Jump to content
Форум на ТочкУ

Bdjol

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,213
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32

1 Follower

About Bdjol

 • Rank
  Шевченко Г.В.
 • Birthday 09/11/1962

Contact Methods

 • Website URL
  http://pchelovod.dp.ua
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  г Павлоград
 • Interests
  Виноделие

General Information

 • Пасека в
  Днепропетровская обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  Пеноульи 300+150
 • Порода пчел
  Карпатка

Recent Profile Visitors

1,039 profile views
 1. Ну все в кучу поскидував. Кооперативів багато було і є, а ще більше лише на папері. А я про те що зараз є така можливість отримать більше за свою працю. Є така юридична форма праці Сільскогосподарький обслуговуючий кооператив і його можно впроваджувать . Ну звісно хто бажає. Сьогодні така можливість є , а завтра .... Але у світі така робота дуже розвинута . Рано чи пізно виробники об'єднаються з головною метою регулювати ціни. Як що кооперавтив реально допомогає він буде поширюваться. Поки на спілку ніякої надії нема. В тому і справа що бджоляр не стає підприємцем і податків платити не треба. Юра, ти якось мислиш глобально на всю країну, а я про нас бжолярів. Просто я бджоляр маю мед. Задача ,як найдорожче його продать з мінімальни зусильями.
 2. Міхалич дивуюсь що ти так і не зрозумів чим відрізняється обслуговуючий кооператив над іншими. Неправда , ніхто не вискакує. До хорошого звикають швидко.
 3. За два роки через кооператив пройшло десь 60т меду. Як що здаємо трейдеру це на 2-3 грн більше ніж через заготівельника. Як що на внутрішній ринок то ціна за два роки піднялась з 40 до 55. Наприклад у цьому кварталі вже здали 4т по 50грн/кг і 3,5т по 55 грн/кг. Коли ціна росте то ціни трейдерські майже зрівнюються з внутрішніми. Наприклад у цьому році трейдерам була можливість здати по 49 , а на внутрішній 50. Зараз домовились по 55 а ціна у трейдерів упала 45, а може вже і меньше. Все верно. Правда со временем у бугалтера работы добовляется, конечно если увеличивается оборот в кооперативе. И тут верно. Директора , (менеджера )у нас пока нет (Обороты не те). А председатель правления лицо идейное и ему достаточно того что как пчеловод у него есть возможность здать мед дороже чем заготовителям. И тут почти точно. Коллектив 21человек. Правда на подходе 5-6 пчеловодов. Взносы 500грн. в год. В тому і справа що своя ніша і не дуже потрібна. Скоріше потрібна домовленність с покувцями на початку сезону. Було бажано щоб на початку сезону ми як кооператив мали заявки на сотовий мед в кількості ...кг.., пергу в кількості ...кг, запиленя в кількості ...сімей, маток і т.д Звісно крім меду кооператив продає віск і пилок , але поки в невеликій кількості.
 4. Ні я просто констатую факт. Но вважаю що получить 55 000 за тону краще ніж 43000 як зараз.
 5. Звісно , тоді для чого все це колотить. Саме просте рішення це кооператив заключив договір з одним із трейдерів і напряму без заготівельників може здати мед. Виграш 2-3грн. на 1кг. На тоні 2-3 тисчі. Ну і є декілька підприємств які беруть у нас мед , але їхні апетити не такі великі як нам би хотілось. Там інколи різниця сягає 10 грн. Приблизно за два роки через кооператив пройшло 60 тон. меду Взагалі для цього кооператив не потрібен. Зібрались декілька друзів , скинулись і замовили у виробника. Друге питання якщо виробник не захоче брати КЕШ, тоді да кооператив буде в нагоді. Як що ближче до нашої діяльності, то питання має два варіата 1 Те що потрібно усім на протязі сезону. тут не богатий вибір гарні вет.