Перейти к содержанию

Іван Михайлович

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 383
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 217

Информация о Іван Михайлович

 • День рождения 09.10.1956

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0
 • Skype
  Іван Доскоч

Profile Information

 • Место расположения
  0503708663, 098 3260683
 • Интересы
  ГО ОМУ 38-05
  маткарство, селекція у бджільництві,
 • Медогонка
  6-ти рамкова , автомат

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  лісові точки, платформа та павільйон
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  10 та 12 + надставки
 • Порода пчел
  Apis mellifera carnica var. ukrainika carpatika

Посетители профиля

15 743 просмотра профиля
 1. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  я привіз інших, від іншої групи, і теж виявилися не самі спокійні. Віддаю перевагу 47/А/1, 47/9/26 та 47/Н/47. Не знайшов чогось кращого у SKLENAR ( від Йохана Фукса), на цей рік замовив маток від інших материнок.
 2. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Дещо по групі SINGER. SINGER 639 та 622 , дуже добре зимують, розвиток динамічний, на садах ще набирають темп у розвитку. Загнати у роєвий стан проблемно майже не можливо. SINGER 664 та 670 все те саме, лише стартують швидше, вимагають доброго об"єму вулика ( 30 рамок Дадан), SINGER 197 та 192 ( фрау Зінгер) мають пізніший весняний старт, на акацію встигають і працюють дуже ефективно. У цьому році Ян Краутер " прилив крові" від маток Тізлера , в цьому році буде SINGER 701. З усіх груп SINGER , я віддаю перевагу 622, на жаль маточці 4-й рік і невідомо чи доживе ще сезон.
 3. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  і добре зробили. виродки бувають усюди.
 4. Карпатська бджола

  ОМУ не комерційна організація, тому постачанням маток і іншої продукції бджолярства не займаємось. Ми активно займаємось популяризацією наших українських бджіл, в тому числі у Молдові та Румунії. Я вважаю що наші зустрічі та лекції, у Молдові та Румунії є наслідком збільшення попиту на карпатських маток. Для мене особисто, як керівника ОМУ, не важно, кому ми допомогли збільшити свої продажі маток за кордон, ГОЛОВНЕ щоб продавала ЯКІСНИХ маток. На сьогодні є три "потоки" маток в Молдову з України. Приблизно 2500-3000 маток з України поставляється в Молдову членами ОМУ. Експортує маток також компанія з Мукачева.
 5. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Зінгери, як мерседес, завжди в тренді,, лише не всім доступно. На сьогодні 622, та 639, більше відомі в Україні, відзиви не погані, а 192 та 197 , ще дуже мало, тому і поговорити ще нікому. В цьому році Ян Краутер, одержав матеріал від Тізлера і переходить на іншу лінію, тому 664 та 670 , в цьому році будь останніми з лінійки Зінгер. Що буде, в цьому році, від фрау Зінгер , мені не відомо, але матеріал з цієї Альпійської пасіки дуже достойний. Постійно в тренді також Скленар 47/Н/47 та 47/А/1, не відстає і 47/9/26 та 47/9/15. Не втримався в Україні 47/G/10 через не "ангельский " норов. Можливо нам такі попалися, але з 4 -х маток , що були у мене на пасіці , лише одна виявилася більш менш лагідна.
 6. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  ця сім"я з 25 квітня буде виховувати майбутніх маток від материнки 38-05-664-2016. Не встигне втекти на яблуню
 7. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Це добір з комбінації , міжлінійний крос Подолянки ( 38-05-20-2014) ins. Тройзек 07 .
 8. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  вчора оглянув кілька сімей , ось таке у мене зимувала в 4-х корпусах ( 10 х 300 + верх 10 х 145) самий нижній пустий матка моя 38-05-310-2016.
 9. Препараты и методы

  можна , якщо дозволить Санич, останнім часом все що я пишу на цьому форумі моя розглядається як реклама чи піар. В середу буду черговий раз розширяти гнізда, обов"язково пофотографую і викладу тут фотозвіт .
 10. Препараты и методы

  передавай привіт від мене, , буде нагода я навідаюся , як не буде заперечувати. давно його не бачив.
 11. Препараты и методы

  який я тобі ревізор???? може у тебе матеріал суперовий, то мені цікаво , адже біля тебе одна з племпасік Львівської області.
 12. Препараты и методы

  я б хотів особисто побачити це на твоїй пасіці , коли заїхати глянути?
 13. Препараты и методы

  В цьому році була не типова зимля. Всі сім"ї вимагали додаткового догляду. Можна було залишити як є і не втручатися у життєдіяльність сімей . Так і зробили багато пасічників, на сході України . Багато сімей загинуло , або дуже ослабли, і до червня будуть відновлюватися. Достовірність зимівлі не залежить від весняного догляду. Період весняного догляду розпочинається з моменту очисного обльоту. Після очищення кишечників зимувалих бджіл , у мене це відбувалося( 2-3 березня) я розпочинаю весняний догляд. Це різні методи та прийоми, які залежать від того як проходить розвиток сімей, сталість суми денних та нічних температур, наявність білкового та вуглеводного кормів та льотної активності. У нас , в цьому році, не було пилку ( підмерзли пилконоси!) прийшлося виставити білкові годівниці на пасіку ( мікс сухого молока, муки соєвої та кукурудзяної) та добавити у пасту 5% пилку. З початком активного льоту, почав стимулювати рідкими підгодівлями по 0.5 літра з додаванням вітамінів та амінокислот. Сьогодні сім"ї займають по 12 (300)+12 (145), розплід " критий" 3-4 повних + 1рамка відкритий + 1рамка засів. У батьківських сім"ях по одній рамці трутовій частково запечатано та активно відбудовують трутові язики під годівничками. Матковивідний сезон планую розпочати з перших днів травня.
 14. Препараты и методы

  ??? як може вплинути на чистопородність та якісні показники сімей збалансована підгодівля ?
 15. Препараты и методы

  яка була мета щоб застосовувати ці препарати? щоб підтримати виробника? респект! Цього року я , використовую, коли така весна як в цьому році, затяжна і стартували без свіжого пилку, препарати комплексної дії . Комплексні набори вітамінів та амінокислот. Беремо до уваги затяжну зимівлю, виснаженість організмів бджіл, загодівся цукровим сиропом, часто -густо без білкових компонентів ( адже рідко хто, при загодівлі в зиму , додає до сиропу пилок) , одержуємо ослаблених бджіл. Починають вигодовувати розплід, витрати енергії та жирового тіла збільшуються в рази, а поповнити немає звідки, адже безоблітний період і в природі пилконоси , після перших очисних вильотів, обмерзли. В цьому році використовував Promotor L та наш фітокомплекс (Борода 1) куплений у нас на форумі.
×