Jump to content

ЮМос

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,203
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ЮМос

 1. Сім'я-вихователька

  Прокудин це Работник? Якщо Работник, то в мене э опис.
 2. Акутуально. Родоводи материнок ТУТ В кооперації з земляком кількість пакетів може сягнути до 150 шт. Вартість і кількість рамок, строки поставки пакетів обговорюються. Тел. 0963258377
 3. Продам 70 -80 бджолопакетів порода бджіл Карніка F1 та частково Бакфаст F1 з 1 по 10 травня 2019 року. Комплектація 3+1 , ціна 1200 грн. Самовивіз (поштою не відправляю), ящики покупця. Мінімальний заказ від 10 шт. , предоплата обовязкова. Пасіка матковивідна, всі матки минулорічні. В продажі будуть пакети з матками ліній Карніка - Пешець від С. Рудя (К. Тіслер). Бакфаст - материнка ІО від М. Гращенка (Пол Юнгельс). т. 0963258377. Пасіка знаходиться за адресою: Житомирська обл, Любар.
 4. Я в Рівному на Бджолярському крузі купив такі на пробу. Продавець сказав, що чеські. Але підозрюю, що ні. Якось ідентифікуйте їх.
 5. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  То не Озерова матки?
 6. то Ваші особисті враження та помилки. Ви могли б стимулювати матки для кращого червління і були б Вам якщо не хороші, то терпимі сімї в травні. І не прийшлося би зсипати їх в одну.
 7. "Медова біржа" запрацювала

  Позитивна новина. Офіційний сайт ,,Медової біржі,,
 8. В мене злітають трутні з тих сімей, в яких стоять решітки пилковловлювачів і тоді, коли пилковловлювачі не виключаються.
 9. Не треба бути категоричним. Я продавав В21МАА минулого року тому, що мав її дочку В24МАА. Який сенс було тримати мамку і дочку ІО? продав, правда значно дешевше ніж просить автор теми.
 10. Ні, на середину травня ну ніяк не можу. Та і для чого ті супер ранні матки? Якість під знаком питання.
 11. Гыыы

  кризис среднего возроста.
 12. Друзі, маю намір впорядкувати новий стаціонарний точок для пасіки. Хочу засіяти теритоію пасіки газонною травою. Що порадите: як це краще зробити, які трави використовувати? Переконаний, що форумчани мають досвід посівів газонних трав. Прошу поділитися досвідом, щоби не наступати на граблі.
 13. ага. держи карман шире!
 14. Гыыы

  Зачекайте, зачекайте. Як то сексу не буде? Давайте розберемось - кому пропонується з'їсти часнику? правильно - дівці. Як можливий варіант, коли в хлопця заклало ніс. То чому сексу не буде? Буде, ще й який! - Миколо, то як там твої діти поживають? - Хм.. Як поживають? На повну катушку!
 15. Прошу делиться опытом содержания пчел в многокорпусном улье на рамку 145 в гнездовом корпусе. Особенности такого содержания есть и их не мало. Есть мнение, что весной семьи в таком улье развиваются слабо по причине не желания матки переходить из корпуса в корпус. Так ли это? Зато расширять такое гнездо - одно удовольстсие: корпус в разрез и все дела. Верно ли? Есть также особенности зимовки пчел в таком улье. В этом году поместил отводок в такой корпус на 145-ю рамку. Подсадил матку Бакфаст F1 в отводок, матку приняли, хотя не без ,,возмущени,,. Но, деваться им было некуда, семейка то была без расплода. Матка начала сеять хорошо, даже отлично. Когда отводок усилился молодой пчелой, установил второй корпус с половиной рамок, потому как пчел было достаточно именно для такого расширения. Но, что заметил, матка перешла во второй корпус, начала сеять и переходить в первый не спешит. Хотя яйца свежие в первом корпусе тоже есть. Тогда решил я поменять корпуса местами. Матка опять перешла во второй и сеет там. Что это? Повторяю, пчел достаточно для двух корпусов. Более того, пчел больше в первом чем во втором. ПС. Улей многокорпусный ППУ на 145, дно - сетка.
 16. Маю намір розширити пасіку з метою реалізації пакетів на слідуючий рік. Задався питанням: Яка ж порода найбільш затребувана в потенційних покупців пакетів? Матки виводимо самі, вибір материнок та порід достатній. Тому й цікавить результат опитування.
 17. Покупки на Алиэкспресс

  Хм. Для чого посередник, якщо придбати напряму без проблем.
 18. ...за успех безнадежного дела!
 19. Не згідний з цією думкою. Купляв і ставив неоднорозово китайські полоски. Діють чудово. Китайці тоже рахувати вміють і давати більше норми діючу речовину не будуть.
 20. Гыыы

  Та ні. Спочатку прочитав і стало сумно, що в кожному слові помилка. Але, згадав, що я в темі Гиии.
 21. В Вас може й так, та не в усих. А якщо під горіхом, а якщо бувший город з лободою...?
 22. З перегляду окремих сайтів зрозумів, що мятлик луговий є обовязковою складовою суміші. Але ж який дорогий!!!.
×