Перейти к содержанию

Рейл

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  201
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Рейл

 1. Може комусь знадобиться https://allegro.pl/kategoria/ogrod-akcesoria-pszczelarskie-82255?order=m&bmatch=baseline-n-hou-1-5-0304 "Аллегро" - польский аналог е-бей, алі та інших подібних торгівельних майданчиків. Якщо періодично буваєте в Польщі але не маєте там почтової адреси, то можна замовити товар в пачкомат "Allegro Paczkomaty 24/7 InPost" (термін зберігання 48 годин), або у поштове відділення "Allegro Poczta Polska Odbiór w Punkcie", там термін зберігання посилки 14 днів. Правда для користування пачкоматом бажано мати польский номер, на який прийде СМС з кодом. Також з телефона можна подовжити термін зберігання посилки.
 2. Павловнія

  Чи може хтось поділитися насінням павловнії?
 3. До речі, каустичну соду не треба довго шукати - звичайний "Суперкрот" або ще якось - вона і є. Якщо взяти упаковку, то там так і написано "Состав: Гидроксид натрия"
 4. С днём рождения!

  Вітаю з Днем Народження! Міцного здоров'я і всього найкращого!
 5. С днём рождения!

  @ДобровоЛ
 6. Павловнія

  Як взагалі успіхи розведення в нашій місцевосці? Вже є квіти? бо на дачному форумі один товариш майже безапеляційно заявив, що в Київьскій області павловнія квітувати не буде - "не климат ей здесь", оскільки зачатки квіток формуються з осені і морози не переживають - вимерзають. Ще, кажуть, є велика павловнія біля природничого музею зліва від входу. А бариги за однолітній саджанець правлять 100 грн(буквально сьогодні цікавився).
 7. Саме так, що місцями. В районі Дарницького вокзалу лише трошки побризкав, добре що хоч до Вас дістало. Правда по метеорадару приблизно так і видно було - Бровари, Княжичі. До моєї Фрунзівки начебто не дійшло Завтра(тобто вже сьогодні) подивлюся. Олександровичу, а Ви, часом, на липу не в наші краї виїхали? Бо в лісі там якраз купа липи, причому різносортна, спочатку одна частина квітувала, а зараз інша
 8. Весна/Літо 2018

  В ФБ знайомий щойно написав: Масова Травля БДЖІЛ с Ставок с Червони Партизани(Володькова Дівиця) Носівського району (Чернігівська обл.). Зробимо цього фермера-****** відомим!!! Хто знає про обробку земель в останні 2 дні на землях цих сіл??
 9. Павловнія

  А саженцы какого возраста были при посадке?
 10. Попалося на bash.im Статья на хабре про использование машинного обучения для отслеживания активности пчел в улье vladob Человек развлекается — я имею ввиду автора оригинала статьи. Улей у него, в частности, «кенийский» и желание проследить за каждой пчелой техническими средствами. Я этим переболел в начале своего практического пчеловодства 25 лет назад. Продолжаю и сейчас возиться с весами, температурой и прочим контролем. Но у меня есть вполне сформулированные цели (как мне кажется). Может есть тут еще «сдвинутые» на теме пчел? slovak Надцать лет назад, будучи студентом и проживая в общежитии, метили тараканов корректором. Весело было увидеть "своих" на другой стороне здания :-) geisha Вы, батенька, определенно знаете толк в развлечениях! caktamfikus Популярная в последнее время тема для дипломов-кандидатских - активность дорожного движения, светофоры, скрестить ежа с ужом, gpss с нейросетями - все вот это. Этот Клондайк уже так плотно заселили, что лопату сунуть некуда. А если бы вместо транспорта обсчитать тараканов - столько неисследованных возможностей и научной новизны...
 11. Т2? Вони не тільки на погоду реагують, а ще й на коливання в електромережі, нажаль. А ще дуже чутливі до вітру - якщо антену чи старий кабель хитає
 12. А у Вас хіба вчора не було дощу? В мене в Гайовому зранку злив хвилин на 30 ливень, а потім ще з 15 до 16-40 теж хороший ливняка пройшов, думав навіть на електричку не встигну, бо мокнути не хотів. І після 19, сусіди казали, що теж десь хвилин 40 поливав.
 13. Весна/Літо 2018

  Якщо нічого не робити, то звісно нічого не доб'єтесь. Зібралися писати - пишіть, і нікого не слухайте. Буде заява, причому не від однієї людини, то будуть якось реагувати, в т.ч. і той ветлікар, який давав "добрі" поради. Звісно. що йому простіше ввідбрехатись, ніж щось робити. Можливо заяву треба не тількі голові сільради, а й райвідділ поліції(тут не впевнений, треба читати законодавство). Крім того заяву не просто напишіть і віддайте, а офіційно зареєструйте у скретаря у вхідній кореспонденції.
 14. На тучи можно внимания не обращать, а вот всё что касается осадков - почти 100% попадание, проверено неоднократно. З.Ы. Мамонт, похоже мы соседи?
 15. Для прогнозу опадів на найближчі 10-12 годин дуже зручно користуватися метеорадами аеропортів. Київ(Бориспіль) Запоріжжя Вже неодноразово переконувався в дієвості цього прогнозу.
 16. Ну, враховуючи мій "стаж", то поки що не доводилось. Бачив тільки зіпсовану суш.
 17. Появилась интересная информация относительно восковой моли. Оказывается её личинки умеют перерабатывать пластик! Испанская пчеловод-любитель случайно обнаружила, что личинки большой восковой моли пожирают пластик
 18. Подсолнух

  Київська область, ближче до Чернігівщини.
 19. Подсолнух

  Интересно, а чего можно ожидать на поле на следующий год, там где был подсолнух? Насколько я понимаю, его несколько лет подряд не сеют? Или я не прав?
 20. Що воно таке?

  Як воно зветься, і чи є медоносом?
 21. Дякую, все сходится. І ялівець поблизу є. Залишилось вирішити, як з цим боротися
×