Іван Михайлович

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  871
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 031

О Іван Михайлович

 • День рождения 09.10.1956

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
 • Место расположения
  Броди Львівська обл. 0503708663

Previous Fields

 • Пасека в
  в лесу
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  вертикальные дадан
 • Порода пчел
  карпатка-карника

Посетители профиля

5 619 просмотров профиля
 1. лише матководи не можуть вплинути на всю популяцію Українських бджіл. Без підтримки пасічників , та розуміння алгоритмів роботи з покращення місцевих популяцій бджіл, успіхи прийдуть не скоро. Еа окремо взятих тероторіях та в господарствах, будуть результати через 2-3 роки з моменту початку ведення покращуючої селекції, але не всієї популяції українських бджіл. Для цього потрібно значно більше часу і ресурсів.Я оптиміст, вірю що ми врешті прийдемо до розуміння необхідності всім разом , ну може більшості пасічників, цілеспрямовано , працювати на покращення наших бджіл.
 2. Я НЕ БЕРУ ТО ДО ГОЛОВИ.
 3. жодних проблем з виходом, написав заяву і вийшов, або не писав але не сплатив річний внесок у визначений термін, автоматом покинув організацію.
 4. Не заперечую.
 5. зайдіть в держреєстр і почитайте наш Статут, якщо Вам цікаво.
 6. Якісь зміни робилися в держ реєстрі, чисто технічні правки які не міняли саму суть . Надіслано від мого SM-J510FN, використовуючи Tapatalk
 7. Наш Статут викладений у нас на форумі з моменту заснування ОМУ. пошукайте
 8. Артем, коли ми створювали організацію, тебе ще серед нас не було. Раду було створено на нашому другому зібранні, нас тоді було 12 осіб. З тих що були і було створено Раду і Ревкомісію. Коли проводити чергові загальні збори , чи позачергові , вирішує діюча рада, і ця рада буде існувати до чергових звітно виборних зборів. Ми можемо прислухатися до побажань членів ОМУ, яких "вчора" було прийнято в організацію, але рішення буде приймати таки Рада яка є на даний час. Загальні збори будемо проводити в кінці цього року. Звітно- виборні збори проводяться раз на 5 років . Зміни і доповнення до Статуту можуть бути прийняті лише загальними зборами організації, готуй пропозиції і розглянемо осінню, як зберемося на підсумкові загальні збори. Дату повідомимо за місяць до зібрання. Те що ви збиралися в Гадячі, обговорювали участь в організації , позитивний факт і я готовий винести на засідання Ради ваше звернення щодо створення відокремленого підрозділу в ОМУ. До сьогодні такого звернення не надходило, Протоколу цього зібрання, також ніхто не надав, тому створення осередків ОМУ , в тому числі в Гадячі, це питання яке буде вирішуватися діючою Радою ОМУ. З цих людей що збиралися лише 4 є членами ОМУ ( в тому числі і ти) всі інші, до сьогодні, не подали своїх документів на вступ в організацію. То про що ведемо розмову? Групу по степовій . яку ти очолював була створена рівно рік тому, і не в структурі ОМУ, а на зібранні яке ініціювали в СПУ. На жаль цим все і закінчилося. Установчі збори проводяться один раз і вони вже відбулися , без цих зборів не було б зареєстровано нашу організацію. Якщо у тебе є бажання і натхнення , можеш створити ще одну організацію, випишеш Статут як вважатимеш за потрібне,в межах діючого законодавства, проведеш установчі збори, зареєструєш організацію, обєднаєш матководів та селекціонерів УС і будете працювати на благо пасічників України, чи в складі ОМУ , чи самостійно. Хто проти? Я роблю так як вважаю доцільним і всі свої рішення погоджую з членами Ради нашої організації. Давати поради і вказівки завжди простіше ніж самому щось робити, витрачаючи на це свій час і власні ресурси.
 9. Ваня, ти помиляєшся, саме у нас на конференції і я і Григорків Люда, можливо і ще дехто ( у не дуже доброзичливій формі ) намагалися пояснити йому загально прийняті норми поведінки, поживем побачимо які будуть висновки. Ми не перший і не останній раз зустрілися.
 10. Організація з таким Статутом не може бути віднесена до неприбуткових. Це статут комерційної організації , але з своїми "хотелками". Я не дивуюся сьогоднішнім чиновникам в держреєстрі. У нас кругом одне суперечить другому, тому суди завалені справами, а люди витрачають свій час і енергію на доказування недоказуємого . Перспективу може мати обслуговуючий кооператив , який створить комерційну с труктуру для експортно-імпортних операцій. Не лише мед можна експортувати.
 11. Я з повагою ставлюся до думки моїх колег і друзів. Я не писав що потрібно прийняти Дмитра до нас в організацію, я йому бажаю не плодити собі недругів, а робити добрі та корисні справи , працювати на користь бджолярства України. Прийом в члени нашої організації відбувається за рішенням Ради ОМУ, я лише маю один голос. Члени Ради : Доскоч І. Кулінець П. Керек С. Болюбаш Б. Берцик О. Робочі групи по напрямках очолюють : Керек С.- селекція та репродукція Українських карпатських бджіл. Григорків - селекція та репродукція Української степової бджоли, Вільчинський М.- селекція та збереження Української поліської бджоли, Просюк В.- вивчення та випробування груп карніки в Україні, Фадеєв Д. -вивчення та випробування груп бакфаст в Україні, .....вакансія - вивчення та випробування груп італійської породи в Україні, це весь актив нашої організації. Наступний крок, створення осередків ГО ОМУ в областях і громадах. Я запрошую бажаючих взяти на себе функцію створення у себе в регіоні осередків ГО ОМУ. Ми відкриті до співпраці.
 12. Людині завжди необхідно дати можливість подивитися на проблеми з іншого боку, аналізувати і робити висновки. Я думаю, що Дмитро також зробить свої висновки і буде працювати разом з нами усіма, у нього є така можливість, на користь українського бджолярства і бджолярів.
 13. Інститут участі не брав. Працівники були , за власної ініціативи і на наше запрошення відгукнулися одразу. СПУ зі Стретовичем , не займаються селекцією , то навіщо їм тут бути?
 14. людина яка отримала сертифікат взяла на себе обовязки і відповідальність за якість маток які він вирощує і на які має право видавати відповідні супровідні документи. Селекціонер -матковод, учасник ОМУ, зможе розміщувати своїх маток у системі бібрід. Ми одержали право на внесення маток учасників ОМУ до системи бібрід та використання можливості системи для подальшої селекції маток.
 15. Вітаю всіх колег і щиро вдячний за приємні слова подяки. Як змогли, старалися, вибачайте якщо щось вийшло не так. Також декілька фото. (робота Христинки Кулінець) П.Кулінець, В.Папп, К.Бінефельд PRES-RELIZ_Konferenciya_pasichnykiv-selekcioneriv_u_Lvovi_17-18_lyutogo2017.docx