Перейти к содержанию

miro

Совет Форума
 • Публикаций

  5 544
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент miro

 1. Проект пасіка - етнографія 18-19 століття. Дана тема створюється не лише, як обговорення минулого але і , як відтворення куточка в якому ми б могли побачити пасіку українського етносу. Тому ми можемо прийняти участь в обговорені , як історичного опису знаряддя інвентарю, чи самої організації роботи, але і розказати про майстрів які освоїли ремесло виготовлення дуплянок під сучасні рамки і тд. Мета, як і говорилось "відтворення куточка в якому ми б могли побачити пасіку українського етносу. " Тож долучайтесь до даного проекту та разом відтворимо пасіку 18-19 століття. Фото виробу в стилі минулого, один з кращих аргументів теми .
 2. щодо запиту які у тебе бджоли, тож нового відео не робив поділюсь старим, зауважте 2 квітня 6годин, без димаря, і головне вся бджола сіра
 3. Продам 60 бджолопакетів на 300 рамку. 3+1 +1струс Ціна: за чотири рамковий пакет 1400 грн.без тари, 1530 грн.з тарою. НОВА ЦІНА 1300грн. з тарою та доставкою Порода: карніка (70%), карпатка(30%) Терміни: 06.05. - 10.05.2019 року. Умова продажу: Набір пакетів в присутності покупця. Тара, доставка згідно домовленості, вет. документи в наявності. 10% завдаток, можлива продажа малими партіями. Регіон: Прикарпаття. УВАГА!!! Зміни станом на 05.03.2019року залишилось 45 пакетів на терміни: 6-10 травня ціна на ці числа 1300грн. з тарою, на 300 рамку. 3+1 +1струс. Порода: карніка (70%), карпатка(30%) Умова продажу: та сама. тел.0971910619 Михайло УВАГА!!! доставка пакетів на 06 травня за ціною 1300грн в м.Київ, грузовим автомобілем до пр. Перемоги.
 4. Дно для "рогатого" улья

  ппс шестирамкові вулики були зроблені з вентиляційним днищем 15х15, але мусів розширити до 28х18
 5. Дно для "рогатого" улья

  там лишень замість тієї фанери поставити решітку, зрештою на тому відео я і веду бесіду про можливість збирання пилку, адже і для цього зроблений нижній льоток.
 6. Дно для "рогатого" улья

  я маю наувазі не весняний, а літній період, де бджолосімя для розвитку потрибує більше поступлення повітря, а також в зимовий період де бджолосімя позбувається накопичення вологи. Певний час я небув впевнений, чи добрим буде сітчасте дно для чотирьох, пяти рамкових пакетів, но бачу лише плюси зимівлі та в літній період на сітчастому дні.
 7. Дно для "рогатого" улья

  а ось гляньте
 8. Дно для "рогатого" улья

  Добре кажете, сітчасте дно, це здорові бджолосім'ї, успішна зимівля, та безпечна кочівля.Цієї суботи перевів свої сітчасті днища на глухий режим, вже аж в травні з початку квітування ріпаку днища будуть частково відкриті для вентиляції.Також в цьому сезоні буде велике переселення, переводжу всю пасіку на сітчасті днища, відводки шестирамкові теж із сітчастими днищами. Практика доводить, що розвиток бджоли на сітчастих днищах є кращими.
 9. Ульи из камыша

  друзі хто продає вулики з очерету? я зацікавлений придбати, будьласка повідомте в приват, дякую
 10. а де бачите, що мова про експорт пакетів йде, як сотових, я бачу, що мова йде, як перспектива продажу пакетів за границю, а якщо пакети підуть на експорт в інші країни то звичайно згідно їх вимог.
 11. мед на експорт може йти, а бджоли ні от суть бесіди медовиків. Вєлічіє, корона аж здирається на голові. Дійсно є така річ, бджоли Закарпаття та й Прикарпаття проходять зараз прискіпливий аналіз, по ходу є шанс на успіх, що бджоли будуть визнані такими, що відповідають санітарним Європейським нормам, нєжданчік, ну звичайно в Європі хотять лишень меду з України тому і ціну на нього занизили. Будують заводи по переробці меду для подальшого експорту, так будують бо в цьому перспектива, це розуміють ті хто грається на ринку, причому тут мед до пакетів? різницю ціни на мед фасований відчуваєте?, а ціну на пакет який залишиться після експорту? нічого, без хвилювань, відчуємо всі
 12. хочу доповнити, кращі вироби етносу будуть можливо придбані
 13. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  це Ви вірно сказали на "увазі", а то ті москаляки таке слово пагане придумали имел ввиду
 14. Павловнія

  Певного поширення набирає рослина (дерево) павловнія, нажаль в інтернеті скуповата інформація,але ріст за рік 2-4метри,цвісти починає на 4-5рік, в ютубі можна трохи взяти інформації,а я даю зноску де саме можна придбати саджанці павловнії.
 15. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  ""ПП Підпільний Кіндрат"", самий кращий облітник, но ви про нього незнатимете Цитата тижня " Вам про це знати поки що зарано, але він є, і в цьому році буде працювать", мда професор Преображенский був би вельми збентежиний такому поширенню, но він того не бачить, але справа його живе
 16. Гыыы

  ЕКСТРЕННА НОВИНА , лише для жінок, скидую тут аби не забанили, общем женщіни такого ще небуло https://www.dnilife.ru/v-nju-jorke-otkryli-magazin-gde-prodajutsja-muzhja/?fbclid=IwAR0-MUGAW2lHTpkZwavhLz6DTQJ43k3OPbWYAdc_NF9vqC0qf-ERQYRmcws
 17. Весна-Літо 2019

  літ бджіл просто чудовий, пилок з козячої верби і мать-мачуха зацвіла, і ось тут у мене закрадуються смутниє сомнєнія, а чи був це перший нектар, бо надто мало бджоли було на воді, такщо повноціний сезон розпочався, з чим вітаю усіх пасічників і бажаю щоб ваші сподівання на успішність вашої праці здійснились, а Господь нехай примножить
 18. Весна-Літо 2019

  то є порода лахматус
 19. таке недоречне запитання, кожному на нього навіть першокласник відповість, що у нас корупція аж зашкалює по всьому, тож усе навколо Ротердам+, і по меду в нас є свій Ротердам+, тільки нарід у нас простий завжди у жирнім мінусі.
 20. а Ви пане Володя нічого нечули про ті збори, бо люди телефонують , а я щось і ніц не знаю, бо питали мі ,чи я не за дешево продаю, я ж відповів жи ціни не мінятиму, та розпочав брати завдатки бо це для людей теж в якійсь мірі впевненість про намір продажі та куплі.
 21. Взагалі я не маю на увазі швиденько бо завтра буде дорожче, адже продаючи пакети я не дотримуюсь тенденції аби-що лиш би урвати грошви, свої пакети продаю по ціні яку заявив і за умовами, що відповідають загальноприйнятим, але як завжди маю намір обманювати покупця, а саме в кращу сторону, тому немаю проблем з покупцем і з ціною. П.С. Поважаю людей але й люблю коли інші дотримуються поваги, до інших відношусь взаємністью, що належить даному типу
×