Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  785
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

537

3 подписчика

О Ю.М.

 • День рождения

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Previous Fields

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кораблева с надставкой
 • Порода пчел
  Выкохана

Посетители профиля

971 просмотр профиля
 1. Является ли директор кооператива наемным специалистом?
 2. Справа в тому, що коли Ви (клієнти) берете у мене обладнання, вимагаєте відповідності вимогам харчової промисловості - нержавіюча сталь, фарба, пластик, захисту від враження ел. струмом, технічні вимоги - щоб не порізатись, не травмуватись, і це правильно і доцільно Але коли Ви продаєте мені свій продукт, я також Ваш клієнт і маю право вимагати від Вас дотримання певних стандартів і правил. Якщо Ви ставите під сумнів мої зауваження (які я озвучив на основі 5 річного досвіду роботи з плівками), Вам ніхто не заважає отримати ТУ на свою сушарку та сертифікат якості на продукт і я вибачусь перед Вами, визнавши свою некомпетентність у цій справі. Оскільки я знаю тривалість, ціну і мороку з отриманням цих паперів, нам залишається тільки прислухатись один до одного і шукати компроміс.
 3. Для мене фанта, пепсі, асфальт це одне, а пилок зовсім інше ( рос: прошу не путать божий дар с яишницей)
 4. Я не задавался целью собирать такую информацию, но почитайте рекомендации по использованию ПЭТ бутылок ( пластик тот же), рекомендации по исполльзованию пленок "теплый пол" и добавлю от себя что клей и состав резистора - тоже не пищевой материал. Декристализатор не имеет прямого контакта с пищевым продуктом и используется с термоотсекателем.
 5. Ми з плівкою "теплий пол", "граємось" вже 5 років- робимо з неї декристалізатори. Висновки наступні: - пластик випромінює хімію, для харчових продуктів не рекомендується. - секції мають велику розбіжність потужності, термоконтроль обов"язковий! - будьте обережні з китайськими термоконтролерами - 90% браку. - Пересушувати пилок - це ще гірше ніж недосушувати, все одно що просо їсти!
 6. Ніяк не "веде". Після неї ми зробили ще 3 варіанти, але результатом не задоволені. Зараз ведемо переговори з фірмою THOMAS Досягнуто домовленості про їхню участь в травневій виставці у Києві, акцент робимо саме на центрифугах та лінії для відкачування меду. Трохи згодом відкрию окрему тему.
 7. Цих відео я вже надивився досхочу. Питання в іншому. Показані насоси дорогі, і потребують точного обладнання і якісного виконання. Але ж ще в довоєнних книгах по бджільництву є малюнки насосів, які виготовляли майже "до коліна", без станків з ЧПУ та супер технологій. Тим більше що працює насос протягом року небагато. Тому хочу знайти варіант дешевого насосу, який можна виготовляти на нашому обладнанні ( на жаль старенькому), і який можна було б відремонтувати без нас, прямо на пасіці, а не виписувати запчастини з Китаю. На жаль такі насоси втрачено, а можливо хтось і знайде, то поділіться!
 8. Видео посмотрел, спасибо! По поводу насоса - это импеллерный насос из Германии. По жидким продуктам производительность 30л/мин, похоже на правду, мы проверяли. По меду- густой качает плохо и греется, при вязкости как с медогонки - показали на видео, производительность около 7л/мин, возможно на свежем меду немного больше. При такой производительности диаметр шлангов соответствует. Да, купили насос за 110 Є, с доставкой. Расчетная стоимость насоса- 7-8 тыс грн. Но это экспериментальный вариант. Мы планируем испытать еще 2 типа насосов и доложить на форуме.
 9. Ю.М. прочитайте личные сообщения с Ув.

 10. Для рутівської 230мм рамки цього замало. Тому що носок і п"ятка ножа не ефективні (у ножа "джеро" носок підігнутий, а П"ятка взагалі не заточена), а крім того під час різання ще присутні зворотно-поступальні рухи ножа, як мінімум по 10мм на сторону. Тому для рутівської рамки 230мм, для обрізки "від бруска до бруска", рекомендовано ніж 280мм.
 11. Цифри підправив, вибачаюсь... А ресурси я побачив, є! Також є сертифікація, думаю, на перспективу це головне. А що таке оформити сертифікати на старих потужностях, повірте, я знаю - дешевше згорнути і побудувати заново.
 12. В кінці минулого року я побував на заводі фірми "БІХАЙВ" під Черкасами - експортна потужність 1 000т в місяць, познайомився на "Крузі" з Очколасом Володимиром Вікторовичем - "Український центр меду", не скидаю з рахунку Нагорнюка В.І...
 13. Кустарщина - це Ви занадто, я б назвав "невідповідність"... І це становище дуже легко може поправити ЦІНА. А низька ціна, або "демпінг" не така вже й погана річ, якщо нею користуватися з розумом.
 14. Доходи вкладають у виробництво в Україні, це добре! Порівнювати не берусь, це не є добре! Ліцензування - це внутрішня метушня, а стандарти - міжнародні!