Jump to content

Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,144
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,635

4 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кораблева с надставкой
 • Порода пчел
  сторожові

Recent Profile Visitors

3,067 profile views
 1. Хотілося б почати з обговорення сюжету ТСН, де пасічників на всю країну назвали нелегалами... Ціна меду в ТСН https://tsn.ua/video/video-novini/krasna-cina-skilki-medu-zibrali-na-ukrayinskih-pasikah-ta-yakih-cin-chekati-na-nogo.html Отже тема №1. Пасічник нелегал, чи офіційний виробник продукції? Запрошуємо спікерів від спілки пасічників та опонентів: - від "Спілки пасічників проти пестицидів" та " Дніпровського пасічника" Тема № 2. Запрошуємо поговорити про продаж продукції: - продаж на ринку - від лотка до "Козацького меду", або "йдемо з медом до людей" -продаж з магазину -"магазин медової продукції", або "запрошуємо покупця до себе" - робота на заготівельника, або "залив мед в бочки і відпочиваю" Тема №3. Запилення. - чи їхати на ріпак - відношення до пасічників з боку замовників запилення - чи можливе в Україні кочове запилення кілька разів на рік -як об"єднати кількадесят пасік на запилення. Тема №4 Кооперація, за і проти. - захід нам допоможе ( ! чи ?) - кооператив? сімейна пасіка? чи промислова пасіка? ризики та досвід. Тема № 5 Продуктивність праці і механізація - люди чи механізми -скільки коштує якість продукції -чи дочекаємось кредитів на обладнання Тема №6. Кадрова політика. -де готувати пасічника- в училищі, на пасіці, за кордоном? -наслідки непрофесійності на великих пасіках -пасічник і ветеринарна служба Тема №7 Соціальний захист -страхування майна -пенсійне забезпечення - законодавча база Теми відправляю на обговорення авторитетам галузі, запрошую до співпраці!
 2. Програма заходу( поки що формується) пропонується натупна: 26.10 - заїзд, поселення, виставка, семінар. 27.10 - семінар, обговорення, козацька каша. Більш детальна інформація - згодом, по мірі підготовки.
 3. Так сталося, що 10 років тому 27,09.2009 був затверджений статут пасічного кооперативу ПАВІК. Правда святкуємо ми початок виробничої діяльності- 1 травня, 2010року. Бо між цими датами було багато розчарувань і нових планів. Але результат Ви бачите. За 10 років!!! Зараз часи не найкращі для свята - "взятку"-нема, "бджоли"-злітають на Польщу, "кліщі"- смокчуть за всі боки, а попереду ще зима... Але затихарити дату... незручно перед колективом, сусідами, колегами... Просто напитись - також не вихід, та й здоров"я не те.... Тому: 1. Оголошую великий збір: " ПАВІК збирає друзів"! Черкаси, санаторій "Світанок": http://www.tur-svitanok.com/ 2. Збираю виставку обладнання! Всі виробники запрошені! 3. Захід під егідою "Бджолярського Кругу" на чолі з Батьком Кругу -Дідом Василем! 4. Проводим семінар на актуальну тему; "Стратегія виживання!" 5. Варим кашу і юшку!.
 4. Ціна меду в ТСН https://tsn.ua/video/video-novini/krasna-cina-skilki-medu-zibrali-na-ukrayinskih-pasikah-ta-yakih-cin-chekati-na-nogo.html
 5. Наступний Круг давайте до нас, в Черкаси - води багато! Баржу притягнемо!!! Гульнем на всі гроші! ( згадався анекдот- "яка країна, такий і теракт")
 6. Аналіз правильний! Висновок - ні! Я провів 16 Круг. Приїхав сільським пасічником , якого земляки познайомили з авторитетом - Дідом Василем! Сьгодні я показую найкраще обладнання в Україні. Завдяки Кругу, завдяки спілкуванню з колегами і пасічниками, які кожнеого року дають мені поштовх до нових ідей, експериментів і показують як мої помилки, так і успіхи! Голосують гаманцем! Але живе спілкування неможливо замінити офіційними заходами. В цьому якраз цінність Кругу. Хто хоче - працює, хто хоче - танцює, і одне другому не заважає (якщо є здоров"я). Що стосується звернень - приймали! Кричали! Навіть президента на Круг викликали! І навіть їхав, та не доїхав! Мабуть забз@ів! Зараз працюємо іншими методами - час покаже...
 7. "Чужу біду руками розведу" - народне прислів"я.
 8. На людей і на Бога завжди звалюють. Але в традиціях закордонних підприємств є певні запобіжники (не державні, а корпоративні), які запобігають анархії.До речі, вони є і в нас, в мудрих керівників. Я знаю кілька таких запобіжників, а чи знаєте Ви про них? Якщо знаєте, де цей досвід для початківців? Адже закликаючи людей до чогось, Ви повинні розуміти ризики і наслідки.
 9. Ми працюємо на розграбованому заводі. Спочатку була "перебудова", далі рада трудового колективу, обраний директор... Який ні перед ким не звітний, крім зборів... А в Ізраїлі кібуци працюють, значить діє певна система запобіжників. На жаль ця система не передбачена у нас. "Як організувати" -є, а як зберегти - нема!
 10. Суть проста: вхід-гривня, вихід - дві.
 11. Неправильна відповідь Я шукав вирішення цієї проблеми. Знайшов у діяльності кібуців в Ізраїлі. Умовляти Ви зможете кілька місяців. Потрібна правильна процедура, розписана в статуті. Ви до цього ще не дійшли...
 12. Ставлю питання по іншому: Створення успішного підприємства це робота на багато років. Як убезпечити це підприємство (кооператив) в кризовий період? Адже я можу звільнити незадоволених, а в кооперативі проголосують і пішло все прахом... Це має бути передбачено і в статуті.
 13. Епіграф: " Одного поважного британця запитали, як виростить справжній англійський газон? Відповідь: "Потрібно посіяти траву і 200 років ретельно її доглядати..." Не можу стриматись щоб не задати питання шановним агітаторам за пасічну кооперацію: Ну що??? Яку ви дасте відповідь людям на запитання, а де наші гроші?.Сьогодні, коли білий полярний лис вже зовсім поряд? Мені простіше, я цю відповідь записав собі в статут кооперативу, але вчасно подумав і перевів підприємство в режим приватної фірми. Тому що вище названа тваринка з дивовижною впертістю приходить до мене ще з часів навчання в інституті. Ми, можна сказати, майже друзі, тільки заробиться якась копійка- скоріш розгядайся навсебіч, бо він поряд. Це вже як спортивні змагання - хто спритніший і хитріший. Це як доза адреналіну! Тому я добре розумію людей, які були на майдані та на війні, але дивуюсь їхній наївності... До теми. В мене знову бунт на кораблі, і мені завтра знову махати шаблюкою. Поки що поверх голів... А що скажете Ви людям, які повірили в "спільну справу", в Європейські гранди? Мені цікаво!.
 14. Улей Паламарчука

  В.А. Паламарчук показував кілька варіантів вулика по кількості рамок у відділенні. Я бачу оптимальним для меду варіант - 4 відділення по 12 українських рамок, під мед - стандартні магазини на 230 рамку, або 2й корпус на 12 українських, поставив і забув. Єдине що під дах потрібно ставити корпуси відразу на 4 відділення.
×