Перейти к содержанию

samitnyj

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  423
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

408

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Lvivska obl.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Дадана , Делона
 • Порода пчел
  Карпатка помісь

Посетители профиля

856 просмотров профиля
 1. Перевірили чи є там спід (низ, перехід,межа середовищ)слід то мав би бути не прямий, а гнутий....
 2. Я б краще пости по цій темі переглядав(на гарних дівчат приємніше час від часу глянути). А на рахунок росії нічого не можу судити , бо часто бував тільки до 1993 року,надалі ситуація напевне змінилася (є ще різниця в якому статусі ти сприймаєш-як приїжджий чи "мєсний" і відповідно відношення різне. Про поляків- як турист і законослухняний (не сцяв під парканом, не пив і не курив у не відведених для того місцях і не поребігав на червоне) взагалі без проблем. І не хвилює мене ситуація ТАМ. Я про те, що хочу нормального ТУТ-себто по правилах ,які прийнятні з обох сторін-громадянина і репресивного органу.Як на мене всі 99 відсотків ситуацій мають бути чітко регламентовані і відомі двом сторонам-учасникам.Типу вкрав-готуйся сісти і якщо справа набула розголосу-не поможе навіть кумівство президента.У мене в голові так, і вас можливо по іншому. Але давайте краще по темі гетер, бо ті розмови ситуацію на жаль не міняють (ми є старими міхами і нове вино в них наповнювати не вдасться, бо результату доброго не вийде)
 3. А хто їх такими "зробив"? Опосередковано "ми" через виборну владу. І весь ролик викликає відразу. Щось я не бачив ,щоб у "піндосів"до поліцая при виконанні підійшов і втирав йому посторонній. Лежав би мордою на землі. Але і поліцай при дії не по інструкції буде затяганий по судах. У нас чомусь робиться акцент на тих" недалеких пацанах",а не на тих обставинах, що формують це. Треба дивитися глибше,хоч воно ніби приємно поржати з недолугості поліцая, а по факту то страджаємо ми .
 4. Зимние осмотры

  Найправильніший зимовий огляд:прийшов, перерахував вулики, задоволений повернувся з пасіки
 5. На таке питання одного разу отримав відповідь:Що треба, те й робиться..
 6. "Джеро" нервово курить!

  Знайома катина.На одне військове підприємство під час війни призначають директора з Києва.Так докерувався, що відкрили кримінальну справу за статею сутенерство.Довів до того, що контрактів нових не заключав,далі невиплати і кадри розбіглися.Повернення старого директора вже напевне нічого не вирішить.А ще рік тому продукція попала в новини ,анонсовані Порошенком,як бойовий модуль "дуплет" на бмп.
 7. Карпатська бджола

  Так і торгують,а вина частково на продавцях (у більшості це реалізатори), щоб продати (проявляють креатив), і частково покупці, що таки майже бажають почути "казку" про куплений ними мед.А от карпатка в Сибірі якось непереконливо висвітлена. При такому програші у всіх відношеннях на одній рекламі не протягнеш так довго.Не все так напевне однозначно.
 8. 2000 на вулик ,чи на всю пасіку?І те і те щось малоправдоподібне
 9. Карпатська бджола

  Це швидше негативна особливість(для звичайних пасічників), бо це пряма дорога в..ізольовані обльотники маток
 10. Осінь2018\ Зима2019

  Звичайно, помилки можуть інколи мати місце. Йдеться про термін після... Тут головне перебдіть,ніж недобдіть, особливо в місцях з підвищеною густотою мишонаселеності, адже шкода від них непомірно-велика.
 11. Медовуха

  Навпаки очищається
 12. Осінь2018\ Зима2019

  Молода гарна (головне ,щоб не стерво) кобіта або вже ,або потенційно вагітна (найперше їхнє пряме призначення). Тому уступайте місце, а ще коти, отрута,обладнання приміщень та окремих ящиків суттєво зменшить відсотк понищених мишами рамок.
 13. Осінь2018\ Зима2019

  Міль-це так.А от на захист від мишей покладатися ільки на кота замало (хоча у кожного по різному).Для мене миші -найбільший головний біль (в транспорті уступаю місце вагітній навіть у триденному терміні не забобонний, а тут є грішок)
 14. Карпатська бджола

  Ну і скільки раз їздили в Карпати? Все ж простим до маткарів селекціонерів, а ті нехай шукають,селекціонують і т.д. Хоча й роботу у себе над своїм матеріалом ніхто не відміняє
 15. Осінь2018\ Зима2019

  Нічого крім кристалізації йому не буде
×