Просто Саша

Пользователи
 • Публикации

  141
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

312

1 подписчик

О Просто Саша

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
 • Место расположения
  Полтавська обл

Previous Fields

 • Пасека в
  Полтавська область
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Порода пчел
  українська степова, місцева

Посетители профиля

906 просмотров профиля
 1. На районному базарі ціна 120 грн/літр - соняшник + мед, чисто соняшник - 100 грн. Кожен самостійно цінить свою працю, я продаю дома по 70 грн/літр - соняшниковий мед.
 2. Висновки першого роєловного сезону: Було розставлено 12 ловушок (8 це ячик на шість рамок з глибоким дном, 4 це картонні бочки) комплектовав 2-3 рамки суші інше зі смужкою вощини чи просто пусті рамки. Пастки натерав прополісом всередині, з надвору прополісом та розтопленим воском, трішки використовував м'ятні та лавандові каплі, окрім того біля льотка був прикріплений шматочок гарно запрополісованого холстика. Пастки розташовувались на відстані 0,8-4,7 км від моєї пасіки. Спіймано 8 роїв дев'ятий рано зняв була лише розвідка, на старій одинокій вербі біля ставка спімано 2 шт, один у садку за хатою, інші на деревах у полезахисній смузі, одна пастка стояла просто на пеньку. Сім штук спіймано в ящики, один в бочку. Зроблю ще домиків для роїв і в наступному році продовжу цю захоплеву та благородну справу...
 3. Починають розквітати окремі квіти мого мордовника
 4. Буду собирати насіння та розсіватиму по різних територіях (полезахисні смуги, яри, чагарники т.і. місця яких не торкнувся ще плуг "великих" господарів на землі, які розорюються куди б тільки плуг заліз). Рослина невибаглива до вирощування Надія на ексклюзив в майбутньому у мене є)
 5. Дивина та й годі, уловився рій у садку на яблуні під хатою. Ловушку почепив там через те, що важкувата вийшла (передня та задня стінка з дошки 40, першою цю пастку робив) лінь було її кудись везти, думаю повішу її щоб в приміщені не стояла перед глазами, от і маю подарунок на завтрашній мій День села (1 липня).
 6. фото мого мордовника на сьогодні 30.06.17 р.
 7. почався легенький літній дощ)
 8. а які у вас ловушки, по виду та по формі? така кількість варта поваги та наслідування
 9. такого дружка зустрів сьогодні біля онієї з ловушок, ох дуже ж я їх "люблю"
 10. буду спостерігати за своїм ростением, подальші фото викладатиму
 11. приблизно 200-210 см
 12. так, різні і різні характеристики даного виду, не думаю що мій мордовник не мордовник і взагалі ганьба, можливо грунт різниця чи сонця недостатньо... спостереження продовжуємо.
 13. у мене напевно ранній сорт якийсь, другий рік від посадки, головне щоб бджілкам подобався, а ранше це чи пізніше буде
 14. Мій мордовник на сьогодні 16.06.17 р.