Jump to content

Миха

Активные Пoльзователи
 • Content count

  792
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,347

1 Follower

About Миха

 • Birthday March 22

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Миколаївська область

General Information

 • Пасека в
  Миколаївська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  корпусні, 2 по 300
 • Порода пчел
  карніка, помісна

Recent Profile Visitors

4,230 profile views
 1. На Миколаївщині бджолярі об’єдналися у кооператив https://agri-gator.com.ua/2020/01/19/na-mykolaivshchyni-bdzholiari-ob-iednalysia-u-kooperatyv/
 2. Коли мед - за даром, то пакети на початку сезону по 900 - бомба. ще нікуди не їздив, а бабки в кишені Хто до цих пір не здав по 30 і 28, то вже не віддасть по 23. По 160 за літр? Ну, можу під реалізацію підкинути тонни 3. Навар пополам
 3. )))Та ні, які там по 100, тоді повезете пакети до можливих покупців по-під хати і будете просити купити хоч за скільки, так як ми з медом..Тю, злив бізнесплан..))
 4. Осінь-Зима 2019/20

  або не класти утеплення зовсім...
 5. я думаю, що доведеться ще й скинути ..)) Ще надіємось , що ціна на мед виросте, якщо ж ні... Дякую, саме він.
 6. Не варто їхати так далеко і бити авто...зараз на місці можна купити пакети будь-якої якості та комплектації, досить просто порозпитувати місцевих пасічників. При нинішній ціні на мед, на весні можу з легкістю назбирати 50 пакетів 3+1 рамки з матками минулого року по 900 грн./станом на сьогодні.)) Дуже подобається нинішня тенденція на рекламу пакетної продукції Іванофранківської спілки (якщо не помилився) , а саме відео І.Філіпчука. Молодці, товар на прилаку, все більш-менш прозоро, ніяких "казочок". За цим майбутнє.
 7. мед по 24,50 грн. Пустили "пушку", що на Кіровоградщині фурою зкупляли мед по 20 грн. Хтось таке чув-бачив?
 8. Продам пасту-канді

  Правда, може вже хтось здав по 26 і йому немає альтернативи))) Я поки мед тримаю, і думаю - нехай краще вони його весною з'їдять, ніж задарма віддати "дяді".
 9. тільки щоб купити щось потрібне, спочатку треба здати щось "не потрібне"
 10. Продам пасту-канді

  Шкода звісно, але тяжко Вам прийдеться цього року. Сьогодні мед вже по 26((( Канді гарне, сам купував і використовував 2 роки підряд. В цьому році будуть істи мед.
 11. Бачу настрої тут патові. Якось сумно спостерігати глухий кут в якому ми всі опинились з нашим "товаром", "бізнесом" і хоббі. Взнавав по своїм приймачам 27-26. Чесно вже хотів здати по 29, а тут знову падіння...с уки, буду тримати до квітня, нехай оближуться.
 12. Осінь-Зима 2019/20

  Хіба що на буси))
 13. З Ваших слів, Вам це раз плюнути)) Великих Вам медозборів!
 14. Я знав, що Ви це скажете) От в тому-то і справа, що кожен враховує лише свої позиції. І найчастіше вони далекі від реальності. Я повторюсь, я не збиваю Вам ціну. Пишу лише про те, що без нормальної ціни на мед, Ваші пакети нікому не будуть потрібні, і тоді справді доведеться переходити на медовий напрям..а там вже ми
×