Перейти к содержанию

Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  966
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 119

4 Подписчика

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кораблева с надставкой
 • Порода пчел
  сторожові

Посетители профиля

2 306 просмотров профиля
 1. Воскопрес Кулакова

  Сергей! А как насчет расчета за пресса поставленные 2 года назад?
 2. За якість продукції відповідаю я особисто, тому що маю великий досвід ще з оборонки. Але контроль на малому підприємстві зовсім інший ніж хотілося б. Наприклад дя ножа потрібно перевірити нагрівач, перевірити нагрів після пайки і перевірити нагрів, а краще поганяти хвилин 10 до відправки. За місяць ми робимо 1000ножів, це 1000хв. на першу перевірку, 1000 на другу і 10 000 на третю, тобто 12 000хв. або 200 год або 25 робочих днів. Тобто потрібно тримати 1 людину тільки на ножі і ще 2-х на іншу продукцію! А ще забезпечити робоче місце і оплату умов праці. Для мене це обійдеться приблизно 50 000грн на місяць. За які знову ж повинен заплатить кінцевий споживач- пасічник. Як ми викручуємось- тривала розмова, але протягом сезону поміняли по гарантії більше 500 ножів і це далеко не всі.
 3. 5-7 жовтня. Ювілейний. Баришівка.
 4. А так? https://photos.app.goo.gl/WDxZ5edzHVEf6dcdA
 5. Ні, результат роботи інституту...
 6. На Крузі будемо презентувати автоматичну лінію нашого виробництва! На жаль виставка в інституті бджільництва була бідна на клієнтів, а показати є що! https://photos.google.com/auto/movie/AF1QipMEFyu83-0LUjQOMfOFDkhZohjxEe_Wmigy-9cU
 7. "Все пропало!!! Гипс снимают, клиент уезжает!..." А інші петиції щось дали? Громадяни це бачать і не витрачають часу марно...
 8. Українського виробника рятує закордонний пасічник! - Дві третини (мінімум) товару продається в інших країнах, тому що дешево! А це "дешево" якраз і має наслідок- невисоку якість. Або як говорить мій товариш - "Якість - категорія економічна"! Як приклад - про напильник. Відправили в Німеччину нашу розпечатку. Не врахували наявність розподільників гофмана, не було їх на кресленні рамок. Регулювальні пази виявилися коротші на 5мм, ніж потрібно. Це якраз 5 хвилин роботи напильником, але привезли назад, на доработку. І я б зрозумів німців, але і перевозили і замовляли наші емігранти, бо в 10 разів дешевше...
 9. Щоб ним стати потрібно вкинути чималі гроші, а ще витримати конкуренцію з нашими виробниками, що при нинішній ситуації складно.
 10. Дякую за цікаву тему! Будемо вдячні якщо поділитесь своїми доробками. Як організатор, запрошую Вас на зібрання Бджолярського Кругу що відбудеться 6-7 жовтня в таборі Ювілейний під Баришівкою ( детальна інформація у відповідній темі тут, на форумі). Ми також працюємо в цьому напрямку, поспілкуємось.
 11. Нож пчеловода

  Можна! Бажано в цілому вигляді (ніж нерозбірний), почистити від бруду, додати інструкцію з гарантійним талоном, будемо вдячні за супровідну записку з поясненням- запаяти, замінити, закріпити ручку і т.п. Відправка - м. Черкаси, Нова пошта №10, Інтайм №4, Делівері №2, Автолюкс №2. Гуслій Юрій Михайлович 096 803 61 89
 12. Нож пчеловода

  Припой Sn96,5 Ag3 Cu0,5. флюс - ортофосфорна кислота +етиловий спирт. Обов"язкова умова - ретельна зачистка паяного шва, інакше не лудиться. Основна перевага припою - не містить свинцю, основний недолік - ціна.
 13. Во первых ведро со стекающим медом не перекатывается! Во вторых дубль первый и единственный. И в третьих - для большого разнообразия ведер фиксатор потребутся дорабатывать каждому "под себя".
 14. Для исключения падения ведра есть регулируемые упоры, для фиксации угла наклона. Внимательно смотрим видео! (Максимальный угол - для бидона с узкой горловиной.)
 15. Ведро зафиксировано, внимательно смотрим видео!
×