Jump to content
Форум на ТочкУ

Happy hiver

Пользователи
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

131

1 Follower

About Happy hiver

 • Birthday 09/10/1978

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.instagram.com/happyhiver/
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  с.Липкуватівка Нововодолазького р-ну Харківської обл.

General Information

 • Пасека в
  Дача в Харківській обл., Нововодолазькому р-ні
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Рута
 • Порода пчел
  бакфаст

Recent Profile Visitors

1,916 profile views
 1. 100%. Скажу за себе. Їду туди в першу чергу для спілкування в кулуарах. Там багато чого можна почути, чого тут не напишеш. На жаль, не всіх побачив, але ще буде час. Ну а гарна вечеря та дискотека додали ще й більше позитиву.
 2. Бджолярський круг 2019 на базі ім. Соіча. Ну ось і пройшов Бджолярський круг 2019. Відбувся він в Старому Салтові на базі ім. Соіча. Розпочалося все ще в п'ятницю. Я попав на вечерю, організовану Володимиром Татомиром, який з пригодами, але все ж таки привіз барана та свинину. Вечеря була дуже вдала. Зранку розпочалася ярмарка, яка не така велика, як відбувається у лютому в Харкові, але прикупити собі можна було багато чого. Дощика на щастя в першій половині дня не було. На семінари я не попав, адже приймав участь у дегустації питних медів, організовану Леонорою Адамчук. Ввечері була вечеря, яка могла перерости у прості посиделки. Але нас виручив Андрій Сикетин, який привіз з собою апаратуру і організував нам мега-дискотеку. Плясали всі: і малі, і старі. До речі, багато пасічників приїхали з дружинами. Тому вечеря була не тільки смачна, а ще й весела. В неділю зранку продовжилися і ярмарок, і лекції. Погода вже не так радувала, та й додому вже хотілося. Тому трохи почаювали, поспілкувалися з друзями та поїхали додому. Рад був бачити всіх друзів!!!
 3. Ну що, пройшла мега-ярмарка. Пройшла на досить високому рівні. Ми приймали участь вперше у номінації "Народна творчість". Викладу фотки з ярмарки, що було на другий день. Моя дружина / Наша вітрина / хол ярмарки: всередені ярмарки: пластикові рамки з коробочками / лазерне гравірування стамесок / медогонки Лисонь: вулики Лисонь / палатка Улей.Ін / медогонки Меліси-93 вулики Beehouse / в холі / в холі: Я з Іваном Фабро / моя дружина з Томашем Лисонєм / я з Тетяною Оніщенко (вощіна АВВ-100):
 4. Это говорит человек, который завозил кавказянку в Украину... Или она не касается СПИДа? И напомню другим, что пару лет назад был семинар с паном Комисаром во главе на тему: "Новое в пчеловодстве". И вы знаете про что новое нам рассказали? Про украинскую узко-высокую рамку. И книга "Матководство: від маточника до плідної матки" совсем не про матководство, а про прилетные досточки и ориентацию. Книга не плохая, но давайте название правильное.
 5. Кому не подобається зустріч в Салтові? В минулому році все було на рівні. Тільки з номерами комусь не повезло. Але таке буває скрізь.
 6. А как потом Саша будет продавать реманент? Они - лицо фирмы!
 7. фирма Павик. Кто хочет, еще больше фоток в гугл-фото: https://photos.app.goo.gl/Um3DtTR4iovWYhg62
 8. Ну и видеофильм про выставку. Вначале много описаний по медогонкам, поэтому кому не интересно - перематывайте вперед.
 9. Что-то фотографий маловато. Поэтому скину я. На данной выставке уже третий год, поэтому могу смело высказатся. Качество выставки ушло намного вперед: больше людей, шире проходы, было свободно дышать, много сопутствующих мероприятий, много нового качественного товара. Считаю, что лучше помещения в Харькове найти нельзя ибо тут и близость к метро, и к центру, и разные площади. Фотографировать начал в 7 утра, было около двух часов, чтобы свободно побродить по полупустому залу.
 10. Во первых надумал расширятся после Бджолярского круга, а во вторых погода еще будет гуд, тем более если правильно упаковать. Такая рамка подойдет. Какая цена будет? Можете в личку телефон указать, я Вам перезвоню.
 11. Куплю суш на 145 рамку в колиичестве 100-150 штук. Рамки должны быть: - без цвели; - без следов болезни; 096-330-78-72 099-32-36-001 Владимир
 12. Я тещу пропросил каждый день утром ставить лотки, а вечером забирать, т.е. они стоят целый день. У Володи Моисеенко вроде бы с самой весны и до поздей осени стоят пыльцесборники.
 13. Першотравневі свята не пройшли даремно. Зробив сушарку для пилку. Сподіваюсь, що моя інформація стане в нагоді. Стояв в мене холодильник. Викинути було шкода і тут, начитавшись форумів, вирішив трохи попрацювати ручками. Я купив: • інфрачервону карбонову плівку Hi Heat A610 (шириною 50 см). 1 погонний метр - 300 грн. • два комплекти для підключення плівки по 50 грн. за кожний - 100 грн. • ізоляційна стрічка Heat Plus Iz5 (ізоляційна мастична стрічка) 3 погонних метра по 12 грн. – 36 грн. • акриловий клей для карбонової плівки – 35 грн. • електронний терморегулятор на 1 розетку (2А/500Вт), (шнурок 2м), виробник Укрреле – 299 грн. • вентилятор Dospel 100s – 140 грн. • сітку-нержавійку 0,5 діаметр отвору Х 0,2 товщина проволоки Х 1,36 метра + 23 грн. упаковка = 338 грн. • 3 електричних вілки – 60 грн. • металеві кутки – 20 грн. • всякі доставки Новою поштою – приблизно 120 грн. Всього 1450 грн. Дерево для обв’язки, дроти та інші дрібниці не рахував. Дана карбонова плівка дорожче за інші в два рази (тобто були й по 150 грн.), але ця гріє «сплошняком». Та й робоча температура до 60 градусів на відміну від звичайної, в якій робоча температура до 40 градусів. Якщо сушити овочі та фрукти, то це дуже важно. Мої задумки були такими, щоб зробити два окремих підігрівача, для додаткової сушки, наприклад овочів та фруктів. Вентилятор постави зверху, так як і повинно стояти в сушарках. Тепле повітря нагрівається, піднімається, та за рахунок витяжки, виходить назовні. Сітка-нержавійка була куплена на Харківському заводі Тетра. За якістю дуже якісна. Та ще й упакували добре – на паперову гільзу. Кому треба, зверніть увагу, може там дешевше, ніж на заводі Фрунзе. Тим паче, кажуть, що вони роблять сітку самі. Правда ціни в Інеті застарілі. Все лишнє демонтував. З дверці викрутив шурупи, зняв пластик разом з резинкою, потім вирізав пластикову рамку для того, щоб за її допомогою прикріпити резинку назад. На пенополіуретан наклеїв фольговану підкладку, а краї заклеїв фольгованим скотчем. По факту вентилятор видував десь 10 градусів, що дуже забагато. Включив обидва нагрівача без вентилятора, то нагрівало 38 градусів, але при відкритому отворі в вентиляторі. Тобто, якщо ще перекрити сам отвір, то температура буде вищою, але куди буде виходити волога? Для пилку цієї температури хвате вдосталь, пилок суше дуже добре. До речі, навіть при виключеному вентиляторі тепле повітря виходило, як і повинно бути. Тобто волога все одно виходить через верхній отвір. Ось є примірники сітки (координати не надаю, бо погрішать на рекламу):
×
×
 • Create New...