Нагорный

Пользователи
 • Публикации

  53
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

61

О Нагорный

Contact Methods

 • ICQ
  0

Previous Fields

 • Пасека в
  Черниговская обл. Менский р-н. с. Жовтневе
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Рут

Посетители профиля

418 просмотров профиля
 1. Не вдалося цього року Нагорняку зробити кращої вощини - поплила страшенно, збиті чарунки бджоли місцями перебудували в чорт зна що. Гіршої вощини ще не бачив.
 2. Поменял в Халепье прошлогоднюю вощину на свежую (уверяют, что не поплывет). На вид очень страшная, в трех пачках листы со сбитыми ячейками. Лежала на солнце - цвет не поменяла. В ульи не ставил, пока пользую "Новую вощину" Гадяч - отлично строят. Спасибо за наводку Sergei 08.
 3. Что за зверь? http://www.uley.in/shop/shnek-dlya-otzhima-meda-iz-zabrusa/#
 4. Дізнавався минулого року про ці плити. Роблять під замовлення, але нарізаються вони з великого блоку стрічковою пилкою - поверхня не гладка. Говорили ще, що збираються виготовляти вулики з ппу.
 5. Телефонував в Боярку - питав за прополісну - кажуть, що роблять і максимум, і полумаксимум . Можуть зробити вощину з воску замовника, але не зараз - в міжсезоння. Хто користувався такою послугою, як вона проходить і як проконтролювати.
 6. Цікава форма скрепу . Якщо не шкода, напішіть в тему про скрепи розміри. Інформація буде дуже корисна. Дякую.
 7. Лишилося з прошлого сезону 3 пачки даданівської Нагорнюка. Треба відвезти йому ту" якісну вощину". Коли починав займатись бджолами до нас на Чернігівщину в місцевий магазин завезли черкаську вощину - "Медовий край", здається, називалася. Була в одну ціну з чернігівською, була рутівська (чернігівська випускали лише даданівську). На черкаській вощині відбудовувалися відмінні рамки . Потім користувався боярською вощиною, але згадував черкаську. В усіх виробників могла б бути хороша вощина,, якби робили її з воску. Де на Чернігівщині можна обміняти нормальної вощини?
 8. Прополисная вощина - это полумаксимум или максимум?
 9. Я Вам допоможу. Міняю "вощину" халеп"янського заводу, на Вашу нестандартну . Її підрізати не треба.
 10. Кто пользуется такими скрепами.
 11. Получил посилку. Алексею - спасибо, и Денису - респект . Все отлично, собрал. Но размерчики то на пределе: под рамки - 470 где запас ? внутренний размер корпуса длинна - 448 . Мне такой попался? Ну можно растянуть конечно, чтобы все влезло - корпус то разборный. Хотел обзавестись такими ульями для нуклеусного парка, но терзают смутные сомнения .
 12. Підтверджую. Свої вулики фарбубав акриловими пропитками Дюфою и Тріорою. Дорого, але третій рік - тримається відмінно. Іще хочу сказати, дані продукти для деревини бувають з антисептиком і без, останні виробники рекомендують для вуликів, як екологічно чисті. без антисептика дешевші.
 13. Ульи Бартник . У меня есть такие. В тонкости производства Вашего дэвайса вникать не буду, но учитывается ли усадка ППС, давно ли произведены ульи.