Перейти к содержанию

miro

Совет Форума
 • Публикаций

  5 228
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент miro

 1. Павловнія

  Певного поширення набирає рослина (дерево) павловнія, нажаль в інтернеті скуповата інформація,але ріст за рік 2-4метри,цвісти починає на 4-5рік, в ютубі можна трохи взяти інформації,а я даю зноску де саме можна придбати саджанці павловнії.
 2. Зимние осмотры

  Во, во я то сам так кажу, ну на Різдво, але ж не на Миколая.....але так скажу пане Володя все- одно зі шальфуют, бо дадут 25 грудня на польске Різдво, закон жи прийняли,общем як не крути Миколай піде по пасіках, як ми Його жиль стає, тільку роботи, а ше дітям під подушку роздати то шо тато з мамов хочут для бахорів, ше то канді сі тепер навєже, то є клопіт, аби зимов бавитисі під пєцом зі старов, пасічники літатимут і зніматимут дашки з вуликів аби канді Миколай положив. П.С. Пасічник, А ТИ НАПИСАВ ЛИСТА МИКОЛАЮ АБИ ВІН БДЖОЛАМ КАНДІ ПРИНІС!
 3. Зимние осмотры

  в принципі міг взагалі зняти дашки до потепління,а так вельми повчальне відео, ютуб то сила, вчіться аматори в праффесорів, поки вони бджіл мають
 4. Синички

  на рахунок сала, їстимуть, але по всій окрузі начнеться свято і воно буде у вас на пасіці.Минулої зими я і салом балував, а коли зрозумів,що збанкрутую таким чином, то пішов купив кільканадцять кіло фаршу за 11грн кг., то вони то зжерли ,що рекса б за тиждень не впорав.Тож синички це назва і краса,а все інше хунта ,яка полює на пасіці.
 5. Синички

  може це і популяція, не знаю, а може фільтра зображення технічного пристрою
 6. Зимние осмотры

  буде в чоловіка пролісковий мед.
 7. Зимние осмотры

  а х.....(хто) його знає,напевне так цікавіше жити, хвалиш себе хвалиш, лєпота, а інші слухають і роблять дурниці через йолупів.
 8. то Ви з моєї сторонки, чи з єншої
 9. Зимние осмотры

  кажуть за своє життя Прокопович знищив до 300 бджолосімей......., ніяк не зрозумію, як то годен було без ютуба
 10. Зимние осмотры

  коли початківець бджоляр каже про свій намір зробити те , чи інше говорячи що бачив таке в ютубі, ніколи не заперечуйте його наміру, нехай пізнає силу дурусті яка порою буває в ютубі. є багато бджолярів з досвідом і знаннями, їх цінні розповіді є порою короткими, але в практичному застосуванні цінні і необхідні, таким треба вчитись.
 11. Зимние осмотры

  а позаминулої зими варятам які вскривали вулики в -25 ніхто нічого неказав, ще й відео на форумі викладали, то вже минулої зими зменшилась кількість екстрималів бо немают ,що вже показувати, всьо "повзлітало". То я лише людям тайну повідав звідки варяти викачують пролісковий мед.Ютуб таким відео аж кишить, це і є природній відбір правда не бджіл , а пасічників
 12. Зимние осмотры

  перестаньте розвивати тему, ще нема мінус 25, а коли буде тих -25градусів о тоді вскриваєте гніздо, робите 20 хвилиний ролик ,як сидить клуб, все це обовязково в HD якості і сюди в тєму. ПС. ось так і зявляється пролісковий мед, лише в тих хто не нехтує зимою, в - 25 градусний мороз, на якихось півгодинки вскрити вулик
 13. Зимние осмотры

  розплід в принципі ще може бути, адже ще недавно було тепло, тож бджоли можуть ще гріти
 14. Зимние осмотры

  тут головне підхід правильний обрати, в нас на форумі маса фото підходу до бджіл , аксакали бджолярства ті но в трусах до бджіл ходят, жаль їх зимою, а може вони зимою до бджіл не ходят Але якщо вас непокоїть, як проходить зимівля, раджу звернути увагу на захист від мишей та синиць адже, як перші так другі є хижаками для бджіл, саме вони можуть завдати шкоди з початку зимівлі. І чого мабуть неварто робити після збору гнізда так це починати його порушувати, витягувати рамки з бджолами і дивитись чи є розплід ,чи нема, мабуть це нічого не вирішить такий огляд, а от зашкодити є фактор ризику. для зменшення популяції мишей купляю отруту в гранулах та сиплю на ,що будь на землі, зверху кусок шиферу та цеглу аби вітер не здув, результат відміний миші до вуликів не доходять, від синиць в основному на ППС кидаю сітку, це теж результат.
 15. С днём рождения!

