Jump to content

ЮМос

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,247
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ЮМос

 1. Гыыы

  На Andruhan не схожі.
 2. Гыыы

  Де фото???
 3. дайте ссилку в лічку, будь ласка
 4. Телебачення

  Така послуга, так би мовити, не зовсім законна. До вас можуть прийти...
 5. Гыыы

  Підірвало всіх не те, що він натурал, а те, що не займається законотворенням в робочий час, а займається хер знає чим. Все так просто.
 6. Гыыы

  Справа - той, що робив замовлення повій в ВР. Видно тяга до протилежної статі таки є в нього.
 7. Я таки мав з весни таку річ, як пан Михайло.
 8. Толковий і не лінивий пасічник, насамперед Ось і весь секрет!
 9. Ярослав повинен поділитися секретом для підтримки двох його маток.
 10. Та я й не забув. Все вагався, на яке місце його поставити, та й таки не поставив взагалі.
 11. А в @Yaroslav розперає також? чи тільки у Вас таке?
 12. Для швидкого розвитку сімей навесні потрібно: 1. підтримуючий взяток (імітація взятку). 2. достатня кількість бджіл. Принаймні не менше 4-5 рамок, більше - краще. 3. достатньо пилку (перги, але свіжий пилок краще). 4. ,,правильна,, порода бджіл, яка має бурхливий розвиток сімей навесні. 5. хороша матка. 6. сприятлива погода. Цей список можна продовжити.
 13. ТАк, то правда, що рідко питають про породу. Але по факту відбору пакетів аж рота відкривають, коли коли ставиш чотири рамки з розплодом в ящик, а пяту зтрушуєш і жодна бджола не взлетить, бо спокійні. І все це робиш буз сітки.
 14. Ціни на цукор

  цукор не псується.
 15. ТАк а в чому проблема, що би придбати медичний клей (бф-4)?
 16. Такі заглушки використовую я.
 17. І я так зробив на свої деревяні шестирамиочники.
 18. Степан Іванович (dust) на жаль вже тиждень не відповідає на сповіщення. Хоча я і телефонував йому. Хто іще може продати Тактик?
 19. Гыыы

  Очевидно,підстава. Голова не належить цим тілам.
 20. Ні, ось тут я з вами не згідний. Варити сироп не можна по причині виникнення карамелізації. А це вже точно нашим бджілкам не підходить.
 21. Я так розумію, що кипятити сироп не можна.
 22. Визначено область-лідера

  Не бачити нам дотації на підтримку бджільництва як свого носа. Я в минулі роки не вірив в ці байки, і тепер не вірю. Якщо статистика по зернових ведеться як небудь, то що говорити про мед? Вони про кількість бджолородин в області беруть дані ще з совкових часів адже статистики (реєстрації) пасік по факту - мізер. Недавно хотів зареєструватися, то ,,специ,, по-почухали потилицю, як це зробити по новому. А про новий Паспорт пасіки й не чули.
 23. Коли я в минулому раці розмістив пасіку в новому обійсті, то сусідка нарікала, що тепер ніби внукам і погуляти в саду біде ніяк. А коли я в цьому році поставив забор з металопрофілю в 2 метри висотою, то вже і пожаліла, що сусідів не видно через отой забор. Отаке.
×