• Объявления

  • Sanich

   Відеозвіт про зустріч "На Точку - 2017" в Бухті Вікінгів   12.09.2017

   Підготовлений Іваном Фабро та доступний за посиланням в темі зустрічі:  http://tochok.info/topic/11754-зустріч-форумчан-форум-на-точку-в-місті-львів-на-базі-активного-відпочинку-бухта-вікінгів-0909-1009-2017року/?page=10#comment-460347  

kastor

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  602
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 087

1 подписчик

О kastor

 • День рождения 22 марта

Contact Methods

 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male

Previous Fields

 • Пасека в
  Миколаївська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежак, корпусні дадан
 • Порода пчел
  карпатка

Посетители профиля

1 274 просмотра профиля
 1. Вона! Вже ругий рік дає багато пилку. Кпайні рамки просто забиті.
 2. ось ця квітка...Інет череду видає зовсім іншою..
 3. і щодо перги...вже другий рік поспіль (в звязку з сприятливими погодніми умовами) до цих пір пруть у вулики пергу. Несуть жовту обніжку з жовтих-липких польових квіток. В попередні роки такого не помічав, бо ву вересні відразу починалось похолодання, дощі, і ці квіти нічого не виділяли. Після соняшника -було глухо. Зараз трапляються рамки просто забиті пергою. Не скажу якої вона якості, але ці квіти пахнуть наче соняшник)) Назву так і не знайшов..пізніше кину фото...Так питання в студію - чи корисний такий пізній пильценос? Чи можливо тільки зносить бджолу....особливо активного червління не помічав, але 2 рамки свіжого розплоду є.
 4. Підтверджую! Навесні поставив пластинки в одну сімю (зсипав 2 слабенькі, що перезимували) впало 14 кліщів! Був в шоці, налякав сусідів і знайомих))) Коли затарився полосками і пороздавав у всі вулики (підстелив контрольний лист в 2 інші сімї) То в кожній впало по 2 кліщі. Раніше весною не обробляв, тепер вирішив не економити. Тим більш, що після весняних пластинок ЖОДНОГО кліща на бджолах цього року не бачив. Хоча в попердні роки вже в серпні на очі потрапляли...
 5. А який тоді кайф без куражу приймачам? А як "прослойки"? За рахунок чого вони буть існувати? Як наше ментальне "не на..еш(обманеш) - не проживеш"?
 6. Та вже переосмислив, виявив недоліки і прорахунки ... Сам чесно-кажучи ще не здав, мед в бочці. Так, що роздуми були чисто теоритичними, як і ціна 38 і банка на 3 кг. А суть я так розумію всі вловили...Мені здається , що не антибіотик там був, а просто
 7. ну чоловік пише , що стояла...значить стояла!) Я наприклад, невеличку чергу за медом уявити можу. Ну то значить то такі "щитали" як і я ...)) Не хотілося б конкретизувати на власному прикладі, але тара в нас повертається , зачасту...якщо місцеві покупці. Все ж по 40 це вже не 38 з усіма витікаючими, в т.ч. аналізами, довідками..
 8. Андрюх, ну антибіотик це туфта для приїжджіх..зараз з антибіотиками ніхто звязуватись не хоче, хіба питання життя-чи... Я рахую, що по 180 грн. бутиль вигідніше продати ніж здати по 38 грн. за кг. От тобі і весь антибіотик. Хтось просто поклацав на калькуляторі (звичайно не рахуючи трудозатрат). В нас теж такі були, то що, морду їм бити? На кожен товар - є свій покупець..(це мене мужики з теми про пакети навчили))) Хто продав по 180 грн. банку вже здав по 60 грн./кг.
 9. Думаю питання не в "сколько", а "як"...якщо 1000 вуликів, то це не значить що це "промпасіка", це просто стара велика "колхозна пасіка" з алкашами-вантажниками. Пром додають коли пасіка має обладнання промислове. А наші колеги заговорились і часом путають свої обємні пасіки з промпасіками)))
 10. Ну, як буде 200 сімей, тоді й будемо голову ламати, а так обійдемось пакетами...В моїх краях взагалі "щасливці" з такими обємами не закормлюють...залишають корма після крайньої відкачки. Просто уявляю процес закормлювання...нагрівання води...розмішування цукру..роздача...Легше лишити по 4 повномедки в корпусі і не паритись.
 11. №1 - хвора спина
 12. або по 5 літрів в пакет целофановий...так можна хоч порахувати скільки дано сімї корму, і не залежати від примх погоди, тай корм буде постійно теплий над гніздом...але ж легше поставити діжку на вулиці і" хай беруть"
 13. Розумію, лінь- то двигун прогресу, але так чудить у нас не варіант. Навіть якщо на відстані 5 км не буде інших точків (вже не реально), як погуляють оси...а може й шершні, мухи...злетяться вся комашня з округи. А напад при такій закормці 100%. По-моєму про неефективність (шкідливість) такої закормки вже дискутували не один раз, і щороку хтось знову хоче природу на... обманути)))
 14. Цьогорічні МАЮТЬ сіяти! В мене матки цього року сіють на ура. Минулорічні гірше, старші взагалі мають тільки печатку. Гадаю Ваша теж сіяла...потихеньку, кажуть що щойноприйнятих маток спочатку не так сильно годують, тому якщо цьоголітка то ще насіє!
 15. Нічого собі....подаруночок.... таким "космодромом" тільки перед колегами хвастатись Думаю коштує як 10 звичайних! А я тут думав для здешевлення самому з жесті наклепати