Jump to content

Артем7

Активные Пoльзователи
 • Content count

  214
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

530

2 Followers

About Артем7

 • Birthday 12/26/1984

Profile Information

 • Location
  Харьковский р-н.

General Information

 • Пасека в
  Харьковский р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  лежак, многокорпусные.
 • Порода пчел
  Помісь, Бакфаст, Карніка

Recent Profile Visitors

930 profile views
 1. Ось і на Харківщині намело сніжочку, буде радість дітворі та робота мені. На 6 ранку близько 8см. Сніжного покриву та -2 морозу.
 2. А потім ні дубових ні акацієвих лісосмуг не знайдеш бо вумних дуже багато
 3. Ух ты. Лена появилась на точке.А я уж думал что забыла о существовании форума
 4. Липа мелколистая

  В цьому році завершено. Було висаджено близько 60 саджанців липи та два десятки саджанців віддав колезі. А загалом рік був продуктивний на покращення медоносної бази. О крім лип було висаджено аморфу, павловнії, акації, та близько 8кг насіння буркуну синяку мишиного горошку. Ось би ще де набрати насіння чи саджанців чорноклену.
 5. Осінь-Зима 2019/20

  В моєму розумінні дадан це вулик з рамкою на 300мм та кількістю рамок близькою до 10, а конкретніше 10-12 штук. Лежак це вже те що більше 16 рамок, а в мене вони на 20рам
 6. Осінь-Зима 2019/20

  Сьогодні заглянув в деякі вулики подивитися на скількох рамках розміщені клуби. В даданах сидять на 4-6 вуличках, а в лежаках від 6 до 8 вуличок займають. Просіли мої дівчата в багатокорпусних на соняху хоча й підставляв їм вощинку під засів в гніздо коли цвів сонях.
 7. З вечора після роботи домовився з одним чоловіком про купівлю саджанців лохини, так поки чекав його змерз конкретно. А сьогодні з ранку вже пішла в хід настоянка на прополісі бо горло деренчить. Виходячи на роботу звернув увагу на градусник який показував щось між 9 та 10 градусів морозу. Ох і не люблю я цей перехідний період між теплом та морозами.
 8. О 5:30 градусник показував -5.
 9. Ещё очень много на Украине пасечников в которых 50 и выше ульев, а потратить 1000 грн на ИО для них это бешеные растраты и мысли об этом даже в голове не помещаются. Купив раз в три года три матки ф1 для них и так неизмеримые затраты. По этому, на каждый товар есть свой покупатель. А некоторым всегда будет дорого какая бы цена не была. ИМХО.
 10. Сьогодні отримав свої саджанці яких виявилося на 11 більше ніж замовляв, дуже дякую! Хвилювався як буде запаковано бо як пересохне коріння то можна вважати що амба саджанцями, але все було чудово загорнуто в стрейч по 11 - 13штук, а потім все разом ще раз стрейчом обмотано. З нової пошти та й одразу саджати бо все вже було приготовленого заздалегідь; викопані траншеї засипаний перегній та додана нітроамофоска і все разом з землею перемішано. Гарненько пролив водою та й накарачки і через 40 хвилин все готово. Потім зверху ще пролив водою. Залишилось чекати наступного року. Є бажання посадити жовтої ремантантної малини (утренняя роса) кущів 10 - 15 можливо в кого є?
 11. Зараз в затінку + 22. Бджоли потроху тягнуть помаранчевого коліру пилок. Так ще й медозбір почався, я з вечора погано прикрив двері до сараю де сушка зберігається і є зо два десятки маломедних рамок, а вранці приблизно о девятій як побачив льот до сараю аж очманів. Тепер буду чекати до вечора поки не вилетять всі.
 12. Гриби

  Самоубийца гурман
 13. Осінь-Зима 2019/20

  У меня тоже розплода хватает и в ульях с молодыми матками и в двухлетней матки бакфаста на двух рамках по ладошеке розплода с засевом. В прошлом году было так же и семья была весной самой сильной.
 14. Когда начнется розсылка саженцев?
 15. Липа мелколистая

  Робота яка розпочата на весні по збагаченню медоносної бази продовжується. Сьогодні накопав близько п'яти десятків саджанців липи з них вже 15 висаджені, а інші посаджу як відпочину бо вже мокрий та втомлений, а на вулиці дує гарненький вітерець.
×