Перейти к содержанию

miro

Совет Форума
 • Публикаций

  5 156
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

25 178

Информация о miro

 • День рождения 17.02.1970

Contact Methods

 • AIM
  0971910619
 • MSN
  0971910619
 • Website URL
  http://
 • Skype
  dprokopiv

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling
 • Интересы
  пакетне бджільництво

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Україна, Львівська обл. м.Бібрка
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак, багатокорпусний(дадан).
 • Порода пчел
  карніка, карпатка

Посетители профиля

8 037 просмотров профиля
 1. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  модифікований вже є з маленькою каністрою та сірниками, пришвидшує дію при великих обємах, так це дійсно з баками проблема десь після 15 червня,так я зауважив у себе, по малу почне виникати, в багатьох районах Заходу, проблема з італійкою, порою це неоправдані кроки із сторони пасічників які це роблять, але поки до них дари прийдуть, нерви іншим попсують, вже на наступний рік знайшов точок, який якби небуло но 3км ,ай того більше чисто, надіюсь на сподівання в методиці вибору батьківських, та материнських сімей.
 2. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  порода то інше, кількість теж згоден, прізвище згоден, а ось тут, "Від однієї матки в різних партіях можуть бути різні матки по якості", потрібне більше тлумачення, бо в мене теж є своя думка на це конто, для прикладу раній обліт маток на моїй пасіці, а це 15 травня до 15 червня характеризує бджолу від них з певним характером, як і вподобає карніці(бджоли теж сірі),дальше б теж супер по характеру, но бджола якась ніби крупніша і поява 20-30% жовтизни у бджолосімї, хоча в процентному відношені по пасіці теж складає 20-30% не так вже багато, інший процент порою виділяється темнотою, хоча загалом по миролюбності і роїнню характеристика чудова.Тому думаю поява раніх трутнів карніки оприділяє бджолу з 15.05 по 15.06, а дальше працюють місцеві "галопи" для ІОшок які загнані по інбридингу, це непогано, а от в інших комбінаціях де потрібна порода, вже небажано, тому і шукаєм інші точки.
 3. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  якщо 5 маток брати, то так, а якщо 100-200 і того більше, не думаю ,що Ви такої думки залишетесь.
 4. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  За побажання дякую, але немав Вас на увазі, я маю наувазі в цілому ситуацію, а саме коли матководи репродуктори дають хороших маток з матеріалу який придбали, і основне тут якість на виході, а саме Ф1, звичайно добре паспорт на матеріал, але головне довіра до тієї людини в якої ти його збираєшся придбати, чи до посередника (перевізника), бо паспорт із його сьогоднішнім захистом є ніщо, його легко можна підробити і клепати маток на коліні під пачпорта, тому тут акценти повинні мати хорошу основу, чи можу я для прикладу довіряти Гринькову, чи ........., чи ......., від цього залежить немало, бо придбавши неякісний матеріал, що невідповідає заявленим характеристикам, я стаю жертвою обдурення, це добре коли я, а не коли взяв з довірою ,запустив репродукцію і отримав від покупців ФЕ. Тому, ми всі повинні вчитись не дикому бізнесу, а нести відповідальність за свій товар, не переклавши вину на іншого, лише на шпальтах форуму ми порою бачим переадресацію на притензію, мол то тей мені таке прислав , а я склєпав. Якщо людина відповідає за свій товар, вона відповідально відноситься до всього, ани лише до пачпорта, і якщо вже відверто той хто відчуває відповідальність не нехтує покупцем.
 5. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  маєте рацію, коли є добрий матеріал і репродукція від нього тішитиме медовиків, то навіть не дуже і цікавитиме лінія, головне продуктивна бджола, а коли лише одні пачпорта, а бджола багато, багато і ніц нема, то неварта ніякої уваги.
 6. А цю суботу холодіна вже , котрий рік підряд нам Бог дарує чудову погоду для того щоб зустріч була у всьому приємною.
 7. ну та, вам там повезло, він вам нарішає............
 8. ось так старався, час витратив власний, і не тільки час, а фото ніхто не виставляє, образились
 9. складне питання , може шляхом безпосередньо здійснити застосування, щоб побачити побічний ефект, але для цього треба розширити коло свідків
 10. Дякую за оцінку, сподіваюсь ,що кожен хто був теж поділиться фото із Зустрічі. Підготовка проведення Заходу цьогоріч якась була особлива, самому прийшлось все робити ,адже як я повідомляв всі мої волонтери в декретних відпустках, Нехай Бог їх благословить з малечою! Навіть свідком поїздки за мясом на шашлики був @Сергей Тюркин , по ходу коли ми їхали на базар попали в супровід колони велосепидистів і поліції, мабуть обом на довго памятатиметься незвичайна подорож. Бухта Вікінгів не зміно йде з гармонією краси природи та комфорту для людей, погода на цей час була чудова, і по програмі все получилось, мені особисто приємно ,що ВАМ приємно форумчанам, кожного на жаль не зміг вділити увагою, бо клопотався, щоб все було вчасно та так як було заявлено, були різні моменти, але,але.... Приємно чути відгуки, тому прошу діліться фото проведення заходу, спілкуймося в темі ,щодо проведення зустрічі форумчан. Три роки надіюсь достатньо...........
 11. Зустріч форумчан, це спілкування, обмін досвідом,нові знання,нові знайомства, а також натхнення для творчого пера, наш форумчанин написав чудового вірша присвяченого Зустрічі На ТочкУ в Бухті Вікінгів У гарнім краю біля міста Лева Посеред рік, лісів, у тихому кутку Вітає щиро Бухта тут місцева Цю гарну зустріч «Форум на ТочкУ». Сьогодні знову, вже в черговий раз Зібралося гостей у нас багато Ще пару слів, ще декілька лиш фраз І вже розпочинаєм наше свято. У кожного сьогодні є чим поділúться: Рої, відводки, як пройшла кочівля, Прививки, вихід, а чи вдало облетиться? Відкачка, кліщ, і як пройде зимівля? На форумі у Вас чимало спілкування, Порад і вражень, тверджень, стресів, Та що є краще від живого спілкування У спільній бесіді, в єднанні інтересів. Ще будуть диспути, промови і дебати Гаряча кава, жарти і вечірнє багаття, Усе разом це має міцно Вас з’єднати У спільній справі Вашого життя. @Галичанин
×