Перейти к содержанию

Рейл

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  200
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

110

Информация о Рейл

 • День рождения 16.07.1976

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Киев

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Фрунзовка Киевской области
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  лежак
 • Порода пчел
  карпатка

Посетители профиля

1 411 просмотр профиля
 1. Павловнія

  Чи може хтось поділитися насінням павловнії?
 2. До речі, каустичну соду не треба довго шукати - звичайний "Суперкрот" або ще якось - вона і є. Якщо взяти упаковку, то там так і написано "Состав: Гидроксид натрия"
 3. С днём рождения!

  Вітаю з Днем Народження! Міцного здоров'я і всього найкращого!
 4. С днём рождения!

  @ДобровоЛ
 5. Павловнія

  Як взагалі успіхи розведення в нашій місцевосці? Вже є квіти? бо на дачному форумі один товариш майже безапеляційно заявив, що в Київьскій області павловнія квітувати не буде - "не климат ей здесь", оскільки зачатки квіток формуються з осені і морози не переживають - вимерзають. Ще, кажуть, є велика павловнія біля природничого музею зліва від входу. А бариги за однолітній саджанець правлять 100 грн(буквально сьогодні цікавився).
 6. Саме так, що місцями. В районі Дарницького вокзалу лише трошки побризкав, добре що хоч до Вас дістало. Правда по метеорадару приблизно так і видно було - Бровари, Княжичі. До моєї Фрунзівки начебто не дійшло Завтра(тобто вже сьогодні) подивлюся. Олександровичу, а Ви, часом, на липу не в наші краї виїхали? Бо в лісі там якраз купа липи, причому різносортна, спочатку одна частина квітувала, а зараз інша
 7. Весна/Літо 2018

  В ФБ знайомий щойно написав: Масова Травля БДЖІЛ с Ставок с Червони Партизани(Володькова Дівиця) Носівського району (Чернігівська обл.). Зробимо цього фермера-****** відомим!!! Хто знає про обробку земель в останні 2 дні на землях цих сіл??
 8. Павловнія

  А саженцы какого возраста были при посадке?
 9. Попалося на bash.im Статья на хабре про использование машинного обучения для отслеживания активности пчел в улье vladob Человек развлекается — я имею ввиду автора оригинала статьи. Улей у него, в частности, «кенийский» и желание проследить за каждой пчелой техническими средствами. Я этим переболел в начале своего практического пчеловодства 25 лет назад. Продолжаю и сейчас возиться с весами, температурой и прочим контролем. Но у меня есть вполне сформулированные цели (как мне кажется). Может есть тут еще «сдвинутые» на теме пчел? slovak Надцать лет назад, будучи студентом и проживая в общежитии, метили тараканов корректором. Весело было увидеть "своих" на другой стороне здания :-) geisha Вы, батенька, определенно знаете толк в развлечениях! caktamfikus Популярная в последнее время тема для дипломов-кандидатских - активность дорожного движения, светофоры, скрестить ежа с ужом, gpss с нейросетями - все вот это. Этот Клондайк уже так плотно заселили, что лопату сунуть некуда. А если бы вместо транспорта обсчитать тараканов - столько неисследованных возможностей и научной новизны...
 10. Т2? Вони не тільки на погоду реагують, а ще й на коливання в електромережі, нажаль. А ще дуже чутливі до вітру - якщо антену чи старий кабель хитає
 11. А у Вас хіба вчора не було дощу? В мене в Гайовому зранку злив хвилин на 30 ливень, а потім ще з 15 до 16-40 теж хороший ливняка пройшов, думав навіть на електричку не встигну, бо мокнути не хотів. І після 19, сусіди казали, що теж десь хвилин 40 поливав.
 12. Весна/Літо 2018

  Якщо нічого не робити, то звісно нічого не доб'єтесь. Зібралися писати - пишіть, і нікого не слухайте. Буде заява, причому не від однієї людини, то будуть якось реагувати, в т.ч. і той ветлікар, який давав "добрі" поради. Звісно. що йому простіше ввідбрехатись, ніж щось робити. Можливо заяву треба не тількі голові сільради, а й райвідділ поліції(тут не впевнений, треба читати законодавство). Крім того заяву не просто напишіть і віддайте, а офіційно зареєструйте у скретаря у вхідній кореспонденції.
 13. На тучи можно внимания не обращать, а вот всё что касается осадков - почти 100% попадание, проверено неоднократно. З.Ы. Мамонт, похоже мы соседи?
 14. Для прогнозу опадів на найближчі 10-12 годин дуже зручно користуватися метеорадами аеропортів. Київ(Бориспіль) Запоріжжя Вже неодноразово переконувався в дієвості цього прогнозу.
×