Jump to content

владек

Активные Пoльзователи
 • Content count

  2,040
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39

About владек

 • Rank
  Тихосув

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Львів
 • Interests
  садівництво

General Information

 • Пасека в
  львівська область
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  дадан, українець, делон
 • Порода пчел
  карпатянка

Recent Profile Visitors

1,255 profile views
 1. Рапс (ріпак)

  У мене та в інших пасічників вийшло на круг по 10 літрів на сім"ю. Врахуйте, до 15-го травня було холодно, сім"ї тупо розвивались, і одразу ж пішло тепло і ріпак зацвів. Так, що результатом задоволений. І сім"ї поправились. І ще одна дивина. Майже всі сім"ї ввійшли в рійку. А роїв не було. Матки виходили прямо в руках. Отже відбір меду сумістив з формуванням відводків. Тепер готуватиму до гречки.
 2. Рапс (ріпак)

  Неприємна новина. Сусіди сказали, що вчора обробляли хімікатами ріпак. Зрозуміло, що навіть на думці у тих не було щоби попередити бджолярів. Візуально нічого підозрілого не помітив. Сім"ї у мене ще не набрали потрібної сили. В основному середняки. Буду старатись вияснити яким саме препаратом обробляли.
 3. Рапс (ріпак)

  Из практики: летают на рапс за 6км запросто! Летать то они летают, а что приносят? Продуктивный полет от 800 м до 2,5 км. до 5км.-слезы о дальше - запах. Не помню точно, ну где то 75 мгр - 50 мгр. - 10 мгр. ну и следы.( точность не гарантирую.) Цьогоріч нарешті на ріпак добра погода. Бджоли правда слабуваті. Та все ж є надія, що за два тижні щось піднесуть.
 4. День Перемоги 9 травня

  Так це свято, для тих хто воював та залишився живим. А для мене це день пам"яті про них і по загиблих. Моєму батькові і моєму тестьові пощастило, та тепер їх вже немає на цьому світі. Отже вічная пам"ять їм та усим воякам, які відстояли свободу для нас з вами. А кого вони перемогли, або не перемогли то не головне.
 5. Весна - літо 2011

  Вчора, перший день льоту, аналогічно. За цілий день - жодна не вкусила!!! Взагалі такого не пригадаю. А сьогодні, на другий день, коли вже і набризк на двох рамках з"явився, стали трохи агресивніші. Та не дуже, як зазвичай. А може хмарки пішли після обіду, тиск почав скакати?
 6. У мене до сих пір льотки відкриті на 3 см. Думаю, що за кілька день добре потепліє, то вже відкрию повністю.
 7. Вывод маток

  Та ні. Справа не в кількості личинок а в готовності сім"ї. Ще мало молодої бджоли. А от за тиждень вся вийде. От тоді й приймуть усіх.
 8. Вывод маток

  Ну ось, нарешті стартував цьогоріч. Заклав 30-ь штук личинок. Стартер-виховалка на 10 рамок. П"ять на 1/2 інші повністю запечатаний розплід. Правда бджоли ще малувато. Думаю, що приймуть небагато. Вже друга закладка повинна бути кращою.
 9. Це вони після холодриги відчули добру погоду і повилітали раненько. Я вийшов на пасіку о 10-й годині. На термометрі було +7, і сонце, то вони вкрили всю кульбабу та інші квіти навколо вуликів суцільно!. Гуло, як на аеродромі. Під обід вже розлітались далі.
 10. Весна - літо 2011

  Приєднуюсь. Думаю, що це зроблено невірно.
 11. Траву встеляли скоріш за все через холодну погоду. Далеко не могли летіти. У мене вода приблизно за 200 м. І якщо в напувалці вода є постійно з самого першого обльоту, то воду беруть з напувалки, а от якщо в напувалці часом сухо, то відвідування останньої різко зменшується і летять до ріки. Вважаю, що тепла вода в напувалці такаж важлива річ як і весіння підгодівля в таку холодну весну, як на тепер.
 12. кузмич! Мисочки це нормально. А от коли вже трохи відтягли та молочком заклали, значить зароїлись. Сім"я у Вас слабенька. А чи причина не в матці?. Може неякісна. Через те і сім"я слабувата? В такому випадку то й добре, що зароїлись. Запечатають. Зробіть відводок. Після обльоту молодої об"єднаєте.
 13. hena! Я так розумію, що коментар до повідомлення Але у Вас рій! а не сім"я перевезена на близьку відстань. Звичайно, рої злітають інколи. Та це не правило. А щоб все ж не було несподіванок, даю одну рамочку розплоду (бажано печатного, "береженого - Бог береже"). А від гнізда до місця прививки, також інколи буває злітають, та це знов виняток ( а може невміння пасічника взяти роя). А відносно 3-х км для перевезення то думаю, що частина бджіл повернеться на пасіку , тому необхідно залишити один вулик на старому точку.
 14. Львівська пасіка онлайн

  Захід з вул. Дж.Вашінгтона, з правого боку від роддому. Прямо метрів 300-400, потім поворот за гаражами направо, 300-400 м.
 15. Роение

  Мабуть все залежить від погодніх умов.
×