики, виробники пакетів. Пакети продають через відсутність добрих медових взятків на Заході України! Ті перекупи ,що у нас скупають і до Вас перевозять, однозначно в наварі! По 1000 купив по 1500 продав. На все пішло 3-4 дні! мінус транспорт Баригам завжди було краще як роботягам!
 14. Місто закупило 30 бджоломаток

  розсмішили!!!! Звідки той " племінний" матеріал?
 15. Морфометрия пчёл как способ определить Расу пчёл

  довжина хоботка є не константна і сильно міняється під впливом зовнішнього середовища, зокрема впливу радіації. У, бджіл з районів де було радіоактивне забруднення від ЧАЕС, довжина хоботків є збільшена. Німці досліджували вплив ізотопів на комах, в тому числі бджіл. Виявили що в залежності від ізотопа та експозиції , відбувалися зміни деяких органів бджіл . Інформація є в інтернеті.
×