Перейти к содержанию

victoru

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  182
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

169

1 Подписчик

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Киевская обл., Бородянський р-н
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  МК 12 дадан
 • Порода пчел
  карпатка и помесная

Посетители профиля

802 просмотра профиля
 1. Осінь2018\ Зима2019

  Я колись так струсив з сильної сім'ї в дуже слабу. Матку, по недосвідченості, не ізолював... В результаті гості коцнули матку.
 2. Осінь2018\ Зима2019

  У мене в теплому приміщенні (приблизно +10С) мікронук успішно перезимував минулої зими. Бджіл було менше ніж у вас. Якщо вирішите не об'єднувати, помістіть їх по 2-3 сім'ї в один вулик, через фанерні перегородки, і гарно утеплити. Вентиляцію зменшити (відповідно до сили сім'ї).
 3. Осінь2018\ Зима2019

  Позавчора в одній сім'ї знайшов один запечатаний маточник знизу рамки. Матку (минулорічна) не знайшов, але відкритий молодий розплід (3-5 днів) теж був. Кількість бджоли - нормальна для такої пори. Маточник зірвав, так як толку з нього вже не буде. Всередині була нормальна лічинка, жива. Що це могло бути? Тиха заміна? Чого це вони надумали у вересні?
 4. Осінь2018\ Зима2019

  Майже місяць не заглядував у вулики. В кінці серпня навіть не закінчив годувати, - прийшлося полишити бджілок, через травму ноги (перелом). На вихідних нарешті переглянув вибірково на костилях, - а вони ще й нічого. Нормально підготувалися до зими. Корму достатньо. Правда, ще по 3-4 рамки є з розплодом на 1-2 долоні, майже весь запечатаний, але трохи було й відкритого. Вчано не прибрав утеплення з вуликів... Через неділю приберу лишні рамки, потім оброблю біпіном, і можна зустрічати зиму.
 5. Весна/Літо 2018

  Днями зустрів бджоляра, - тримає бджіл в українських вуликах на високу рамку. Розказував, що чудово зимує на соняшниковому меду, і лише на меду (зовсім не підгодовує).
 6. Нужна срочная помощь

  якщо поле за 2-3 км, як пише автор, то навряд чи...
 7. Нужна срочная помощь

  В цілому правильно робите, але я б звернув увагу на те, наскільки зараз у вас розвинуті сім'ї. Зважаючи на те, що їх у вас тільки дві (судячи з профілю), то загубити взимку хоча б одну сім'ю, в вашому випадку - це 50% пасіки. Тому, дуже акуратно і вдумливо підійдіть до зимування. Пізній соняшник в вашому випадку для вас більше зло, ніж добро. На цьому соняшнику сім'ї сильно просядуть. Після цього, якщо відкачаєте мед, то бджола ще виробиться на переробці сиропу під час загодівлі цукром. Я б на вашому місці не відкачував би повністю цей соняшник, і корпуси зараз би не ставив (якщо бджолі в одному корпусі не тісно). Хай заливають гніздовий корпус і готуються до зими.
 8. Нужна срочная помощь

  На форумах описывали случаи осыпания семей после чистотела. Если передозировать, на утро можно обнаружить горку пчел у летка.
 9. Весна/Літо 2018

  вакууму в бізнесі не буває
 10. Куплю один много-корпусный (2 корпуса) улей на дадановскую рамку? 10-рамочные корпуса + плоское дно (фигурные ножки не нужно) + подкрышник + крыша. Толщина стенок корпусов - 35 мм, сосна. Сообщите пожалуйста цену и сроки.
 11. Весна/Літо 2018

  В цьому році вперше спробував поставити гаеманівскі решітки на перші корпуси. Решітки польські, - прозорі плівки. Під час ревізій бачу на них багата застрявшого трутня. Це нормально?
 12. Весна/Літо 2018

  Планував на цих вихідних качнути липу. Вчора глянув, а качати по суті і нічого... Не більше 3 рамок з вулика.
 13. Весна/Літо 2018

  Дві неділі назад робив те саме. Знаходив по декілька кліщів (2-3 з язика) у закритому трутньовому розплоді. Поставив полоски.
 14. Весна/Літо 2018

  Дак шо, скласти руки і мовчки дивитись?
 15. Весна/Літо 2018

  Для таких треба щоб громадське суспільство надавило. Якщо будемо сидіти і ковтати, то вони й далі будуть себе так вести. Покликати журналістів, нехай вияснять яку отруту використовують, куди збувають свій продукт. Озвучать на всю країну, тоді хай спробують у суді чи у прокуратурі відмазатись.
×