Перейти к содержанию

Комісар

Пользователи
 • Публикаций

  23
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

10

Profile Information

 • Место расположения
  сумская обл, великописаревский район

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Київщина, Сумщина
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  лежак
 • Порода пчел
  українська степова, кавказька

Посетители профиля

205 просмотров профиля
 1. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Вот От она и показала, то что в самой Англии ее и не содержат, потому что окрестные пчелы стали агрессивные.
 2. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Хочу привести мою думку про дискусію Фадеєва та Гайдара (бакфастчика з карпатчиком. НЕКОРЕКТНІСТЬ ЗАПЕРЕЧЕННЯ ДЕНИСА ФАДЕЕВА ВАСИЛЮ ГАЙДАРУ На 9 з’їзді Спілки пасічників України до керівництво Спілки не вибрали Дениса Фадеева з тієї причини, що він поширює на Україні бакфастських бджіл, що забороняється існуючим законом. Точка моєї точки зору заперечення Дениса Фадеева на рахунок того, що мовляв Гайдару, який експансією карпатських бджіл фактично знищив українських бджіл в масштабах цілої України некоректні. Фадеев заперечив, що, мовляв, Гайдару це можна, а от завозити бакфастських бджіл хочуть кагорично заборонити. Але Фадеев глибоко помиляється. Справа в тому, що карпатки безумовно також знищуть чистопорідних українок, але помісі українок з карпатками (і навпаки) – це звичайні бджоли і сьогодні їх тримає більша частина пасічників України. Я не знаю таких пасічників, хто не пробував карпатянок, і вни стали джерелом поширення україно-карпатських помісей.. Ці помісі були навіть продуктивніші від українок чи карпатських. Історично так склалося, що карпатянок ми ввозимо також з пакетами (ранніми відводками), яких завозять в центральну Україну тисячами в погані для зимівлі роки. А от від українок ми не навчились масово отримувати ранні відводки, як тому, що і клімат ( холоднішй, ніж в Закрпатті,) так і тому що в українок немає такого інтенсивного весняного розвитку, бо він їм раніше був непотрібний, оскільки в зоні їх утримання немає сильних ранніх взятків (біла акація – це не їх медонос, бо з’явився він в Україні зовсім недавно). А от бакфаст дає бакфастських трутнів невідомої породи і парування з ними будь-яких маток (включаючи чистопородних бакфастських неплідок (помісі Ф2), в тому числі і наших місцевих, дуже часто приводить до появи дуже агресивних помісей, дивись знову сайт «последний год держу бакфаст». І таких відомих мені випадків підвищеної агресивності дуже багато. Тому раджу гарно подумати, перш ніж завести бакфаст: за декілька років підвищеної продуктивності потім прийдеться розраховуватись багаторічною боротьбою з агресивними бджолами і втратами чималих грошей для багаторазової заміни помісних бакфастських маток на чистопорідних, яких прийдеться привозити чи виводити в інших безбакфастських місцевостях. Особисто я повністю згоден з автором вищеназваного сайту. Такі бджоли нам не потрібні. Їх завезли без проведення багаторічних випробувань.
 3. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  НУ навіщо так грубо. Ведь бакфаст не испытан.Нужны многолетние испытания , а их то и не было. ЧАс покаже, хто є ху. А поки що бакфаст знищуэ наші нормальні випробувані за багато років наші породи бджіл. а назад шлях буде довгим і важким.
 4. Продам пчел осмий

  ТЯжело дискутировать с дилетантом в данном вопросе. Это все равно что посоветовать желающему завести медоносных пчел, что покупать пчелиные семьи или ранние отводки (пакеты) нет никакого смысла.Мол, развесил ловушки они сами прилетят роями.. Так лет за 5 и разведешь пчел, но почему то никто так не делает. Потом еще долго будешь разбираться с болезнями, которые собрал со всей округи. А что дальше с осмиями делать? "посмотреть да и все???". А у моего польского коллеги 5 рабочих на разведении осмий используется, а он их уже несколько миллионов коконов продает. И у нас так будет, потому что медоносных пчел в нынешние сады не заманишь, потому что там постоянные химобработки. Да и без обработок пчелы, которые использовали на опылении садов приносят почему-то меньше меда ( внимательно читайте журнал БК). Так что действительно, с дилетантами дискутировать тяжело.
 5. Продам пчел осмий

