Jump to content
Форум на ТочкУ

ЮМос

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,286
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ЮМос

 1. О, то я мабуть ніс прищепкою закриваю, що не чую запаху. Але жодної матки ще не вбили. Тьху, тьху, тьху...
 2. Чисто для порівняння , скільки діючої речовини в Тактику? Якщо однаково, то можна брати.
 3. А який клей не стягує шкіри на тілі людини? Помилка наша, людей, в тому, що ми зазвичай порівнюємо умови проживання, реакції тварин до людських. Те, що для людини може бути прийнятним, для тварини ні, і навпаки.
 4. Не читаєте тему від початку. Вже писалось, Броніславович кажись, медичний клей БФ6 чудово підходить для цього. Сохне швидко, без особливого запаху.
 5. Хм. Я Вам скажу більше - матки підселені 16 травня почали вчора червити. Вже і не очікував; хотів давити. Яка буде якість - питання.
 6. сьогодні перевірив молодих маток, підсаджених 16 травня - картина маслом. З 30 маток запліднились лише 2. Отаке.
 7. ... лучших представителей народа.
 8. Ціна? ТОбто, Вам потрібні безматочні пакети, чи просто рамки з розплодом, поясніть будь ласки?
 9. Звернули увагу, які квіти?
 10. Не варто це робити. Щоб зясувати якість маток потрібен час, якого немає.
 11. Продам пилок зібраний протягом 2019 року на власній пасіці. Пилок висушений в умовах контрольованої температури до 38 гр.С. .Ціна - 150 грн\кг.
 12. Можна докладніше? Скільки дист. води добавляєте до тих капель випоровуваного розчину, а також скільки соди добавляєте?
 13. Ф1 гнезда не разбирал, только смотрел днища. А вот материнку смотрел. Засев появился только в первых числах марта. Клуб пчел всю зиму был очень компактный, после появления засева клуб продолжает быть, хотя и рыхлый. В отличии от Пешеца от Рауша, где есть засев на одной рамке и пчелы разбрелись по всему гнезду потому как уже подняли температуру. Визуально ф1 сидять так же в основном как и материнка. То есть, я делаю вывод, что расплода у них нет, возможно только появился засев после облета и массового приноса пыльцы. Конечно, такое состояние семей не может не радовать потому как зима была теплая с неоднократными окнами в феврале. И все таки они выдержали и зиму закончили без расплада.
 14. Оскільки матку від Штрьомера я отримав лише минулого року, говорити можу лише про зимівлю її і її дочок. Іще раз повторюсь: зимівля усіх сімей пройшла без підмору. Меду спожили дуже мало, так що й не зрозуміло чим харчувалися протягом зими. Перезимували навіть маленькі відводки. Стабільна зимівля багатого варта. Все решту можу сказати лише після закінчення сезону.
 15. Експортери також по-старому жити не зможуть. Шлях, на який вони ступили є тупіковий. Рано чи пізно їм прийдеться шукати вихід.
×
×
 • Create New...