kastor

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  569
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

994

1 подписчик

О kastor

 • День рождения 22 марта

Contact Methods

 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male

Previous Fields

 • Пасека в
  Миколаївська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак, корпусні дадан
 • Порода пчел
  карпатка

Посетители профиля

1 111 просмотр профиля
 1. Дякую за пораду. Чесно сказати вже читав про ці методи..але як то кажуть - тоді, вони були не на часі і в памяті не відклалися...Ідея непогана...можна спробувати, тим більше сімї в мене стоять по 2.
 2. Приєднуюсь до привітань. Успіхів та здоров*я!
 3. як виявилось в цій здавалось нескладній "справі" криється багато підводних каменів, які ніби і елементарні, а всеж можуть звести об*єднання нанівець... Як виявилось об*єднанню підлягають сімї(відводки і т.д) із переважаючим закритим розплодом..тобто велика кількість відкритого розплоду в сім*ях при об*єднанні не дасть "медовика"...
 4. А що зараз робити? Все що можна було зробити на пасіці здебільшого вже зроблено. Залишається чекати...кому меду, кому ціни..
 5. нічого, скоро "довзуваємось". З такими хімікатами, що брискають поля зараз, через пару рокі не те що бджіл, мух та комарів не буде...
 6. Андрій, скажу Вам,що і бджоли не дуже у вуликах...великий розрив між акацією та соняшником в наших краях всеж сказався (незважаючи на підкормки) та і протрави почастішали..в середині сезону такого раніше не було...Зараз в основному сімї працюють на розплод. Хотів вже навіть позсипати по 2 , але ранувато..нічого не зміниться ..у всіх по 5-6 відкритого розплоду, який там мед. А ігри з цінами не закінчаться поки не відкачаємось, і скупщики не ох...ють від кількості того меду...Думаю з-під медогонки ніхто продавати по 35 не планує?)))
 7. Ну що тут можна порадити... 1-3 сімї це все що у Вас є, якщо провести всі необхідні процедури ( видаліть рамки(спаліть) переведіть на вощину, замініть матки, купіть антибіотика(потрібного), повна дезиінфекція інвентаря та вуликів (раджу 15% перогідролем), обпалити теж потрібно добре, потім мабуть цукру на осінь для закормки...) і здається найлекший і найдешевший спосіб лікування - спалити. Так, можливо те, що у Вас не АГ і навіть не ЕГ, але проблеми з розплодом то дуже тонка штука, так легко не лікується, (а передається на раз) яку ніхто не розтулмачить крім якісно проведених аналізів (якщо не помиляюсь робить якісно в Харкові Руденко за 150 грн.) але чи варто морочити собі голову заради 3 сімей? До осені з них толку вже не буде. Спаліть і спіть спокійно. Обробіть інвентар і вулики як слід, а на наступний рік "за роями"... П.С. порада звісно субєктивна, і коли мене торкнулося, то теж спочатку жалкував. Чисто по-людськи -шкода. З економічного боку -виправдано. Вірішувати Вам.
 8. на язик не пробували? Так точніше. Бо понюхати дає вірогідності лише 92% .
 9. Довго розказувати про танці, замовляння і безсонні ночі... бо в кінці-кінців спалив, але в же не одну, а 7. Тому з власного гіркого досвіду раджу не бавитись. Це як у тому анектдоті про ветлікаря, діагноз один - "Дорєз"..Ну а якщо хочеш поекспериментувати і погратись в лікаря Айболить, лікуй тещу
 10. якщо 1-2 сімї, то спали і забудь.
 11. Не варто переживати за такі дрібниці. Покладіть лист на сонечко, доки не помякшає (не передержіть!!) А потім дайте охолонути. В мене вощина стає як нова))
 12. обєднували вже під час взятку чи ДО початку цвітіння акації?
 13. Якось тема загубилася, а цікава. Планую в цьому році обєднувати непродуктивні сімї з роями та слабкими відводками перед соняшником. Але конкретної "схеми" цього заходу так і не продумав...Може хто практикує такі маніпуляції перед головним взятком? Вище писалось лише про раннєвесіннє обєднання, а от передосіннє)) не зачепили..
 14. MaXUA123 З днюхою! В нашому віці вже можна починати бажати і здоровя!))) Шоб бабки водились і бджіл тримав задля насолоди!
 15. дьоготь якийсь ....