Перейти к содержанию

samitnyj

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  317
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

113

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Lvivska obl.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Дадана , Делона
 • Порода пчел
  Карпатка помісь

Посетители профиля

584 просмотра профиля
 1. В підсвідомості постійно виникає думка (при натраплянні на зарубіжну естраду 80-х), що тоді траплялися справжні шедеври. Так би мовити людина без муз. освіти мелодію впізнавала і навіть могла примітивно відтворити, що не скажеш про теперішніх. Так питання- це закономірність старіння організму та законів свідомості, чи таки є різниця в музичних стилях тоді та тепер.?Може то зачатки склерозу, що якийсь ПінкФлойд з перших акордів впізнаєш, а сьогоднішніх за годину не пригадаєш "мотівчик"?
 2. З землі видно но недосяжно.До речі дощ ніхто не відміняв, але машина нормальна. Щоб прохідністю відзначалася, то не скажу.
 3. Зимувало 2, одна загинула і другий варіант- зимувало 100- залишилось 50. Різниця є?- а обоє створюють по опитуванню однакову картину. Потім загальна кількістьсімей в Україні на відсотк і вифдуть колосальні втрати..
 4. В одній сім'ї пропала матка, і я відправив себе до 10 -відсоткової категорії Щось недопрацьовано в опитуванні, як кажуть, нерепрезентативно якось...
 5. Осінь 2017\ Зима 2018

  Переходжу в " весну ".Обліталися, ревізувалися...Попри тривоги, зима як зазвичай, кормів ще досить,хоча є й неприємність. Одна сім'я, що на новорічне потепління і літала і погнала розплід ( одна з найсильніших), залишилась без матки. І причина найбанальніша.Миші мали гніздо так ,що не зауважив їх присутності взимку.Старий лежак і зробили хід знизу між дном та задньою стінкою.
 6. Осінь 2017\ Зима 2018

  Я тільки про "затяжну" зиму. А те що вона не добра була, це ще невідомо у кого. Інтенсиве літання половини пасіки (що була на сонці) між новим роком та Різдвом а потім морози під 20*С для мене не вважаю кращим варіантом ,ніж Ваші умови. Але буде завтра-післязавтра ревізія-от тоді можна і конкретно. Є кілька проблемних сімей,і є ніби розуміння, чуму так. Все ж ніби весна вже точно і сюрпризи погодні,надіюсь, не намалюються.
 7. Осінь 2017\ Зима 2018

  Не розумію тих писак. Де бачили цього року затяжну зиму? Можна по різному, але ніяк не затяжна. І тим більше , коли за кілька днів намалюється повна картина ( навіть з аналізом причин та наслідків), не треба робити узагальнень...Коли все стане на місцях, тоді й доцільно підбити підсумки. Чи може вже буде ніколи , бо весна запитає, чи не пробайдикував зиму і треба наздоганяти, а не за компом...
 8. Осінь 2017\ Зима 2018

  Головне забрати причини аномалій зимівлі сім"ї та невчасного старту. Бо тоді ніякі розрахунки не поможуть...Якщо все" гут", то й рахувати нічого, догодував та й забув до весни..
 9. А я думав що вище вже домовились: не ми накидали того снігу - не нам його гребти...як казав один про картлпю: Я ее нє прятал і іскать нє буду...
 10. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Не згоден.Невже всі без почуття гумору?Так з тими смайлами ще запропонуєте після кожного речення писити- сміятися, аплодувати, дивуватися...По формі досить нормально донесена думка.По змісту -можуть бути різні думки...
 11. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Та я ні продавати ні купляти.Просто не все так однозначно.Велику партію пакетів за такі гроші не купиш у тих, хто займається продажем пакетів професійно. Але до десятка можна до 1000 знайти легко (ясно що дворових ).
 12. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Тільки на ОЛХ розміщено порядку 160 оголошень про продаж пакетів ціною 800-1000-1300 грн., і ніхто їх не деактивує (типу домовився про продаж). Не думаю, що буде аж такий ажіотаж, як прогнозують. Тим більше основна маса має напрацьовані старі контакти. Кому носити мед точно буде, аби погода сприяла добрим взяткам.
 13. Кыно и немцы!

  Купив квитки на вечір.Вдруге в" цьому житті "(останніх років 15) відвідаю кінотеатр. За відгуками воно того варте "Кіборги".
 14. Карпатська бджола

  Так і хочеться крикнути *АПОМНІТЄСЬ* Стільки срачу в темі на рівному місці.Не можу зрозуміти,що викликає таке несприйняття туманні натяки на відправку в Канаду нікому " не потрібної" карпатки.Може вам за державу обідно ?(переживаєте за імідж?) Сумлєваюсь однако.Понизьте градус, тим паче коли це не зачіпає чиїсь шкурні інтереси.
 15. Кыно и немцы!

  Все ж напевне прийдеться таки йти в кінотеатр. Тиць відправляє в неіснуючий (закритий )розділ. Напевне право власності трохи конфліктує....
×