Перейти к содержанию

samitnyj

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  485
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

559

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Lvivska obl.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Дадана , Делона
 • Порода пчел
  Карпатка помісь

Посетители профиля

971 просмотр профиля
 1. Пропаганда безпечного сексу для пасічників,але навіщо вигадувати велосипед?
 2. А виявляється,є просте пояснення тієї ситуації.Раніше на одну дитину припадало 1/8 уваги батьків чи бабусь та дідусів,а тепер 4 на одну дитину. Тому й пріоритети змінилися, просто демографія рулить.Бітіє опреділяє сознаніє (закон діє в основній масі) і проти закона не попреш (в розумінні не зміниш тенденцію в цілому).
 3. А в чужих руках він дійсно товщий
 4. чого не написати -"За 850 куплю "?А в такому вигляді не зрозуміло ,чи розписуєтесь за себе чи просто тролите, чи образа на сьогоднішню ціну меду.
 5. У вас недостовірна інформація.На конкурсах суддів половина пояснювала свої статки допомогою батьків, що доробилися на утриманні бджіл( ще частина на вирощуванні городини, зокрема моркви).
 6. Весна-Літо 2019

  Аналогічно.Думаю, причина (з незалежних від пасічника ,якщо не в зимівнику) -рівний температурний режим без аномальних тривалих потеплінь та морозів.У мене -1,тай то по банальній причині ,миші, яких ганяв всю зиму. Весна вступила в права .На фундуках аж гуділо від бджіл,що збирали пилок.
 7. Весна-Літо 2019

  В голові не вкладається, наскільки ница людина (недолюдок), щоб красти бджіл.Тільки культивування нетерпимості до такого може дати результат, бо ж не сторонні крадуть (чи купляють крадене).За таке тавро на все життя і нічим не відмивається
 8. Та, котра доформовувала мої музичні уподобання.В ті часи то був вищий пілотаж в порівнянні з загальнодоступною музикою (на зрозумілій мові).
 9. Це може бути ,як у відомого російського дореволюційного письменника.Першу ніч з молодою описав на десяти аркушах.А молода попалася йому теж письменна.В мемуарах потім знайшли її спогади ,викладені одним реченням:- "Не так і не туди."
 10. Спробую карніку.як найближче до карпатки,
 11. Вирішив цього року спробувати,але у мене трохи інші пріоритети.Бджоли є як забавка і не більше, єдине бажання -миролюбивість (з огляду на сусідство і своїх теж).А дворняжки не хочу позбутись(наразі) з огляду безпроблемності хвороб та зимівлі.(може й хибна пересторога?)
 12. Так пишу ж, що планую і від дворняжок.така захцянка, і головне результат, нехай і не стабільний.від ШО також буде для порівняння, чи дійсно то космос.
 13. Для загального розвитку.якщо звертати увагу на проміри та виводити від матки вільного спарювання,щоб хоча б приблизно знати очікуваний результат (чи не перевіряти в період виведення).тільки не треба правильних рекомендацій про вивід від ШО та не заходити далі Ф1.то ясно, але і дворняжки мають право на розвиток.
 14. Чули.та я це питав на повному серйозі а не для жартів. В темі ги ги так би проканало, а тут хочеться достовірності а не стьобу.
 15. Вільного спарювання без змін?настільки однорідний трутневий фон?
×