Перейти к содержанию

Миха

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  685
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 441

1 Подписчик

Информация о Миха

 • День рождения 22 марта

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Миколаївська область

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Миколаївська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  корпусні, 2 по 300
 • Порода пчел
  різняться між собою

Посетители профиля

3 091 просмотр профиля
 1. Купляєте в магазині (вет) порошок сірки. Плавите на вогні (не в приміщенні) в металевому посуді (бажано широкому). Просочуєте рідкою сіркою пластини з цупкого паперу (раніше з такого робили паперові коробки), сушите пластини. Процес багато часу не займе. Далі - підпалив і кинув у вулик - закрив все герметично. Пару хвилин - і бджоли на небесах. Тільки обережно, бо вдихати самому не раджу. І ще, сірка на пластині плавиться...і зкапує (якщо жирно напитана) колись кинув таку під холстик, то він загорівся.
 2. Как привлечь бродячий рой

  Ну так не піде. Хочеш по науці? Тоді циркулем (центр в центрі кожного села) окреслюєш радіуси в 3-4 км. На перетині і вішай... Якщо чесно, вішаються пастки чисто інтуїтивно (найвище дерево в окрузі). Раджу - повішай - і забудь. А там, на удачу надійся))
 3. Скоріш за все, так і буде. Я проголосував, але, чесно -кажучи, не вірю, що петиція може щось змінити. "Розруха в умах".
 4. Сандр, Ви давно бачили заплаканих чоловіків ?! Навіщо сипати сіль на улюблену мозоль? Нажаль, у нас дощі, бачать поки тільки синоптики. Тут гречка, без дощу ніяк не хоче віддати нектар..хоч поливай!
 5. http://www.homecrossing.de/beespace/index.html А шо Ви там міряєте? Чи інтерес чисто академічний?)))
 6. Рулька опухла знатно. Мене на днях точно так шмальнула..правда одна., відчуття не з приємних. Висновок зробив - на пасіці в тапочках нічого шаритись!! Бєрци!
 7. Чесно, цікавіше ніж чоловічий чемпіонат))) Рахунок хокейний!
 8. 1:0 . Лена, я вже шкодую, що докопався до Вас, із своїм баченням щодо гендерних відносин. Вичеркніть з памяті всі мої попередні пости...
 9. Фуу..як грубо, "баба" ..то мабуть жінка "вамп". По твоєму "Альфасамка"
 10. Та ну, командор, шо за дезуха))) Де ви таке знаходите?)))
 11. Лена, то у тебе сексистський погляд на чоловіків! ))) Навіть не запитаю, звідки такий досвід..
 12. Лєн, стериотипно якось...Маю надію, що це не цитата з жіночого журналу))) Порядок доминирования особи общепринято обозначать буквами греческого алфавита, от альфы до омеги. Буквой альфа обозначается особь, занимающая доминирующее положение (англ.) в стае, например ♂α или ♀α. Соответственно, последнее место в иерархии обозначается буквой Омега. Чаще всего роль вожака в стадах принадлежит самцам. Альфа-самец выполняет обязанности вожака и защитника стада. Он также является наиболее привлекательным для самок в брачных играх, часто — отцом большинства детей. У многих видов приматов самец альфа обладает характерными вторичными половыми признаками, развитие которых стимулируется уровнем половых гормонов. Особенно ярко они выражены у мандрилов...Вікі рулить))
×