Перейти к содержанию

Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  956
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 101

4 Подписчика

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кораблева с надставкой
 • Порода пчел
  сторожові

Посетители профиля

2 207 просмотров профиля
 1. Нож пчеловода

  Можна! Бажано в цілому вигляді (ніж нерозбірний), почистити від бруду, додати інструкцію з гарантійним талоном, будемо вдячні за супровідну записку з поясненням- запаяти, замінити, закріпити ручку і т.п. Відправка - м. Черкаси, Нова пошта №10, Інтайм №4, Делівері №2, Автолюкс №2. Гуслій Юрій Михайлович 096 803 61 89
 2. Нож пчеловода

  Припой Sn96,5 Ag3 Cu0,5. флюс - ортофосфорна кислота +етиловий спирт. Обов"язкова умова - ретельна зачистка паяного шва, інакше не лудиться. Основна перевага припою - не містить свинцю, основний недолік - ціна.
 3. Во первых ведро со стекающим медом не перекатывается! Во вторых дубль первый и единственный. И в третьих - для большого разнообразия ведер фиксатор потребутся дорабатывать каждому "под себя".
 4. Для исключения падения ведра есть регулируемые упоры, для фиксации угла наклона. Внимательно смотрим видео! (Максимальный угол - для бидона с узкой горловиной.)
 5. Ведро зафиксировано, внимательно смотрим видео!
 6. Пристрій виготовили, чекаємо на відгуки. ПЕРЕКИДАЧ ВІДЕР Маса: 7 кг. Габарити:800х400х100 мм. Фото та відео додаю:
 7. Вставляем видео youtube

  <iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/g9IgJ6IMSjU" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>
 8. Все для початківця

  При умові, що є взяток і не холодно.
 9. Майстер - клас у Градизьку

  Традиційне Весняне зібрання Бджолярського Кругу на горі Пивисі відбудеться 28-29 квітня у Градизьку Захід відбудеться за будь якої погоди!
 10. Традиційне Весняне зібрання Бджолярського Кругу на горі Пивисі відбудеться 28-29 квітня у Градизьку Захід відбудеться за будь якої погоди!
 11. А для чого ж ми їх робимо? 0968036189 Гуслій Ю.М.
 12. Взрывоопасно: мёд :)

  Така ж картина і в школах Москви, які не вважаються елітними. І нас рятує тільки наша бідність, і то тимчасово.
 13. При переселенні сім"ї у новий (інший) вулик, вона отримує певний шок від зміни житла і витрачає певний час на його освоєння. З допомогою нового(іншого) вулика можна мирно об"єднувати сім"ї, міняти матку, припиняти роїння - часто користуюсь таким методом.
 14. 4. Берем статистику: кількість пасічників щороку скорочується на 10%, кількість експортерів щороку збільшується на 20%, що будете робити шановні експортери без пасічників!!! Запитайте Наталку Сенчук як у неї справи з матеріальною базою, з зарплатою, з умовами проживання майбутніх пасічників! Ваша база - дрібний пасічник! Промислові пасіки самі експортують. Тому підтримайте дрібного пасічника! 5. Якість- категорія економічна! Хочете якісного меду - платіть гарні гроші за якісний мед, а не змішуєте все в одну партію! 6. Хочете харчову тару - закидайте нею пасічників - це невеликі гроші, поставте лінію для виробництва бочок і продайте їх по собівартості - по 200грн! Використання Б/у тари - не вихід! Тара потрібна тільки медова!
 15. Як пасічник і виробник обладнання хочу додати до лозунгу«Досить мріяти – час діяти» кілька слів. 1. Як пасічнику потібно працювати Ви знаєте, а як продавати мед повчіться, бо мед з мануки нічим не кращий нашого липового, мед падевий (турецький з Мугли) нічим не кращий наших падевих медів, мед зібраний в еміратах не кращий соняшникового, а продаються ці меди в 10-100 разів дорожче!!! Хто заважає створити бренд Українського СОНЯШНИКОВОГО меду? Скиньтеся всі експортери, зробіть конгрес, щорічну презентацію, як у Туреччині, вкиньте трохи грошей у спільну справу!!! Ви з 13го року демпінгуєте на світових ринках, виросли з коротких штанців, пора головою думати. 2. Ніхто не зможе дати якісну продукцію без якісного обладнання!!! Ні пасічник, ні екпортер. Запустіть державну програму компенсацій за придбане обладнання - досвід Польші, через кілька років матимемо і якість, і податки, і відповідну собівартість, яка всіх влаштує! 3. Україна має величезний потенціал і світового рівня розробки, але лаборант в інституті бджільництва сидить вдома, лабораторії без опалення, науки немає і ніхто нас не буде поважати без відповідної наукової підтримки. Об"днайте зусилля! Допоможіть науці і Вам повернеться!
×