Перейти к содержанию

Sashko

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  203
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

547

2 Подписчика

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Миколаївщина
 • Интересы
  футбол, педагогіка, культурний відпочинок
 • Медогонка
  6-рамочна хордіальна на дадан, автомат, АВВ-100

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Миколаївська обл., Веселинівський р-н
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Лежаки на дадан, БК на 145
 • Порода пчел
  помісі УС і карпатка, є баки і карніка

Посетители профиля

1 226 просмотров профиля
 1. Холодная зимовка

  У мене такий самий - ТК пасека, 135 грн
 2. В Шепетівці замовляю у Балагури Дмитра (сайт Вулок) вже 2 роки - цна і якість на хорошому рівні!
 3. Добрий день. Я вибачаюся. Маємо рамку хорошої якості та хорошої ціни,  будь яка кількість . Ціна залежить від кількості та складності продукції. Власне виробництво. Якщо цікавить телефонуйте за номером: 0982251326 Тарас.

  1. Sashko

   Sashko

   Доброго дня! Цікавить 145 рамка та 300 з верхньою і нижньою зашиповкою. Яка ціна? і де Ви знаходитеся? (цікавить доставка)

   Вулики виробляєте?

 4. Обдзвонював сьогодні усіх місцевих і не дуже заготівельників - ціна від 37-38 до 39 (один тільки) не залежно від об,єму. І якось неохоче кажуть "Намагаємося приймати... Контрактів на Європу мало, ніякої конкуренції за контракти немає через їх відсутність, тому ціна поки що ось така... ". Будемо продзвонювати після новорічних свят.
 5. Продаю дідову, алюмінієву. Бак дійсно алюмінієвий, але має вона гандж - чи то внаслідок розбалансування вертикальної осі, чи різної маси касет (внизу касет наварювалися нижні шинки-тримачі рамок) вертикальни вал розточив у верхній пластині овальний отвір. Тому касети чиркають по баку, тобто медогонка потребує невеличкої доробки - розточки отвору у верхній пластині для відцентровки валу. Моя ціна 1800 грн за неї. Перевізник у мене найближчий - Нова пошта (12 км), а Інтайм знаходиться на відстані 35 км. Фото:
 6. Ого дискусія розгорілася! Володимире Максимовичу, я дуже поважаю Ваше кредо: "Спілкуюсь мовою своєї країни". І Вам, як людині, що любить бджіл, фото і відео мають бути близькі інформаційні технології. Так от, підручник інформатики дає таку класифікацію інформаційних систем (ІС): "Ручні ІС характеризуються відсутністю сучасних технічних засобів переробки інформації і виконанням всіх операцій людиною. Наприклад, про діяльність менеджера у фірмі, де відсутні комп'ютери, можна говорити, що він працює з ручною ІС. Автоматичні ІС виконують всі операції по переробці інформації без участі людини. Автоматизовані ІС припускають участь в процесі обробки інформації і людини, і технічних засобів, причому головна роль відводиться комп'ютеру. " Якщо спроектувати це тлумачення на виробничі процеси, то думаю що назва моєї теми десь близька до істини А тепер по суті - тут навели ціну нової аналогічної (6775 грн) + тринога 400 грн. Виходить вигода за "обкатану" медогонку більше 1000 грн. А якщо ще й проїздом бути у наших краях - то і на доставці можна виграти і чайку теплого попити Чекаю потенційних покупців!
 7. Дякую! Мені здається, що таки назвав(): - автоматизована на передньому плані першого фото (викачка відбувається за допомогою електронного блоку керування, людина перевертає касети з рамками); на задньому - автоматична (усі процеси керуються ЕБК, у тому числі і "переворот" касет)
 8. Цікаві фото

