Перейти к содержанию

Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  947
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 081

4 Подписчика

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кораблева с надставкой
 • Порода пчел
  сторожові

Посетители профиля

2 032 просмотра профиля
 1. А для чого ж ми їх робимо? 0968036189 Гуслій Ю.М.
 2. Взрывоопасно: мёд :)

  Така ж картина і в школах Москви, які не вважаються елітними. І нас рятує тільки наша бідність, і то тимчасово.
 3. При переселенні сім"ї у новий (інший) вулик, вона отримує певний шок від зміни житла і витрачає певний час на його освоєння. З допомогою нового(іншого) вулика можна мирно об"єднувати сім"ї, міняти матку, припиняти роїння - часто користуюсь таким методом.
 4. 4. Берем статистику: кількість пасічників щороку скорочується на 10%, кількість експортерів щороку збільшується на 20%, що будете робити шановні експортери без пасічників!!! Запитайте Наталку Сенчук як у неї справи з матеріальною базою, з зарплатою, з умовами проживання майбутніх пасічників! Ваша база - дрібний пасічник! Промислові пасіки самі експортують. Тому підтримайте дрібного пасічника! 5. Якість- категорія економічна! Хочете якісного меду - платіть гарні гроші за якісний мед, а не змішуєте все в одну партію! 6. Хочете харчову тару - закидайте нею пасічників - це невеликі гроші, поставте лінію для виробництва бочок і продайте їх по собівартості - по 200грн! Використання Б/у тари - не вихід! Тара потрібна тільки медова!
 5. Як пасічник і виробник обладнання хочу додати до лозунгу«Досить мріяти – час діяти» кілька слів. 1. Як пасічнику потібно працювати Ви знаєте, а як продавати мед повчіться, бо мед з мануки нічим не кращий нашого липового, мед падевий (турецький з Мугли) нічим не кращий наших падевих медів, мед зібраний в еміратах не кращий соняшникового, а продаються ці меди в 10-100 разів дорожче!!! Хто заважає створити бренд Українського СОНЯШНИКОВОГО меду? Скиньтеся всі експортери, зробіть конгрес, щорічну презентацію, як у Туреччині, вкиньте трохи грошей у спільну справу!!! Ви з 13го року демпінгуєте на світових ринках, виросли з коротких штанців, пора головою думати. 2. Ніхто не зможе дати якісну продукцію без якісного обладнання!!! Ні пасічник, ні екпортер. Запустіть державну програму компенсацій за придбане обладнання - досвід Польші, через кілька років матимемо і якість, і податки, і відповідну собівартість, яка всіх влаштує! 3. Україна має величезний потенціал і світового рівня розробки, але лаборант в інституті бджільництва сидить вдома, лабораторії без опалення, науки немає і ніхто нас не буде поважати без відповідної наукової підтримки. Об"днайте зусилля! Допоможіть науці і Вам повернеться!
 6. Зателефонував один добре знайомий пасічник. Запитав чому нема пристрою для перекидання відер у бочку. Питання актуальне, адже підняти відро, а тим більше бідон вище краю бочки не кожному під силу. А треба... Давайте порадимось, який пристрій ( і по якій ціні) потрібно зробити...
 7. Рейтинг екпортерів, цікава інформація: https://biz.censor.net.ua/resonance/3059517/reyiting_eksporterov_ukrainskogo_meda
 8. Распечатка медовых рамок

  А ви менше шифруйтесь, то підкажемо де подивитись - (в Україні працює вже близько 80 станків), та приїздіть на виставки, семінари- покажемо.
 9. Якість меду

  http://hronika.info/medicina/303669-dietologi-rasskazali-o-neveroyatnoy-polze-meda.html
 10. Роздільне пакування соків. Розроблено та виготовляється в Україні. Ми демонструємо як приклад використання сиропів на основі меду( медової витяжки соків або лікарських трав)
 11. Черкащина матиме обл. СП

  Був присутній (без запрошення). Зустріч організувала Аграрна партія. Не був присутній та запрошений і голова Черкаської спілки - Пасічнюк П.В. Наведена статистика не відповідає дійсності . Розмова в стилі " готуємось до виборів"
 12. Цікаві фото

  Технічно - ніяких проблем. Фінансово - не бачу перспективи на внутрішньому ринку. У нас десятки цікавих ідей, але якщо ми не піднімемо зарплату хоча б до 500$ на місяць, ми втратимо все, в першу чергу людей. Тому тільки вироби, які дають значний прибуток, торгівля в першу чергу з закордоном, високі ціни і оригінальні розробки, а не копії .
 13. Цікаві фото

  1 лист дзеркальної нержавійки + завіси + тара +робота = десь близько 3000 грн, з податками 4000. Працювати буде добре, але буде проблема з забрудненням дзеркала, бо пилу в нас вистачає, а кожне очищення буде пошкоджувати поверхню. А ще відносно низька продуктивність та необхідність постійної орієнтації "на сонце". Як варіант, можна зробити з фанери та " плівки Вереда"
 14. Майстер - клас у Градизьку

  Уточнюю! Щоб мене не звинувачували у "розриві" Бджолярського Кругу! На численні прохання пасічників було прийнято рішення у 2018 році провести два зібрання. Програма заходів та виступів уточнюється.
×