Jump to content

Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,534

4 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кораблева с надставкой
 • Порода пчел
  сторожові

Recent Profile Visitors

2,830 profile views
 1. Агрошоу-2019

  Другий день. Спека!
 2. Агрошоу-2019

  Так, буде окремий павільйон, в центрі виставки, схему подамо пізніше. Заїзд учасників уже розпочався, плануємо працювати з 16 го з 9 год ранку.
 3. Агрошоу-2019

  Продовжуємо підготовку: Підтримають захід: -2 виробники вощини. - завод Біхайв, -Ігор Буряков(Свеклов) з приводами до медогонок і ще якоюсь новою розробкою. Гена Ткаченко з апіліфтами, - їдуть 2 медогонки фірми " Лисонь" !!! Попередню згоду дав ДІД ВАСИЛЬ!!! ЗАПРОШУЄМО !!!
 4. Агрошоу-2019

  Будемо раді зустрічі з Вами! Про трактори і сівалки: Останнім часом складається враження, що навіть дрібні фермери весною настільки затуркані роботою, що нічого крім землі не бачать... Судячи з дзвінків - хотіли б і те, й друге, та ніколи. З боку пасічників також весною не до зустрічей, а на полі, коли вже обробляють - не ті зустрічі, не ті емоції... Можливо, новий формат з елементами шоу, де люди прийдуть з дружинами, з дітками, буде сприяти кращому розумінню нами один одного, особливо після виборів.
 5. Агрошоу-2019

  Чому ми не їдемо до Інституту??? Ми дійсно непогано торгували на головній виставці бджільництва, зустрічалися з друзями, обговорювали плани на сезон, спілкувались з колегами. Але щороку ціни за місце зростають, людей все менше, а чим займається Інститут крім збору коштів не зрозуміло! Ну є музей, яким можна пишатися, але вже просять скинутись на ремонт, бо дах протікає.. Ну зробили офіс Спілки, яка в свою чергу платить за аренду, але не сприяє об"єднанню пасічників. Ну проводять з"їзди від яких користі так і не видно. Ну витрачають кошти, виділені на розвиток бджільництва, а де результат ми не бачимо. Чому мовчить директор на засіданнях робочої групи в міністерстві? Чому на святковому відкритті виставки нагороджує бухгалтерів і завхозів, а не пасічників? Чому не присутній на зустрічах з експортерами, пасічниками, виробниками обладнання? І ще багато, багато чому??? Ми, виробники обладнання, як і пасічники зараз в кризовому стані. Тому кожну копійку витрачаємо тричі зваживши призначення. Будемо пробувати інші варіанти. Годі годувати людей, які не працюють!!!
 6. Агрошоу-2019

  Продовжуємо підготовку до виставки "Агрошоу-2019" 1.Проплачено павільйон "Бджільництво" 2. Домовлено з "Дніпровським пасічником" про спільну презентацію продуктів бджільництва. 3. Домовлено з фірмами Меліса- 93 та АВВ-100 про презентацію медогонок їхнього виробництва. Медогонки вже вЧеркасах. 4. Завершаємо роботу над автоматичною розпечаткою, яку демонстрували в Харкові, покажем на виставці. 5. "Навощуєм" лінію для демонстрації фермерам. 6. Домовляємось про продаж вощини та сувенірної продукції.
 7. Майстер - клас у Градизьку

  За дорученням Ради Бджолярського Кругу повідомляю: Традиційне Весняне зібрання Бджолярського Кругу на горі Пивисі відбудеться 20-21 квітня у Градизьку (табір "Чайка") Умови проведення незмінні.
 8. Сьогодні прийняли рішення не брати участь в даному заході. Причини наступні: 1. Не подобається організація. 2. Проблеми з проїздом. 3. Переносимо захід на Всеукраїнську виставку АГРОШОУ-2019.
 9. Агрошоу-2019

