Jump to content

Укроп

Совет Форума
 • Content Count

  3,981
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12,031

About Укроп

 • Rank
  Матковод
 • Birthday 09/01/1970

Contact Methods

 • AIM
  067-260-60-73
 • MSN
  067-190-18-19
 • ICQ
  067-260-60-73

Profile Information

 • Location
  Черкаський район

General Information

 • Пасека в
  Черкаська область Черкаський район
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  корпусні 300 гніздо,145 мед
 • Порода пчел
  Карніка. І маю трохи справжньої карпатки

Recent Profile Visitors

12,079 profile views
 1. Думаю що не тільки один рік. Я колись був здав у пластикових відраз 20 літрових трьох річний, і все було добре. Вони брешуть як троцькі, що мед псується коли довго стоїть. Якщо мед викачаний повністю зрілим, він ніколи не зкисне, і не буде псуватись
 2. Як можна зрозуміти ці слова? Ви вирішили все таки збільшити діаметр опаліток? Якщо так то братиму у Вас, якщо ні то прийдеться взяти німецькі. Ну і польські звичайно що візьму в різних фігурах.
 3. Він живе в Каліфорнії, її там немає. Запитаю у нього в якому штаті вона росте. Вона є не одного виду.
 4. Але вирощують їх набагато більше, аніж тоді коли не було заборонено
 5. Іван Михайлович постійно працює, створює облітники, підбирає матеріал, багато вибраковує, і далі шукає і підбирає. Робить штучне осіменіння, і не кричить на все горло що лише він то вміє робити. Питання до вас. Що робите для покращення карпатської бджоли (окрім того як насміхатись і ненавидіти колег) ви?
 6. Ні в які чорні п’ятниці у нас я не вірю, то розводняк. Я купую собі багато речей у Америці по великих знижках. От там дійсно таке є, і майже постійно. Недавно собі придбав пуховик Томі Хелфігер вартість якого була майже 400$ за 130$. Вже багато років так купую брендові речі з великими знижками. У нас таке не можливе, у нас лише розводняк
 7. І як ви це бачите? Ви що будете купувати матеріал у тих з кого ви постійно насміхаєтесь і їх ненавидите? Ви якось казали що лише у вас справжній матеріал карпатки є, і черга на ваш матеріал розписана на рік в перед. І ви в це вірите?
 8. Де не де видніється потрошку сніг, є не великий мороз, незабаром перший місяць зими. Осінь цей рік, дійсно була справжньою, і золотою.
 9. Коли вже бджоли в клубі, то найліпше пересаджувати відразу все гніздо з усима рамками. Для таких потреб потрібно мати спеціальну струбцину, нею зжимаєте все гніздо, і переносите у інший вулик. При такому методі бджоли не так хвилюються, та і не падають з рамок. Знайду свою, сфоткаю, і покажу.
 10. Щось в цій темі дуже тихо,карнікомани давайте діліться інформацією, тема постійно має бути в топі. Недавно передивився останній раз в цьому році своїх бджілок. Позжимав дужче гнізда, і поставив по боках заставні з пінопласту. В тих сім’ях що був розплід вже нічого немає, навіть не дивлячись на те,що ще недавно несли пилок із свиріпи яка цвіте по озимому ріпаку. Пізні відводки були стартонули, але не критично, зараз вже виходить останній розплід. На мій погляд в мене в цьому році в зиму йдуть дещо слабшими аніж минулого року. Сказалось посушлива осінь, і відсутність в нормальній кількості пилку
 11. Мене вже ніхто в житі не переконає, з пластика повернутись до звичайної вощини. Хто спробував працювати з пластиковою рамкою, той знає про що я веду мову.
 12. Вона росте, але лише весну і літо. Потім їй прийде кірдик, до кореня вимерзне, і з весни знову виросте мачта. І так знову по колу. Я запитав що мені зробити щоб стовбур не змерз взимку, який на половину ще мягкий і зелений. Лише нижня частина до половини задеревяніла, я пасинкував до половини стовбура, то там і задеревяніла. Треба думаю було всі листки обскубувати щоб і у верху задеревяніла. Коріння з технічним зрізом брав у Вас. Не рівняйте південь України з центральною. У нас бувають морози добре кусають
×
×
 • Create New...