Перейти к содержанию

Артем7

Пользователи
 • Публикаций

  63
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

98

Информация о Артем7

 • День рождения 26.12.1984

Profile Information

 • Место расположения
  Харьковский р-н.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Харьковский р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежак, многокорпусные.
 • Порода пчел
  Помесь, Бакфаст

Посетители профиля

433 просмотра профиля
 1. Щойно приїхав з точка так матка C-VT 60,3 вже почала сіяти. Дякую Віталій за маточок!!!
 2. Подсадка маток

  Купил несколько маток Бакфаст Ф1свободного облета у МАА. всех маток приняли и они сеют, а одна под колпачком 4 дня и не сеет. Под колпачок залезло штук 15 пчел с улья. Пересмотрел все рамки и нашел 3 маточника которые оборвал. Матку переставил в без маточный отводок может там засеет, а если не засеет то и не знаю что делать!?
 3. Вчора ввечорі телефонує дідусь у якого стоїть моя пасіка й каже що давай бистро приїзджай бо поле травлять ядом, а до будинків і пасіки 20м від поля. Хвилин через 20 я на місці, стояло декілка мешканців хутору міліція та агроном з технікою. Обробляли соняшник який щей признаків цвітіння не подає, чим і від чого обробили не кажуть. Сподіваюся що бджіл лихо оминуло бо буряну квітучого на полі не було і обробляти почали ввечорі.
 4. Моя не перевірена Пернер 39,3 засіяла на 10 день, а ось C-VT 60,3 ще засіву не бачив,
 5. Дощ пройшов аж на душі легше стало.
 6. Что цветёт сейчас

  У нас до липы далековато, а вот маслина дикая (лох серебристый) зацвела и пчелы на ней много. Интересно как медонос сколько она может дать медку?
 7. В неділю звернув увагу що в двох сімях є ознакі мішка. в одній всього декілька побачів, а в другій штук 25 побачив. Сьогодні обробив майже всю пасіку ендоглюкіном.
 8. 1 мл розчину містить ціанокобаламіну 0,5 мг; Такая дозировка?
 9. А как Вы проводили обработку ендоглюкином, по рецепту? Был ли в этом году рецидив?
 10. Сьогодні з ранку вивіз своїх дівчат на хутір де в мене літній точок, і щойно виставив як одразу почав накрапувати тощик. Поблизу точка 3 лісосмуги з акацією яка вже починає розпускатися. Хоч би до гарної погоди дотянула.
 11. Весна/Літо 2018

  А что делать с расплодом на рамках, в другие семьи подставлять,а потом обратно?
 12. Чудова погода сьогодгі і до мене завітала. Переглянув своїх дівчат, почистив вулики, деяких пересадив в нові. Після обіду почали нести обніжку з вільх які мабуть сьогодні зацвіли, Раніше чомусь гадав що з вільхи пилок коричневий але сьогодні переконався що жовтенький,
 13. Нарешті і на моїй вулиці свято. Сьогодні був первий повноцінний обліт моїх дівчат. Встиг бігло переглянути декілька сімей, картина не зовсім гарна з кормами Вони є але зовсім мало, добре що є запасні рамки. Розплоду також мало за вінятком однієї сімї де розплід є на чотирьох рамках та й кормів в досталь. Бакфаст активніше за усіх почав очистні роботи.
 14. Вывод маток

  На той неделе на работе начальника спросил так он мне заказал на алиэкспресе. Теперь ждем
 15. +1 шурує дощ, на завтра обіцяють -10. Якась дурнувата весна і що саме цікаво це те що по прогнозу обльоту не буде аж до кінця місяця
×