Перейти к содержанию

miro

Совет Форума
 • Публикаций

  5 544
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

27 557

Информация о miro

 • День рождения 17.02.1970

Contact Methods

 • AIM
  0971910619
 • MSN
  0971910619
 • Website URL
  http://
 • Skype
  dprokopiv

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling
 • Интересы
  пакетне бджільництво

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Україна, Львівська обл. м.Бібрка
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак, багатокорпусний(дадан).
 • Порода пчел
  карніка, карпатка

Посетители профиля

9 452 просмотра профиля
 1. щодо запиту які у тебе бджоли, тож нового відео не робив поділюсь старим, зауважте 2 квітня 6годин, без димаря, і головне вся бджола сіра
 2. Дно для "рогатого" улья

  ппс шестирамкові вулики були зроблені з вентиляційним днищем 15х15, але мусів розширити до 28х18
 3. Дно для "рогатого" улья

  там лишень замість тієї фанери поставити решітку, зрештою на тому відео я і веду бесіду про можливість збирання пилку, адже і для цього зроблений нижній льоток.
 4. Дно для "рогатого" улья

  я маю наувазі не весняний, а літній період, де бджолосімя для розвитку потрибує більше поступлення повітря, а також в зимовий період де бджолосімя позбувається накопичення вологи. Певний час я небув впевнений, чи добрим буде сітчасте дно для чотирьох, пяти рамкових пакетів, но бачу лише плюси зимівлі та в літній період на сітчастому дні.
 5. Дно для "рогатого" улья

  а ось гляньте
 6. Дно для "рогатого" улья

  Добре кажете, сітчасте дно, це здорові бджолосім'ї, успішна зимівля, та безпечна кочівля.Цієї суботи перевів свої сітчасті днища на глухий режим, вже аж в травні з початку квітування ріпаку днища будуть частково відкриті для вентиляції.Також в цьому сезоні буде велике переселення, переводжу всю пасіку на сітчасті днища, відводки шестирамкові теж із сітчастими днищами. Практика доводить, що розвиток бджоли на сітчастих днищах є кращими.
 7. Ульи из камыша

  друзі хто продає вулики з очерету? я зацікавлений придбати, будьласка повідомте в приват, дякую
 8. а де бачите, що мова про експорт пакетів йде, як сотових, я бачу, що мова йде, як перспектива продажу пакетів за границю, а якщо пакети підуть на експорт в інші країни то звичайно згідно їх вимог.
 9. мед на експорт може йти, а бджоли ні от суть бесіди медовиків. Вєлічіє, корона аж здирається на голові. Дійсно є така річ, бджоли Закарпаття та й Прикарпаття проходять зараз прискіпливий аналіз, по ходу є шанс на успіх, що бджоли будуть визнані такими, що відповідають санітарним Європейським нормам, нєжданчік, ну звичайно в Європі хотять лишень меду з України тому і ціну на нього занизили. Будують заводи по переробці меду для подальшого експорту, так будують бо в цьому перспектива, це розуміють ті хто грається на ринку, причому тут мед до пакетів? різницю ціни на мед фасований відчуваєте?, а ціну на пакет який залишиться після експорту? нічого, без хвилювань, відчуємо всі
 10. хочу доповнити, кращі вироби етносу будуть можливо придбані
 11. Проект пасіка - етнографія 18-19 століття. Дана тема створюється не лише, як обговорення минулого але і , як відтворення куточка в якому ми б могли побачити пасіку українського етносу. Тому ми можемо прийняти участь в обговорені , як історичного опису знаряддя інвентарю, чи самої організації роботи, але і розказати про майстрів які освоїли ремесло виготовлення дуплянок під сучасні рамки і тд. Мета, як і говорилось "відтворення куточка в якому ми б могли побачити пасіку українського етносу. " Тож долучайтесь до даного проекту та разом відтворимо пасіку 18-19 століття. Фото виробу в стилі минулого, один з кращих аргументів теми .
 12. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  це Ви вірно сказали на "увазі", а то ті москаляки таке слово пагане придумали имел ввиду
 13. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  ""ПП Підпільний Кіндрат"", самий кращий облітник, но ви про нього незнатимете Цитата тижня " Вам про це знати поки що зарано, але він є, і в цьому році буде працювать", мда професор Преображенский був би вельми збентежиний такому поширенню, но він того не бачить, але справа його живе
×