Перейти к содержанию

Просто Саша

Пользователи
 • Публикаций

  147
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

320

1 Подписчик

Информация о Просто Саша

 • Звание
  Просто Саша
 • День рождения 13.05.1993

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Полтавська обл

Previous Fields

 • Пасека в
  Полтавська область
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Порода пчел
  українська степова, місцева

Посетители профиля

987 просмотров профиля
 1. Вже другий день перечитую дану тему, та задаюсь питанням, чому більшісь у спілці шукає якусь раптову корисливість? Та давайте на сьогодні почнем просто групуватися під єдиним знаменом, щоб не бути хуторянами далекого краю, а бути єдиними. Невже то є такі великі гроші 120 грн на рік, щоб ще требувати "а шо мені буде"? Та давайте вже будемо хоч трішки жертовними та з поглядами на перспективу. Лише гуртом ми сила і слава Пасічного загалу України!
 2. Так і зроблю, завтра зателефоную до них, і почну процес вступу Дякую, що з орієнтували
 3. У випадку відсутності первинної територіальної організації Спілки, здається у нас в області є представництво спілки, мооже до них звернутися
 4. Також цікавить питання вступу, районний осередок спілки відсутній (наскільки мені відомо), неправильно якось і через сруктурні одиниці стрибати (район, область) якщо вони є та й турбувати прямо на Київ чи правильно . З великим ентузіастом приєднався б в Спілку.
 5. Продам книги для пчеловодов

  Куплю: 2. Подольский М. С. Буренін М. Л. Котова Г. М. Промислове бджільництво. К., 1988 р. 335 с. – 70 грн. 9. Мегедь О. Г. Резерви виробництва меду. К. 1988 г. - 80 с. – 15 грн. 11. Черкасова А. И., Блонская В. Н., Губа П. А. Бджiльництво. К. 1989 р. 304 с. – 50 грн. 12. Полищук В.П., Пилипенко В.П. Пчеловодство. Справочное пособие. К. 1990г. 312 с. – 50 грн. 15. Григорьев Г. П. Занимательное пчеловодство Донецк 1968. 392 с. - 25 грн. 23. Еськов Е. К. Микроклимат пчелиного жилища М. 1983 г. 191 с. – 30 грн. 28. Иойриш Н. П. Пчелы – в жизни людей. К. 1969 г. 180 с. – 25 грн. 29. Прополис (изд. Апимондия) 1987 г. 247 с. -- 40 грн. Скиньте реквізити в особистому повідомлені.
 6. Саженцы малины

  Замовляю 22 саджанці сорту Крепиш.
 7. На районному базарі ціна 120 грн/літр - соняшник + мед, чисто соняшник - 100 грн. Кожен самостійно цінить свою працю, я продаю дома по 70 грн/літр - соняшниковий мед.
 8. Как привлечь бродячий рой

  Висновки першого роєловного сезону: Було розставлено 12 ловушок (8 це ячик на шість рамок з глибоким дном, 4 це картонні бочки) комплектовав 2-3 рамки суші інше зі смужкою вощини чи просто пусті рамки. Пастки натерав прополісом всередині, з надвору прополісом та розтопленим воском, трішки використовував м'ятні та лавандові каплі, окрім того біля льотка був прикріплений шматочок гарно запрополісованого холстика. Пастки розташовувались на відстані 0,8-4,7 км від моєї пасіки. Спіймано 8 роїв дев'ятий рано зняв була лише розвідка, на старій одинокій вербі біля ставка спімано 2 шт, один у садку за хатою, інші на деревах у полезахисній смузі, одна пастка стояла просто на пеньку. Сім штук спіймано в ящики, один в бочку. Зроблю ще домиків для роїв і в наступному році продовжу цю захоплеву та благородну справу...
 9. Починають розквітати окремі квіти мого мордовника
 10. Буду собирати насіння та розсіватиму по різних територіях (полезахисні смуги, яри, чагарники т.і. місця яких не торкнувся ще плуг "великих" господарів на землі, які розорюються куди б тільки плуг заліз). Рослина невибаглива до вирощування Надія на ексклюзив в майбутньому у мене є)
 11. Как привлечь бродячий рой

  Дивина та й годі, уловився рій у садку на яблуні під хатою. Ловушку почепив там через те, що важкувата вийшла (передня та задня стінка з дошки 40, першою цю пастку робив) лінь було її кудись везти, думаю повішу її щоб в приміщені не стояла перед глазами, от і маю подарунок на завтрашній мій День села (1 липня).
 12. фото мого мордовника на сьогодні 30.06.17 р.
 13. почався легенький літній дощ)
 14. Как привлечь бродячий рой

  а які у вас ловушки, по виду та по формі? така кількість варта поваги та наслідування
×