  Вітаю із Днем Народження!!! Здоровя, успіху та достатку!
 16. від його роботи толку нуль, а ця реєстрація, це щось розмова ,як про секс , мовить так ніби ніхто незнає,що це і для чого, та кому треба той і зареєструвався, а хто не реєструється, теж усвідомлює ситуацію, а бреше як, каже ,що не знав про 5 жовтня, а в попередньому відео хлопці кажуть ми йому казали про необхідність участі в заході, як кому но для мене це популіст, і популізм його на брехні, а мета його, це слава і матеріальне збагачення, а також "реєстрація" (судячи з наполегливості, як у мультику, ну і десь воно так з ним і закінчиться).
 17. Продам 60 бджолопакетів на 300 рамку. Ціна: за чотири рамковий пакет 1400 грн.без тари, 1530 грн.з тарою. Порода: карніка (70%), карпатка(30%) Терміни: 10.05. - 15.05.2019 року. Умова продажу: Набір пакетів в присутності покупця. Тара, доставка згідно домовленості, вет. документи в наявності. 10% завдаток, можлива продажа малими партіями. Регіон: Прикарпаття.
 18. Напевне треба подумати про акцію, типу хто купить до 12.12.2018 для того скидка 3%, а шо це майже 100 доларів
 19. причини могли бути різні, але мені важко відповісти, цього року на яблуні літом не дивився
 20. ще ні, було два покупці але тут справа була ,що мені треба відправляти почтою, я ж кажу ,якщо приїхати до мене то немає питань я спакую і допоможу відвезти до перевізника, я нехочу мати справи з перевізником де в мене немає впевненості про відповідну доставку.Також дзвонять і торгуються, а я ще до торгу не зізрів, тобто хочу продати як заявлено, хоча ближче до весни можна буде вже більш впевненим бути, тобто відстоювати до йоти заявлену ціну, чи ж піти на зустріч торгу
 21. на 30 штук одна...., це не так вже і страшно, були б подзвонили я мав маток до кольору і вибору, одразу надіслав би був, але побачив ,що Ви настільки пішли в самостійну роботу і при відсутності суші , а лише вощина була на розширення та медова база лише природній взяток, а на круг підняли з пакета ого, та ще на природньому взятку.... стільки..., то скажу, як для початківця це є дуже гарний результат, і головне за весь час жодних нарікань, лише спрямована праця на досягнення мети.
 22. від мене до пана Юри порядка буде 700 км ще + в сторону там де його пасіка, разом натягує 1000км, хоча 100км бездоріжя порою гірше 1000 км доброї дороги.
 23. А мені в тій історії запамяталось , як Ви пропали із зони досяжності на декільканадцять днів, то я так собі мудрував думаю чого чоловік не зявляється на звязку , а виявилось, що є ще такі місця де сигнали мобільного недоходять, а мене цікавило , як там матки доїхали , а пан Юра каже та ви там стільки втрясли бджоли, що маток серед них найти то вже непроста задача, а трясли по тій причині,що пан Юра довірив пакування нам, а підвести не хотілось ,плюс ще марку треба тримати, напарник який помагав мені казав,що я його позбавив бажання торгувати пакетами, каже, - як так більше віддати, а менше собі лишити, ось так получається, успіх не лише в словах, він ще і в підході до роботи. панe @yurko щиро дякую за деталі нашої співпраці, виявлену довіру, яку Ви не лише в пакетах виявили, але з самого початку задекларували , щодо наміру купівлі бджолопакетів, а тут вже урок для багатьох, можливо в таких діях для іншої сторони являється мотивація для бездоганого виконання зообовязань.
 24. @mukola-s скільки вже я раніше писав ,що Стретович не для пасічників, це людина яка себе скомпрементувала, людина яка війшла в пасічне товариство за для власного комфорту, а дальше, як досвідчений політик він відіграв комедію за немалий бюджет, такий артист комедійного жанру сьогодні жаданий лише на студії Довженко. Та до речі, а чому видно лише Київський бомонд, це як виходить ми порішаємо тут, а ви всі на перефирії гикайте,а через років три зійдемось знову скажемо фе і маєте киянина який буде у стерна артілі може все-таки кожен регіон подасть кандидатаце ж буде демократичнону взагалі якщо це слово має значення до даного заходу
×