  Читайте на сайті www. osmia.ru там достатньо інформації. Про всі "тайни мистецтва розведення осмій " - насправді тайн багато, але значно менше, ніж тайн розведення медоносних бджіл. І майже всі вони вже описані Залишились дрібниці типу якими способами і інструментами можно нарізати очеретяні трубочки (їх щонайменше три) та як їх закріпити , ну і звичайно є сотня видів "вуликів" для осмій. Який з них найкращий -тут думки "вчених" розійшлися. Але це вже дрібниці Головне почати. А також є два види бджіл осмій , є три основних види їх паразитів але, на щастя, жодної бактеріальної чи грибкової хвороби я у них не знаю. ТО було давно. а сьогодні вже мабуть цим займаються вже два десятки. Але газ подорожчав, кількість теплиць зменшилась і попит на кокони осмій дуже впав, як і ціни на них. А от ів Польщі зріс до небувалих висот і використовують їх для запилення різних садків.
 6. Продам пчел осмий

  ЦІна 1 кокона осмія Рижа (Osmia rufa) 1 гривня , рогата осмія (Osmia cоrnuta)- 2 грн за кокон . ( великі кількості дешевшеЇ Остання більш крупніша і більш красивіша , гірша в розведенні . При покупці осмій обов"язково прикупити очетяні подвійні трубочки (з вузлом посередині). !1 трубочка 1 гривня) Їх можна легко зробити самому з очерету , але потрібно взяти хоч одну для зразка. Мінімальна сума замовлення коконів і трубочок 100 гривен. Пересилання новою поштою тільки до 1 березня, а до 1 квітня тільки з рук в руки в Києві. Кожного року трубочки розщепляють і ставлять нові. Але це окрема розмова.
 7. Продам пчел осмий

  це поодинокі бджоли, живуть в очеретяних трубочках і використовуються тільки для якісного запилення садків Літають тільки з квітня ао червень, дивіться і іетернеті " бджоли-осмії
 8. Одноденний семінар

  НЕ смішіть людей - в погребах немає нікого.
 9. Що говорять про бакфаст в Youtube

  А Давайте поговоримо на цю тему через пару років, що ж ви тоді заспіваєте, коли нова партія бакфасиських неплідок спарується з своїми ж трутнями, а не так як перша з місцевими.
 10. Одноденний семінар

  Дело в том, что предыдущие годы он работал с теми же пчелами и был очень ими очень доволен, но вот результат. Это не один такой результат. Такой подделать не очень просто
 11. Продам книжки з бджільництва

  на жаль, ні
 12. Продам книжки з бджільництва

  Є, книга доповнює Рутнера і є новинки.
 13. Одноденний семінар

  Пардон это кусок работы, мне жена платит больше за то, что я с внуками день погуляю. А вот лохи бакфастом и занимаются, смотри ютуб "последний год держу бакфаст"
 14. Продам книжки з бджільництва

  За 230 гривен раньше можно было купить 7 з-х литровых банок меда. А сейчас? Я продаю книгу по стоимости одной 3-х литровой банки меда. Причем самого дешевого подсолнечного, причем свою книгу написанную мной и есть отличия от Рутнера. А Рутнеру за его труд не досталось ни копейки.
 15. Продам книжки з бджільництва

  Спрос 10 книжек в год. Издательство новой рентабельно не меньше 1000 штук, 40 тысяч гривен, продадутся за 100 лет. Не рентабельно так как не доживу.
×