Jump to content

Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,390
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,372

3 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кораблева с надставкой
 • Порода пчел
  сторожові

Recent Profile Visitors

4,093 profile views
 1. Начебто перехворів. Сьогодні 9й день, температура спала. Тест (безкоштовний) негативний. З 5 дня збивав температуру парацетамолом, приймав противірусні таблетки "новірин". Багато пив узвару. Меду їсти, взагалі їсти не міг. Сьогодні вийшов до Дніпра (живу на набережній), річка спокійна, мене штормить!!!
 2. "Я бачив дивний сон" І Франко. Хворію 8-й день, ліків не приймав, на 5 й день почав збивать температуру- вже під 40 градусів, бо чаї, компреси до лампочки. Вночі побачив картину "зсередини"- моя грудна клітка покрита мерехтливими "метеликами", справа внизу вони чорніші (терапевт говорила що справа жорстке дихання). "Метелики" то складають крильця і майже не помітні, то одночасно розкладають і картина різко змінюється. І раптом до мене наближається решітчата конструкція як сучасна сцена на концертах жовтого металевого кольору. Гаряча. Мої легені також в такому масштабі що і будівельна к
 3. Мера или Четверик — старорусская единица объёма сыпучих тел, равная 26,24 литра
 4. Різниця в цифрах: Якби антимонопольний комітет з позову уряду підняв закупівельну ціну ну 10 Є, в державу додатково. надійшло б 10х 70 000 000 = 700 000 000 євро!!! х 33 Буде 2 310 млн грн. А так 240 млн грн Я вважаю, що експортерам дешевше скинутись, якщо в уряду не вийде
 5. Прочитайте ще про вулик Паламарчука, він повертав як даданівську так і рутівську рамку:
 6. Подібні вулики, без надставок були ще 100 років тому - вулик Галицький на рамку 227х480, вулик Левицького, рамка 240 х 432. Описані в книзі І.І.Корабльова "О выборе улья" 1927р. Для таких вуликів властивий прискорений весняний розвиток, але вони замалі для сильних сімей та великих медозборів. Що до "устойчивости" також є сумніви. Для медозбору з соняшнику потрібно мінімум 20 даданівських рамок, або до 30 рутівських. Ділимо на 6 = 5 корпусів по 440мм = 2,2 м. Не дуже зручно. Якщо верхні корпуси на рутівську 440 + 4х240 = 1.5 м що також високувато.
 7. Ще раз рахуємо: 25 тон меду з гектару, це приблизно 75 тон нектару! Гектар має 100х100= 10 000 кв. м. Ділимо 75 000кг на 10 000, виходить 7.5кг на кв. метр. Пасічники - це олігархи!!! Дулю вам, а не дотацію!!!
 8. Та деякі вже видніються: 1.Експортери (медовий бізнес) не можуть показати походження товару, особливо різке зростання в рази за кілька років. 2.Проглядається реекспорт китайського меду через Україну, тобто знову потрібно підтвердження наявності виробників. 3.Штучні організації пасічників (спілка, братство і т.п.) настільки малочисельні, що довелось рахувати іншими методами. 4. Країна отримує досить великі гранди з Європи. Зазвичай половина повертається назад, а за другу половину якось звітують, потрібно списати на кількість, а кількості нема?! 5. Вже знаю кілька коопер
 9. Круті цифри!!! Соняшник - до 100 кг з га, акація - до 1000, а суниці 25 000!!! Що вони курять???
 10. Так мова ж не про Вас! Вас ніхто і не переконує!!! Мова про біологічну користь чи шкідливість пластику для житла і здоров"я бджолиної сім"ї. Враховуючи той фактор, що віск створив Творець,і досить давно, а пластик хтось з мого брата -інженера, і нещодавно, і виходячи з свого інженерного і людського досвіду, я, з Вашого дозволу, залишусь на боці Творця.
 11. В 90-ті роки часто їздив дизель- поїздом до тещі. Майже на кожному переїзді стояв будиночок персоналу по обслуговуванню залізничної колії ( обходчика). Біля цих хатинок- по 5-10 або й більше вуликів. Так от ні світло лампочки, ні громихання поїздів за 10 метрів від вуликів нікого не турбувало. Бджоли звикали і терпіли.
 12. Або навпаки, на прикладі пластикових вікон - Європа ставить з українського дерева, а Україна- з китайського пластику.
 13. Задумуватись завжди потрібно ( "Мечтать не вредно! Вредно не мечтать"). Економіку спробую подати в наступному дописі.
 14. Технічні проблеми та техніка безпеки. Ця інформація, отримана за 3 роки, не є беззаперечною. Так само як і використання лінії для відкачування меду не є найкращим варіантом для більшості наших пасік, але це необхідний етап розвитку нашої галузі. Технічні проблеми стосуються матеріальної бази пасіки, надійності обладнання і кваліфікації персоналу. 1.Матеріальна база - це переважно стандартизація пасіки і особливо рамки, а також наявність ресурсів для вирішення цієї проблеми. Всі лінії проектуються під один тип рамки, бажано з мінімальними відхиленнями від стандартного розмір
 15. Цитата від промислового пасічника Величко С.М. (м Миргород, 1000 Б/с): "Проблема використання механізації на наших пасіках- це на 98%проблема рамки" Пакети, тобто ящики і рамки що в них не потребують особливих умов стандартизації, до недавніх пір основною умовою було: "щоб рамки ставали у вулик".
×
×
 • Create New...