Перейти к содержанию

uam_63

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  202
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент uam_63

 1. Нужна срочная помощь

  Ні повинні літати. Надіслано від мого LT25i, використовуючи Tapatalk
 2. 29.04 привезли тару декілька кришок тріснутих .Типу якось так....
 3. Весна/Літо 2018

  Дощ до пасіки так і не дійшов. Жара досушує останнього вологу що дальше буде. Надіслано від мого LT25i, використовуючи Tapatalk
 4. Каштани покищо не цвітуть тільки суцвіття зелене викинули. Надіслано від мого LT25i, використовуючи Tapatalk
 5. Засуха страшенна з 1 квітня жодного дощу. Абсолютно нетипово для моєї місцевості. Надіслано від мого LT25i, використовуючи Tapatalk
 6. Весна/Літо 2018

  Сьогодні переглянув решту вуликів пилку тьма ,нектару сильних приносів не побачив щосьтам може і є але щоб рамки заливали то ні . А от трут печатний вже є тож тижня через 3-4 можна маток починати виводити.
 7. Весна/Літо 2018

  А що буде з ресурсом бджіл мені здається в даний період основне завдання вирощування собі заміну.
 8. Весна/Літо 2018

  В мене від прочитаного аж руки чешуться в вулики заглянути. А на рахунок магазинів мені здається перебір .
 9. Павловнія

  А для чогого зрізати ? І якщо можна поділіться технологією вирощування, коли краще висаджувати де і яак в якому віці. Надіслано від мого LT25i, використовуючи Tapatalk
 10. Весна/Літо 2018

  Сьогодні познімав своїх бджілок несуть пилок добротно а от на рахунок заливки рамок в мене є сумніви , хоча хто йогозна що там робиться. Швиденько переглянув ще 3.04.
 11. Я в курсі, я про то що її ніхто не міняв.
 12. Хіба незрозуміло хто писав. Ст.12 На пасіках утримуються бджоли лише районованих у тій чи іншій місцевості порід згідно з планом їх породного районування в Україні, затвердженим центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики.
 13. Павловнія

  Можливо потрібно пізніше робити пересадку ?
 14. Павловнія

  І ще зі свого досвіду насіння на воду непотрібно багато сипати, проростає все переплітається погано розділяти коли пересаджувати .
 15. Павловнія

  Моя павловнія, схожість насіння 100% це вже пересадив ,морока правда з цею пересадкою з води в грунт але всі прийнялись. Наступну партію висіяв прямо в грунт .
 16. Коли встигли відремонтувати ? Літом їздив на море і назад Вінниця -Хмельницький ями напливи асфальту маленький жах а Вінниця -Умань великий жах.
 17. А з виробників вощини хтось буде щоб обміняти віск? Я на попередніх не був просвітіть хто в курсі ?
 18. Я за вас щиро радий і бажаю здоровя. А це що я описав було 15 років тому, медецина іде в перед. Надіслано від мого SM-T355, використовуючи Tapatalk
 19. 100 відстоків підтримую. Ніяких масажів бабок і шарлатанів, правильно поставлений діагноз 50 відсотків успіху в лікуванні, якийсь великий дядядько сказав. Років 15 тому сталася така проблема в мого батька . Знімки прийом невропатолога і дальше він сказав два варіанти. 1. Операція в києві з результатом 50/50 . 2.Лікувальна гімнастика з ранку і в вечері яку можна дома виконувати. Батько обрав другий варіант по сьогоднішній день працює От так коротко можливо на сьогоднішній день щось нове придумали а і ще лікар тоді сказав що операція дуже небезпечна можна і гірше зробити.
 20. Доброго дня а рамку засіву від іошки самої медовитої в вас можна купити ?І якщо так то яка ціна і умови .
 21. З вище перерахованого на зимівлю можуть вплинути тільки неякісні препарати від Вароа, зимую з глухим дном і плівкою все гуд .
 22. А я казав тижня два тому що сурка на ,,ковбасу,, треба пустити от в мене в неділю і облетілись .Так що чекайте тижня через півтора і ввас полетять. А якщо серйозно то триймайтесь буде і на вашій вулиці свято.
 23. В мене сьогодні на сонці + 12 сонячно бджоли літали но не на 100 відсотків але приємно.
 24. Така сама ситуація так що ви не одні. Надіслано від мого LT25i, використовуючи Tapatalk
×