• Объявления

  • Sanich

   Відеозвіт про зустріч "На Точку - 2017" в Бухті Вікінгів   12.09.2017

   Підготовлений Іваном Фабро та доступний за посиланням в темі зустрічі:  http://tochok.info/topic/11754-зустріч-форумчан-форум-на-точку-в-місті-львів-на-базі-активного-відпочинку-бухта-вікінгів-0909-1009-2017року/?page=10#comment-460347  

Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  826
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

743

3 подписчика

О Ю.М.

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кораблева с надставкой
 • Порода пчел
  сторожові

Посетители профиля

1 457 просмотров профиля
 1. Додам. Тиждень тому повернувся з Казахстану. Казахський мед оптом 3$ в роздріб від 5$. Казахський мед в Китаї від 10$ за кг!!! Опт!!!
 2. Для рівномірної перемотки потрібен простий пристрій, як на швейних машинах для шпулі. Також придбали бухту 15кг. але нема катушок, спробуєм мотати після Апімондії та Кругу.
 3. Їдемо на Стамбул туристичним автобусом, з товаром. Вартість проїзду в обидві сторони - 130$ + 300грн. Відправка з Києва у 8.00 25вересня. Є ще місця. Мій т. 096 803 61 89
 4. Ми багато спілкуємось з пасічниками, особливо по новій продукції. Катушкотримач можемо поміняти, він вже розрахований на більшу катушку. Що стосується катушок, напевне треба робити та намотувать дріт самим.
 5. Механізм допрацювали. 1)Прогиб бокової планки регулюється - це важливо для механічної обрізки, де ножі йдуть всередині рамки і можуть торкатися бокових планок. 2)Катушкотримач зробили на підшипниках. Хоча пластикова катушка не має достатньої міцності, потрібні більші по об"єму і міцніші. 3)Кріплення механізму і катушкотримача допрацювали і зробили більш надійним. 4) На підготовку серійного випуску вже витрачено більше 70 тис грн. Продали трохи більше 100 шт. тому й ціна дещо завищена,
 6. Колись, років 10 тому я почав "мутить" тему обладнання, хотів спертись на "толпу", а конкретно на обласну спілку(братство). Після тривалих дебатів на кожних зборах, зрозумів, що головним двигуном у досягненні мети є гроші! І всяка робота повинна достойно оплачуватись. З тих пір не вірю благодійним організаціям ( хоча парадокс- займаюсь благодійністю) і не вірю в безкоштовних спеціалістів ( і знову парадокс - часто сам таким виступаю) Я напряму зацікавлений щоб пасічники мали більше грошей, але навіщо винаходити велосипед? Я розумію, що пропонується створити Медову Біржу. Значить потрібно залучити спеціалістів, правильно написати план дій і обов"язково діяльність на комерційній основі- зареєструвались - платіть гроші! А сайт- що сайт? Можна зробити новий, можна домовитись з існуючими, головне хто і за які гроші буде ним займатись.
 7. Это проблема ножа "Джеро". Заточить его правильно, каждый зубчик- большая трудоемкость, заточить как обычный нож - теряется польза от зубчиков, А затупляться они будут, и от дерева, и от металла и от старых рамок, так что в перспективе точить нужно.
 8. Точіть, будь ласка самі, нам роботи вистачає. З приводу ремонту чи заміни відправляти м Черкаси, Нова пошта № 10, все решта є на сайті, в інструкції і т.д.
 9. Ножі не старіші 3 х років ремонтуємо, або міняємо на нові за пів ціни.
 10. До нас на лікування!
 11. Там внизу еще одного нашего не хватает... размером с Ваш , но полегче. Рекомендую. А средний будем делать шире на 10 мм, не хватает жесткости.
 12. Вес ножа джеро(короткого) - 185г. Вес электроножа- 330 г, при провисающем кабеле - 250г.
 13. Точу бруском для коси (мантачкою). Ще одна деталь - короткий ніж повинен бути вигнутий "ложечкою", так зручніше вирізати нерівності.
 14. Боюсь показатись песимістом, але тільки на лінію потрібно мати: -сторожа, -електрика,- електронщика, слюсаря і прибиральника(цю), далі можна по списку...
 15. Рекомендую ще звертати увагу на заточку. Кожного робочого дня, перед роботою підточувати лезо! Що стосується ножів Джеро, я приклав зусиль щоб вони продавались в Україні, але сам розчарований - важкий на руки і проблемний при заточуванні. Сам відкачав цього року тону соняшнику, з магазинних рамок, ще теплих з вулика, обрізав коротеньким - 130мм, як пір"їнка, рука не втомлюється, підточував регулярно.