Перейти к содержанию

Просто Саша

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  240
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Просто Саша

 1. Разное (Поздравления)

  З днем працівника сільського господарства, колеги!!! Гадаю ми цілко причетні до цього свята. Бажаю вам прихильноі долі, щедрих медозборів, миру, невичерпноі енергіі, удачі, хай обходять вас стороною природні стихіі та "горе землетрударі", сімейного затишку, щастя та благополуччя.
 2. Декілька разів на день заходжу на форум з телефона, в мобільній версіі не видно хто з якоі області ніби всі "марсиане".
 3. Якби ще всі писали конкретніше де це та чи інша погода. Наприклад у мене на пд.-сх. Полтавськоі області на 8:00 -2, забіліло землю снігом.
 4. - 9 на 7:00 пд.-сх. Полтавська область.
 5. Згідно правил має бути вказана ціна.
 6. Не благодарне діло занижувати ціну при продажі в роздріб (з власного досвіду), в покупців виникає питання: чого так дешево? можливо низької якості мед (старий, розтоплений)? Для себе вирішив ціну не занижую до загально ринкової, повагу до себе треба мати.
 7. Доброго часу дня. Прийміть замовлення на 20 подушок 500×500.
 8. Сьогодні почув цікаву інформацію, на одному агро семінарі, виступала юрист, так от вона говорила, що з 2019 року відбуватимется процес узаконення власності на полезахисні смуги, а саме місцева влада має виготовити належну документацію, та передати в оренду (без зміни цілового призначеня) лісгоспам, користувачам суміжних земель чи будь кому в тому числі й пасічникам, які зможуть розташовувати свої пасіки.
 9. @Cfif Добрий день! Напишіть будьласка, перелік саджанців які у вас є до продажу, незручно вибирати по темі. Дякую!
 10. Подарую.

  я хочу на даданівську рамку)
 11. Прийміть замовлення на 11 пачок Варостопу.
 12. Как привлечь бродячий рой

  В мене дев'ять пасток спрацювали по одному рою +один привився на деревині коло хати, запускаю на другий круг)
 13. Яка ціна на сьогодні? Дякую.
 14. Ловушки для ловли роёв

  Постійно я вішаючи ловушки, намагаюсь сховати від людського глазу, а сьогодні примітив ловушку, якогось колеги-охотника прям при центральному вході до районної лікарні на квітуючій липці прям коло доріжки де проходить в день сотні люду)
 15. Продам Гадяцьку вощину

  вже зрозумів, неуважно прочитав)))
 16. Продам Гадяцьку вощину

  Що це означає
 17. Электромедогонка

  Запитання до знаючих. Встановив на чотирьох рамкову радянську медогонку електро ривід від одного з форумчан, в процесі викачки виходить наступна картина: при дисбалансі рамок ротор значно розкачується та з центральної шківа злітає ремінь, центральний підшипник корпусний стоїть 208ф, я думаю що проблема в підшипнику.
 18. Как привлечь бродячий рой

  В цьому році в моїй місцині ловитися рої почали днів на 10-15 пізніше, гадаю це викликано пізньою весною та раннім цвітінням акаціі та липи. Однак, чотири рої вже дома, один великан не забажав заходити до моєї ловушки, пересидів з вечора гроном знизу і вранці полетів, шкода не сфотографував. Роєловство як рибалка однако))
 19. 6:57. +14 туман, думаю розпогодиться гарний день буде.
 20. Продам рейсмус саморобний

  Ціна не коректно написана, гадаю Ви мали на увазі 12 тисяч грн. чи 12000 грн.
 21. Как привлечь бродячий рой

  Планую вішати ловушки 10-15.05
 22. С днём рождения!

  Мої вітання колеги @Елена Щербань, @lomik, @kontroler . Зичу здоров'я, успіхів, сімейного щастя, щоденного прогресуючого натхнення, здійснення фантастичних мрій та далекоглядних планів вже сьогодні...
 23. Самодельная медогонка

  Зрозумів, та от і я дивився на фарбу для харчових, то ціна високувата. Значить буде пофарбовано алкідною емалью.
×