Jump to content
Форум на ТочкУ

ЮМос

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,308
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ЮМос

 1. Я звичайно також можу сумніватись в результаті цієї акції, але поясніть мені темному, яким боком місцеві вибори можуть вплинути на рішення центральної влади?
 2. Фінський метод зимівлі, коли садовлять сімю на голу вощину, закормлюють і так зимують. Переваги такого методу: Позбавляються значної кількості болячок повязаних з старими сотами, матка на весні червити починає після обльоту бджіл.
 3. Накладіть бронь, якщо можна. Потрібно поспілкуватись з колегою щодо факту б\у блока.
 4. Не думаю, що між великорогатоскотарями ведеться подібна дискусія про дотації. Вони прости її отримують...
 5. поїдьте в столицю отг та й здайте документи в агровідділ. Я так і зробив, бо наш старостинський голова (з маленької букви) також став морозитись, що нічого не знає про збір документів від пасічників.
 6. Поділюсь і я досвідом (поверхнево) виготовлення інкубатора. Під інкубатор використав ящик, який попався під руку: старий холодильник ,,Донбас,, ще з 70 х років випуску. Лінь було викидати морозильну камеру - залишив як є. Пристосував двоканальний китайський регулятор температури з точністю до 1 гр.С. Да - Да - не повірите, сам в шоці - працює. Пристосував вентилятор для обміну повітря з середини на зовню, ємність для води для підтримання вологості. Температуру на контролері виставив 34 гр.С. Реально межі температури коливалися від 34 до 35,2 гр.С. Думаю, що і в вулику вона коливається в певних межах. Можу по завершенні сезону виведення маток сказати з впевненістю - інкубатор працює і надійно працює. Не було жодного випадку втрати матки по вині інкубатора. Матки якісні. Замітив, що ні обмін повітря в інкубаторі, ні вологість не є критичними для виведення маток. Лише температура, і то, як видно з практики, може коливатись в певних межах.
 7. те, що літо спекотне - не згідний. от те що сухе - таки да.
 8. Ржу - не могу. Про які особисті інтереси можновладця ви говорите? Дякуйте, що людина була в темі і щось намагалась зробити для нас з вами пасічникам.
 9. Як би там не було, а здати треба... Толи еще будет.
 10. Документи здавати до 1 жовтня. Тому і дотація після ...
 11. Скиньте, хто в темі, повний перелік документів на дотацію, будь ласка.
 12. Маю по остатку 3 відра 20 літрові липового, запашного, густого меду по ціні 80 грн\кг. Смачний, пальчики оближеш. Також є декілька відер ріпакового меду по ціні 45 грн\кг
 13. Чудові полоски. Я користуюсь такими декілька років - без проблем. Дивіться рекомендації по застосуванню, тому що вміст діючої речовини до 40 мг\полоску.
 14. Так то у Вас коефіцієнт 1.42, а тут 1,5 Мед густий та дуже ароматний, чи не так? ПС. Також маю 3 відра остатку липового меду, можу продати.
 15. Миколаїв - то може й ДА, а Херсон?? Запоріжжя?
 16. плодную 8 мкл с проверкой на 5 кг пыльцы можно?
 17. О, то може фури завантажите картоплею, які в нас на Житомирщині зазвичай отоварюються?
 18. Ой не смішіть, бо лопну!
×
×
 • Create New...