Jump to content

Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,584

4 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кораблева с надставкой
 • Порода пчел
  сторожові

Recent Profile Visitors

2,970 profile views
 1. Нож пчеловода

  Черкаси, Нова пошта №10, Гуслій Юрій Михайлович, 096 803 61 89
 2. Та ні. Конюхів на той час вже поміняли.
 3. 9 років я постійний учасник ярмарок біля Інституту. Починав з рябої сумки, з якою ходив між рядами і показував новий ніж. Закінчив показом першої в Україні вітчизняної автоматичної лінії для відкачування меду... 3 роки тому. Ми запросили провідну Європейську фірму "Thomas Apicultura" до України, на головну весняну виставку біля Інституту. Колеги попросили офіційне запрошення від організаторів. Тричі (три рази) ми зверталися до керівництва Інституту надіслати запрошення, всі витрати взяли на себе. Ніяк! Ми запросили делегацію від себе та Торгової палати України. Але місце дали тільки під парканом. Тільки втручання Нагорнюка В.І. допомогло поставити павільйон гостей на території Інституту, (на асфальті)... А на офіційну зустріч -презентацію, керівники Інституту прислали завгоспа, Федора Івановича...
 4. Нож пчеловода

  Відправляйте на заміну по гарантії.
 5. Якість меду

  Кольоровий мед
 6. Нож пчеловода

  Статистика на сьогодні: на 1 новий проданий ніж припадає 7 ремонтних. Повертаємось до розбитого корита...
 7. Вулик Ващенка

  У нас в селі (Чорнобаївський р-н, Черкаська обл) ще й досі використовуються! У мене було 2 таких вулики, замінив на українські. До речі так і не докопався чому М.Ф.Ващенко використовував рамку Лаянса? Скоріш за все вони були знайомі і спілкувались на сільськогосподарських виставках в європі. Ще один цікавий факт, саме завдяки вулику М.Ф Ващенка, а вірніше його технології набув популярності 20 рамковий лежак на Даданівську рамку, поширенню яких сприяв В.А.Нестерводський (учень І.І.Корабльова.), коли українську рамку як і все "Українське" намагались викорінити. Цитата В.А.Нестерводського: "Вулики український і Ващенка мають незначне поширення, але вони своїми розмірами рамок досить добре відповідають біології бджолиної сім"ї, і в холодні періоди року бджоли цілком їх обсідають, не буває розриву частини клубу, і матки повністю використовують стільники для засіву яєць" Про Даданівську та Рутівську:" Обидві ці рамки все таки широкі і особливо в холодні періоди року не покриваються повністю бджолами, а порожні місця у вулику вимагають зайвого споживання корму бджолами"
 8. Нож пчеловода

  Зверніть увагу: ножі не поламані, а перерізані болгаркою!! Я такі ножі не ремонтую!!!
 9. Нож пчеловода

  Не можу більше терпіти. Ось такі ножі надсилають в ремонт:
 10. Кооперативи пасічників

  З усіх агітпромов за кооперацію, я так і не почув реальних переваг. Обіцяють допомогу, але тільки обіцяють... Обіцяють вищі закупівельні ціни, але не ті, хто закуповує, Обіцяють розвиток як за кордоном, а де основа того розвитку - не видно. Мене, що 10 років тому повівся і відкрив кооператив ніхто не питає і не слухає як це насправді, а не в передвиборних промовах. Отже, переваги кооперації: 1.Об"єднання виробничих і фінансових ресурсів. Будь яке виробництво тримається на 3 "китах"- люди, засоби виробництва і гроші( кров економіки). Добитися суттєвих результатів з обєднання можна або коли об"єднуються багаті, або коли багато бідних. Об"єднати кілька сотень чи тисяч пасічників не реально. Об"єднати багатих ще складніше - вони не поділяться. 2. Світовий досвід !!! Насправді працювати не може. Бо в нас кооператив - юридична особа!. А далі, якщо купили автомобіль, це техогляд, путівки, довідки на водія, списання палива та запчастин, та інші проблеми. Якщо обладнання , то умови праці, звіти по закупках, утилізація відходів, розряди, категорії і т. ін. Якщо постачання води, газу, електроенергії, то проекти, договори, оплата авансом! і тарифи- якщо приватне господарство, 0.9-1.2 грн. за КВт. У мене 2, 7грн і обіцяють підняти на 40%. 3. Податкові пільги. Я не можу зрозуміти, що таке НЕПРИБУТКОВИЙ кооператив! Для мене це як сім"я геїв - зареєстрована але безплідна! Якщо затрати ростуть (див п.2) то погасити затрати можна тільки прибутками (або зовнішніми кредитами). Будь яке виробництво створюється з метою отримання прибутку, або задоволення певних потреб суспільства - покажіть яких??? 4. Авторизація продукції . Абсолютно не пов"язано з кооперацією. Є кілька варіантів обліку пасічників. Але хто більше зацікавлений в тіньовому бізнесі - пасічники чи оптовики? Мабуть пасічниками тільки маскуються... 5.Державні дотації. На моє звернення в кабміні, чому не можна давати дотації сімейним пасікам, а тільки кооперативам, я не почув зрозумілої відповіді. Отож перш ніж впроваджувати "світовий досвід" потрібно створити умови для нього! Мабуть тому, що це вигідно чиновнику, бо ніхто не розуміє як це робити і буде маса порушень, невдалих спроб і експериментів, а в каламутній воді... далі знаєте!
 11. Кооперативи пасічників