  У нас в Україні такий вже продається - ціна питання 135 грн. на улей ін.
 9. Доброї пори дня, шановне товариство! У зв,язку з подальшим оновленням свого реманенту продаю майже нову 4-х рамкову автоматизовану медогонку від АВВ-100. Медогонка придбана 2017 року, у роботі була лише одну викачку (проганяла всього 1 т меду у 2017 році), поки інша медогонка була в ремонті. Опис медогонки взято з сайту виробника: Составные части медогонки: Бак: диаметр 625 мм произведен из нержавеющей пищевой стали марки AISI 304; Толщина бака: 0,6 мм Высота бака: 800 мм. 4 поворотные кассеты (каркас сделан из листа нержавеющей пищевой стали толщиной 0,5 мм., сетка — оцинкованная сварная проволока диаметром 1 мм и размером ячейкой 12 х 12 мм) предназначенные для рамок 470 х 300 «Дадан»; Привод медогонки электрический с алюминиевым корпусом редуктора. Электропривод работает от аккумулятора с напряжением 12 В, так же запитывается от сети 220 В через блок питания. Обороты ротора регулируются блоком управления. Мощность электродвигателя 75 Вт. Диапазон регулирования 60…180 оборотов в минуту. Масса без блока управления — 2,5 кг. Обороты ротора медогонки остаются постоянными ( равными установленным на блоке управления) независимо от веса рамок с медом. Диаметр вала редуктора: 14 мм. Кран медогонки: алюминиевый; Вес медогонки: 25 кг. Полезное пространство для меда: 33 л. Производительность: 70 рамок/час . Комплектация: Медогонка — 1 шт. Электропривод — 1 шт. Блок управления Евро — 1 шт Щодо комплектності - то медогонка йде без блока живлення на 12 В, але з підставкою, яку видно на фото: Доставка: бажано самовивіз, є можливість відправити Новою поштою. Ціна питання - 6000 грн. Контакти - viber, telegram - 050-71-700-3один, або тел 0988602778 (у будні - після 16:00, у вихідні - будь-коли).
 10. Доброї пори дня, шановне товариство! Продаю два десятки дідових старих-добрих алюмінієвих бидонів у зв,язку з переходом на нову тару. Ціна одного - 400-450 грн в залежності від стану. Тара використовувалась виключно під мед. З приводу доставки - бажано самовивіз, але можу і на Нову пошту завезти. Алюмінієві ємності знаходяться у Миколаївській області, Веселинівський р-н. Контакти - viber, telegram - 050-71-700-3один, або тел 0988602778 (у будні - після 16:00, у вихідні - будь-коли). Фото додається
 11. У мене є, якраз продавати надумав, позбуваюсь старого обладнання і алюмінієвих 38 л бидонів. Хоча далеко від Вас. Деталі у приват
 12. Ще три місцевих пасічники здалися по 40 грн вознесенським заготівельникам, інший домовляється теж про здачу. Налякалися прогнозу ціни (самими закупівельниками) в 35 грн з наступного тижня. Ми ж, "середні пасічники" (або "мідли" як говорять геймери), поки тримаємо його у себе. Здається, вирішальним буде кінець листопада - грудень місяцьТоді і прийматимемо остаточне рішення. Питання: у податковій річний період - це з 1 січня по 1 січня? Тобто треба здавати до Нового року аби в разі здачі восени наступного року увійти в неоподатковану сумму (50 неоподаткованих мінімумів)?
 13. Маю зараз 34 год (майже 2 ставки), додому приходжу о 16-30 -17-00. Маю клас і стажу 7 років, 2 категорія= 10 000 "брудними". -19,5% (пенсійний+військовий збір), -профспілкові = 8300 чистими. Через високу зайнятість і низьку рентабельність не тримаю ані курей, ані свині, ані корів. Тільки песик і коти та й 70 бджолосімей. Вчителі перших класів (НУШ) - у них надбавка 50% за престижність, у нас 20% тільки ось така різниця. Колега зі Штукаря здалася по 40 грн Каті. Більшість пасічників мого села чекають 45. Є пропозиції 41 грн. Чекаємо, сподіваємося... Адже "Зима близько"с
 14. є "оновлення" ціни. САМ заготівельник подзвонив (раніше смс надсилав), мовляв ціна трохи підросла - АЖ на 1 грн. 41 грн/кг. я відповів, що після 45 грн буду думати. "Значить будемо чекати... - і додав: - Як інші телефонуватимуть, то дайте знати, може щось придумаємо" Ось такі цікаві реалії нинішнього ринку. Думаю, витримка тут не завадить
 15. ось така динаміка цін від нашого заготівельника: Йому лишився ще один крок, аби я почав замислюватися про здачу
×