Jump to content

Миха

Активные Пoльзователи
 • Content count

  763
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,240

1 Follower

About Миха

 • Birthday March 22

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Миколаївська область

General Information

 • Пасека в
  Миколаївська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  корпусні, 2 по 300
 • Порода пчел
  карніка, помісна

Recent Profile Visitors

4,097 profile views
 1. Осінь-Зима 2019/20

  Ну так..система. Я збираю не раніше середини жовтня. Ну як збираю, витягую середні рамки. Просто в деяких ще є розплод.
 2. Осінь-Зима 2019/20

  Треба опрос запустити, хто вже в зиму зібрав...бо все ніяк не наладнаюсь..а погодка прямо скажемо весняна.
 3. Не згоден. З цими все зрозуміло. Краже межиочі тим, хто за стільки років ще не второпав, що мед ПОТРІБНО ПОЧИНАТИ ЗДАВАТИ З ЖОВТНЯ!!! І бізнесплани свої, теж варто підігнати під ці терміни. А так..божа роса...
 4. звісно..Те, що не влізе, я виллю на землю і підпалю. Так буде зовсім справедливо)
 5. відразу ГСМ розраховуються...в ті самі бідони.
 6. Андрій, та Ви беріть, а там домовимось)))
 7. мало. Дуже. Після трудового сезону душа вимагає гішефта, а отримуємо 28-30. Срамота. Головне правильно поставити питання. Раз-два-три-чотири-пять - починаю преодолевать.
 8. ну це, припустимо,логічно) можу спорити на 1л. Янтаря, що при сильнішому відводку результат був-би таким же. Тут справа в слабкій нижній вентиляції та тонкій стелі(вірніше великому надрамковому просторі)..а ще можливо завеликим "ручкам" по боках та торці. В цьому році в зиму в них не пускаю...мити забарно))
 9. Я звичайно вперше зимував не на дереві, тому на останню істину не претендую, але в моїх умовах (наближених до Ваших) в зимку чомусь дуже велика кількість вологи в гнізді, це враховуючи те, що зимував я не дуже сильними відводками. Вологи було ну дуже багато. Пробував знімати плівку...підкладати в дах пінопласт, піднімати вище вулики для збільшення "підсіточного" простору..стелив замість плівки холстики...Матки перезимували, але відводки ні. Стінки були просто СИНІ і місцями бджоли їх"помітили". Поки відмивав, то дуже згадував Дениса)) Можливо у Вас є рецепт? А то влітку використовую за призначенням, а от взимку -валяються під ногами)) Ах, як же все-таки приємно усвідомлювати, що ти теж ...чиїсь граблі)) 2 по 145- от Вам і 300.
 10. Так, все вище вказане Вами, дійсно має місце. Правда, в конструкції є певні недоліки, що викликані , на мій субєктивний розсуд, не питанням ефективності, а скоріше економії...Зимувати в таких "нуклеусах" я б особисто не радив. А так, для обльоту маток, створення відводків в ранньо-весняний період - згодяться. А ще, як-то кажуть: коли купив - то або мовчи, або хвали)))
 11. А по простому - газету "почитати"? Демісезонний спосіб)
 12. Можна не гадати на "гущі", а просто глянути на курс забитий в проекті бюджету на 2020 рік..Згоден на 100% - це звичайні спекуляції.
 13. Володимере, та звідки в нас смертних ці аргументи? Хіба в цих хитросплетіннях та "тіньових потоках" щось можна розгледіти? Залишається лише знизувати плечима і гадати на кавовій гущі. Відпахати сезон на нуль? Я проти. А чекати кращого, якось в нас ментально закладено)) Ніяких лишніх рухів не потрібно.. Цікаво, Ви мед здали? і це нажаль факт.
 14. ЙОПТ, так от в цьому і вся, як-то кажеться ССУТЬ! Насіння соняшника - здешевіло, пшениця - здешевіла, доллар - впав, ну і мед теж впав. Що здешевіло? ГНП? Мука? Може олія здешевіла? А може пакети, матки, медогонки здешевіли? Вибачаюсь за "вінігрет" роздумів. Працюємо далі...я не жаліюсь, просто факти не збігаються із здоровим глуздом.
×