Перейти к содержанию

samitnyj

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  379
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

276

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Lvivska obl.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Дадана , Делона
 • Порода пчел
  Карпатка помісь

Посетители профиля

695 просмотров профиля
 1. Істинний шлях еврея-спогади про голодомор, читання Кобзара, всеношна. ..Тільки підсвідомість буравить-хто ж тоді я?(аналогічно ситуації,коли два азіати сперечаються хто праведний русскій, а русскій запитує -хто ж тоді він?)А навзагал-спроба у гарній ніби обгортці протягти гнилий зміст. PS . це окрема думка, що не потребує ні коментарів, ні навіть її розвитку чи заперечення.
 2. Роение

  А часом не відроїлися? Замало інформації для поради. Все залежить ще й від можливосей, але кругом є ризики (невдала підсадка , скільки часу можете приділити, кількість сімей і що ставиться в пріоритет ).
 3. Дві качки привід пройшов без проблем жодних, однак шпильки планую переробити. Зроблю ,щоб було обмеження від осьового зміщення втулок , бо все ж сама посадка не забезпечує надійної фіксації. Але то дрібниці.Дякую за якісний привід.Відчуття,як в людини,що пересіла з фіри(віз з кінним приводом ) на авто.
 4. Вывод маток

  Порушено причинно-наслідкові зв'язки.Як стане обрізаною, то чи житиме так як тепер, я ...
 5. Сани готують взимку.(народна творчість).Я собі замовив восени,отримав взимку і тепер користуюсь благами цивілізації
 6. Гыыы

  Тільки питання не закрите-від цієї сім'ї чи це колективне рішення всієї пасіки?
 7. Футбольная

  Він може собі дозволити курс психологічної реабілітації за ті гроші, що отримує
 8. Філософія життя

  А я досі й не розумів,чого у нас стільки газонів потолочених.А це так багато математиків хренових
 9. Все ж якщо поблизу вагон ріпакового поля то як не крути а треба чесно казати.Самі ж частково виховуємо покупця.Тим паче ріпаковий чи з великим відсотком його таки суттєво відрізняється своєю специфічністю...
 10. Весна/Літо 2018

  Вчора був у відрядженні.Місцями Київська та Житомирська область акація в повному розквіті.І що цікаво є поряд з різною фазою цвітіння-і біла квітуча і вже переквітнувша.Особливо бачиш різницю ще й від рельєфу .
 11. Не знаю як ,тому прикріпив скан одного крила,чи і з нього не видно?
 12. Нарешті отримав якість сканів, що мали б (як на мене) бути задовільною. Зробив висновок- метод наклеювання скотчем- недорбре.Під скло на гліцерин (прикладене зображення) (використав цукр.сироп)- те,що треба (мінус- оригінал не зберігається). Прошу знавців про якість скану- чи можна прцювати з цим.(крила зачерпнув з ближчестоячої сім"ї)
 13. Озвучені цифри 15,22,40 тисяч приємно тішать вухо.На жаль -це від тих, хто не наймає і не платить офіційно.От би почути цифри від працедавців реальних.(Навзагал воно й не цікаво,бо то не професійна розмова).
 14. Трутневий фон вашої місцевості викликає занепокоєння. Необхідно терміново запроваджувати режим карантину та резервації для дотримання породного районування з обов'язковою організацією ізольованих облітників контрольного спарювання чи станцій штучного інсемінування.Для контролю надсилайте 30-50 особин на морфометричні проміри ,щоб моніторити динаміку,поки діють закони Менделя.
 15. Та шо там Харків, вишиванки в тренді навіть в голівуді.Слухаючи джаз,негром не стаєш, вдягнувши вишиванку,не стаєш українцем, але і те і інше досить нормально.
×