Jump to content

ЮМос

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,227
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ЮМос

 1. ТАк, в понеділок також буду робити відбір маточників (Штрьомер).
 2. Ще не прививався, але маточка вже сіє.
 3. Антон, роз'ясніть будь ласка, чому в паспорті на маточку від Штрьомера відсутні дані по батькові?
 4. Отримав маточку сьогодні. Надіюсть все буде боре. Дякую Антону!
 5. Що ж тут доброго? Та маточка повинна була пропрацювати мінімум 2, а то й 3 роки.
 6. Отзывы о матках ИО

  Дякую, що відгукнулися. Селекції тут майже ніякої немає. Про це вже неодноразово писалося. А от з гарантією роботи матки треба щось робити. Вважаю, що не достатньо лише перевірити матку ШЗ на кладку бджолиних (запліднених) яєць. Потрібна гарантія роботи матки при мінімальних 4 мкл сперми принаймні повний рік, або ж і 2 роки. В противному разі бракована матка має бути замінена на якісну.
 7. Нужна срочная помощь

  Мені подобається підсаджувати матки восени. Проблем менше, а ніж влітку.
 8. Отзывы о матках ИО

  Виходить, то я один такий не везучий. Трохи розшифрую ситуацію. Одну маточку отримав в кінці червня 2017 року, підсаджена в невеликий відводок на 2 рамки розплоду. Сімейка по малу розвивалась, підсилив її ще рамочкою розплоду. В зиму пішла на 4 рамках. Перезимувала. На весні 2018 го розвиток був дуже вялий, підсилив бджолою на виході. Та в середині квітня почала масово класти трута. Прийшлось її видалити. ,,Майстер,, ШО по телефону сказав, що його вини в тому не має, та я й притензії не висловлював, так, лише подзвонив, щоби пояснив ситуацію. В другому випадку, матку отримав в кінці липня 2018 року. В зиму сімейка пішла також на 4 рамках, але не зовсім на своїй бджолі. На весні 2019 року ситуація повторилась один в один, як з попередньою маткою. Хочу добавити, що перша матка зимувала в деревяному 6 рамочнику, друга - в ППС. Моя думка така, що обидві матки були запліднені малою кількістю сперми, можливо менше 4 мкл. Іншого пояснення не маю. П.С. Матки від різних ,,майстрів,,.
 9. Отзывы о матках ИО

  В мене, на жаль, негативний досвід роботи з ІОшками. Вже дві матки ІО зтрутневіли не встигши насіяти і десяти рамок типу дадан. Вважаю, що це явний брак інструментальщиків. Хоча обоє вони бралися як перевірені на яйцекладку. Думаю, такі приклади не поодинокі. Отаке.
 10. То шо ж ви людей вводите в оману? Так і кажіть, що за двох 250. А то черга вже вишикувалась.
 11. Кольору столового буряка пилок носять з каштана кінського. Білий пилок носять з бузку фіолетового.
 12. Гыыы

  Из цикла ,,Угадай страну,,.
 13. Печалька. Записався один з перших. Списки хоч збереглися?
 14. Медова біржа

  Порада хороша. шишок не один ще наб'є. Та шукати варіанти виходу з тупика потрібно. І щось мені підказує, що експортери вже запереживали.
 15. Ціна зменшена до 900 грн.
 16. Продам 70 -80 бджолопакетів порода бджіл Карніка F1 та частково Бакфаст F1 з 1 по 10 травня 2019 року. Комплектація 3+1 , ціна 1200 грн. Самовивіз (поштою не відправляю), ящики покупця. Мінімальний заказ від 10 шт. , предоплата обовязкова. Пасіка матковивідна, всі матки минулорічні. В продажі будуть пакети з матками ліній Карніка - Пешець від С. Рудя (К. Тіслер). Бакфаст - материнка ІО від М. Гращенка (Пол Юнгельс). т. 0963258377. Пасіка знаходиться за адресою: Житомирська обл, Любар.
 17. Вартість 1000 грн, 4 р.р. 5 - 10 травня. Ще є можливість замовити, хоча кількість обмежена.
 18. Сім'я-вихователька

  Прокудин це Работник? Якщо Работник, то в мене э опис.
 19. Акутуально. Родоводи материнок ТУТ В кооперації з земляком кількість пакетів може сягнути до 150 шт. Вартість і кількість рамок, строки поставки пакетів обговорюються. Тел. 0963258377
 20. Я в Рівному на Бджолярському крузі купив такі на пробу. Продавець сказав, що чеські. Але підозрюю, що ні. Якось ідентифікуйте їх.
 21. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  То не Озерова матки?
 22. то Ваші особисті враження та помилки. Ви могли б стимулювати матки для кращого червління і були б Вам якщо не хороші, то терпимі сімї в травні. І не прийшлося би зсипати їх в одну.
 23. "Медова біржа" запрацювала

  Позитивна новина. Офіційний сайт ,,Медової біржі,,
×