Jump to content

miro

Совет Форума
 • Content count

  5,655
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by miro

 1. Павловнія

  Певного поширення набирає рослина (дерево) павловнія, нажаль в інтернеті скуповата інформація,але ріст за рік 2-4метри,цвісти починає на 4-5рік, в ютубі можна трохи взяти інформації,а я даю зноску де саме можна придбати саджанці павловнії.
 2. Весна-Літо 2019

  значить цікавий випадок позавчора був, не забрали чотири пакети, а сімї стиснуті, я глянув , а там в мисках вже до запечатування, ну а бджолою вулик кишить, це можуть підвердити помічники які помагали формувати пакети, що на момент продажі вулики пищать і тріщать, значить беру я в тієї сімейки ,та за порадою @Бджолопотам (точніше старе забуте) , в матки підтинаю крильце, матка 2018 рік , ось на другий день виходить рій, а я поряд прививку роблю, я ж їм помахав рукою, а вони на вечір назад у вулик, я матку не знайшов.День другий, година друга, рій робить другу спробу без матки, сидить до 19:00 , а дальше заходить у трьох рамковий хвіст на маточник(матка при обльоті загубилась), але то таке ,що трьох рамковий, но вулик то був шести рамковий, значить рій на шість рамок, другий день три рамки бджоли висить під вуликом, нині я їм десяти рамковий корпус подарую
 3. сцас візьму віника і гонитиму то всьо до вашої Одеси, повірте ще на сусідні області хватить
 4. мудаки із Синоптика нам вже другий тиждень сонце ясне прогнозували,(а в нас два тижні лиє) вони мабуть картинки не по тих сторінках вішають
 5. Все сіро, дощ вночі, дощ ранком, дощ на обід, дощ і дощ,город у воді, ріпак завершував цвітіння але ше тішив бджіл но пішов дощ, бджола набрала кормів для розвитку добряче, матки облетілись вчасно, неможу зорати поле бо пішов дощ, а в мене ще 12 кг фацелії. Так значить про погоду, дощ.
 6. похаяли мене і сказали, що практично ще не затвердили, а лише розглядають таку ціну за особу, чекаю!
 7. лише один нуклеус не вийшов із зими, йшли два і три корпуси, найменша сімейка вісім рамок ,чотири верх і чотири внизу, головне загодувати, але в лютому все одно дав канді, зараз один нуклеус сім корпусів, але недовго вже йому, я пішов у відпускту, прививки зробив і почнеться..........
 8. До подання моєї пропозиції залишилось трішки,чуть, адже сьогодні практично затверджено суму проживання за добу з особи 550грн., залишилось завтра отримати підтвердження на вечерю в ресторані пятниця та субота і обід в суботу.
 9. жах, яка убойна хімія, а звідти і хвороби у людей. Сербія, квітень 2014. місто Чока (Čoka). Раундап
 10. У нас щоб Ви таке вчудили, вже я Вам носив би передачки в мавпятник. У нас всім на всіх на*рать... я не один, я завжди до цього підводжу бомонд, і якщо вони божаться, що разом з народом, то нехай відпрацьовують я їх за язик не тяну, до речі якщо відбудеться Зустріч форумчан на Бухті Вікінгів я запрошу фермера, голову сільради та депутатів, нехай і вони скажуть своє бачення.
 11. вчора на пасіці у хвостах матки випускав, тут бач по трасі техніка суне кропити, я з того- сього чуть мову не втратив, бігом в машину здоганяю під горою ,машину поперек дороги та питаю ,що за одні і куди їдуть, а вони мені ось тут поряд 70гектарів пшениці їм фермер згідно угоди передав.Общем у хвилі часу весь бомонд -фермер, агроном, голова сільради всі слухали лекцію, я ж невідмовляв собі в красномовстві час від-часу вживаючи епітети для сприйняття слухачами, результат мною досягнений без трудів, але скажу, в цій історії є плюс один, що спорити ніхто не бажав, а навпаки лише оправдовування мов якось непорозуміння тим паче, що ми лише гербіцидами в холодну пору і тд., але раз ночью треба, будем ночью, от таке то вчора було.
