Jump to content

Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,253
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,911

4 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кораблева с надставкой
 • Порода пчел
  сторожові

Recent Profile Visitors

3,340 profile views
 1. Хто ми і чиї ми є діти?

  Вчора повернувся з семінару в Баку, столиці Азербайджану. Сиділи за столом, багато людей, і всі різні. Запитав, чому так відрізняються зовні люди однієї країни? У відповідь отримав вичерпну відповідь, хто "потоптався" на цій землі - близько 10 народів. Подумав про Україну, і додав ще 10.... А що-до Колізеїв, то недовговічні вони з глини та дерева, зверніть увагу скільки валів по нашій країні! Скільки могил та штучних пагорбів! А ще про підземні міста є згадки, хто й коли викопав???
 2. Австралия потеряла 90% пчел

  Пожежі в Австралії, які тривають вже кілька місяців, охопили територію, яку ЗМІ за площею порівнюють з двома Бельгіями. (Голос Америки) Враховуючи, що горить ліс, а не пустеля, а задимленість на тисячі кілометрів протягом кількох тижнів - нічого хорошого не бачу.
 3. Австралия потеряла 90% пчел

  Те що Америка купує пакети, а точніше "тубуси" загальновідомо, а гарантії я на своє не настачу!
 4. Австралия потеряла 90% пчел

  Чому купився? Там дійсно стихійне лихо, і навіть якщо не 90%, і не згоріло, то сезон у них явно пропащий, а значить і втрати будуть великі.
 5. Австралия потеряла 90% пчел

  Наслідки пожеж в Австралії можуть принести користь Україні! Як відомо Америка експортує пакети, в т.ч. з Нової Зеландії. Скоріш за все попит на пакети зростатиме, Тому, при належній організації, наші пасічники зможуть продавати пакети за кордон.
 6. Выставки

  Я відповідаю за виставки "Бджолярського Кругу" -1.2 Травня, (Градизьк), та 3-4 жовтня ( Сміла, Черкаська обл.) Решту дат назвати не можу.
 7. Выставки

  Еволюція виставок в Україні: Започаткував Інститут бджільництва - весняна в середині травня і осіння на Спаса тривалий час не мали конкурентів! З 2005, а особливо після "славної" Апімондії, проведеної непрофесіоналами, почав набирати силу "Бджолярський круг", завдяки різноманітності учасників та дешевій оплаті виставкового місця, але не всіх влаштовувала "стихійність" та відсутність комфорту. Харківські виробники, які домінують на ринку, традиційно проводять весняну виставку обладнання, а останні 3 роки ще й виставку "Бджолярського Кругу" (осінню) Весняне зібрання "Бджолярського Кругу" з пристойною виставкою, перед 1-м травня, традиційно проводять в Градизьку. Останні роки, на піку популярності з"явилося багато регіональних заходів, зокрема в Дніпрі, Кривому Розі, Львові, Чернівцях,Миколаєві, Мелітополі, Полтаві і т.д.(вибачте кого забув) Минулого року започаткована дуже солідна і дуже дорога виставка в Києві - "Продуктивне бджільництво" Загалом по Україні їх близько 10-15, досить пристойного рівня організації та представництва. Але оскільки дати проведення постійно змінюють (Крім Бджолярського Кругу - перші вихідні жовтня), то і скласти графік на рік досить проблематично - визначаються з датою за місяць - два до проведення. Тому побажання організаторам - вчасно давати інформацію в т.ч. на "Точку", а до пасічників - не лінуватися і підтримувати ці заходи як присутністю, так і фінансово, тоді буде з них користь для всіх учасників.
 8. Вода, що виробляється в Україні, називається сокомед. Очищена озонована вода в пляшечці і сік з медом у верхній частині або у кришечці. Між ними діафрагма. Провертаємо кришечку, прориваємо діафрагму і збовтуємо. Все по принципу автомату газ-води за часів СССР. На фото - мої експерименти з медовою витяжкою абрикоса. Зберігається вже 3 роки.
 9. Ну що ж ви зациклені на слові "мед". Ну мед же ніхто не їсть ложками без "нічого", як мінімум з чаєм! Беремо чай, вірніше воду, українська розробка, світовий патент! Роздільне пакування! Без консервантів! Скільки можна в світі продати води? - МІЛІАРДИ !!! тон!!!. Показував ще у 18му експортерам, і Ви були на зустрічі, Нікому не цікаво!!! По всому світу мед продається і з горіхами і з насінням і навіть з гілочкою сосни(у Нагорнюка стоїть з Італії). А Ви про купажування,,,
 10. Додам свої 5 копійок. Найбільш реальна співпраця новоствореної ППУ (промислових пасічників) з одним з заводів. Адже заводів набудували з розрахунку експорту 240 тис тон!!! Працювати їм на 10 навіть на 30% потужності -собі на збиток. Тому організація, яка має кілька тис тон, може на рівних співпрацювати з заводом для підготовки свого продукту ( на давальницьких умовах). Щоб збільшити об"єми продаж обидві сторони можуть зачекати з отриманням прибутку, тобто відправити мед "під реалізацію". Дрібні організації - так само могли б найти покупця за кордоном на контейнер 20т і співпрацювати з заводом, але отримають значно менше. Тільки не треба в одну кашу мішати спілки (громадські організації) і кооперативи(яких нема) і які ще треба організувати, навчити і згуртувати і які будуть розбігатися при кожній несприятливій ситуації. Крім того здали мед раз на рік, а звітність здавати щомісяця! (збитковість показувати ніззя!!!) Тому допускаю легалізацію заготівельників, які створять ПП, зможуть об"єднати по кілька сот пасічників навколо себе під одну задачу- зібрати оптові партії якісного продукту.
 11. Заводи зараз нічого не коштують, бо не продаються. Це майже те ж саме що взяти кредит під пасіку. Крім того пасічники розрізнені, можуть потерпіть, а банк- ні. Очколас - стратег, але в бджільництві недавно. Він напрацьовував систему реалізації в Семенівці десь на 16 тис сімей, відповідно помноживши цифри. Ці напрацювання в нього є, допускаю, клієнти телефонують, де ж твій мед? Але стратегія в країні відсутня, що тоді говорити про бджільництво?
 12. У Ющенка на дачі. Там де багаті захочуть чистих продуктів
 13. Набагато швидше: "або ішак, або Падишах"
 14. 1. Закордонні в тій же позі. 2.Монополії не у нас а за бугром, наші там у тій же позі. 3. Феодали - вчорашні бандити. 4. Фантастика, чи ні - побачимо.
×