Jump to content
Форум на ТочкУ

Дмитрий

Пользователи
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Житомирська обл. м.Андрушівка. на присадибній ділянці
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежаки ( Дадан ) на 16 - 24 рамки
 • Порода пчел
  помісні

Recent Profile Visitors

314 profile views
 1. Шановні форумчани, Я працюю нотаріусом, тому подумав можливо комусь потрібна консультація в тій галузі права в якій я є спеціалістом ( відчуження майна, купівля-продаж, дарування, довічне утримання; спадкове право, питання по спадкуваню; довіреності; застава майна; заповіти; тощо). Пишіть тут або в лічку, буду радий допомогти. Відповіді на питання які ви задаєте вечором останього робочого дня перед вихідними або у вихідні, будуть надані наступного календарного робочого дня. Дома інтернетом не користуюсь.
 2. Впершу чергу в лісі обов,язкові першоцвіти. І буде Вам щастя з раннім розвитком бджол. Бжола лісна комаха і саме ліс швидко відтворює і лікує бджол. вибачте що вмішуюся, но як ви будети охраняти пасіку у лісі Буду там жити. Жартую, буде без охорони.
 3. Вивчав місцевий ліс я довго, знайшов вирубку (суцільну) десь 20-30га навколо ліс листяний багато кленів, також з медоносів є малина, інших ціних медоносів більше не виявив, при цьму можна відмінусувати клен бо до 20 квітня в мене сімї ще слабкі тому меду з нього не візьму. Хочу спробувати вивизти десь в перших числах квітня туди кілька сімей, так звати на пробу, щоб подивитись на різницю у розвитку та можливо й бджілки меду там відшукають в досталь.
 4. Питання реторичне на скільки рамок робити корпус 10 чи 12. хочу висловвити свої міркування переваги 12 над 10: 1.в 12 рамочному корпусів на 1 менше це приблизно в висоту 160 мм, що при переносі на кочівлю всетаки має значення, тай устойчевість таковго вулика краща. 2. як писав Mapet в деяких випадках (залежить від доски) є й економічна вигода. 3. якщо сімя йде на зиму на 7 і більше рамках в перерашунку на 300 то в десятирамочному корпусі не поставиш бокові утеплення на зиму. 4. аргумент що до ваги корпусу слабоватий оскільки різниця вних приблизно в 15% повномедний корпус на 10 близько 20кг а на 12 близько 24. 5. можливість поставити рамки на теплий занос. Звичайно це мої міркування та позиціяі і нікому я її не навязою, будь якому випадку вирішує САМ. Готовий до аргументів в інший бік. Дякую за увагу.
 5. Поясніть чому безфальцеві. з фальцями фіксувати корпуси один на одному краще, а це вагомий аргумент при кочівлі.
 6. Доброго дня шановні форумчани, маю бажання перейти на корпусні вулики з рамкою 145мм, і на 12 рамок в корпусі. Підскажіть будь ласка який має бути міжрамковий простір між корпусами 8 чи 10 мм. і яка оптимальна кількість рамок в корпусі ?? Дякую і чекаю на відповідь.
 7. Я, так розумію що цедвохкорпусний дадан, нижній корпус (розплодний) рамка на 300 а зверху магазіні надставки на 145, вірно.
 8. В цьому році при викачці меду з лежаку стикнувся з сімєю в якій 1/2 рамки меду так кілограма 1,5 а 1/2 рамки розплоду и так на 12 рамках, щось схоже і раніше траплялось але на 4 - 6 рамках не більше, тому вирішив спробувати перейти на корпуси, порадьте на які краще 435/300 двохкорпусний (2 по 12) дадан чи багатокорпусний на рамку 230/435 корпус на десять рамок. Дякую.
 9. В мене є матка ще 2005 року випуску, на даний момент тримаю як племіний матеріал, в свої кращі часи матка була ого-гоооо да навіть в цьому році сімя з цїєю маткою далеко не найгірша на моїй пасіці, в цьому році від неї вивів 5 дочок, матки також шороші вийшли наступного року старушку шкода буде даввити.
 10. СУПЕР. Я нарахував більше 200 вуликів, це скільки людей потрібно щоб їїх обійти, "писец"
 11. Я. був на виставці в суботу з 9-00 по 10-00, матки за 70-80 грн були українські, я купив карпатку за 90 грн., медовухи за 30грн не бачив, купив собі за 40. Що до вуликів то ціна залежала від матеріалу з якого вони зроблені та кількості корпусів, трьох корпусний з дерева покрашений навіть бачив 1100грн. Можливо пізніше ціни були інші, всяке трапляється
 12. Маточне молочко було в одного дядька, але ціну нажаль незапитав.
×
×
 • Create New...