Перейти к содержанию

miro

Совет Форума
 • Публикаций

  4 187
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

20 110

8 Подписчиков

Информация о miro

 • День рождения 17.02.1970

Contact Methods

 • AIM
  0971910619
 • MSN
  0971910619
 • Website URL
  http://
 • Skype
  dprokopiv

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling
 • Интересы
  пакетне бджільництво

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Україна, Львівська обл. м.Бібрка
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак, багатокорпусний(дадан).
 • Порода пчел
  карніка, карпатка

Посетители профиля

6 371 просмотр профиля
 1. Осінь 2017\ Зима 2018

  сьогодні прогулявся по пасіці і побачив,що вже в дуже багатьох видно льотки,а саме легкий відпар,що вказує на розплід, але зимуємо дальше
 2. Осінь 2017\ Зима 2018

  раз дали меду так незабирати ж назад, якщо там 0,5кг,чи 1кг, прибудь якій ситуації два тижні віддихайте, ну при кіло місяць, а те що бджола взлетіла, значить активна вже, час ніби не той але цьогоріч погода,питання,що там з кліщем, зрештою активне утеплення ще зарановато ставити попереду зима, но у ваших сторонках це може бути не так страшно якщо за три тижні піде тепло і бджоли облетяться.
 3. США: ще одну пасіку знищено

  якщо бджоли створювали небезпеку дітям, пасічнику одразу треба було приймати міри, перше це розмова з людьми,як необхідність мирної домовленості шляхом пропозиції різних заходів які змінять ситуацію ,щодо безпеки дітей, якщо навіть пасічник і виконував дані дії, а про них незнало населення, це результат з яким він зустрівся. Висновок даної вже історії, це наука для нас усіх, бо жодне наше оправдання є ніщо супроти людського життя, а тут ще й діти, ми всі батьки і ми порою самі можем в захисті дитини здійснити речі які не є цілком оправдовані,ось такі реалі.
 4. А у меня родилась дочь!

  Вітаю, новонароджену і її батьків З Днем Народження, щастя ВАМ, здоровя і втіхи!!!
 5. Гыыы

  місцевий фермер попросив пасіку поставити на запилення, з вулика каже по штуці даватиме зелених, а мені що, тре то тремож ще хто хоче пасіку вивезти місця всім хватить
 6. С днём рождения!

  @Рудаков Юрий З Днем Народження ! ! ! Хай дороги стеляться крилато, Будуть чисті, рівні, як струна, А добро не оминає хату, Як не обминає цвіт весна. Хай здоров’я, радість і достаток Стеляться для вас, як вишні цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І Господь дарує ВАМ багато літ!
 7. С днём рождения!

  @Fabro З Днем Народження щиро Вас Вітаємо, Лантух радості бажаємо. Будьте дужі і проворні, По-козацькому моторні, З хлібом щедрим на столі, З добрим словом у душі. Щастя, здоровя на довгії літа!!!
 8. Гыыы

  Женщина за рулем - что звезда в небе: ты ее видишь, а она тебя - нет.
 9. щойно знайома скинула фото із Одеси, це що точно такий капець.... вулиця Балковская
 10. решітка в низу мені зрозуміла, бо про неї описали,це захист від прополісування решітки, в мене питання,що за брусок йде поперек перед льотком.
 11. цікаве дно, питань не мало, перше де тута льоток,я так розумію де ось ця внутрішня поперечна дощечка? як вставляєте заглушку дна на період весняного розвитку? і як добиратись до сітки аби почистити від підмору, тощо.буду вдячний за відповідь.
 12. в нас зараз станом на 9-00 -1градус, 3 бали вітерець, снігу випало на промерзший грунт 10см сухенького легенького, в цілому типова зимова погода якщо небрати до уваги попередні тижні.
 13. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  кому ті долари зелені потрібні, ми тут всі привязані до курсу гривні, минулого тижня за 28.50 купляли, цього тижня за 28.45, практично стабільна національна валюта, а не як той долар то в тринадцятому 11,12,13, потім 20, 30 тепер 28.50, я не пойму в них, в тій Америці гол.нац.банку контролює ситуацію,чи лише нашу валюту продають
 14. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  общем колега, зробив на цей сезон платформу оскільки переконаний,що кочівля вигідніше,але по ходу бачу він перейде у нашу "віру", бо його достали дзвінками конкретно, по скільки пакети.
 15. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  ринок робить свою роботу
×