  16-19 травня у Черкасах відбудеться всеукраїнська агропромислова виставка! Ми, кооп. ПАВІК прийняли рішення не їхати до Києва. Будемо виставлятись вдома. Запрошуємо колег та наших клієнтів приєднатися! file:///C:/Users/Core_i3/Downloads/ZaproshenyaA4 .pdf До зустрічі на AGROSHOW! Тел.: +38(067)556 74 54 (Наталя) E-mail: hello.agroshow@gmail.com Сайт: www.agroshow.com.ua
 10. Прикро тільки що ремонтні роботи біля інституту не дають змоги пройти - проїхать відвідувачам.
 11. Про зустріч у Миколаєві: Затрати на поїздку, проживання, харчування ( 3 чоловік) близько 10 000, наторгували за 2 дні - не більше 1500. Звідки гроші - Від торгівлі обладнанням! В Україні останні 8 місяців продаємо не більше 20% продукції. Зараз працюємо над замовленням фірми "THOMAS", приватного підприємця з Греції , фірми LYSON, та нашого українця з Іспанії. На жаль прикро бачити коли нам ставлять в приклад вище названі фірми, які продають не свої товари з 5-10 кратним наваром. Звідти гроші. А за Ваші я намагаюсь заплатити податки, та розповісти про те, що бачив на Апіславіях в Туреччині, Казахстані, Москві (під українським прапором!), виставках в Мінську, Стамбулі, Румунії, де захищаю честь України за свої, власні кошти. До речі можу ще розповісти якою ціною везуть товари за кордон і як ці кошти заробляють.
 12. Я наводив приклад Туреччини, де за 10 років розкрутили падевий сосновий мед через організацію щорічного форуму в провінції Мугли. Останнім часом майже щомісяця збирають форуми в Запорізькій, Миколаївській, Дніпропетровській і ін. областях, це роблять організовані пасічники. Де беруть гроші, не моя справа, але крім інших тем напрошується і тема створення бренду "Соняшниковий мед". Адже весь світ споживає соняшникову олію, яка має свої переваги і досить популярна. Для доповідей можна зібрати досить багато інформації і перекласти її на іноземні мови зробити доповіді, розповсюдити на міжнародних заходах( на апімондію в Стамбул приїхало кілька сотень наших, де брали кошти, не моя справа) Крім того експортери, яким я і зробив дану пропозицію( не Вам) постійно "плачуть" що соняшник дешевий, але їздять постійно за кордон на переговори (де беруть кошти не моя справа), і не мають аргументів для підтвердження якості свого товару- невже не замовлять тираж презентаційних альбомів? Ці альбоми є кому зробити, залучити студентів, науковців, є прекрасна поліграфія... "Ідея стає матеріальною силою, коли оволодіває масами" (В.Ленін)
 13. Але ж кілька мільйонів наївних голосують за Зе! Чому не можуть скинутись по 100грн??? Справа в тому хто і на яких умовах буде збирати
 14. Ну навіщо так? Щорічний дохід пасічного товариства (не спілок, і не плутати з прибутком) рівняється товарній масі проданого меду - значно більше зазначеної цифри від експорту. Думаю, пожертвувати 100 грн на популяризацію соняшникового меду для пасічника доступно, для мене, як пасічника також, але виробників близько 1000, а пасічників як мінімум 100 000, я показую де можна взяти гроші. а не шукаю крайніх. Якщо Ви думаєте, що виробники жирують, то мій дохід з пасіки в 50 сімей в 18 році перевищив мій дохід ( не плутайте з оборотом підприємства) від підприємницької діяльності! Інакше б я не позичав гроші у пасічників, а навпаки! В цьому році перспективи не кращі.
 15. Річний оборот пасічного обладнання близько 240 млн( 240 000 000) ( зайнято близько 1000 людей, х місячна зарплата з податком 10000 х 12 місяців х 2 (стільки ж виробленої продукції) Річний оборот 18 року тільки експорту меду 67 000 000 кг х 2 $ ( 50 грн) = 6 700 000 000 Різницю помітно?
×