Jump to content
Форум на ТочкУ

Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,334
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,232

4 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кораблева с надставкой
 • Порода пчел
  сторожові

Recent Profile Visitors

3,778 profile views
 1. До кінця серпня плануємо випробувати в роботі, тоді й покажемо.
 2. Звітую! 1. Сьогодні розрахувався за кредит на розробку лінії з Дмитром Алімовичем! Щиро дякую за терпіння і допомогу. Вижили в цей сезон, як і пасічники, дуже тяжко(а рік ще не закінчився) 2. Не сиділи склавши руки, працювали. Машина для обрізки рамок, про яку говорилось, вже працює на пасіках: 3. Дякую Миколі Романовичу за допомогу в якості рекламного агента! 4. Готова для виробництва медогонка для лінії на 3 касети по 20 рамок(145 або 230), разом зх обрізкою та шнеком матимем лінію ціною не вище 150 тис грн! 5. І головне! Провели день порівняльних випробувань з обрізкою фірми Лисонь на пасіці Білика Юрія, 1000 б/с, Поляків взули!!! Ціна вдвічі нижча! Продуктивність не менша! Якість - дивіться відео вище. Відеозвіт готуємо!
 3. Цікава стаття про загибель бджіл у США. Совокупные потери пчелосемей с 1 апреля 2019 года по 1 апреля 2020 года: Совокупные потери пчелосемей составили 43,7%. Выше они были лишь в 2012-2013 годах. стаття:https://www.apiworld.ru/1594129603.html?utm_source=pushworld&utm_medium=push&utm_campaign=rss_1594129603&utm_content=link
 4. Додам 5 копійок. Зачастив до нас один бізнесмен, купує наш інструмент і пре поштою на Америку! Мабуть, справді голодранці!
 5. А чому Ви з 5 пунктів саме "понти" вибрали??? Як відомо з букварів, виробництво воску пропорційне виробництву меду, я маю сумніви, що В Америці
 6. Я також не з Вами сперечаюсь, а з напрямками розвитку галузі. Ми знову створюємо проблеми (за свої ж гроші) щоб героїчно з ними боротися! Пластикова вощина потрібна: 1) Якщо в пасічників є зайві гроші. 2) Якщо в країні немає воску, або віск занадто забруднений. 3) Бізнес, нічого особистого. 4) Для понтів. 5) Для експериментів (для науки). Це все про пасічників! Для бджіл вона шкідлива!
 7. Та не в ціні справа! Віск- унікальний продукт біологічного походження який містить понад 300 компонентів! Невже ми такі розумні, критикуючи вощину з парафіну погодимось на вощину з пластику? Візьміть підручник з фізики - подивіться характеристики воску і пластику! Зваріть собі борщ з 2-3 х продуктів, замість 10-20, їжте ковбасу з сої і переконуйте себе що це корисно! А головне воску в Україні ВАЛОМ!!! А пластику НЕМА!!!
 8. Недоліки - пластик не природній продукт, це як пластикові вікна - спочатку -класс, а потім буде видно. Крім того не рекомендуються для розплоду. Магазинні рамки і без пластику служать по 10-20 років. Бояться термічної обробки, тобто дезинфекції нагріванням. Шкребти віск довше ніж виплавити. Гірше відбудовуються у вулику, тобто для бджіл не завжди подобаються, Загалом переваг не бачу
 9. Дві палички поверх перегородки на ніч. Завтра перегородку знімете.
 10. Ви з якої планети? В Харкові найбільше виробників обладнання на душу пасічників на планеті! Звертаєтесь на Мелісу-93(Пісочин), АВВ-100(Деркачі), Чарунку(2км від вокзалу) і буде Вам щастя!
 11. Розроблено проект павільйону для відкачування меду. Причіп із автоматичною лінією відкачки меду Технічна характеристика Габарити, мм 2300×3000×5000 Напруга, В 230 Номінальна частота струму живлення, Гц 50 Кліренс, мм 250 Вага, кг 2000 Пристрій обрізки забруса Матеріал нержавіюча сталь AISI 304 Розміри рамок, мм 435×230, 435×145 Кількість рамок на направляючих, шт 6 Місткість накопичувача рамок, шт 50 Продуктивність, рамок за хвилину 5…7 Ролета Матеріал сталь 20 Габарити, мм 300×400×5000 Місткість корпусів, шт 8 Шнек віджиму меду із забруса Матеріал нержавіюча сталь AISI 304 Ємність для меду, л 38 Продуктивність, кг за годину 90…100 Медогонка Матеріал нержавіюча сталь AISI 304 Кількість касет ротора, шт 4 Місткість касети, рамок 22 Продуктивність, рамок за годину 300…480 Задній накопичувач Матеріал нержавіюча сталь AISI 304 Місткість, рамок 25
 12. До речі про східні солодощі. За останні роки довелось побувати в колег у Туреччині (на Апімондії), тричі в Казахстані і нещодавно в Азербайджані. Додому гостинця привезти треба, зазвичай якісь цукерки, відмінні від наших. Хоча останнім часом і в нас в Черкасах їх навалом. На мій смак, привчений до меду - занадто солодкі, багато крохмалю і горіхів. Так от гризе мене підступна думка, чи не з наших продуктів це все виробляється? Адже і горіхи знаємо куди везуть, і крохмаль у нас дешевший, а про мед, то й мови нема... І таке велике бажання розвернуть якось цей віз в зворотньому напрямку. Адже не тільки "Рошен" з України вони повинні їсти, та й приївся вже мабуть... Я вже навіть з китайцями вів переговори про медовий продукт, вони, кажуть дуже люблять гарбуз, яблука і абрикоси - подарував їм зразки, розповів технологію, обіцяли подумати. А тут раптом вірус! Наче грім з неба! Мабуть це знак! Доведеться в Україні щось творить. Не все ж на китайців сподіватись!.
 13. Або так, або ні! Тому що повертатись вони будуть не зовсім туди, звідки поїхали. Тому що в Україні вже буде не так, як було досі. Тому що в біду вони поїхали додому, а не залишились у приймах. Ви занадто впевнені в подальшому процвітанні Європи, не враховуючи джерел цього процвітання, а вони таки добре підсохнуть! Крім того відомий анекдот стверджує, що при певних умовах краще мати мішок хліба ніж мішок золота.
×
×
 • Create New...