Jump to content
Форум на ТочкУ

sion

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

385

2 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Мокра Калигірка

General Information

 • Пасека в
  Мокра Калигірка
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  lison
 • Порода пчел
  карпатка, карніка, бакфаст

Recent Profile Visitors

1,039 profile views
 1. То Ви до бджіл своїх не дивитесь? Не обробляєте від кліща? Не плануєте розширять, підставляти корпуса? Я теж з такою оптовою ціною і можливостями торгівлі на ринку не збираюся кочувати, але роботу проводжу незалежно від прогнозів погоди в надії отримати монофлорні меди: акація, липа, хоч і взяток з цих культур в моєму регіоні раз у 3-5 років. Чи можливо Ви уже віддали свої бджоли комусь, а на форум заходите аби погнати з пасічників, які здають по 90 центів?
 2. Панікувати і давати песимістичні прогнози легше і логічніше. Але насправді ми всі оптимісти і готуємо бджіл до медозборів ріпаку, акації, липи, сонішника і ін. незалежно від погоди, прогнозів, чи високосний рік чи ні. Бажаю всім бути оптимістами і приймати зважені рішення. Бджола летить по мед і не думає, що її з'їсть пташка, чи зіб'є автомобіль.
 3. 100%! Я вже побудував сарай на 150 м кв. І бочок прикупив. Прийде час, будемо самі експортувати!
 4. Стимулювання економіки: це в першу чергу створення простих прозорих правил і умов, які будуть дотримуватись усі учасники ринку. До них входять і дотації, і оподаткування, і сертифікації, проведення лабораторних аналізів.... То може поділіться знаннями, як країни стимулюють свої економіки.
 5. А ось і приклад, на що здатні пасічники . Тому гасла "не здавайте мед дешево!", залишиться гаслом. Всі знаходяться в різних умовах, тому ми всі недоговорні конкуренти. І тільки природа зможе підкоректувати ціну на мед.але тоді не виграє ніхто.
 6. Моя думка! Обов'язковий податок на всі продукти бджільництва спасе газузь. Залишаться ті, які добре вміють рахувати.але це не можливо, бо країна така, що платити податок вважається поганим тоном.
 7. Я не бачив у Ваших гаслах стратегії. Стратегія це комплекс мір для досягнення мети. Створення спілок де один одному будуть довіряти. Ще може бути створений банк для підтримки пасічників, які попали у скрутне становище і змушені здавати дешево. Який може викуповувати надлишкові продукти на ринку Створити базу збуту не тільки меду,а й інших продуктів бджільництва. Заборонити здавати усі продукти бджільництва менше ціни обгрунтованої і встановленої спілками. В тому числі заборонити продавати сім'ї і пакети дешево, а то створюють пасіки всі кому не лінь. Ви придивіться хто збиває ціну на мед. Суттєво впливають й ті хто купує бджолопакети. Збивають ціну на пакети мотивуючи, що вони збираються здавати мед дешево. Якщо будуть сім'ї коштувати дорого, то нові бізнесмени ( джентельмени удачі) не зможуть демпінгувати своїми продуктами...... Поки що це не реально, тому що пасічники - це масса людей , які живуть кожен по собі. Можете добавляти щось чи критикувати мене..,...
 8. Ще один Зе президент з'явився. Прям карантин. Всі на самоізоляцію! На пасіку 2 роки не ступайте й ногою!!!! Скоріш пасіки збільшаться і хтось придбає екзоскелет.! А потім будемо привчати до меду людей промоакціями: уночі у криниці вкидати по відру меду, хай звикають до натурпродукту...
 9. Я завантажував і ні разу не відкрилися Ваші файли. Тому суті нема, нажаль. Тому й запитував чи таких як я багато?
 10. Например, в поджаренном хлебе этого вещества намного больше, чем в нагретом меде. Также HMF есть в любых продуктах, которые содержат натуральный или добавленный сахар и подвергаются нагреванию. Это и сиропы, и варенья, и выпечка, и даже зерновой кофе. Ученые предположили, что HMF потенциально может быть канцерогеном, и провели эксперименты на крысах. Но достаточных доказательств его канцерогенности и, тем более подобное влияние на человека не подтверждено. То есть, нагретый мед не становится ядом. Если же вы все равно опасаетесь HMF и решили не добавлять мед в кипяток и выпечку на всякий случай, то придется отказаться от целого ряда продуктов.
 11. Але на достойну зарплату знайти порядну та професійну людину шансів більше. Працівника потрібно зацікавити так, щоб він не думав де йому б узяти гроші на харчі.
×
×
 • Create New...