Перейти к содержанию

Leopold

Пользователи
 • Публикаций

  75
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

55

Информация о Leopold

 • День рождения 05.11.1966

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Київ
 • Интересы
  різне, але хочу і бджоли

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Володькова Дівиця під Ніжином
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  1-2
 • Ульи
  Дадан на 12 стільників
 • Порода пчел
  українська степова

Посетители профиля

966 просмотров профиля
 1. Подогрев в ульях

  Не знайшов подібної теми, а хотілося б знати думки шанованого суспільства на цю тему. Коли і навіщо, якщо і потрібен, з якою ціллью його робити і які результати принесе? На мою думку це тема дуже перспективна, та головне "не нашкодити". Можна реалізувати і на стаціонарній напрузі в 220, та потрібно суворо дотримуватись правил і техніки безпеки, щоб не було враження пасічника електричним струмом, постійно слідкувати за електроізоляцією і відсутністью короткого замикання, що може призвести до пожежі. Як на мене більш безпечними були б автономні системи обігріву на сончних панелях, чи ще на чомусь подібному, та вони більш дорогі навіть ще до етапу реалізації можу це сказати, але вони і більш надійні, не залежать від постачання електроенергії і її відключеннь. Ну і про терміни, коли застосовувати,- точно згодиться на весні, для стимуляції швидкого розвитку сімей, а ось взимку, для зменшення витрати кормів і збереження сімей під час зимівлі, тут потрібно підходити дуже обережно, але в цілому заперечення для застосування не бачу.
 2. Кизил

  У батьків росте поряд два дерева різних сортів і різного періоду достигання плодів. Урожаї завжди добрі. Під деревами постійно вилазять сіянці. Пересаджував собі, однорічними, а це далі на північ на 100 км, прийнялись 75%. В цьому році збирав перший врожай Сіянці відрізняються від батьківських сортів, в першу чергу періодом достигання ягід, вийшло десь по-середині, розмір ягід, як у пізньостиглого, - ягоди великі, але осипались, трохи пізніше за ранньостиглий. У батьків пізньостиглі ягоди висіли до кінця жовтня. І ягоди на дереві майже не достигають, краще обривати трохи недозрілими - поки тверді, розстеляти в один шар і за декілька діб вони достигнуть.
 3. СУЧАСНЕ БДЖІЛЬНИЦТВО 2017

  До

  Такі б заходи да з прямою трансляцією в інтернет мережу, і з доступом обговорення зареєстрованим на захід особам через інтернет технології!
 4. Количество пчелосемей в США остается стабильным

  "Мінімальні наслідки", це певно ще й тому, що у них відсутнє "породне районування".
 5. Неконтролируемые помеси пчёл

  А звідки в Тюмені "карпатка"?
 6. От "схемщики" по ПДВ, аж смішно. Експорт за "0" ставкою, це значить, що експортер нічого не винен державі по ПДВ, але йому держава винна, якщо він купив для прикладу пальне з ПДВ і отримав зареєстровані в СЕА "податкові накладні". Скільки того "пального" потрібно для закупок у пасічників меду і його транспортування ніхто не знає, головне "правильно" списати те "пальне", і домовитись з мережею АЗС про те, що вони його штовхнуть за готівку без пробиття сум по РРО,,.(а так як мережі АЗС завжди намагаються штовхнути пальне за готівку без пробиття сум по РРО, то офіційно у них завжи кількість бензину закупленого у оптовиків більша за кількість проданого через РРО і вони зацікавлені його "продавати" за безготівку, для цого і придумані всілякі схеми з талонами, в середину яких "зашиті" обнальні операції (тобто загнали безнал, отримали готівку на 8% менше). А експортер має максимально "накрутити" офіційну собівартість меду, що йде на експорт при цьому заплативши якомога менше податків, і офіційна закупівля меду у пасічників, які не зарєстровані підприємцями не найкращий варіант, бо експортер має заплатити державі ПДФО з сум виплачених пасічникам - фізичним особам, ПКУ обзиває його в тому випадку "податковим агентом", щоб цього уникнути, експортери , типу організують власні пасіки... І ось самий цікавий момент для експортера настає після митного оформлення меду, він звертається до ДФС з заявою на "відшкодування" сум ПДВ, що фігурують в отриманих ним "податкових накладних", і наче б то зараз ДФС перераховує ці кошти на рахунки експортерів в "автоматичному режимі", але не все так просто, бо повертають їх на спеціальні рахунки відкриті для експортерів в держказначействі і для їх переведення в банк експортера таки потрібно "рєшать вапрос" з відповідальними особами, простіше "експортеру" стати ще і "імпортером" - завозити товари з-за кордону і ні з ким нічого не вирішувати, а платити зі "спецрахунків" ПДВ за імпортований товар, але чиновники ДФС називають такі операції "скрутками" і борються з ними в міру свого розуміння ситуації.... ( і да, замість "мереж АЗС" можна виокристовувати "перевізників" або ще кого - на "спрощенці".
 7. Сколько должен стоить мёд

  По категорії "ціни" краще б почитали праці Адама Сміта.
 8. Правильний автор і декілька статей в журналах (закордонних) за гонорар і всі "мінуси" були б відбиті, а якби вели відеоблог на ютубі з гарним оператором і редактором, то надходження за рекламу перебили б мінуси, пів світу б дивилось на їх потуги і стіблися б з них, ще й безкоштовні поради б отримували
 9. Огуречная трава

  Дуже тяжко збирати насіння, навіть в одній квітці достигає і осипається не одночасно, з газетою не вихід від роси за декілька днів розмокає, а як дощ, то і швидше., Може ще якісь способи збору насіння хтось знає?
 10. Неконтролируемые помеси пчёл

  Десь читав, автора зараз не пригадаю, що в період роїння, охорона не реагує на чужого трутня, пускають до вулика, а ті відчувши феромони молодої матки пруть звідусіль.
 11. Глифосат в мёде

  Так і в Україні його повно https://prom.ua/Glifosat.html Тож чекаємо скандалів з виявленням цього "добра" в меді.
 12. Ожина

  Дякую за інформацію, питання в тім що з весни до осені саджанці пропадають, весною наче і вкорінюються, та з середини літа і до осені всихають. хоча в декількох метрах від них дика ожина принесена з лісу і вкорінилась і плодоносить.
 13. Ожина

  Двічі привозив по 4 саджанці окультуреної ожини з Київської області на Чернігівщину в минулому році весною до осені всі пропали, а в цьому поки що два живі. Сусід дивився на мої потуги та порадив саджанці привозити восени, так щоб зимквали вже на новому місті і весною шли в ріст.
 14. За зиму втратив обидві свої сім'ї, Дача є дача зимою туди не сильно понаїздиш, в одній сім'ї молода матка довго червила осінню, виїли все, горочкою на дні лягли. В іншіому вулику пташка продовбала стінку з пінопласту, клуб розпався і на мороз не зібрався, рівненьким шаром все дно вкрили, а меду і чверті не виїли. Зараз вже рій сам до порожнього вулика вліз, невеличкий. Добре, що кочовики на ріпаку стояли, кілометрів за 7 від мене
 15. Здається що в Європу "пруть" під виглядом "українського меду" або якийсь дешевший "контрабас". Або "експортери" приховують доходи за кордоном, експортуючи товар майже по закупівельній ціні.
×