Перейти к содержанию

Николай77

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  367
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

306

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Кировоградская область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  ЛЕЖАК. ПАВИЛЬОН КОЛОСОК
 • Порода пчел
  украинская степная и карпатка

Посетители профиля

1 165 просмотров профиля
 1. Тема актуальна. Продам бджолопавільон на базі зіловського причепу на 24 бджолосімьї та бджолопавільон «колосок» на 30 бджолосімей на базі тракторного причепу. Ціна 40000грн. за кожен.
 2. Пропали пчёлы

  Якщо судити по профілю то у Вас це перша зимівлямова йшла про лежак написано з власного досвіду
 3. Пропали пчёлы

  Типова помилка пасічника, залишати маломедки щоб бджоли неїли мед з гнізда. А як результат бджоли переходять на маломедні рамки та й ще якщо дозволяє погода мед з гнізда переносять в ці маломедки, як результат якщо пасічник своєчасно не подивився до бджіл осип бджіл взимку. На ці граблі і я наступав бо як радили мені щоб бджоли неїли мед з гнізда ще восени залишай маломедки за заставною.
 4. 2018 рік показав що краще було залишитися з грошима а не з пакетами) хоча рік на рік не приходиться
 5. Сьогодні привезли тару спитав почому беруть сказали 38грн.
 6. Мова йшла про ціну 0,5 у.о. Ви б самі прицій ціні купляли б пакети по 50 у.о.,?
 7. Повірте кількість сімей зменшиться не хто не захоче вкладати кошти в тещо не приносить прибуток. Щодо вулики на дрова то це ще спрацювати в прибуток. Подивіться як зникають села хто хату не продав хоч на стройматеріали покинули їх, а в інших просто самі завалилися і нескажеш що там колись були хати і ніхто ніколи туди вже неповернеться. Так що можна дуже запросто розвалити ще одну галузь сільського господарства.
 8. Ні я проте що люди перестали тримати свиней та корів бо невигідно було
 9. Так ніхто не напрягається просто.є межа ціни по якій будуть виробляти мед ( вона у кожного різна) але ж всетаки є. То з ринком меду буде теж саме що з ринком мяса і молока
 10. Дешева робоча сила двигун економіки. То що цей робітник вивезе з польщі і т.д. це копійки для їх економіки. Томущо приїхав на України він купе машину вироблену в Німетчині, одяг з Турції,і т.д. і верне кошти в їх економіку а через рік поїде вже з дружиною,сином і т.д. піднімати їх економіку виробництва а не проїдання
 11. В 2010 в березні ціна на мед була 20 грн при курсі в 8грн та ще й росіяни складали конкуренцію то пакет на західній був 70 уо. В 2014 на весні ціна на мед 12грн. Росія не приїхала ціна на пакет 250 грн.
 12. Як на мене пакети в наступному році при ціні на мед 37—40 грн при будь якій зимівлі будуть від 800_ 1200 грн. В залежності регіона продажу. Як писав в темі ціна на 2018 рік при ціні в 1500 гроші хай полежать на дипозиті а я на диванчику в цілому не прогадав))))
 13. Щось тему пакетів почали дуже рано «гріти», напевно в тема ціна меду вже себе в цьому році себе вичирпала. А щодо ціни хто хоче купити той купить а хто хоче продати продасть.
 14. тоді потрібно готуватися мед здавати по 25 грн))))
 15. куплю маток

  куплю маток 100 на 5-10 травня неплодок по 70грн. бажано УС розгляну инши пропозиции. предложення в личку.
×