Перейти к содержанию

victoru

Пользователи
 • Публикаций

  111
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

63

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Киевская обл., Бучанский р-н
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  МК 12 дадан
 • Порода пчел
  карпатка и помесная

Посетители профиля

496 просмотров профиля
 1. Подогрев в ульях

  це лишнє, бо є гугл транслейт )
 2. Подогрев в ульях

  Шановні колеги, Опубліковую проект терморегулятора: https://github.com/vustynov/beehiveCtrl Можливості приладу на даний момент: - Дистанційний моніторинг за температурою в вулику за допомогою браузера на вашому комп'ютері, смартфоні, планшеті. - Дистанційне налаштування параметрів нагрівача (мінімальна, максимальна температуры, коммунікаційні параметри) через веб-сторінку та WiFi. - Передача поточної температури та поточного статусу нагрівача на сайт thingspeak.com кожні N хвилин (на сайті можна спостерігати за графіками зміни температури). - Якщо немає інтернету, після налаштування пристрій може працювати автономно, без підключення до Інтернету. Бажаючі , хто може тримати в руках паяльник, - можуть зібрати прилад самостійно (схеми та інструкції викладено). Якщо є бажання, але не маєте можливості зібрати - можу допомогти. Проект буде далі вдосконалюватись та розвиватись. В планах - підключити прилад до сайту на надати можливість управляти параметрами приладу через сайт.
 3. Осінь 2017\ Зима 2018

  Нук поставив без холодного тунелю, стоїть просто у приміщенні, але зроблено невеличкий "тамбур" з сітки, щоб бджоли не розліталися ті що вийшли з нука. Більшість бджіл повертаються у нук, якщо виходять. По вихідним даю воду - просто оббризкую внутрішню поверхню поліетиленової плівки, якою накриті рамки зверху.
 4. Осінь 2017\ Зима 2018

  Не силён в географии и истории, но согласно википедии 01.01.2007 Буче присвоен статус города областного значения (https://ru.wikipedia.org/wiki/Буча_(город)
 5. Осінь 2017\ Зима 2018

  В якості эксперимента тримаю один мікронук зі жменею бджіл у господарському приміщенні при стабільній термпературі +12С. Поки що політ нормальний...
 6. Осінь 2017\ Зима 2018

  ось, гугл знайшов: "267. Можно ли вынудить пчел облететься поздней осенью при температуре 10—12 °С? Можно. Для этого осенью заблаговременно нужно повернуть ульи летками на юг. Защитить их от ветра. В теплые дни прилетная доска и летки согреваются и пчелы облетятся. Не- которые пчеловоды специально подогревают гнездо, положив на него нагретые подушки или кирпичи." (http://bee.zp.ua/osworkzimbee.html) Зараз правда не 10-12С, то мабуть уже запізно.
 7. Осінь 2017\ Зима 2018

  Доброго часу всім! Є у мене одна сімья, в якій закритий розплід був майже до 10-15 жовтня. Погода була не льотна весь час, дощ і холодно, - наймолодша бджола скоріш за все не обліталась. Думаю, може їх підігріти трохи, та заставити облітатись. Десь читав, що в таких випадках можна нагріти на вогнищі кирпичину і покласти у вулик. Хтось таке практикує?
 8. Cfif, cпасибо за саженцы клена полевого, липу и бобовник! Уже в земле
 9. Осінь 2017\ Зима 2018

  Можно еще добавить, что из местных условий очень многое зависит от медоносной базы... У кого-то есть много ранних пыльценосов и нектароносов, а у кого-то их меньше. Вот вам и раннее развитие... У одних акацию мороз побил, а у других на высоте. В районе моей пасеки, например - полная жопа с медоносами, извиняюсь... Есть только поддерживающие, а главного взятка нет как такового. Относительно метода, который Хорк озвучил "доповняю сушниною раз в два дні та ставлю по 2 медові рамки в обидва корпуси" - я его понял так, что он единоразово ставит по 2 рамки полномедных в 2 корпуса (то есть 4 рамки на улей), а потом через каждые 2 дня добавляет по 1 рамке суши. Ну а что, может быть... У меня не получается с такой скоростью развиваться, но у него бакфаст, может они умеют так
 10. Осінь 2017\ Зима 2018

  А я навпаки - на минулих вихідних добавив по пустому нижньому корпусу в сильні сім'ї.
 11. Осінь 2017\ Зима 2018

  Ну, во-первых, человек "в курсе" . Согласно Правил охраны электрических сетей до 1000 В, облэнерго имеет право вырезать деревья и зеленые насаждения, которые находятся в непосредственной близости к проводам. Также, это они могут делать только при обоюдном согласии с организацией, в ведении которой находятся данные насаждения. Кроме того, я не пояснил, что в моем случае: а) линия электропередачи местного значения (в дачном кооперативе), и находится на балансе этого кооператива, а не облэнерго; б) предварительно, перед посадкой, получено устное разрешение от председателя кооператива; в) акация желтая - это не дерево, а кусты, высотой 2-2.5 м, а значит непосредственной близости к проводам не будет; г) посажены не прямо под проводами, а отступив на 1-2м в сторонку. Но суть моего сообщения была не в этом... А в том, что всегда можно найти решение, если очень захотеть что-то делать.
 12. Осінь 2017\ Зима 2018

  Є думка, що для підготовки в зиму - це те що треба. У вас клуб збереться у 2-му корпусі, а нижній буде як підрамковий простір. Один корпус підрамкового корпусу не завадить, якщо при цьому зробити менш активну вентиляцію (залишити 1 напіввідкритий льоток). У книжках пишуть, в такій конфігураціх бджоли зимують краще. Хоча напевно в них ніхто не питав.
 13. Осінь 2017\ Зима 2018

  В цьому році висадив 30 кущів акації жовтої вздовж дороги під лінією електопоредач. Ящко знаходити місця де вона нікому не заважатиме, то й спина залишиться чиста
 14. Осінь 2017\ Зима 2018

  Теж експерементую в проектуванні схем моніторингу температури та підігріву. Якщо будуть результати - обов'язково поділюся. Хлопці, може окрему тему зробимо на форумі?
×