Jump to content

chernega

Активные Пoльзователи
 • Content count

  225
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

521

2 Followers

About chernega

 • Birthday 11/07/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Харьковская область

General Information

 • Пасека в
  харьковская область
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  многокорпусный, дадан на 12 рамок, лежаки
 • Порода пчел
  украинская степная

Recent Profile Visitors

1,417 profile views
 1. Улей Паламарчука

  Чи не підкажете де можна придбати вулики Паламарчука?
 2. А якщо підніметься то половина пасічників навесні будуть лисі і з покусаними ліктями.
 3. І тут же пишете що весною знов прийдеться купувати пакети
 4. Незабаром відкриють ринок землі, якщо є вільні кошти можна буде спробувати купити певну кількість гектар. А далі або здати в аренду, або... На мою думку це краще ніж квартира.
 5. Питання не зрозуміле, телефонуйте завтра 067 5683379.

  З повагою,

  Анатолій Салтан

 6. Ви почали співпрацювати з заготовачами? Чим Ваші умови відрізняються від їхніх.
 7. Цікаво мед вроздріб Ви продали, для опту,кажете, не вистачає, а в темі по повідомленням в лідерах. Чи Вам в Києві поговорити немає з ким?
 8. Було б дивно, якби заготовачі казали: по 31 не здавай - ціна виросте. Звісно, що в їх інтересах купити дешевше, а продати дорожче.
 9. Бесплатный совет: покупаете мед у отца по 50 грн.кг. Делаете крем-мед продаете в 5 раз дороже. И зачем та пасека. И вам хорошо и отцу поможете.
 10. Нащо нам відсталий совок, потрібно рівнятися на продвинуту Канаду: потрібно тримати 100500 сімей і продавати мед не за ціної "кіла пічення", а за ціною буханки хліба. І буде у вас купа грошей. Можливо буде одна проблема, що часу їх витратити не буде.
 11. В мене сусіди тримають 3 корови зрозуміло, що і гною вистачає і телята біля двору мекають, та чомусь ні сметаною ні молоком не поспішають пригощати.
 12. Якщо за три роки в нуль не вийшли, то може ну його те бджільництво...
 13. З іншого боку якщо іншої роботи не має, а їхати за кордон на заробітки людина не хоче, то сімейна пасіка не таке і погане діло. На мою думку краще хай сини на пасіці допомагають чим сидять в гаджетах та інших досягненнях цивілізації. Тай наврядчи вони там цілий рік працюють, все ж найтяжча робота це відкачка меду. Крім того навіть якщо глава сімї працював би сам, то 19 тис. на місяць все одно витрачав би на всю родину. Я наприклад працюю в сім'ї сам (дружина з 1,5 річним та 6 річним синами). І бджоли та інше господарство допомагають більш менш зводити кінці з кінцями. Такі реалії сьогодення, особливо в сільській місцевості. P.S. Мед здавати по 33 нікого не закликаю. Попередні роки менше ніж 37 не продавав. А там життя покаже, не від чого не зарікаюсь. Все що написав це моє власне бачення.
 14. Продаємо по 100 грн. літр. Тобто бутиль 300 грн. Якщо беруть 3 та більше банок то можна по 270. На оптові ціни не дуже зважайте. Колись продавав по 200 за трилітровку, а восени ціна на опті піднялась і вийшло , що продавав в роздріб дешевше. Якщо ви не можете продати по 350 три літра, то це не значить що в інших не беруть.
×