  Майже згоден, крім одної фрази: "не совок це". Зараз для мене, як підприємця, найстрашніше - порушення КЗОТ ( кодекс законів про працю), який мало того що залишився з совка, але обріс такими перлами, що кожного дня тобі світить стаття.... Як приклад для пасічників: якщо Ви відкачуєте мед як простий пасічник і до Вас приїхав син допомагати - це цілком прийнятно і законно. Якщо Ви кооператор і до Вас приїхав син, це нелегальний працівник і Вам світить штраф 420 000грн (чотириста двадцять тисяч!). Звичайно сина ніхто не ловитиме, але можуть бути певні проблеми з владою, і от у Вас немає якоїсь звітності, не ведеться табель робочого часу, неправильно виплачена зарплата людині, що попала в лікарню (онкологію), не проведена щоквартально індексація зарплати згідно індексу інфляції, не розділена виплата авансу і зарплати, не подані звіти на певне число, бо країна святкує - це тільки проблеми останніх місяців. Це не совок, це "крутіше!!!"
 12. Кооперативи пасічників

  Одного поважного британця запитали: "як виростити справжній англійський газон?" Відповідь була наступна: "потрібно посіяти траву і 200 років ретельно за нею доглядати..." Це ж за травою, люди добрі!!! А шоб змінити психологію людей, відношення до колективної власності, дати стабільну впевненість в захищенності створеного підприємства скільки потрібно часу? Я особисто вважаю, що мені за 10 років вдалося створити колектив , щоб зробити з нього кооператив необхідно ще років 20. Коли я починаю про це говорити мене затюкують і не слухають. Згідно останніх постанов потрібно негайно!!! Вже завтра!!! Виділені кошти!!! Шикуйтесь колонами!!! Кожна нова влада оголошує кампанію створення чогось глобального, вкладає і дерибанить гроші, і зникає без будь якої відповідальності. Не буде в нас кооперації доки не буде порядної влади і легального бізнесу!
 13. Кооперативи пасічників

  Додам від себе 5 копійок. Сьогодні був викликаний повісткою на судове засідання. Причина - порушення звітності підприємства (пасічного кооперативу), а саме неподання звіту про працюючих інвалідів, яких у мене немає!!! Цьому передувала перевірка Держпраці, кілька ночей роботи бухгалтера, написання протоколів, узгодження претензій і т.п. Слава Богу, обійшлося, судова справа - близько 10 аркушів друкованого тексту, була розглянута по суті, накладено штраф в розмірі 178 грн. за порушення і 340 за судові витрати, але з огляду на те, що порушення відбулося минулого року, покарання скасовано за терміном давності... Був би я простим пасічником, а не директором пасічного кооперативу, чи мав би я такі проблеми???
 14. Агрошоу-2019

  Другий день. Спека!
 15. Агрошоу-2019

  Так, буде окремий павільйон, в центрі виставки, схему подамо пізніше. Заїзд учасників уже розпочався, плануємо працювати з 16 го з 9 год ранку.
×