Перейти к содержанию

Миха

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  650
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 812

1 Подписчик

Информация о Миха

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Миколаївська область

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Миколаївська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  корпусні, 2 по 300
 • Порода пчел
  карпатка

Посетители профиля

2 198 просмотров профиля
 1. Фольгирование ульев - теплоизоляция или?

  Даю наводку...Цей канал дивлюсь заради цікавості))), чого ще вчудять мужики, але на рахунок заставних варто переглянути. https://www.youtube.com/watch?v=jem82JG_F38 Щодо дошки Гійома...звичайна рамка оббивається фанерою, в середину пінопласт (фольга з однієї сторони за бажанням, і фольга до клубу весною). В мене є такі. Річ хороша.
 2. Приходить додому п’яний чоловік. Жінка на кухні моє посуд. Чоловік б’є кулаком по столі: — Хто в домі хазяїн? Жінка — сковорідкою по голові. Той непритомніє й падає. Лежить на підлозі. Заходить сусідка: — О, а що це твій чоловік лежить посеред кухні? — Хазяїн! Де хоче там і лежить ...
 3. Цариця небесна! Двє кіси, двє псіси. Хоча в старшої здається кадик...Рудаков, від Вас такої падлянки не чекав..)))
 4. як-би в тему "про погоду")
 5. Тоді чекаємо на моржовський фотозвіт. Тільки бажано з русалками! Лена, з Вас фото сестри в ополонці...
 6. Ні разу в ополонці не купавсь...тому радити не можу. Знаю, тільки ,що як проблеми з сердцем, то не варто...Хто із знайомих цим ділом займається - всі підбивають))) Я наприклад "южний фрукт"..холоду не люблю)
 7. Алла, як ви таке диветесь? Це ж збочення..говорити при людях про чужі сімейні проблеми ))) Мужик кластно "устроївся"..лапша, графіки..треба кидати бджіл і зайнятися лікуванням всяких надуманих хвороб..мігрень, фобії всякі...Або лікувати пасічників! З кандачка прикинув пару диагнозів..Зимофобія (боязнь зимівлі), маткофобія (боязнь ужалень маткою)...жмикрутство (не виліковне)..
 8. Та що за чорна полоса...Шо за букет хвороб в такому віці?! Мегрень?! Чоловік про мегрень в курсі? Ви чули, що всі хвороби від нервів?
 9. шо на кону? раджу підняти стаки і взяти "банк"! ромео, я такий жарт про зайвих 5 кг знайшов...а Ви...ех, все порушено...((
 10. Ну і правильно, от і добре.що пообіцяли тільки собі..шо там тих свідєтєлєй...А рішения "в узком кругу" це часом не "тройки"?) Оскаржити можна?))
 11. Ложная смс рассылка пчеловодам Украины

  Тю..секретар - сильна посада...Треба було хоча б на головного бухгалтера замахнутись...Лена, задумайся..я не претендую, а тобі раджу в ГО "Легустіки"
×