Перейти к содержанию

miro

Совет Форума
 • Публикаций

  5 228
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

25 704

Информация о miro

 • День рождения 17.02.1970

Contact Methods

 • AIM
  0971910619
 • MSN
  0971910619
 • Website URL
  http://
 • Skype
  dprokopiv

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling
 • Интересы
  пакетне бджільництво

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Україна, Львівська обл. м.Бібрка
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак, багатокорпусний(дадан).
 • Порода пчел
  карніка, карпатка

Посетители профиля

8 556 просмотров профиля
 1. Зимние осмотры

  Во, во я то сам так кажу, ну на Різдво, але ж не на Миколая.....але так скажу пане Володя все- одно зі шальфуют, бо дадут 25 грудня на польске Різдво, закон жи прийняли,общем як не крути Миколай піде по пасіках, як ми Його жиль стає, тільку роботи, а ше дітям під подушку роздати то шо тато з мамов хочут для бахорів, ше то канді сі тепер навєже, то є клопіт, аби зимов бавитисі під пєцом зі старов, пасічники літатимут і зніматимут дашки з вуликів аби канді Миколай положив. П.С. Пасічник, А ТИ НАПИСАВ ЛИСТА МИКОЛАЮ АБИ ВІН БДЖОЛАМ КАНДІ ПРИНІС!
 2. Зимние осмотры

  в принципі міг взагалі зняти дашки до потепління,а так вельми повчальне відео, ютуб то сила, вчіться аматори в праффесорів, поки вони бджіл мають
 3. Синички

  на рахунок сала, їстимуть, але по всій окрузі начнеться свято і воно буде у вас на пасіці.Минулої зими я і салом балував, а коли зрозумів,що збанкрутую таким чином, то пішов купив кільканадцять кіло фаршу за 11грн кг., то вони то зжерли ,що рекса б за тиждень не впорав.Тож синички це назва і краса,а все інше хунта ,яка полює на пасіці.
 4. Синички

  може це і популяція, не знаю, а може фільтра зображення технічного пристрою
 5. Зимние осмотры

  буде в чоловіка пролісковий мед.
 6. Зимние осмотры

  а х.....(хто) його знає,напевне так цікавіше жити, хвалиш себе хвалиш, лєпота, а інші слухають і роблять дурниці через йолупів.
 7. то Ви з моєї сторонки, чи з єншої
 8. Зимние осмотры

  кажуть за своє життя Прокопович знищив до 300 бджолосімей......., ніяк не зрозумію, як то годен було без ютуба
 9. Зимние осмотры

  коли початківець бджоляр каже про свій намір зробити те , чи інше говорячи що бачив таке в ютубі, ніколи не заперечуйте його наміру, нехай пізнає силу дурусті яка порою буває в ютубі. є багато бджолярів з досвідом і знаннями, їх цінні розповіді є порою короткими, але в практичному застосуванні цінні і необхідні, таким треба вчитись.
 10. Зимние осмотры

  а позаминулої зими варятам які вскривали вулики в -25 ніхто нічого неказав, ще й відео на форумі викладали, то вже минулої зими зменшилась кількість екстрималів бо немают ,що вже показувати, всьо "повзлітало". То я лише людям тайну повідав звідки варяти викачують пролісковий мед.Ютуб таким відео аж кишить, це і є природній відбір правда не бджіл , а пасічників
 11. Зимние осмотры

  перестаньте розвивати тему, ще нема мінус 25, а коли буде тих -25градусів о тоді вскриваєте гніздо, робите 20 хвилиний ролик ,як сидить клуб, все це обовязково в HD якості і сюди в тєму. ПС. ось так і зявляється пролісковий мед, лише в тих хто не нехтує зимою, в - 25 градусний мороз, на якихось півгодинки вскрити вулик
 12. Зимние осмотры

  розплід в принципі ще може бути, адже ще недавно було тепло, тож бджоли можуть ще гріти
 13. Зимние осмотры

  тут головне підхід правильний обрати, в нас на форумі маса фото підходу до бджіл , аксакали бджолярства ті но в трусах до бджіл ходят, жаль їх зимою, а може вони зимою до бджіл не ходят Але якщо вас непокоїть, як проходить зимівля, раджу звернути увагу на захист від мишей та синиць адже, як перші так другі є хижаками для бджіл, саме вони можуть завдати шкоди з початку зимівлі. І чого мабуть неварто робити після збору гнізда так це починати його порушувати, витягувати рамки з бджолами і дивитись чи є розплід ,чи нема, мабуть це нічого не вирішить такий огляд, а от зашкодити є фактор ризику. для зменшення популяції мишей купляю отруту в гранулах та сиплю на ,що будь на землі, зверху кусок шиферу та цеглу аби вітер не здув, результат відміний миші до вуликів не доходять, від синиць в основному на ППС кидаю сітку, це теж результат.
 14. С днём рождения!

  Вітаю із Днем Народження!!! Здоровя, успіху та достатку!
×