Jump to content

miro

Совет Форума
 • Content count

  6,129
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30,726

About miro

 • Birthday 02/17/1970

Contact Methods

 • AIM
  0971910619
 • MSN
  0971910619
 • Website URL
  http://
 • Skype
  dprokopiv

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Interests
  пакетне бджільництво

General Information

 • Пасека в
  Україна, Львівська обл. м.Бібрка
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак, багатокорпусний(дадан).
 • Порода пчел
  карніка

Recent Profile Visitors

10,788 profile views
 1. Гыыы

  Важко в наш час бути придурком-дуже велика конкуренція.
 2. от я не допираю , як великий експортер так впливає , що не малим здають по більшій ціні, а йому великому експортеру по малій ціні, як продавці можуть бути мотивовані низькою ціною, це протирічить ринку. Зовсім інша справа , коли великий експортер здійснив змову з дріботою, і всі зараз співають одним хором в унісон про низьку ціну у звязку з вдалим сезоном в світі і нездалим медом у нас (мабуть бджоли коли мед збирали то немали настрою, фільм "Багдадський вор")
 3. щось цього речення не зрозумів. Це скільки тоді виходить може бути на дрібній торгівлі фальсифіката, хто може виявити його, жах ,що робиться, а чесні совісні пасічники будуть отримувати ганьбу за виблюдків які обдурюють людей.
 4. Ромео в блогах мед бадяжить,я сьогодні прочитав і зрозумів, чому мед бадяжний, знову вині тут жи...и
 5. одним вухом чув, що нібито є такі нечесні пасічники які додають гфс в ріпаковий і інші меда, но не прийняв до віри бо навіщо щось додавати , коли чистий натуральний мед стоїть в закромах лиш дай більшу ціну і він вже в руках експортера весь буде. Але жадність людей зводить, но скажу свою думку, щоб виявити той гфс мабуть в партії його було вельми багато і ця партія мусіла бути не від багатьох , а окремих, тож думаю конкретні особи відомі.
 6. звідки в експортера такий мед? хто являється виробником, де проводився перший аналіз? і яка проблема подати на публіку "героїв"
 7. Відносно біржі важко сказати, адже ціна не завжди відповідає сподіванням, що порою і відбувається, про-що і бесіду ведемо, для багатьох не вигідно торгувати через форум, тут легко проявити недобросовісного продавця, афериста і інших не чесних осіб. Форум багатьом зробив дискредитації, і для того щоб позмагатись в якості товару багато відвернулись і вдались до інших майданчиків, а є такі, що мають власний майданчик, який роками збудований довірою покупця.
 8. Але ж пригадайте десь років два тому, коли на форумі стояв шум щоб перевірити такого то такого, бо он на OLX написав оголошення по дешевій ціні, завдаток надіслали , а людина трубки не бере. Головне кого озадачували розібратись в тій справі, це пасічника форуму який теж продає бджолопакети і продає по ринковій ціні, то в мене виникає питання чому не купити було в людини яка є на форумі, яку всі знають і якій буде легко предявити притензії, але скуповатість друг начудила так, що люди роблять помилку і щей когось нагружають своєю проблемою. Але згоден і вже повторююсь, що якщо людина здійснює покупку на форумі в пасічника який не годину тому зареєструвався, ризиків на порядок менше, а якщо у відкриту оголошувати про намір купівлі та умови в певній темі продажі, то ймовірнісь обману найменша. Коли хтось з форумчан перечисляє завдаток я пишу в приват, а якщо людина забажає то в темі напишу, що кошти утримав, і домовленість на таку дату з таким стандартом. Звичайно не лише форум, але і інші соціуми в яких ми є учасники володіють інформацією про продавця в першу чергу, а продавець повинен розуміти, що він змушений про себе і свій товар надати максимальної інфи.
 9. Так від всього не застережешся, але якщо людину цікавлять пакети, а сталось щось , тут треба мати завжди план "Б", головне щоб не було в ущерб покупцю. В 2017 році замовлення на пакети поступало в декілька раз більше аніж можна було організувати, то я запитував у людей, чи згодні вони придбати пакети в моїх товаришів, одразу ж називав ті самі умови, і був випадок, що та людина яка відмовився від такої моєї пропозиції поїхала придбала сама, ще й подзвонила і похвалилася на скільки дешево, а вже осінню палила рамки з бджолою, що зробиш але то злісна правда і людина морально постраждала, і фінансово, річ в тому людина лише починала ну і хтось скористався необізнаністью, а коли все виявилось було пізно.
 10. люди кажуть, що більше лиш би була медозбірна база, відносно маток я писав, а якщо треба копії паспортів можу буду надати.
 11. Ми можемо і цей момент обговорити, і в покупців був форс-мажор но питання вирішували, якщо відносно мене я можу себе застрахувати іншим продавцем, який збереже ті ж умови, можна обговорити будь-який сценарій і притому щоб жодна із сторін не зазнала збитків, головне щоб відбувся діалог. Маєте намір придбати будьласка є мій телефон обговорюємо, якщо є бажання умови договору можемо відкрити для загалу, як забажаєте так і будемо працювати
 12. та в нас тих бджіл весною но капелюхом встигай махнути
 13. Ви продаєте не тільки свої пакети і не берете завдаток, відносно завдатку так вірно справа довіри, але минулого року з одним пасічником який мав домовленість на 200 пакетів в останній день сказали , що не братимуть і таке буває.
×