Jump to content

Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,094
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,484

4 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кораблева с надставкой
 • Порода пчел
  сторожові

Recent Profile Visitors

2,728 profile views
 1. Майстер - клас у Градизьку

  За дорученням Ради Бджолярського Кругу повідомляю: Традиційне Весняне зібрання Бджолярського Кругу на горі Пивисі відбудеться 20-21 квітня у Градизьку (табір "Чайка") Умови проведення незмінні.
 2. Сьогодні прийняли рішення не брати участь в даному заході. Причини наступні: 1. Не подобається організація. 2. Проблеми з проїздом. 3. Переносимо захід на Всеукраїнську виставку АГРОШОУ-2019.
 3. Агрошоу -2019

  16-19 травня у Черкасах відбудеться всеукраїнська агропромислова виставка! Ми, кооп. ПАВІК прийняли рішення не їхати до Києва. Будемо виставлятись вдома. Запрошуємо колег та наших клієнтів приєднатися! file:///C:/Users/Core_i3/Downloads/ZaproshenyaA4 .pdf До зустрічі на AGROSHOW! Тел.: +38(067)556 74 54 (Наталя) E-mail: hello.agroshow@gmail.com Сайт: www.agroshow.com.ua
 4. Прикро тільки що ремонтні роботи біля інституту не дають змоги пройти - проїхать відвідувачам.
 5. Про зустріч у Миколаєві: Затрати на поїздку, проживання, харчування ( 3 чоловік) близько 10 000, наторгували за 2 дні - не більше 1500. Звідки гроші - Від торгівлі обладнанням! В Україні останні 8 місяців продаємо не більше 20% продукції. Зараз працюємо над замовленням фірми "THOMAS", приватного підприємця з Греції , фірми LYSON, та нашого українця з Іспанії. На жаль прикро бачити коли нам ставлять в приклад вище названі фірми, які продають не свої товари з 5-10 кратним наваром. Звідти гроші. А за Ваші я намагаюсь заплатити податки, та розповісти про те, що бачив на Апіславіях в Туреччині, Казахстані, Москві (під українським прапором!), виставках в Мінську, Стамбулі, Румунії, де захищаю честь України за свої, власні кошти. До речі можу ще розповісти якою ціною везуть товари за кордон і як ці кошти заробляють.
 6. Я наводив приклад Туреччини, де за 10 років розкрутили падевий сосновий мед через організацію щорічного форуму в провінції Мугли. Останнім часом майже щомісяця збирають форуми в Запорізькій, Миколаївській, Дніпропетровській і ін. областях, це роблять організовані пасічники. Де беруть гроші, не моя справа, але крім інших тем напрошується і тема створення бренду "Соняшниковий мед". Адже весь світ споживає соняшникову олію, яка має свої переваги і досить популярна. Для доповідей можна зібрати досить багато інформації і перекласти її на іноземні мови зробити доповіді, розповсюдити на міжнародних заходах( на апімондію в Стамбул приїхало кілька сотень наших, де брали кошти, не моя справа) Крім того експортери, яким я і зробив дану пропозицію( не Вам) постійно "плачуть" що соняшник дешевий, але їздять постійно за кордон на переговори (де беруть кошти не моя справа), і не мають аргументів для підтвердження якості свого товару- невже не замовлять тираж презентаційних альбомів? Ці альбоми є кому зробити, залучити студентів, науковців, є прекрасна поліграфія... "Ідея стає матеріальною силою, коли оволодіває масами" (В.Ленін)
 7. Але ж кілька мільйонів наївних голосують за Зе! Чому не можуть скинутись по 100грн??? Справа в тому хто і на яких умовах буде збирати
 8. Ну навіщо так? Щорічний дохід пасічного товариства (не спілок, і не плутати з прибутком) рівняється товарній масі проданого меду - значно більше зазначеної цифри від експорту. Думаю, пожертвувати 100 грн на популяризацію соняшникового меду для пасічника доступно, для мене, як пасічника також, але виробників близько 1000, а пасічників як мінімум 100 000, я показую де можна взяти гроші. а не шукаю крайніх. Якщо Ви думаєте, що виробники жирують, то мій дохід з пасіки в 50 сімей в 18 році перевищив мій дохід ( не плутайте з оборотом підприємства) від підприємницької діяльності! Інакше б я не позичав гроші у пасічників, а навпаки! В цьому році перспективи не кращі.
 9. Річний оборот пасічного обладнання близько 240 млн( 240 000 000) ( зайнято близько 1000 людей, х місячна зарплата з податком 10000 х 12 місяців х 2 (стільки ж виробленої продукції) Річний оборот 18 року тільки експорту меду 67 000 000 кг х 2 $ ( 50 грн) = 6 700 000 000 Різницю помітно?
 10. А ще "ті далекі розвинені цивілізаці" закачали нам нафти під землю, загорнули туди ж пласти вугілля і підтягли Землю ближче до Сонця...за що й були покарані!
 11. Наша лінія

  Сьогодні цілий день провів в Міністерстві аграрної політики. розглядається пропозиція що до компенсації пасічникам за придбане обладнання (див в темі вище). Подали спочатку весь список наших виробів, потім скоротили до 4-х позицій, Хоча б це проштовхати. Як завжди, часу нема, а купу довідок потрібно "на вчора". Але є й хороша новина - компенсація за придбане обладнання передбачається не виключно кооперативам, як наголошували раніше, а й фермерським господарствам, тобто головна умова - реєстрація пасіки і юридичної особи виробника - є посилання на відповідні нормативні документи. Відповідальні за цю роботу непогані хлопці і з ними можна працювати. Про подальшу роботу буду звітувати.
 12. Наша лінія

  Порахуйте самі - В зошиті 92 замовлення, протягом зими "крутять" 20 медогонок, удвох, в звичайному гаражі, з обладнання - верстак, зиг-машинка та руки... А ще протягом минулого сезону піймано 80 роїв(наших), а ще на складі 17 тон меду (свого). Є ще такі в Україні, тільки не про них слава...
 13. Вибачте, технологія не ЮМ, а Броварського-Величко, а наше діло маленьке - " і чужому научайтесь й СВОГО не цурайтесь..."
 14. Наша лінія

  Люди, варті поваги! Брати Олексій та Олександр Хамази. Пасіка 700 сімей, зимою медогонки катають, черга до 2024 року, будинки будують, ще і є час щось нове впроваджувати!
×