Перейти к содержанию

Артем7

Пользователи
 • Публикаций

  49
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

72

Информация о Артем7

 • День рождения 26.12.1984

Profile Information

 • Место расположения
  Харьковский р-н.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Харьковский р-н.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежак, многокорпусные.
 • Порода пчел
  Помесь, Бакфаст

Посетители профиля

321 просмотр профиля
 1. +1 шурує дощ, на завтра обіцяють -10. Якась дурнувата весна і що саме цікаво це те що по прогнозу обльоту не буде аж до кінця місяця
 2. Вывод маток

  Я бы с удовольствием купил китайцев но ни у меня ни у моих близких нету банковских карточек, а бегать по селу и просить не комильфо
 3. Вывод маток

  Всех приветствую. Возник вопрос покупки шприцов 20мл для вывода маток, но есть небольшая проблемка с ними. В аптеках продаются только 3-х компонентные шприцы с резиновым поршнем при удалении которого колба плох о держится на поршне. А вот старых с цельным пластиковым поршнем не могу найти Гто-то сталкивался с таким вопросом и как решили его,?
 4. Цікаві фото

  Можно и жене такие прикупить
 5. Древесина

  Теж виникла проблема з синівою. Досталися мені халявні метровки з яких я збирався робити корпуса але вони з синівою і проварювати в парафіні я не збирався. Ось тепер міркую що робити???
 6. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Вот именно. Сам на следующий год буду этим заниматься. А мои знакомые односельчане уже в 2017 начали со шпателем дружить
 7. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  100% Вот только представте сколько пчеловодов в 90- 2000ных годах заказывали маток карпатки, асейчас в разы меньше потому что есть выбор и есть качество. Вот поэтому они пуканы и рвут.
 8. Сам був здивований кількістю ос в минулому році. Та вмене ще на точку шершні по вечорах освітлення не давали вмикнути
 9. А взагалі то мені теж сподобалося. було багато цікавого и Денис зі своїми нуклеусама і Лісонь до стенду якого було дуже важко підібратися, хлопчина продавав станки для ИО (але мене вони не вразили) і навіть молоденькі та гарненькі бджілки літали (ТМ улей). Люду було багацько, а місця малувато.
 10. Міко та його баклага близько години відволікали кліентів від стендів та столів
 11. В такому випадку прийшлося б оформляти всі документи для налогової із-за студентів. Був у знайомого прикрий випадок. Доволі солідна сумма як для різноробочого найманця.
 12. Проблема в тому що всі сайти погоди показують прогноз погоди який визначався британьскою метеорологічною службою MetOffice., фінською Foreca. та американской GFS і розраховувати на якийсь супер точний прогноз не варто. До речі фінська Foreca вважаеться лідером в довгострокавих прогнозах.
 13. Рыболовная

  А конкретнее какие модели?
 14. Мохливо збіг обставин але через 2-3 дні після того як пан Василь виклав оголошення я дзвонив замовляв фацелію буркун та люцерну и був не приемно здивований що ціни на деяке насіння дорожче на 15грн. ніж в обяві. На мое питання чому така ціна жіночка відповіла що такі ціни вже близько місяця. Насіння я замовив, прийшло швидко і якість дуже гарна. Особливо сподобалася чистота буркуна на відміну від попереднього замовлення де буркун був з лушпайками.
 15. Пильные диски

  Доска уже как неделю напилена. Сегодня замерил размеры и можно сказать что размеры пилорама держит хорошо. Заказывал доску 27мм она и вышла 27мм + - 0,5мм а вот доска которая должна быть 42 мм оказалась 43 -44мм. Немножко многовато вышло, буду фуговать.
×