Перейти к содержанию

Leopold

Пользователи
 • Публикаций

  83
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

64

Информация о Leopold

 • День рождения 05.11.1966

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Київ
 • Интересы
  різне, але хочу і бджоли

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Володькова Дівиця під Ніжином
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  1-2
 • Ульи
  Дадан на 12 стільників
 • Порода пчел
  українська степова

Посетители профиля

1 159 просмотров профиля
 1. Кіноа

  Але ж з лободи бджоли беруть пилок! То може і з кіноа теж будуть, але ця культура у нас поки не поширена, може у якихось дослідницьких господарствах вже є досвід?
 2. Виникло питання, а хто і чим обгороджує точок, особливо якщо вулики в населеному пункті стоять? Тут впала реклама на тканинну сітку http://sadovod-prof.com.ua/setka/, Ніхто не має досвіду по використанню подібної для обгороджування точка?
 3. Вуликотерапія (ульетерапия)

  Порадьте до кого можна звернутись під Києвом чи в районі Ніжина, щоб провести декілька сеансів "сну на вулику" по 1-2 години для літньої жінки (72 роки).
 4. Кіноа

  Цікаво, чи мав хтось з пасічників справу з кіноа? https://uk.wikipedia.org/wiki/Кіноа Кі́ноа (лат. Chenopodium quinoa) або кі́нва (кечуа kinwa або kinuwa) — вид лободи (Chenopodium), що походить з Андів та вирощується як зернова культура завдяки своєму їстівному насінню. Рослина з Південної Америки, а там бджоли її не запилювали. Тож цікаво, а у нас будуть бджоли з неї щось брати? Хто має яку думку?
 5. Кизил

  Ну не знаю, який сорт як, а всі мої сіянці перший квіт дали на 3 рік, десь з пригоршню ягід, на 4 було вже більше кіло. Минулої осені віддав сусідові трьохрічку (садив собі додаткову пару на всяк випадок, боявся, що перша пара не прийметься, але все вийшло добре, а от з цієї пари один саджанець пропав), а до неї в пару декілька однорічок від батьків привіз, бо до моєї пари десь метрів 400, цієї весни сусідка сказала, що квітувала. тож про 6-7 рік не погоджусь.
 6. Анис

  Дружина вже не перший рік тримає на дачі декілька кущів анісу, комах на ньому повно, але бджіл не бачив ні разу, певно є щось, що їх відваджує від цієї рослини.
 7. Фацелия

  Ну що, фацелія вже вимерзла?
 8. Ніякої "підприємницької жилки", наче з дитинства не чули про Тома Соєра ;), та ще й гроші потібн брати , І тему починатни, "школа матководства, навчання 3 місяці, проживання і харчування у вартості навчання, гарні скидки при оплаті навчання, кращим учням по закінченні повернення частини плати за навчання, кількість місць обмежена...." :D А якщо серйозно, то в сусідній темі було згадування, що гадяцьке училище відправляє влітку студентів на практику, то може автор теми при бажанні зробить туди запит?
 9. Подогрев в ульях

  Не знайшов подібної теми, а хотілося б знати думки шанованого суспільства на цю тему. Коли і навіщо, якщо і потрібен, з якою ціллью його робити і які результати принесе? На мою думку це тема дуже перспективна, та головне "не нашкодити". Можна реалізувати і на стаціонарній напрузі в 220, та потрібно суворо дотримуватись правил і техніки безпеки, щоб не було враження пасічника електричним струмом, постійно слідкувати за електроізоляцією і відсутністью короткого замикання, що може призвести до пожежі. Як на мене більш безпечними були б автономні системи обігріву на сончних панелях, чи ще на чомусь подібному, та вони більш дорогі навіть ще до етапу реалізації можу це сказати, але вони і більш надійні, не залежать від постачання електроенергії і її відключеннь. Ну і про терміни, коли застосовувати,- точно згодиться на весні, для стимуляції швидкого розвитку сімей, а ось взимку, для зменшення витрати кормів і збереження сімей під час зимівлі, тут потрібно підходити дуже обережно, але в цілому заперечення для застосування не бачу.
 10. Кизил

  У батьків росте поряд два дерева різних сортів і різного періоду достигання плодів. Урожаї завжди добрі. Під деревами постійно вилазять сіянці. Пересаджував собі, однорічними, а це далі на північ на 100 км, прийнялись 75%. В цьому році збирав перший врожай Сіянці відрізняються від батьківських сортів, в першу чергу періодом достигання ягід, вийшло десь по-середині, розмір ягід, як у пізньостиглого, - ягоди великі, але осипались, трохи пізніше за ранньостиглий. У батьків пізньостиглі ягоди висіли до кінця жовтня. І ягоди на дереві майже не достигають, краще обривати трохи недозрілими - поки тверді, розстеляти в один шар і за декілька діб вони достигнуть.
 11. СУЧАСНЕ БДЖІЛЬНИЦТВО 2017

  До

  Такі б заходи да з прямою трансляцією в інтернет мережу, і з доступом обговорення зареєстрованим на захід особам через інтернет технології!
 12. Количество пчелосемей в США остается стабильным

  "Мінімальні наслідки", це певно ще й тому, що у них відсутнє "породне районування".
 13. Неконтролируемые помеси пчёл

  А звідки в Тюмені "карпатка"?
 14. От "схемщики" по ПДВ, аж смішно. Експорт за "0" ставкою, це значить, що експортер нічого не винен державі по ПДВ, але йому держава винна, якщо він купив для прикладу пальне з ПДВ і отримав зареєстровані в СЕА "податкові накладні". Скільки того "пального" потрібно для закупок у пасічників меду і його транспортування ніхто не знає, головне "правильно" списати те "пальне", і домовитись з мережею АЗС про те, що вони його штовхнуть за готівку без пробиття сум по РРО,,.(а так як мережі АЗС завжди намагаються штовхнути пальне за готівку без пробиття сум по РРО, то офіційно у них завжи кількість бензину закупленого у оптовиків більша за кількість проданого через РРО і вони зацікавлені його "продавати" за безготівку, для цого і придумані всілякі схеми з талонами, в середину яких "зашиті" обнальні операції (тобто загнали безнал, отримали готівку на 8% менше). А експортер має максимально "накрутити" офіційну собівартість меду, що йде на експорт при цьому заплативши якомога менше податків, і офіційна закупівля меду у пасічників, які не зарєстровані підприємцями не найкращий варіант, бо експортер має заплатити державі ПДФО з сум виплачених пасічникам - фізичним особам, ПКУ обзиває його в тому випадку "податковим агентом", щоб цього уникнути, експортери , типу організують власні пасіки... І ось самий цікавий момент для експортера настає після митного оформлення меду, він звертається до ДФС з заявою на "відшкодування" сум ПДВ, що фігурують в отриманих ним "податкових накладних", і наче б то зараз ДФС перераховує ці кошти на рахунки експортерів в "автоматичному режимі", але не все так просто, бо повертають їх на спеціальні рахунки відкриті для експортерів в держказначействі і для їх переведення в банк експортера таки потрібно "рєшать вапрос" з відповідальними особами, простіше "експортеру" стати ще і "імпортером" - завозити товари з-за кордону і ні з ким нічого не вирішувати, а платити зі "спецрахунків" ПДВ за імпортований товар, але чиновники ДФС називають такі операції "скрутками" і борються з ними в міру свого розуміння ситуації.... ( і да, замість "мереж АЗС" можна виокристовувати "перевізників" або ще кого - на "спрощенці".
 15. Сколько должен стоить мёд

  По категорії "ціни" краще б почитали праці Адама Сміта.
×