Jump to content

Діма Тернопіль

Пользователи
 • Content count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

112

About Діма Тернопіль

 • Birthday 11/08/1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  с.Бурканів

General Information

 • Пасека в
  Тернопільська область
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Лежаки,корпусні 10 рамок на 300
 • Порода пчел
  місцева

Recent Profile Visitors

792 profile views
 1. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  Також є такі сім'ї ,що Матки вже не сіють .Минулі роки також траплялись сім'ї які в вересні вже немали розплоду,за ними спостерігав і ставив на замітку.Перезимували добре,розвиток також був нормальний.
 2. Доброго здоров'я.скиньте реквізити ,на 10 пачок можливо?
 3. Я в Вас вірю.)))
 4. Отримав в подарок 2 маточки від. Mihail-ves. І 1 від Міко.Велика їм подяка і повага !!
 5. Прийму також маточок якщо ще є, ато з обльотами і прийомкою щось туговато цього року???
 6. Дуже шкода,самовивіз не получиться ,далеко!!!купив цього року маточок баків на заміну місцевим,але дуже поганий прийом і обліт. Може до слідучоі партії ще залишиться,буду дуже вдячний.
 7. Ви старих маток коли міняєте на молоді по акції не розпродуєте???
 8. Как привлечь бродячий рой

  І я в неділю поохотився на рої )) В середині травня повісив 8 ловушок для спортивного інтересу(на більше не вистачило часу цього року). Минулого тижня провіряв перший раз,не було можливості скоріше,то з 8 в 4 були рої . Отже я в суботу в вечері і в неділю досвіта займався лазенням по деревах)) І попутно ще раз провіряв ловушки, і за тиждень залетів ще один ройок (п'ятий ). Рої успішно були доставлені на пасіку і переселенні в вулики. Найкраще це вскривання ловушки як "кіндер сюрприз" не знаєш що тебе чекає)) Роями задоволений найменший на 4 рамки, найбільший 7 рамок. В деяких вже почав лупитись розплід,значить вони вже давненько сидять. На фото вікно одної з ловушок, правда трохи за скоро прийшов знімати , прийшлось ще трохи посидіти на дереві поки бджоли позалітають.
 9. Весна/Літо 2018

  Також вчора їхав з пасіки і бачив поле з соняшником який зійшов,зупинявся подивитись бо сам не міг повірити. Правда далеко від пасіки 15км, але якщо блище нічого не буде,то може поїду на кочовку.
 10. Весна/Літо 2018

  Переглядав вчора сім'ї і картина порадувала .)) Відводки гарно стартанули на 4-6 р.р . Сім'ї заливають свіжим медом з черешень з лісу і садів ( в нашому лісі їх дуже багато) поставив магазини ,сильнішим розкинув по вощині.запасів перги багато. Ріпак вже починає розцвітати , через тиждень масово зацвіте.Тепер не знаю чи не позаливть гнізда на ріпаку бо погода сприяє. Через тиждень планую починати виводити маток ( будемо вчитись),бо з таким розвитком через 2 -3тижні треба робит відводки або знімати рої ))))
 11. Ціна пакетів в наступному сезоні

  В яких числах плануєте продавати цього року пакети??
 12. Весна/Літо 2018

  І я вже вчора закінчив ревізію пасіки,результатом задоволений)) Перезимували всі,тільки в одному відводку не було Матки ,підсадив запасну. Пилок вже гарно носять,матки почали активно червити,розплоду в середньому на двох-трьох рамках по пів рамки. Зимував на зжатому гнізді,то прийшлось декілька сімей розширити по рамочці.
 13. Зараз в тіні + 20. А я на роботі не можу собі місця знайти (хочу на пасіку). На території вже цвіте верба,то на ній дуже багато бджіл,значить десь недалеко пасіка...
 14. Весна/Літо 2018

  І я тільки приїхав з села,думав цілий день попрацюю,а тут на тобі ...ОБЛіТ ))) І так пів дня просачкував (по милувався), душа радіє.... Облетілось гарно половина пасіки яка стоїть на сонячній стороні ,а друга половина слабше.Думаю кому припекло той політав!!! Доречі першими на обліт пішли самі слабші.Просиділи без обльоту з 18 жовтня (4 місяці і 20 днів). Для себе сезон 2018 відкрив,начерзі :ревізія,заміна і чистка днищ.
 15. Весна/Літо 2018

  Ні, 145 з Липки ,а 300 - смерека :)))
×