Jump to content

Миха

Активные Пoльзователи
 • Content count

  737
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,140

1 Follower

About Миха

 • Birthday March 22

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Миколаївська область

General Information

 • Пасека в
  Миколаївська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  корпусні, 2 по 300
 • Порода пчел
  карніка, помісна

Recent Profile Visitors

4,006 profile views
 1. Миколаївська обл. 33 грн.за кг. 34 від 20 тон.
 2. Вовочка стоит у доски. Учительница ему объясняет:- "Упал" и "висит" - это глаголы.- Почему?- Они означают действие.- Да какое это действие, если упал и висит? Значиться, у Бартніка "упав"... На щастя, в наших по 34 стабільно "стоїть".
 3. Весна-Літо 2019

  Класика. Та шо ті "маломєрки" трусить!? Я б з таких просто здував. От мої на 300 потрусіть, то до вечора вже набряк легенів, повний тремор рук, викривлення хребта в трьох місцях...
 4. Вывод маток

  протезировать..) В минулому році теж була така рекордистка...з пошкодженим крилом. Відпрацювала весь сезон на ура, а восени сімя прокинулась і вирішила її змінити..цирк.
 5. Земляк, не доводьте людей до шаленства, збийте градус накалу та скепсису! Давайте вже відеорозбір кількох "багатоповерхівок". Коли таке бачу, руки починають тремтіти і з жахом уявляю як те все хазяйство облітується? Чотири корпуси бачимо - літу бджіл не видно...у мене з двох корпусів пруть потоком, що ж тоді робиться у Вас!!? Гніздо в студію!! Як закінчений цинік, вже задумав декілька інсинуацій та недолугих жартів...Поки тримаюсь)))
 6. Шукаю поради бувалих роєловів

  Не знаю, як у кого, а в мене в цьому році "кльов" нормальний! Пятьма пастками - 9 роїв. Щеб одненький, для статистики)) Можна сказати - рік ройовий. В 2020 можна буде тренуватись тільки на турніку))
 7. Пишу про себе та кількох знайомих, які розширювались пакетами, а в цьому році просто махнули рукою на пакети і вирішили ділити свої сім'ї не очікуючи особливих заробітків з меду. Чисто суб"єктивна думка. Хто займається "роєбойною" системою (в прямому та переносному смислі) , то тим пакети потрібні по-любому.
 8. дійсно, проблем із недостачею пакетів в цьому році на ринку не буде. При такій ціні на мед і покупців теж буде не так багато.
 9. Друже мій, та які "прощенія"? Якщо сам про себе не подбаєш, то жоден Овдієнко та Очколаз тобі не допоможуть. Хочеш безвідмовну формулу здачі меду напрацьовану роками? 1. Не здавай з-під медогонки; 2. Роби закупи дітям в школу і плати студентам за навчання після 1 вересня; Ну і головне - слухай звідки вітер дме.. А про 2 доллара - це для тих, в кого 10-20 тон. Я теж чекав..хотів хоч по 46 як в минулому році, але "тенденції" вказували на інше. Чим більше "танців та колоту" навколо меду - тим менша ціна. Цю тему взагалі не варто було роздмухувати на 1650 сторінок. Гроші люблять тишу.
 10. Тему можна закрити. Продано.
 11. Продам плівку для заставних (собі купляв для таких цілей) або для холстиків у вулик. Купляв у Лєбєдєва Дениса. Але взяв з запасом)) В наявності 1 цілий рулон (за словами продавця- 27 метрів) ціна 200 грн. тел.0968014447
 12. https://agronews.ua/node/117483 цікаво, чи після виборів цей законопроект не забудуть?
 13. Осінь2018\ Зима2019

  21.04.2017))
×