Перейти к содержанию

Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 037
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 306

4 Подписчика

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кораблева с надставкой
 • Порода пчел
  сторожові

Посетители профиля

2 464 просмотра профиля
 1. Наша лінія

  Фото і відео в цій темі на 3-й сторінці.
 2. Нож пчеловода

  Ніж з терморегулятором живиться від мережі 12В. Постійний струм! Переполюсовка не бажана- горить запобіжник! 220В. ми не використовуємо з причини безпеки та особливості конструкції нагрівача.
 3. Нож пчеловода

  1 й ніж має не наш блок живлення! Що там накрутили - не знаю.
 4. "Джеро" нервово курить!

  Я працюю з українською рамкою. Давайте відкладемо суперечку до наступного сезону, зроблю відео.
 5. "Джеро" нервово курить!

  Ну, от у Миколи Романовича на 145 рамці - 16 сек. У винахідника "культиватора" на 145 рамці - 60 сек!
 6. "Джеро" нервово курить!

  Не можу погодитись, що , тому що зусилля (сила прикладена до інструменту) майже однакова , тому що ніж має ще зворотно-поступальні рухи, а вилка не має. А кількість операцій( затрачений час) різний в 3-4 рази. Я, наприклад, кілька разів намагався працювати вилкою, а подібний " культиватор" привіз з Мінська ще 3 роки тому, Не вражає! Давайте організуємо порівняльні випробування, Навіть на ютубі!
 7. "Джеро" нервово курить!

  Таке вже рік як робить"Меліса". Завтра виставимо і ми на сайті. Якщо раніше зернозбиральні комбайни мали жатку 6 м., то сучасні - 12 і навіть більше. Відповідно кількість "проходів" у вилки в 3-4 рази більша ніж у ножа. Підкреслюю, це Зараз можна готуватись! Без запуску у виробництво! Але ми вийшли на складні вироби. Якщо партію ножів можна зробити за місяць - два, то для складніших виробів - це 3-6 місяців. В лютому ми заробимо грошей і приходьте, будь ласка, в серпні! За цей час Лисонь і Турки поставлять мережу магазинів і захеканий пасічник у травні- червні буде, висолопивши язика, купувати і кричати що "дорого"!
 8. "Джеро" нервово курить!

  - це якраз те що можу, сидячи дома за компом, а не як мої хлопці зараз під дощем з Херсона з пустими кишенями і відповідним настроєм.
 9. "Джеро" нервово курить!

  На місці не стоїмо! Але з 11 ярмарок які ми відвідали цього року 100% збиткові! Щось мені не спиться...
 10. "Джеро" нервово курить!

  На мою думку є загальноприйнята теорія різання. Різець(ніж) має кут заточки, кут затиловки і кут атаки. Для меду додається в"язкість продукту, тому площа ножа, яка контактує(тягнеться) з медом повинна бути якомога меншою. З боку рамки ставимо ніж під кутом - зменшуємо площу контакту, а для зменшення контакту з забрусом є три варіанти: - різати зверху вниз - мінімальна площа контакту, - підігріти лезо і зменшити тим самим в"язкість меду на лезі, - різні "хитрощі" на лезі: поліровка, звуження , "ложка" про яку Ви пишете, спеціальне покриття або структура металу. Ми таке лезо не випробовували, бо всі леза закалені після чого робити ложку технічно складно.
 11. "Джеро" нервово курить!

  Можливо дійсно вже старий... Але я постійно переконую, що ножі, сверла, ножиці потрібно точити, а не викидати, бо це людський труд і витрачені матеріальні ресурси, а викидати пакети, інструменти, автомобілі кожні десять років - до добра не доведе, але то вже інше... Як технолог, стверджую, що на "правку" ножа витрачається не більше 5 хв. а економія часу при роботі якісним інструментом - від 10 до 50%. Тобто, якщо людина працює 8 годин тупим ножем, вона втрачає мінімум 1 годину за рахунок швидкості, втомлюваності, неправильній організації робочого місця. Нас так вчили і я не тільки теоретик!. Ви можете мати свою думку, але є наука технологія, яка вивчає виробничі процеси....
 12. "Джеро" нервово курить!

  В мене враження, що Ви ножем самі не працюєте! Та ще й досить молоді віком. Тому що гострим інструментом працювати легше, зручніше і приємніше! А в те що Ваш ніж не тупиться я не повірю!( Можливо Ви й станком для бриття користуєтесь 2 роки?)
 13. "Джеро" нервово курить!

  Досвід ремонту електроножів: на ремонт витрачається близько 1 години. На придання "нового "зовнішнього вигляду- 8 годин. ( Вартість 8 год робочої зміни - мінімум 600грн)
×