Перейти к содержанию

miro

Совет Форума
 • Публикаций

  4 187
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент miro

 1. Осінь 2017\ Зима 2018

  сьогодні прогулявся по пасіці і побачив,що вже в дуже багатьох видно льотки,а саме легкий відпар,що вказує на розплід, але зимуємо дальше
 2. Осінь 2017\ Зима 2018

  раз дали меду так незабирати ж назад, якщо там 0,5кг,чи 1кг, прибудь якій ситуації два тижні віддихайте, ну при кіло місяць, а те що бджола взлетіла, значить активна вже, час ніби не той але цьогоріч погода,питання,що там з кліщем, зрештою активне утеплення ще зарановато ставити попереду зима, но у ваших сторонках це може бути не так страшно якщо за три тижні піде тепло і бджоли облетяться.
 3. США: ще одну пасіку знищено

  якщо бджоли створювали небезпеку дітям, пасічнику одразу треба було приймати міри, перше це розмова з людьми,як необхідність мирної домовленості шляхом пропозиції різних заходів які змінять ситуацію ,щодо безпеки дітей, якщо навіть пасічник і виконував дані дії, а про них незнало населення, це результат з яким він зустрівся. Висновок даної вже історії, це наука для нас усіх, бо жодне наше оправдання є ніщо супроти людського життя, а тут ще й діти, ми всі батьки і ми порою самі можем в захисті дитини здійснити речі які не є цілком оправдовані,ось такі реалі.
 4. А у меня родилась дочь!

  Вітаю, новонароджену і її батьків З Днем Народження, щастя ВАМ, здоровя і втіхи!!!
 5. Гыыы

  місцевий фермер попросив пасіку поставити на запилення, з вулика каже по штуці даватиме зелених, а мені що, тре то тремож ще хто хоче пасіку вивезти місця всім хватить
 6. С днём рождения!

  @Рудаков Юрий З Днем Народження ! ! ! Хай дороги стеляться крилато, Будуть чисті, рівні, як струна, А добро не оминає хату, Як не обминає цвіт весна. Хай здоров’я, радість і достаток Стеляться для вас, як вишні цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І Господь дарує ВАМ багато літ!
 7. С днём рождения!

  @Fabro З Днем Народження щиро Вас Вітаємо, Лантух радості бажаємо. Будьте дужі і проворні, По-козацькому моторні, З хлібом щедрим на столі, З добрим словом у душі. Щастя, здоровя на довгії літа!!!
 8. Гыыы

  Женщина за рулем - что звезда в небе: ты ее видишь, а она тебя - нет.
 9. щойно знайома скинула фото із Одеси, це що точно такий капець.... вулиця Балковская
 10. решітка в низу мені зрозуміла, бо про неї описали,це захист від прополісування решітки, в мене питання,що за брусок йде поперек перед льотком.
 11. цікаве дно, питань не мало, перше де тута льоток,я так розумію де ось ця внутрішня поперечна дощечка? як вставляєте заглушку дна на період весняного розвитку? і як добиратись до сітки аби почистити від підмору, тощо.буду вдячний за відповідь.
 12. в нас зараз станом на 9-00 -1градус, 3 бали вітерець, снігу випало на промерзший грунт 10см сухенького легенького, в цілому типова зимова погода якщо небрати до уваги попередні тижні.
 13. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  кому ті долари зелені потрібні, ми тут всі привязані до курсу гривні, минулого тижня за 28.50 купляли, цього тижня за 28.45, практично стабільна національна валюта, а не як той долар то в тринадцятому 11,12,13, потім 20, 30 тепер 28.50, я не пойму в них, в тій Америці гол.нац.банку контролює ситуацію,чи лише нашу валюту продають
 14. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  общем колега, зробив на цей сезон платформу оскільки переконаний,що кочівля вигідніше,але по ходу бачу він перейде у нашу "віру", бо його достали дзвінками конкретно, по скільки пакети.
 15. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  ринок робить свою роботу
 16. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  то так, тут походу скоро пакети не в нас куплятимуть, а в Австралії бо власних не хвататиме при таких розвитках,бо явно не віриться,що попит спричинений падіжем бдж.
 17. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  у перекупів ,це не ціна, вибачте Романович но у перекупів ціна начинає існувати тоді коли пакет продається в ту хвилю, а так ці 1700,ще в квітні стануть 2700, я кажу те ,що бачу, а таке як цього року мабуть згадуватиметься багатьма
 18. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  а в мене проблема, такого роду,що не тільки я ,а всі довкола мене товариші сидять із завдатками, і один одного питають яка ціна буде, то якщо більшість при завдатках, а завдатки в нас вже перекупи почали давати, газети районні оголошенням заповнені куплю і жодного продам,то весною ринок диктуватимуть не пакетчики,а перекупи,а в них зачасту,це як політика, або качки по ціні,або ціна взлєті вишє солнца
 19. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  тоді,це що 5 рамкові пакети,чи як 3+1+1?
 20. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  в цьому кошторисі єдине,що в низькій ціні ,це пакет це рутівські?
 21. Гыыы

  дивіться, та то капєц мужик без носків, просто так на голу ногу
 22. інколи на одному з точків включали прожектор, як в літню так і зимову пору, також освітлення нічне там постійне інколи навіть бє по льоткам, ба більше того бджоли знаходяться 50м від тиру, а круглий рік шмаляють помпою по тарілках, деколи приїзджав то виносив з пасіки пакет тарілок, і що Ви гадаєте з того всього, у бджіл немає жодної різниці між тим точком який знаходиться в абсолютній тишині, думаю,що бджоли здатні адаптовуватись до середовища в якому перебуцвають, вони як ми живуть біля жд, автотрас і тп., живуть і дають репродуктивність,як і інші, так як ми
 23. Ложная смс рассылка пчеловодам Украины

  ну вчора Елена скинула у ФБ в лічку те, що у верху, по суті я зразу не розібрався але мені Елена пояснила, так річ можливо не приє мна коли перебуваєш у вирі подій, хочу з акцентувати свою думку ,а саме коли перебуваєш у вирі подій.Теж звертаю увагу,що даним смс посиланням не треба ображати інших людей які не причетні до СПУ , чи не перебувають учасниками створення ГО бакфаст, бо таким же чином можна сказати,що це добре продуманий піар хід СПУ , чи не створений ГО бакфаст, в другому сумнівався б але там більше мова за породу, з даного блогу можу бачити лише піар, хоча співчуваю ,що людина терпить образу. Тому скажу лише одну річ, в своєму житті приходилось терпіти анонім образи і вони дійсно дошкульні, відкриті образи завдані опонентами легше переносяться, бо ти маєш честь себе захистити, тобто дати в хід відповідь. Враховуючи те ,що всі поради щодо даного смс базуються на версіях і здогадках, хочу попросити, друзі форумчани маймо честь і совість ненаносити образ один одному в своїх здогадках, ми живемо і ми повинні вести себе так щоб наступні покоління пасічників дивились на нас не лише як на бакфастчиків,карніковдів,італійщиків,карпатчиків, УС-ків, а як людей вихованих і вартих уподобанню доброго прикладу для наших дітей і внуків, дякую.
 24. Гыыы

  у звязку з частим турбуванням пасічниками, бабак заспівав про прихід весни
×