Перейти к содержанию

Діма Тернопіль

Пользователи
 • Публикаций

  24
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

86

Информация о Діма Тернопіль

 • День рождения 08.11.1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  с.Бурканів

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тернопільська область
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Лежаки,корпусні 10 рамок на 300
 • Порода пчел
  місцева

Посетители профиля

487 просмотров профиля
 1. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  В яких числах плануєте продавати цього року пакети??
 2. Весна/Літо 2018

  І я вже вчора закінчив ревізію пасіки,результатом задоволений)) Перезимували всі,тільки в одному відводку не було Матки ,підсадив запасну. Пилок вже гарно носять,матки почали активно червити,розплоду в середньому на двох-трьох рамках по пів рамки. Зимував на зжатому гнізді,то прийшлось декілька сімей розширити по рамочці.
 3. Зараз в тіні + 20. А я на роботі не можу собі місця знайти (хочу на пасіку). На території вже цвіте верба,то на ній дуже багато бджіл,значить десь недалеко пасіка...
 4. Весна/Літо 2018

  І я тільки приїхав з села,думав цілий день попрацюю,а тут на тобі ...ОБЛіТ ))) І так пів дня просачкував (по милувався), душа радіє.... Облетілось гарно половина пасіки яка стоїть на сонячній стороні ,а друга половина слабше.Думаю кому припекло той політав!!! Доречі першими на обліт пішли самі слабші.Просиділи без обльоту з 18 жовтня (4 місяці і 20 днів). Для себе сезон 2018 відкрив,начерзі :ревізія,заміна і чистка днищ.
 5. Весна/Літо 2018

  Ні, 145 з Липки ,а 300 - смерека :)))
 6. Весна/Літо 2018

  Вона в мене добра і все розуміє. Лише два помошніка (сини) як не молоток то рамки потятягують.
 7. Весна/Літо 2018

  І я вже відчуваю весну ,і в прискореному темпі збиваю рамочки.В селі нарізаю, а на поверсі на цеглині збиваю після роботи.Тож готуємось поки є час )))) (невеличка партія готова,процентів на 15).
 8. Тернопільська обл. на 8.00 . -19 і ясно.Зимуємо...
 9. Осінь 2017\ Зима 2018

  Дивився в неділю до пчолок,поки все добре всі живі,дав би Бог шоб так і пройшла вся зимовка. Минулого року до нового року вже відійшло було два відводка. Схиляюсь також до думки вище написаної ,шо причина кліщ (знехтував вчасними обробками ).
 10. Слабые пчелосемьи в 2017

  Дякую за пораду. Маю в наявності якраз підкришники з сіткою для перевозки літом,то іх поставлю. А утеплення краще ставити на сітку чи поставити подушку магазин і тоді підкришник? В такому приміщенні кришу треба знімати?
 11. Слабые пчелосемьи в 2017

  Чи є сенс занести слабкі відводки (3-5 улочок) в цегляну добудову біля гаража,яка не будить утеплюватись в зимі?Чи я ім не зроблю ше гірше?Плюсом того будить,що не буде сквозняку і вологості від дощу і снігу,але в загальному не знаю...Температура не дуже буде відрізнятися. Перед цим зимував тільки на дворі,але остання зима забрала 25% сімей і тепер переживаю.
 12. С днём рождения!

  Дякую за привітання)))))
 13. Осінь 2017\ Зима 2018

  Закінчив і я вже всі роботи на пасіці (залишилось тільки поставити з верху утеплення коли похолодає).А так бджоли біпіном обробив,бокові заставні вже всім поставив,пльонку на холстіки поміняв.Ше слабачків переселяв в лежаки по два через перегородку,і в одному ше був розплід печатний на двох рамках по лодоні(наврятче він вже облетиться).Останній хороший обліт в нас був 19-20 жовтня. Сім"ї в зиму йдуть не сильні 5-7 рамок(робив відводки і на соняху всьо гніздо медом нанесли,не встигнули в зиму нароститись). Відводки на 4-6 рамок дадан.
 14. Как привлечь бродячий рой

  І я вчора закінчив свій ройоловний сезон...Зняв останні ловушки (не було часу зняти скоріше).І отримав багато задоволення і азарту.Перевіряв останній раз іх на початку серпня,не було нічого.А виявилось в одну ще залетів ройок,прийшлось його переселити в вулик.Рій вже повністю був готовий зимувати(верхній льоток з сіткою для вентиляціі запрополісували,меду на рамках було 10-12 кг).займав 5 рамок гарно обсиджених.Коли пересиляв,то дав три повномедних з запасів і дві з гнізда,остальні рамки були каряві бо бджоли іх самі відстроювали.А в слідуючу заселились якісь звірки,льоток розгризли,натягали пів ящика листя і готові були зимувати......Прийшлося на місці ловушку розбирати і виганяти (5 штук встиг побачити коли вискакували). Результат цього року:З 11 ловушок,залетіло 4 роя (в зиму ідуть три на 5 рамках і один на 4) і дві ловушки стирили.... Ловушки ставив в радіусі 3 км від пасіки.
×