Перейти к содержанию

ЮМос

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 141
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент ЮМос

 1. Прошу делиться опытом содержания пчел в многокорпусном улье на рамку 145 в гнездовом корпусе. Особенности такого содержания есть и их не мало. Есть мнение, что весной семьи в таком улье развиваются слабо по причине не желания матки переходить из корпуса в корпус. Так ли это? Зато расширять такое гнездо - одно удовольстсие: корпус в разрез и все дела. Верно ли? Есть также особенности зимовки пчел в таком улье. В этом году поместил отводок в такой корпус на 145-ю рамку. Подсадил матку Бакфаст F1 в отводок, матку приняли, хотя не без ,,возмущени,,. Но, деваться им было некуда, семейка то была без расплода. Матка начала сеять хорошо, даже отлично. Когда отводок усилился молодой пчелой, установил второй корпус с половиной рамок, потому как пчел было достаточно именно для такого расширения. Но, что заметил, матка перешла во второй корпус, начала сеять и переходить в первый не спешит. Хотя яйца свежие в первом корпусе тоже есть. Тогда решил я поменять корпуса местами. Матка опять перешла во второй и сеет там. Что это? Повторяю, пчел достаточно для двух корпусов. Более того, пчел больше в первом чем во втором. ПС. Улей многокорпусный ППУ на 145, дно - сетка.
 2. кілограм з 10 є ще по остатку. Пилок сушений з дотриманням температурного режиму в спец шафі. Звертайтесь. ДА пробачить мене автор теми.
 3. Може створити конкуренцію та замовити бодай 200 пакетів з предоплатою 300 грн?
 4. На 12в мабуть немає. Можливо запаралелити його з нагрівним елементом?
 5. наведіть приклад такого регулятора Все ж таки, яка потужність нагрівача потрібна скажімо для інкубатора, розмірами 50см х 60 см х 50 см, виготовленого з ППС 30мм? (Хоча би приблизна, орієнтовна)
 6. Яка ж все таки потужність нагрівного елемента достатня і необхідна в інкубаторі, щоби підтримувати оптимальні параметри мікроклімату? Перелистав усю тему, відповіді не зайшов.
 7. Скажіть, вентилятор працює постійно?
 8. Якість меду

  Сертифікат якості не завжди гарантує те, що в ньому записано, на жаль.
 9. Якість меду

  Моя гарантія вартує не більше Вашої.
 10. Якість меду

  а ле це не прямі докази того, в конкретному, мною використаному, китайському препараті є антибіотик. .чув лише про антибіотик в препаратах російського виробницства. про китайський - вперше.
 11. Якість меду

  Володимире, дивно чути від Вас це застереження, враховуючи той момент, що Ви зацікавлена особа. Аргументуйте твердження про антибіотик в китайських полосках.
 12. Також маю кілограм з 10. Можу продати. (нехай вибачає автор теми)
 13. Рапс (ріпак)

  Я здогадуюсь, що той, хто живе в місті,вже не дивується, що восени цвітуть каштани, а ті, хто живе в селі, вже не дивуються, що восени цвіте озимий ріпак.
 14. Ціни на цукор

  в м. Житомир - 500 грн.
 15. Про які гарантії ви ведете мову? Найкраща гарантія - це гарантія на якість матки в її потомстві. А хто її дає?
 16. Зустріч з Йоханом ван ден Бонгардом

  кошти перерахував, але жодної реакції чи зворотнього звязку.
 17. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Ну Ви батенька даєте!... Причому тут Рауш і яка його вина, що у Вас відводки з матками породистими не перезимували? Але, я так думаю, це Ви для ,,прикола,, так пишете. Будьте обережні з висловами.
 18. Осінь2018\ Зима2019

  не хвилюйтеся. В неділю похолодання; всі яйця викинуть.
 19. Зустріч з Йоханом ван ден Бонгардом

  Скажіть будь ласка, як стикується ваше повідомлення з ось цим: http://www.tsatu.edu.ua/wp-content/uploads/naukovo-praktychna-konferencija-bdzhilnyctvo-ukrayiny.pdf в частині оплати за участь в форумі? Тобто, мене цікавить, чому за учать в форумі, який проходить 2 - 4 листопада і в програмі якого є лекція і круглий стіл з Йоханом ван ден Бонгардом, необхідно заплатити 200 грн, а Ви ж вказуєте цифру 380 грн? Прошу розяснити.
 20. Думаю, що норма, використана Вами, замала. По-перше - в кожну вуличку ллють не 7 а 10 мл, по-друге - біпін, бодяжений в Україні, зазвичай не має тієї необхідної концентрації, що декларується. Якось так.
 21. Ціна пакетів в наступному сезоні

  Точно так же і я думаю. По весні буде видно, що і по чому... Не буду приймати замовлення на пакети до обльоту. Хоча маю гарних маток і дочки від них у тих пакетах будуть, та треба ще перезимувати. Як то кажуть: бджіл по весні рахують!!!
 22. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Цього поки що не можу сказати. Саму матку підселив в у відводок на одну даданівську рамку бджоли на виході. Матку отримав в кінці липня, кажись 24-го. В середині серпня підсилив ще однією рамкою розплоду. Сама маточка сіє гарно, розплід щільний. В зиму піде клуб на 4 рамки.
×