Перейти к содержанию

Просто Саша

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  270
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Просто Саша

 1. Осінь2018\ Зима2019

  цікаво зарплата круглий рік чи сезонна? Саме так, працює квітень-вересень, далі на біржу і так по колу
 2. Осінь2018\ Зима2019

  Мені знайома ситуація, пасічник працює в фірмі, обслуговує до 80 бджолосімей, працевлаштований офіційно з квітня - вересень, заробітна плата до 7000 грн/міс. Пасіка стаціонар, основна задача дати мед на липень, працює сам, лише на викачку дають помічника.
 3. Це я розумію, в мене вже є ELTEK, використовую до електропривода.
 4. Наскільки я розуміюсь в електриці, то даний апарат не можна використовувати в якості електронавощувача, підкажіть бо не хочеться експерементувати.
 5. Таку підшивку можна десь купити?
 6. Такі самі проблеми, я говорив з редактором по телефону в кінці грудня, говорив, що можливо номери за листопад, грудень вийдуть одним номером.
 7. Проволока

  Гарна думка, потрібно буде зміряти діаметр після натягування, напишу якось тут. Десь якось я чув чи читав не памятаю першоджерела, що послаблення натяжки відбувається незначно, так би мовити, не критично. Також памятається бачив у якомусь відео, що краще, задля збереження натяжки, зразу навощувати рамки так намагаюсь робити і я.
 8. Проволока

  Я брав дріт 0.5 304 (такий як відправив у приват посилання), коли я замовляв було без проблем - замовлення залишив, передзвонили уточнили, відправили. На рахунок тягучкості, коли натягую тягнеться, ну я вже якось відчуваю щоб не порвати і гадаю при цьому витягую тягучість. Тут в темі десь писав уже, що в порівняння з чорною проволокою даний дріт навіть не ставлю, так як чорна в мене в більшості рвалася при натягувані, а от саме в нержавійці 0,5 304 мені тієї тягучості вистачає на "будь готов щоб не порвалась")))
 9. Проволока

  відповів в приват
 10. Продам платформу

  Згідно правил розділу має бути вказана ціна.
 11. ви знаєте, я про це вже думав, но з сусідами температура співпадає)
 12. В сусідньму селі в 3 години ночі було майже -30
 13. Сьогодні в 6:15 було -27, в 7:30 -24, в 14:30 -14 сонячно. Полтавська область пд.-сх.
 14. -12 пд.-сх. Полтаської області.
 15. С Новым годом!

  З нови роком колеги!!!!
 16. Вощина

  Другий рік купую в даного виробника, відгук позитивний - порядно, доступно, якісно.
 17. Проволока

  можу дати силку в приват де я брав, якщо бажаєте, може дешевше буде
 18. Проволока

  Так, тянеться, мені так зручно, коли натягую думаю що витягую тягучість. В порівняння, навіть не ставлю звичайну чорну проволоку (чи як її там) в мене вона просто рветься, не розраховую натяжку
 19. Проволока

  купив собі бухту 304; 0,5, проволока м'яка, зручна, мені подобається, купив не пожалів.
 20. Сьогодні погода, як в казці. Сніг зранку цілий день, на ніч мороз
 21. Мною не керуються, спілкою в якій я перебувають, саме так хай керують Стретовичі. Дякую за розуміння!
 22. Не розумію чому мене більшість прагне в чомусь переконати, повторю ще який раз та доповню. Я рядовий пасічник вихідного дня, член Спілки пасічник України близько року (номер квитка не пам'ятаю), обслуговую +-40 бджолосімей, основний дохід не є заняття бджільництвом, маю дві вищі освіти. На зїзді не був, зїзд вважаю легітимним, вибори відбулися, шляхом вибору одного кандидата так як другий кандидат зробив самовідвід. Вибір здійснювали делегати від областей, так як від моєї області на відео делегатів бачив переконай делеговане рішення вони зробили і так від кожної області, логічно що делеговані представники пасічників областей зробили вибір президента Спілки та керівний склад. Даний запис не носить переконуючого характеру, висловлюю свою думку як члена Спілки, прошу не оперуйте в мою адресу чи "понимаю" я чи ні. Інші пости я сприймаю як точки зору форумчан, а не нав'язування думки, яка є цілком правильною останньої інстанції. Р.S. "Скільки людей стільки й думок" /Теренцій Публій Афр/
 23. До мене не потрібно оперувати і переконувати в чомусь, тим більше говорити про мою простоту. Маю свою думку й позицію. Не вдаюсь до образ когось. Єдине, що в більшості здається критиканів не являються й членами СПУ.
 24. Зроблю і я допис, можливо не популярний у цій стрічці. Зізд підтримую, президента вважаю легітимним, так як про це голосуванням висловилися більшість делегатів. Альтернативи СПУ нешукаю й не бачу. Готуюся до сплати членського внеску за 2019 р. З повагою та за ввічливе ставлення один до одного, член Спілки пасічників Украіни.
×