Перейти к содержанию

Миха

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  723
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 070

1 Подписчик

Информация о Миха

 • День рождения 22 марта

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Миколаївська область

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Миколаївська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  корпусні, 2 по 300
 • Порода пчел
  не відомо

Посетители профиля

3 842 просмотра профиля
 1. Продам пасту-канді

  Рекомендую. Для ледачих - саме те!)) Другий сезон купую. Доставка (відправка) на висоті)))
 2. ))  Думаю ти теж памятаєш цей мультсеріал..) 

   

 3. Осінь2018\ Зима2019

  Джаз, не ятри душу...))
 4. С днём рождения!

  Вадік, вітаю з ДН. Професійних здобутків, здоровя..всього.
 5. Звичайно погодитись багато з чим можна...В нас теж зявилися крупні пасіки які реалізують пакети на місці. За ті самі кошти і нікуди їхати не треба.
 6. Маска "Пчеловодная". Під колір сукні)) Так, із зачатками аналітичного ума, як виявилось, в мене дійсно проблеми... Моралі старшим за віком читати недоречно, але я в останній раз давав Вам шанс з "достоинством" повернутися в свою ж тему і припинити , на мою щиру думку, безглуздий бойкот через якісь-там політично-етичні переконання, які завадили із іронією сприйняти недоречні дописи (Ваші теж). Але, якщо вже світ і дійсно перефарбувався в чорне і біле, то суть Вашої ж теми втрачається абсолютно. Щодо "сползлись"..так я теж із тих, що начитавшись теми про ціну пакета, плюнув на все і "сползся" в клуб... Когось нагинати, або пропонувати отс...сать я наміру не мав, і свій вклад (незалежно від його наслідків) прошу вважати випадковим...Аби не тішити свое самолюбство і порушити особистий комфорт я теж не маю наміру більше постити в цій темі. Всім найщиріші побажання миру
 7. Командор, досить дутись...Активні через екран не страшні... пасивні тим більше..Вдарте гострим слівцем по ...вдарте)) Ваше дітище - Вам за нього і розплачуватись.
 8. Та всі живі-здорові...Зате деякі "гетери" пішли в ютьюб! Зацініть сукню!)) Лена, маска теж червона?)) Чому не знали про твій кнал? Шо за конспіраторщина? Даєш агітацію на підписку!)
 9. В Британии выпустили новогодние игрушки для взрослых MIGnews.com.ua В Великобритании выпустили новогодние украшения для взрослых. Соответствующие фото компания-производитель алкоголя The Lakes Distillery опубликовала на своей странице в Instagram. В Англии началась активная подготовка к рождественским праздникам. В преддверии праздников компания, которая занимается производством алкоголя, The Lakes Distillery выпустила елочные шары, наполненные алкоголем. Елочные игрушки выглядят как миниатюрные круглые бутылочки с виски, джином и водкой внутри. Бутылочки можно вешать на елку. Стоит отметить, что внутри каждой игрушки содержится примерно 20 мл алкоголя. Известно, что праздничные шары с алкоголем упакованы в наборы по шесть мини-бутылочек или по одной бутылке, побольше, в праздничной упаковке. Якийсь недолугий формат..відразу іграшку на 0,5. А то допоки нарядиш ту ялинку, всі руки поколеш))
 10. Експорт меду з України знизився через зростання його виробництва у світі https://kurkul.com/news/13839-eksport-medu-z-ukrayini-znizivsya-cherez-zrostannya-yogo-virobnitstva-u-sviti
 11. І тільки так! ну-ну! Даша, ти мене не збивай з толку цими фразами, знаємо Ми Вас!! А дехто з нас таки подумав про інше..))
 12. Ясно, троє вже скупились))
 13. не зрозуміло, шановні гетери, що за бойкот)) Невже всі пішли шопитись? "Чорна пятниця" для слабаків! Дешевий маркетинговий хід!)))
×