Jump to content

samitnyj

Активные Пoльзователи
 • Content count

  560
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

813

1 Follower

General Information

 • Пасека в
  Lvivska obl.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Дадана , Делона
 • Порода пчел
  Карпатка помісь

Recent Profile Visitors

1,325 profile views
 1. Де і під яку програму будуть роздавати "пряники"? місцева, обласна чи на загальнодержавному рівні? якщо пристойна підтримка, займу чергу
 2. Яка відлига, коли мороз не памятаю коли й був? Тут радше суцільна та безпросвітна аномалія....
 3. Гыыы

  Правильно,а якщо по іншому зробити, то можуть звинуватити в гендерній дискримінаціїї
 4. Ще раз повторю-як на мене-в такому питанні поки не розроблена тактика та стратегія та не дані відповіді на всі головні питання, робити рухів не можна. Зрештою, визначся, що хочеш отримати на виході і змавпуй зарубіжний досвід, а не вигадуй велосипед, хоча без судів, яких в нас нема, то все марно. Гряде ваучеризація землі...
 5. Ну чому у нас всі вважають, що домогосподарки можуть керувати державою а всі компетентні у всьому? Моє переконання, що процесами повинні керувати Професіонали, а важлива тільки довіра населення до них (отут найбільша проблема через несформованість суспільства).В приватизації землі ще велика проблема не у тому, що паї продаватимуть, а в тому ,що є й багато землі, що піде під продаж через структури громад (а фактично через голів сільрод чи отг), а там для зловживань непочате поле. А далі ще переведення земель у інше призначення. Коротше, поки питань більше ніж відповідей, а тому, враховуючи доленосність та невідворотність такого процесу, я за те, щоб не добре відмірявши, не відрізати...Дайте собі чесно відповідь, чи стовідсотково довіряєте реформаторам?Тут майже як іти на операцію-знаєш ,що треба,і знаєш, що оперуватиме ветиринар-от і вибирай
 6. Карпатська бджола

  Щоб поговорити чи почитати про карпатку, треба заходити в тему з іншими породами?І скільки не наголошують про це, воно не міняється, а потім розказують ,що прийшли поділитися своїм багатющим досвідом та попередити від помилок.Чи вас по адресу вже не слухають, що треба впихати про інші породи в карпатку?
 7. Йому би краще було аукціон на пониження замутити. Ото б було цікава вистава
 8. Осінь-Зима 2019/20

  Так це виходить,що неперебірливе підписання на сумнівні канали "підриває " чиєсь здоров'я..Не підписуючись,я таки роблю добру справу. А прості перегляди (кількість) теж впливає на касу?
 9. Осінь-Зима 2019/20

  Я в тому не спец,а що, при таких кількостях підписників йому щось "капає", чи це просте бажання уваги до себе будь якою ціною?
 10. Осінь-Зима 2019/20

  Одне не розумію- чим керується той чоловік, викладаючи в нет таку маразматіну? Ну не вірю ,що настільки недалекий, щоб довести до такого стану бджіл та вулики...
 11. Осінь-Зима 2019/20

  Просто жесть. По кількості вуликів та їх стану-не може ж бути таким невігласом, а по діях-викликає шок. Чи то вихованці ютуба чи самоуки, що ні літератури ні спілкування з пасічниками.
 12. Трохи підсумок підведено,але добре ,що є спроба моніторингу та вивчення стану, а там і результати будуть.
 13. Метою експедиції було знайти щось достойне, вивчити загальний стан?Тобто це "краще, "що досліджували, чи найбільш часто зустрічається?
 14. Осінь-Зима 2019/20

  Можливо тенденція є й така, але навряд чи варто так песимістично узагальнювати
 15. Порада надто категорична, особливо почаківцю.У вас матки зимують в ізоляторах? Якщо так то,якщо ні, то що, бджоли самі собі господарюють.
×