Перейти к содержанию

victoru

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  177
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

164

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Киевская обл., Бородянський р-н
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  МК 12 дадан
 • Порода пчел
  карпатка и помесная

Посетители профиля

701 просмотр профиля
 1. Нужна срочная помощь

  якщо поле за 2-3 км, як пише автор, то навряд чи...
 2. Нужна срочная помощь

  В цілому правильно робите, але я б звернув увагу на те, наскільки зараз у вас розвинуті сім'ї. Зважаючи на те, що їх у вас тільки дві (судячи з профілю), то загубити взимку хоча б одну сім'ю, в вашому випадку - це 50% пасіки. Тому, дуже акуратно і вдумливо підійдіть до зимування. Пізній соняшник в вашому випадку для вас більше зло, ніж добро. На цьому соняшнику сім'ї сильно просядуть. Після цього, якщо відкачаєте мед, то бджола ще виробиться на переробці сиропу під час загодівлі цукром. Я б на вашому місці не відкачував би повністю цей соняшник, і корпуси зараз би не ставив (якщо бджолі в одному корпусі не тісно). Хай заливають гніздовий корпус і готуються до зими.
 3. Нужна срочная помощь

  На форумах описывали случаи осыпания семей после чистотела. Если передозировать, на утро можно обнаружить горку пчел у летка.
 4. Весна/Літо 2018

  вакууму в бізнесі не буває
 5. Куплю один много-корпусный (2 корпуса) улей на дадановскую рамку? 10-рамочные корпуса + плоское дно (фигурные ножки не нужно) + подкрышник + крыша. Толщина стенок корпусов - 35 мм, сосна. Сообщите пожалуйста цену и сроки.
 6. Весна/Літо 2018

  В цьому році вперше спробував поставити гаеманівскі решітки на перші корпуси. Решітки польські, - прозорі плівки. Під час ревізій бачу на них багата застрявшого трутня. Це нормально?
 7. Весна/Літо 2018

  Планував на цих вихідних качнути липу. Вчора глянув, а качати по суті і нічого... Не більше 3 рамок з вулика.
 8. Весна/Літо 2018

  Дві неділі назад робив те саме. Знаходив по декілька кліщів (2-3 з язика) у закритому трутньовому розплоді. Поставив полоски.
 9. Весна/Літо 2018

  Дак шо, скласти руки і мовчки дивитись?
 10. Весна/Літо 2018

  Для таких треба щоб громадське суспільство надавило. Якщо будемо сидіти і ковтати, то вони й далі будуть себе так вести. Покликати журналістів, нехай вияснять яку отруту використовують, куди збувають свій продукт. Озвучать на всю країну, тоді хай спробують у суді чи у прокуратурі відмазатись.
 11. Весна/Літо 2018

  У меня шалфей отцвел недели три назад.
 12. Весна/Літо 2018

  Теж таке спостерігаю у себе, але помічаю що витискають в тих сім'ях де трутня багато. Думаю, то така реакція на перенаселення. Взяток слабий, то вони коригують кількість халявщиків.
 13. Нужна срочная помощь

  Якщо зразу пустити чужу матку, то грохнуть. Якщо вулик стоїть не далеко від того, де ви набрали бджіл, то льотна злетить. Я б зробив так: Насипав би бджіл без матки у вулик без рамок, і поставив би його хоча б на день у холодне місце (наприклад у погріб), закривши льотки, щоб вони охололи, заспокоїлись і відчули сирітство. Після цього - підставити рамки, і дати матку у кліточці (у спосіб як пише книжка, або як розказують досвідчені). Якщо не хочете заморочуватись з погрібом, - насипте просто у вулик з рамками, а через пів-дня підставте їм матку у кліточці. Вихід з кліточки заліпіть канді.
 14. Весна/Літо 2018

  Другий день під вечір від жари викучуються бджоли біля льотка майже на всіх сім'ях... Терміново замовив нові корпуси, - нічим розширятись.
 15. Нужна срочная помощь

  Матка перейде на вільну рамку, коли буде потрібно. Я б не радив вам трогати гніздо. Взагалі, молодим бджолярам краще не займати гнізда, доки не прийде знання і розуміння температурних режимів гнізда, та відчуття сили сім'ї. Відносно маточника - на ваш розсуд. Можливо, проблема в матці, і сімья робить тиху заміну. Я в таких випадках не парюсь, і даю їм свободу. Якщо матка дуже породиста і жалько, тоді можно маточник коцнути. Якщо жалько маточник, або треба запасна матка, - швиденько сформувати нуклеус з 1-2 рамок молодих бджіл (якщо є з чого), і акуратно дати туди цей маточник.
×