Jump to content

Дмитрий

Пользователи
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Житомирська обл. м.Андрушівка. на присадибній ділянці
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежаки ( Дадан ) на 16 - 24 рамки
 • Порода пчел
  помісні

Recent Profile Visitors

271 profile views
 1. Выбор места для пасеки

  косолапих слава богу нема.
 2. Весна-Лето 2010

  Т.е на 5 улочек у Вас был запас меда 10 кг. Когда в последний раз Вы оценивали силу семьи и запас меда в третій декаді жовтня 2009 року.
 3. Весна-Лето 2010

  А какова была сила семьи? В гнізді було 5 рамок, підмору приблизно 5 літрів Я думаю загинули бо годували розплід, дивився по записах був пізній осіній, та зараз р рамках є розплід печетний на виході але не багато.
 4. Весна-Лето 2010

  мінус одна сімя, я в траурі, померли з голоду хоч корму було як у всіх не менше 2 кг на вулочку.
 5. Шановні форумчани, Я працюю нотаріусом, тому подумав можливо комусь потрібна консультація в тій галузі права в якій я є спеціалістом ( відчуження майна, купівля-продаж, дарування, довічне утримання; спадкове право, питання по спадкуваню; довіреності; застава майна; заповіти; тощо). Пишіть тут або в лічку, буду радий допомогти. Відповіді на питання які ви задаєте вечором останього робочого дня перед вихідними або у вихідні, будуть надані наступного календарного робочого дня. Дома інтернетом не користуюсь.
 6. Весна-Лето 2010

  Я, заглядав до бджіл 26.02. (трішки приоткривав утеплення) у всіх сімей є корм, підмору також у всіх досталь, що не радує, одна із сімей дуже сильно опоносилась, але ще живі. сьогодні спробую зробити для неї обльот за допомогою відкритя кришки та утеплення. І взагалі що робити з цією сімєю? можливо краще її відразу знищити щоб зараза не розносилась по пасіці.
 7. Выбор места для пасеки

  Впершу чергу в лісі обов,язкові першоцвіти. І буде Вам щастя з раннім розвитком бджол. Бжола лісна комаха і саме ліс швидко відтворює і лікує бджол. вибачте що вмішуюся, но як ви будети охраняти пасіку у лісі Буду там жити. Жартую, буде без охорони.
 8. Выбор места для пасеки

  Вивчав місцевий ліс я довго, знайшов вирубку (суцільну) десь 20-30га навколо ліс листяний багато кленів, також з медоносів є малина, інших ціних медоносів більше не виявив, при цьму можна відмінусувати клен бо до 20 квітня в мене сімї ще слабкі тому меду з нього не візьму. Хочу спробувати вивизти десь в перших числах квітня туди кілька сімей, так звати на пробу, щоб подивитись на різницю у розвитку та можливо й бджілки меду там відшукають в досталь.
 9. Многокорпусный на рамку 145

  Питання реторичне на скільки рамок робити корпус 10 чи 12. хочу висловвити свої міркування переваги 12 над 10: 1.в 12 рамочному корпусів на 1 менше це приблизно в висоту 160 мм, що при переносі на кочівлю всетаки має значення, тай устойчевість таковго вулика краща. 2. як писав Mapet в деяких випадках (залежить від доски) є й економічна вигода. 3. якщо сімя йде на зиму на 7 і більше рамках в перерашунку на 300 то в десятирамочному корпусі не поставиш бокові утеплення на зиму. 4. аргумент що до ваги корпусу слабоватий оскільки різниця вних приблизно в 15% повномедний корпус на 10 близько 20кг а на 12 близько 24. 5. можливість поставити рамки на теплий занос. Звичайно це мої міркування та позиціяі і нікому я її не навязою, будь якому випадку вирішує САМ. Готовий до аргументів в інший бік. Дякую за увагу.
 10. Поясніть чому безфальцеві. з фальцями фіксувати корпуси один на одному краще, а це вагомий аргумент при кочівлі.
 11. Доброго дня шановні форумчани, маю бажання перейти на корпусні вулики з рамкою 145мм, і на 12 рамок в корпусі. Підскажіть будь ласка який має бути міжрамковий простір між корпусами 8 чи 10 мм. і яка оптимальна кількість рамок в корпусі ?? Дякую і чекаю на відповідь.
 12. Лето 2009

  Як на мій стаж то я своїм результатом задоволений 30 кг (22 літри) на зимовалу сімю щей близько 7-8 кг залишив на зиму, для мене це добре, наступного року спробую зробити 40кг.
 13. Многокорпусный или лежак?

  Я, так розумію що цедвохкорпусний дадан, нижній корпус (розплодний) рамка на 300 а зверху магазіні надставки на 145, вірно.
 14. Многокорпусный или лежак?

  В цьому році при викачці меду з лежаку стикнувся з сімєю в якій 1/2 рамки меду так кілограма 1,5 а 1/2 рамки розплоду и так на 12 рамках, щось схоже і раніше траплялось але на 4 - 6 рамках не більше, тому вирішив спробувати перейти на корпуси, порадьте на які краще 435/300 двохкорпусний (2 по 12) дадан чи багатокорпусний на рамку 230/435 корпус на десять рамок. Дякую.
 15. О корме и кормлении пчёл

  Я. взагалі гудую під Фонарик
×