Перейти к содержанию

Ksenya

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  377
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 322

1 Подписчик

Информация о Ksenya

 • День рождения 18.02.1972

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Female
 • Место расположения
  Миколаївщина

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Миколаївська область, Березнегуватський район
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  лежаки, багатокорпусні на 145 рамку
 • Порода пчел
  Місцеві, українська степова,карніка,

Посетители профиля

1 690 просмотров профиля
 1. Багато сімей?
 2. Саме вона. Так, яйценоскість дійсно дуже хороша та й інші ГКО на рівні, і відпрацювала вона 3 сезони. Останній сезон вже після хвороби бджоли декілька раз збиралися її замінити, але передумували: закладуть маточники-позгризають.
 3. Купувала матку як УС. Мені вона дуже подобалася всім, крім....
 4. Мені самій цікаво чому хворіла тільки одна сім’я до того ж два роки, адже всі в однакових умовах. У вулику була перга, принос пилку був.
 5. Маєте на увазі пилкове голодування чи токсикоз? Є клен, верба, кульбаба...
 6. В середині квітня 2016 захворіла одна сім’я, на аналіз не здавала, але за ознаками дуже схоже на параліч. Вулик під деревом та й спеки ще не було. Поруч ще один вулик, в якому ніхто не хворів, не кажучи про інші сім’ї, що ще далі стояли. В хід пішов синій йод, "Санапін", а після того як не подіяли, то "Ендоглюкін". Танці з бубном були довгими й матеріально затратними, але сім’ю все-таки врятувала. Матку не замінила, шкода було, бо, не зважаючи на хворобу, сім’я з цією маткою змогла наростити силу і від них я відкачала магазин різнотрав’я і три магазини соняшника (про акацію, звісно, ніякої мови і бути не могло) плюс в зиму собі наносили. Перезимували непогано, весною гарно розвивалися до... середини квітня, а потім знову та ж історія. Ще раз витрачати стільки сил, часу і коштів на ту саму сім’ю вже не було ніякого бажання, тому махнула рукою "що буде, те й буде", всі мої дії зводилися до щоденного змітання та збирання мертвих бджіл біля вулика. Сім’я поступово ослабла й загинула. Інші сім’ї не хворіли.
 7. Осінь 2017\ Зима 2018

  Так я й не переживаю. Без рапсу спокійніше, не треба хвилюватись потравлять-не потравлять.
 8. Осінь 2017\ Зима 2018

  У нас рапс ще восени висох.
 9. Тара для меду

  Фото минулорічне. То тільки невелика частина. Цього року фото тільки на телефоні. Ще трохи збільшилась пасіка. Довелося купувати бочки, бо ніяк не могла забрать бідони, з-під рапсового меду, все обіцяли, що завтра-післязавтра будуть. Через те й соняшник почала качати пізніше, ніж треба було. Зате тепер мій мед спокійно в бочках чекає свого часу(ціни).
 10. Влітку купувала з "Сандори". З доставкою до дому (100 км від Миколаєва) обійшлися 450 грн "нові" і 400грн " майже нові".
 11. Весна і Літо 2017

  Така ж ситуація. Не підкормлювала нікого. І ще час від часу зустрічаю трутнів у вуликах. В попередні роки в кінці липня вже майже не було.
 12. День пасічника України

  Любі форумчани! Вітаю всіх з Днем пасічника!
 13. Многокорпусный на рамку 145

  Ну прямо один в один мої "рогаті", які замовляла у м.Короп у Сапона Олександра три роки тому. Тільки мені ще й замість 6 корпусів 5 виготовив. На 10 вуликах "всього-навсього" 10 корпусів "у подарунок". Може є знайомі на форумі, то передайте вітання, бо після того, як вулики отримала, слухавки не бере, а то хоч би "дякую" сказала за те, що забезпечив роботою на три роки наперед, бо до цього часу ще підпилюю, підклеюю, намагаючись зробити хоч більш-менш придатними для бджіл. А винна сира деревина, бо коли отримувала вулики, то, на перший погляд, були вони нормальними (правда, важкелезними), а вже коли через місяць почала готувати до заселення, була в розпачі - думала, що сезон пропав. Довелося терміново докуповувати інші вулики, а ці потихеньку доводити до ладу, щоправда ідеальні з них зробити так і не вдалося.
 14. Щастить!А ми вже забули що це таке. Сухо, спекотно, вітряно. По землі тріщини в палець завтовшки. В степу краєвиди нагадують пустелю: якщо де є яка травинка, то засохла.
 15. Весна і Літо 2017

  В мене нападу ще немає, тільки оси тут як тут, так багато їх, здаеться, ще ніколи не було. Можна качати, коли б не така спека.
×