Перейти к содержанию

chernega

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  198
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

393

1 Подписчик

Информация о chernega

 • День рождения 07.11.1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  харьковская область
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  многокорпусный, дадан на 12 рамок, лежаки
 • Порода пчел
  украинская степная

Посетители профиля

1 130 просмотров профиля
 1. Трохи почекайте, за два тижні чорна п' ятниця
 2. Сьгодні рівно 5 років темі, до речі. Перший ювілей. В той час я " колупався" в перших двох вуликах, а Бомбус вже "виганяв" Аріуса з теми. За 5 років майже нічого не змінилось.
 3. Приїхали, український театр Котляревського це теж мажорство? На рахунок "втираєте" це загнули. Взагалі, намагаюсь розглядати всі події не через пропаганду та значення, яке їм приписують в майбутньому. Вам, думаю, відомо і так, що перше видання "Енеїди" було "піратським". Але, як би не було ця подія стала показовою. На мою думку, "Енеїда" зразок події, яка майже не помітна для сучасників, а надважлива для нащадків.
 4. Ви подивіться, що в ціні на мед інколи робиться А тут так зовсім.
 5. Ви розглядаєте історію початку 18 століття через призму сьогодення. Для людини модерну тільки формувалось поняття нація. Поняття національне відродження характерно і для інших словян. Подивіться, наприклад, коли воно відбувалось в чехів. Щодо грошей. Якщо особи які зображені на них і впливають на життя ( в чому я не певен), то вибір іниелігенціі на найбільші купюри вірний. Бо саме інтелігенція була рушійною силою відродження. І не вина Сковороди, що крім нього в нашій краіні більше не було філософів. А взагалі чи є однозначна оцінка якось діяча. Володимир та Ярослав украінцями не були ( тим більше росіянами), гетьмани більше думали про власні привілеі та і крові на руках в них багато. А якраз інтелігенція і зробили основу для майбутнього. Чому поляки зображають королів? Так у них держава була. П.С. На 1000 грн. я б зобразив Котляревського.
 6. До речі Ворскла перший укр. клуб який переміг в єврокубках ( в основній сітці). Навіть гранди Астана та Яблонец не буди переможені) .
 7. @Алёнка вітаю з перемогою.
 8. Смс шлють регулярно. Хоч і меду вже в мене немає.
 9. Ну як би Хранцію захопили за місяць, а під Полтавой і в окупації поштрілювали. А Гітлер був псих, та не дурак.
 10. Ну добре, якщо пан Бомбус думав про мене о 6,00 ранку. Я про вас теж думав днів 5 назад коли розпалював пічку і в газеті, якою підпалював (звичка читати перед тим як щось знищувати) прочитав такий анекдот, пишу по пам'яті, може ви його знаете: - Роза Моисеевна, а вы слышали что Сима Марковна отвезла в крематорий уже пятого мужа? - Таки жизнь не справедлива, у кого то не одного мужа, а другие ими печку топят.
 11. Тут ви зачепили дійсно важливу тему. Перші питання такого типу починаються при вивченні кріпосного права: чому більшість мирились з своім положенням. Далі питань більше... Але це цікаво. Я сам питав у батьків : чому перед розпадом Срср не забирали гроші, не купували квартир і т.д. Після 2014 і Криму зрозумів.
 12. Оце вам нічого робити було в 6 ранку. А історія такий же предмет як інші, тільки зі своєю специфікою. До речі, у вас аналізи меду вчора взяли. Коли обіцяли забрати, а то щось бачу вже "мівіну" починаєте їсти.
 13. Працюю 7 років в школі. Маю в цьому році 24 год ( ставка 18) + класне керівництво. Ще надбавка за категорію 10% , за стаж 10%, та престижність 10%. Зар.плата 5900 грн. А рахунок ф.ри там змагання постійно у вихідні або після уроків та й готувати дітей до них потрібно. А якщо ще хтось на уроці травмується то взагалі. До речі, план уроку і на фіз.вих потрібен.
×