препарати , вощина і мабуть все. Навіть по рамкам не завжди можно знайти згоду. Вет препарати закуповуєм , а по вощині: скидуємся забрусовим віском і відвозим виробнику 2 Те що потрібно ідівідуально кожному. Тут кожен пасічник має посвідчення і в магазині для нього скидка 10 %. Ні одної копійки з держави ми не брали. І чесно кажучи не зовсім уявляю ,як їх потратить щоб усім була користь. Хотя деякі думки маю. Виробничий кооператив і СОК (Сільскогосподарський обслуговуючий кооператив ) це різні речі. А чекать поки держава допоможе. Нема слів. Поки є така можливість, треба її використовувать. Теоретично все вірно, але цеті ж 3 грн. на 1 кг. І треба мати велику кількість членів кооперативу. Тому що не всі згодні разом здавать навіть в кооперативі. А ось над цим зараз працюєм. Це майже (на сьогодні) головна мета.
 6. Спрашивайте , буду делится чем смогу. Михалыч , твой вариант кооператива это та же предпринимательская деятельность, с прибылью и налогами. Тебе важно удолетворить потребности пчеловодов. получить прибыль , закупить материал, оплатить накладные расходы и налоги .. И дай бог что то остается на развитие. С нашим кооперативом совсем другая песня. Здесь важно найти покупателя уже созданного продукта на пасеке. Схема например такая : пчеловод нашел предприятие и хочет продать ему свой товар. Кооператив заключает договор с этим предлриятием и готовит счета, накладные и т.д по отгрузке , далее пчеловод доставляет товар, далее предприятие перечисляет денежные знаки на счет кооператива, далее кооператив всю сумму отдает пчеловоду. Это как один из примеров работы нашего кооператива. Есть и другие варианты. Нашли фермера которому необходимо опылить поля . Заключается договор между кооперативом и фермером. Пчеловоды кооператива вывозят пчел на опыление (столько сколько каждый сможет). Фермер перечисляет деньги на счет кооператива. Кооператив раздает денежки пчеловодам согласно количеству вывезенным пчелосемей.
 7. Похоже человек в теме. Могу поделится реальной работой кооператива ( третий год пошел) если это кому то интересно.
 8. Юра це не виробничий кооператив, а обслуговуючий , він продає мед пасічника і прибуток теж пасічника. Вони можуть , але у нас в кооперативі ПДВ немає Ысч хорошо ответил. Мощь в том что у пчеловода появляется возможность заключать договора с любым предприятием (главное теперь найти такие организации)как внутри страны так и за пределами. А все бугалтерские и юридические вопросы берет кооператив.
 9. Ні. І я не дуже розумію як неприбуткова організація може бути платником ПДВ.
 10. В тому випадку коли пасічник має справу з налічкою. Як тільки починаються розмови з підпрємствами , тобіш оплата в безготівковій формі ??? Наприклад: Пасічник знайшов підприємство (як в середині країни , а може за кордоном) яке згодне брати продукт (мед, віск..) пасічника по гарних цінах але в безготівковій формі. Далі варіанти : 1 Відкивати підприємницьку діяльність ,а це нанімати як мінімум бугалтера платить налоги , що не дуже сподобається багатьом. 2 Або організовувать свій кооператив , або приєднуваться к кооперативам хто вже працює і в такому випадку у пасічника зявляється можливість працювать з будь яким підприєством. Ще врахуємо те що кооператив не прибутковий і всі кошти отримані від покупця в повному обсязі отримує пасічник. Я вважаю що це наш варіат. Тим паче що ми вже два роки як його обкатуємо і не безуспішно.
 11. Кооперативы создаются не для того , что бы диктовать пчеловодам как водить пчел. Сільскогосподарські обслуговуючі кооперативи це не прибуткова юридична організація ціль якої збільшення прибутку членів кооперативу. За рахунок чого ? За рахунок того , що кооператив має можливість як юридична особа заключать договора з кінцевими споживачами меду і не тільки.
 12. Счего вы взяли, что государство дает деньги общественной организации?
 13. Очень неожиданно.... Соболезную.
×
×
 • Create New...