Jump to content
Форум на ТочкУ

Миха

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  813
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,397

1 Follower

About Миха

 • Birthday March 22

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Миколаївська область

General Information

 • Пасека в
  Миколаївська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  корпусні, 2 по 300

Recent Profile Visitors

4,407 profile views
 1. це я пожартував звісно...типу в тему. Схема не працює, не пробуйте) В решті-решт через інтєрнєт, продано мінімум із можливого)) Тобто всі покупці знають мене в лице.
 2. Спробував цього року продавати мед в роздріб активніше. Звичайно в нашій місцевості основний медонос соняшник, а клієнти в основному місцеві, тому таким медом нікого не здивуєш. Якраз у жінки зявився вільний час і вона, по наївності своїй, виставила обяву про продаж в соцмережу. Поставила ціну нормальну, демократичну і для нас економічно виправдану.... Ще раз для себе підтвердив, що часи, коли пасічників, бджолярів вважали заочно хорошими людьми - давно в минулому)) Мабуть цей тип зник разом із появою оптової здачі меду, а можливо це якось пов'язано з радіацією , ну після 86 року...Не буду вдаватись в деталі, начитались ми всякого, (спочатку було смішно і весело, боки рвав, потім чомусь стало сумно) і все більше поганого, негативного, срачу)) Дуже багато дізнався про методи "розводу лоха", "бадяжиить", "підробка", "цигани таким торгують", "розпущенка минулорічна", "через таких як ви", "та хто ти такий" і т.д.і т.п. Настрій зник, ще й цей Мірча в Динамо... Підсумую: продавати в роздріб - це ще та морока. Люди в нас страшні, а колеги пасічники - ще ті колеги... Тож бажаю всім добродіям здати мед по високій ціні ( в кожного вона звичайно своя, в міру жадібності і факточно-прагматичного розрахунку). Висновок: коли хочете продати без зайвої читанини як я..ставте вищу ціну , але продавайте дешевше по факту... та тільки нікому про це не кажіть
 3. Якась непруха...вже 2 матка в сімях відійшла. Що, саме більше кумарить, що матки минулорічні, 2019 року. Розвивались нормально, і тут таке...Ну звісно, можливо руки з Ж.., але двічі?! У кого ще такі проблеми? Може якась Корона-королева?))
 4. Мда...ну в нас і народ...одні доброзичливці-комбінатори)) Сьогодні чудова погода, на жаль з основної роботи не втечеш. Заздрю всім тим хто сьогодні на пасіці!
 5. жодні названі Вами фактори на якість меду не вплинуть. Медогонку гіршу я використовувати не буду, тара лишилась та ж. Принципово жоден процес при виробництві меду не буде гіршим , ніж він вже є)) А от покращити навряд чи вдасться . Можливо, Ви мали на увазі, що всі кинуться качати сирець? Так це навряд.
 6. Ну і як Ви це бачите? як зміниться якість меду через низьку закупочну ціну?
 7. Звісно "ждуни" чогось діждуться, може нормальної ціни, а може наступного меду -хто зна. А от любителям здати з-під медогонки вже дійсно, чекати нічого, для тих нещасних життя, як кажуть втратило колір і смак)) Де азарт, де п'янке відчуття "руки Фортуни" на плечі?))
 8. Україна в 2019 році збільшила експорт меду на 12,7% https://www.epravda.com.ua/news/2020/02/24/657403/
 9. Дєд, і ти туди ж!)) Ну звісно, я після прогулу "Клубу" хватку трохи втратив, але по старій дружбі, міг-би масла не підливати)) Читай Брата Адама, він взагалі за зимівлю нічого не чув!))
 10. Втратили суть розмови? Нічого, ми спочатку теж про закінчення зимівлі почали..))
 11. Дякую, обов'язково ознайомлюсь. Тільки розмова почалась за "здравіє" а закінчилась підвищенням моєї профпридатності )) Звісно можна було б ще по-полемізувати з приводу закінчення зимівлі і початку весняного розвитку, але я людина слабка нервами, можу не донести свою думку до кінця цензурно. Вдало всім "дозимувати".
 12. "Проффесорів" по-бджільництву я бачу й дійсно випускає якийсь інший інститут. А загубити бджіл весною можна і бувалим, тут вже як повезе, і хто на чому восени зекономив.
 13. Ну-ну...буду знать, інститутів ветеринарних не закінчував...так би мовити "недостаток образования", але де не читаю, то зимівля закінчується після очисного обльоту. Ну звісно в кожного д..своя методика.
 14. Я й не мав на увазі, що вже завтра взятки підуть. Звісно березень ще себе покаже. Але календарна весна не за горами, і обліт був, а це головне. Погода така ж як і кожного року в цей час (або й тепліше). Жодного резону вмикати паніку, якщо корма в порядку. У всіх книжках по бджільництву весняні роботи починаються з очисного обльоту. Матчасть. Доречі, виглянути я пропонував У МОЄ вікно)) сонечко, +8, літали по-тихеньку.
×
×
 • Create New...