 12. визначили дату поселення, це з 13 по 15 вересня, зараз опрацьовуємо ціну за проживання, та суму на бронь, може завтра все і завершимо.
 13. друзі дякую, що пакети не дивлячись на дороговизну вам сподобались, тепер льотки по ширше, лопату побільше і на медозбір
 14. Продам 60 бджолопакетів на 300 рамку. 3+1 +1струс Ціна: за чотири рамковий пакет 1400 грн.без тари, 1530 грн.з тарою. НОВА ЦІНА 1300грн. з тарою та доставкою Порода: карніка (70%), карпатка(30%) Терміни: 06.05. - 10.05.2019 року. Умова продажу: Набір пакетів в присутності покупця. Тара, доставка згідно домовленості, вет. документи в наявності. 10% завдаток, можлива продажа малими партіями. Регіон: Прикарпаття. УВАГА!!! Зміни станом на 05.03.2019року залишилось 45 пакетів на терміни: 6-10 травня ціна на ці числа 1300грн. з тарою, на 300 рамку. 3+1 +1струс. Порода: карніка (70%), карпатка(30%) Умова продажу: та сама. тел.0971910619 Михайло УВАГА!!! доставка пакетів на 06 травня за ціною 1300грн в м.Київ, грузовим автомобілем до пр. Перемоги.
 15. я амбіціозна людина, мої друзі , холєра, такі самі, тому фермер обробляє вночі.
 16. повертався днем з Києва, всю дорогу поля в рапсі, і найболючише на трьох полях обробляли рапс який цвіте, та й ще днем, це жах, люди мовчать змирились із збитками, цікаво ,чи мовчали фермери , коли б на їх полях був знищений врожай.
 17. До обговорення організації проведення заходу зустріч форумчан, треба залучити ще одну людину, обговорення перенесено до вівторка
 18. Сьогодні обговорив з власником Бухти Вікінгів ,щодо проведенння зустрічі форумчан, він готовий надати свою знижку плюс мою, завтра запланована зустріч з директором готелю, для обрання дати та умов поселення, та харчування, після обговорення згідно порядку форуму надам пропозицію з датою зустрічі, оплатою проживання, оплатою харчування, та умовами поселення, та також відповім на питання ,щодо організації заходу та всього ,що повязано з перебуванням на Бухті Вікінгів. Друзі!!! підписуйтесь на дану тему, за для активного обговорення організаційних моментів повязаних з пропозицією.
 19. пакети продано, всім дякую за своєчасне прибуття в місце отримання бджолопакетів, дякую за ваші відгуки про успішну покупку ВСІМ бажаю вдалого сезону і досягнення успіху!!!
 20. ну, як відносно зустрічі, адже форумчани телефонують, може зробимо опитування хто бажає на Бухту Вікінгів, але вечерю робимо в ресторані, це дешево вийде і я не буду бігати шампурами, а хто схоче робити шашлики місця предосаточно, якщо зголошуєтесь я тоді спитаю на коли там вільно і по чому, точніше, як буде організація по оплаті.Ну що??????
 21. тихо навкруги, дощ закінчився, вітру нема, всьо так ціху, траса до води загуділа, рекса вийшов з буди, аж не віриться, що буває без дощу, а трави в нас, кому треба бери скільки хоч, на вечір якось потепліло, ліс перетворився в джунглі але дощ повиганяв на ті дні з лісу всіх мауглів і мавок пікніка не було, озера постують риба категорично в таку слюту не клює, в нас народилась надія на погоду. а мені пригадалась ось ця пісня яку колись часто в школі ми наспівували будучи малими
 22. вчорашній прогноз весь до йоти оправданий
×