Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  793
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

580

3 подписчика

О Ю.М.

 • День рождения

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кораблева с надставкой
 • Порода пчел
  сторожові

Посетители профиля

1 118 просмотров профиля
 1. Зараз все випускати складно... Вилки роблять АВВ-100 та Меліса, навіщо мені влазити між ними? Вилками мені займатись не цікаво. А гарантований збут - це роки напруженої праці.
 2. Мене й просить не треба, але... Сталь минулого року брав по 70-75 за кг, зараз 130, електрика, оренда, зарплата, обладнання... Одним словом, щоб втиснутись в собівартість 50грн, треба робити хоча б по 3000 в місяць. Відповідно вкинути до 10 тис $ і все це продати.... Або зробити 10 шт з надписом "найкращому пасічнику" Вані Фабро на лотерею.
 3. Тільки зверніть увагу! Кільця, як і інші гумові вироби бояться сонця, перепадів температури і тріскаються в розтягнутому стані, бажано зберігати знятими зі шківів. Також бувають не зовсім "гумові". Ми кілька разів обламались...
 4. На 99% будем!
 5. Будем спешить - появится быстро, но с недостатками. А мне очень не хочется оставить Вас без пальцев... Поставим защиту, найдем хорошие ролики, "причешем" и будем продавать.
 6. Не сприйміть за рекламу, але моя думка що обладнання повинне окупитись в найкоротший термін. Тому вже в цьому сезоні ми продали 1 станок в Італію, 1 в Німеччину і минулого тижня відправили в Румунію, куди збираємось на виставку. Минулого року 4 станки в Болгарію, 2 в Польщу, 1 в Білорусь, 3 в Казахстан, Скільки повезли перекупи на Молдову і Росію - не знаю, але більше 10, "...ибо нет пророка в своем отечестве..."
 7. Відвідав по дорозі конференцію в Полтаві 23.02 та ярмарок у Харкові- всього 150 км і дві різні цивілізації Причому перший захід висвітлювали до 10 телекомпаній, а про другий навіть в мережі не густо... А личило б навпаки
 8. Моє враження: "Нью- Васюки" нервово курять... Хто знає, звідки клоун???
 9. Является ли директор кооператива наемным специалистом?
 10. Справа в тому, що коли Ви (клієнти) берете у мене обладнання, вимагаєте відповідності вимогам харчової промисловості - нержавіюча сталь, фарба, пластик, захисту від враження ел. струмом, технічні вимоги - щоб не порізатись, не травмуватись, і це правильно і доцільно Але коли Ви продаєте мені свій продукт, я також Ваш клієнт і маю право вимагати від Вас дотримання певних стандартів і правил. Якщо Ви ставите під сумнів мої зауваження (які я озвучив на основі 5 річного досвіду роботи з плівками), Вам ніхто не заважає отримати ТУ на свою сушарку та сертифікат якості на продукт і я вибачусь перед Вами, визнавши свою некомпетентність у цій справі. Оскільки я знаю тривалість, ціну і мороку з отриманням цих паперів, нам залишається тільки прислухатись один до одного і шукати компроміс.
 11. Для мене фанта, пепсі, асфальт це одне, а пилок зовсім інше ( рос: прошу не путать божий дар с яишницей)
 12. Я не задавался целью собирать такую информацию, но почитайте рекомендации по использованию ПЭТ бутылок ( пластик тот же), рекомендации по исполльзованию пленок "теплый пол" и добавлю от себя что клей и состав резистора - тоже не пищевой материал. Декристализатор не имеет прямого контакта с пищевым продуктом и используется с термоотсекателем.
 13. Ми з плівкою "теплий пол", "граємось" вже 5 років- робимо з неї декристалізатори. Висновки наступні: - пластик випромінює хімію, для харчових продуктів не рекомендується. - секції мають велику розбіжність потужності, термоконтроль обов"язковий! - будьте обережні з китайськими термоконтролерами - 90% браку. - Пересушувати пилок - це ще гірше ніж недосушувати, все одно що просо їсти!
 14. Ніяк не "веде". Після неї ми зробили ще 3 варіанти, але результатом не задоволені. Зараз ведемо переговори з фірмою THOMAS Досягнуто домовленості про їхню участь в травневій виставці у Києві, акцент робимо саме на центрифугах та лінії для відкачування меду. Трохи згодом відкрию окрему тему.
 15. Цих відео я вже надивився досхочу. Питання в іншому. Показані насоси дорогі, і потребують точного обладнання і якісного виконання. Але ж ще в довоєнних книгах по бджільництву є малюнки насосів, які виготовляли майже "до коліна", без станків з ЧПУ та супер технологій. Тим більше що працює насос протягом року небагато. Тому хочу знайти варіант дешевого насосу, який можна виготовляти на нашому обладнанні ( на жаль старенькому), і який можна було б відремонтувати без нас, прямо на пасіці, а не виписувати запчастини з Китаю. На жаль такі насоси втрачено, а можливо хтось і знайде, то поділіться!