Jump to content

Николай77

Активные Пoльзователи
 • Content count

  404
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

406

2 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Кировоградская область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  ЛЕЖАК. ПАВИЛЬОН КОЛОСОК
 • Порода пчел
  украинская степная и карпатка

Recent Profile Visitors

1,676 profile views
 1. Ціна на пакети просяде і це вже явно. Перекуп який в минулому році привозив пакети і ціна була 1200грн. то зараз формує партію по 900 грн. Багато знайомих пасічників на даний час самі не проти продати пакети по 1000-1200 грн. то буде перенасищення ринку пакетів ще більше ніж ринку меду.
 2. Що баки роятьься??? тут стверджують що вони теореточно не можуть роїтися
 3. Не розумію навіщо продавати те що кожин рік і так приносить дохід. З іншого ціна на землю буде така що за неї некупиш в місті ніякої нерухомості, так трошки шикануть. Просто нерозумію людей у яких було все при розвалі колгоспів ( в колгоспах життя не сахір але всеж не все було так погано) незмогли обєднатися маючи права на земельні та майнові паї з нормальною на той час технічно-матеріальною базою замість того щоб найти всьому цьому одного доброго господара і плативши йому за його працю достойну зарплату радіють 15000грн. на рік за оренду землі замість того щоб отримувати в десятки разів більше. Де гарантії що ці люди зможуть дати раду тим коштам що отримають від продажі землі???
 4. Дорога ложка к обеду а не 20-25 травня. а після облету семья може бути набагато гірша ніж раній пакет на акацію
 5. А коли це Харьов став пакетним регіоном? У Вас що можна пакети купити в кінці квітня?? Те що у Вас ціна на пакети буде високою означатиме що посередники на пакетах добре зароблятьВибачте що не потемі на ціну меду.
 6. Коли я приходю на ринок ціну диктує продавець 150 грн. а я кожу давайте по 50 грн. то Ви самі догадуєтесь куди я йду і з чим? І яхто хтось скине ціну до непристойного то він він вже на ринку не торгує.
 7. Ось кажуть що в нас перевиробництво меду та наш мед не потрібен ні в Європі на в США можливо. Але то тоді питання до ексортерів посередників та ін. Скажіть буть ласка що з це тоді за бізнес такий "по-українські" іде скупка товару який ніде не потрібен??? Що ж Ви тоді будите робити з ним??? Чесно кажучі я ще небачив людину а тим паче підприємця яка просто викидала кошти на вітер. Відомо що гроші роблять гроші у нашому випадку щось не так, а можливо і так. Якщо є вільні кошти то вони повині "працювати " приносити дохід іх потрібно в щось інвестувати в крайньому випадку в банк на дипозит . То можливо з такої точки зору вкладення в мед є більш вигідні чим тримання коштів на дипозиті а це 15-17% річних. А ви нам тут розповідаєте що ледве кінці з кінцями зводите. Так що ж дійсно мішає Вам продавати мед та давати за нього приємливу ціну для пасічника??
 8. найбільше постраждають пасіки 70-120 сімей бо це вже не пасіка вихідного дня, а прожити тільки за неї вже невдасця. тому або пасіки до 50 вуликів і на роботу або 200+. можливо пенсіонери 70-120 но некожен пінсіонер потяне 100+
 9. Можливо. але час не стоїть на місці. можна сказати сезон 2019 закінчився потрібно готуватися до 2020. одні кажуть що будуть зменшувати пасіки але багато хто буде збільшувати використовуючи падіння ціни на пакети та інвентар
 10. Кропивницький ціна на мед в середу 28 грн. сьогодні 26 грн. ось так.Як на мене можна багато говорити про бджільництво вигідно не вигідно кожен вирішить сам. Щодо заробітків в Польщі, Німетчині то там добре де мене не маєщодо конкретики цікаво скільки можна обслужити бджолосімей якщо працювати по 12 годин в день 280 днів на рік (відкинимо вихідні) і якиий буде дохід??? Згадується стаття в одному із журналів про бдільництво коли Чех ( маючи дома пасіку в 60 сімей) поїхав на заробітки до Канади на промислову пасіку і пройшовши 60 сімей подивився а там ще 500 надо пройти(((. З іншої сторони поки не буде захисту ДЕРЖАВИ, як наприклад наводять знищення врожаїв фермирами в Європі та США та виплата (компенсацій та дотацій виробникові) буде монополія і зговір експортерів якщо б пасічники знищили один рік в рожай меду маючи дотацію від держави то можливо експортер би більш ішов на компроміс бо якщо врожай знищено то завтра не буде що закупляти і по 10 євро а ж до липня наступного року десь так а поки БАЗАР і БЕЗПРЕДЄЛ панує на рику меду
 11. таким дороги пакети не неда
 12. Все залежить від регіону І розтлумачте будь ласка що таке постійний клієнт??? який купує гарну бджолу кожен рік а деж минулорічні пакети???
 13. Ну на зразок дешеві пакети проходили, але хочу сказати що дорогі пакети "не все то золото що блистить". Відомо коли під брендові імя для формування великої партії пакетів "вигрібалося" все що було в даному регіоні. на тему постійних купців скажу або це пасічники які займаються бжолою професійно для бізнесу і зимувати її не залишають або це перекупи як 1-м так і 2-им дорогі пакети непотрібні. але першим хоч потрібно ціна=якість другим все по барабану
 14. Просто цікаво якщо виставити обяву продам мед по 20грн /кг 20 тон.??? то тоді закупка буде 15грн. чи що??
×