Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  778
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

525

3 подписчика

О Ю.М.

 • День рождения

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Previous Fields

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кораблева с надставкой
 • Порода пчел
  Выкохана

Посетители профиля

917 просмотров профиля
 1. Цих відео я вже надивився досхочу. Питання в іншому. Показані насоси дорогі, і потребують точного обладнання і якісного виконання. Але ж ще в довоєнних книгах по бджільництву є малюнки насосів, які виготовляли майже "до коліна", без станків з ЧПУ та супер технологій. Тим більше що працює насос протягом року небагато. Тому хочу знайти варіант дешевого насосу, який можна виготовляти на нашому обладнанні ( на жаль старенькому), і який можна було б відремонтувати без нас, прямо на пасіці, а не виписувати запчастини з Китаю. На жаль такі насоси втрачено, а можливо хтось і знайде, то поділіться!
 2. Видео посмотрел, спасибо! По поводу насоса - это импеллерный насос из Германии. По жидким продуктам производительность 30л/мин, похоже на правду, мы проверяли. По меду- густой качает плохо и греется, при вязкости как с медогонки - показали на видео, производительность около 7л/мин, возможно на свежем меду немного больше. При такой производительности диаметр шлангов соответствует. Да, купили насос за 110 Є, с доставкой. Расчетная стоимость насоса- 7-8 тыс грн. Но это экспериментальный вариант. Мы планируем испытать еще 2 типа насосов и доложить на форуме.
 3. Ю.М. прочитайте личные сообщения с Ув.

 4. Для рутівської 230мм рамки цього замало. Тому що носок і п"ятка ножа не ефективні (у ножа "джеро" носок підігнутий, а П"ятка взагалі не заточена), а крім того під час різання ще присутні зворотно-поступальні рухи ножа, як мінімум по 10мм на сторону. Тому для рутівської рамки 230мм, для обрізки "від бруска до бруска", рекомендовано ніж 280мм.
 5. Цифри підправив, вибачаюсь... А ресурси я побачив, є! Також є сертифікація, думаю, на перспективу це головне. А що таке оформити сертифікати на старих потужностях, повірте, я знаю - дешевше згорнути і побудувати заново.
 6. В кінці минулого року я побував на заводі фірми "БІХАЙВ" під Черкасами - експортна потужність 1 000т в місяць, познайомився на "Крузі" з Очколасом Володимиром Вікторовичем - "Український центр меду", не скидаю з рахунку Нагорнюка В.І...
 7. Кустарщина - це Ви занадто, я б назвав "невідповідність"... І це становище дуже легко може поправити ЦІНА. А низька ціна, або "демпінг" не така вже й погана річ, якщо нею користуватися з розумом.
 8. Доходи вкладають у виробництво в Україні, це добре! Порівнювати не берусь, це не є добре! Ліцензування - це внутрішня метушня, а стандарти - міжнародні!
 9. Вітаю, пане Shmel з появою на форумі і з розширенням пасіки! Ви вже наш клієнт!!! Тому дозвольте заперечити по суті - названі Вами фірми вже не є монополістами на ринку меду і скоріше претенденти на виліт, оскільки прийшли більш серйозні і, головне, професійні люди. Кількість експортерів дійсно скоро зменшиться, але через інший механізм - через сертифікацію на відповідність європейським стандартам виробничих потужностей, і це добре! Надіюся, що лобізм та створення липових асоціацій все ж поступиться технічним вимогам та здоровому глузду, тим паче що підписано серйозні міжнародні угоди і вкладено досить значні кошти.
 10. Вкотре наголошую, що дане відео не є рекламою. Ми працюємо для пасічників і нам потрібен зворотній зв"язок. Тобто є проблема, яку можна вирішити у кілька способів - купити китайське, купити європейське і зробити щось самим. Мій досвід підказує, що Вам не завжди по карману зарубіжні аналоги та їх обслуговування. Але зробити щось хороше самим не завжди по карману нам, тому що це затрати на дослідження, підготовка виробництва, людський фактор і т.п. Отож це свого роду дослідження ринку. Тому кілька питань у відповідь: Вам це потрібно? А скільки дасте? А як зараз вирішуєте проблему?
 11. Наш насос для меду.
 12. Я намагаюсь прив"язувати технологію (обладнання) не до кількості сімей, а до кількості отримуваної продукції, або ще краще до планової відкачки за 1 день (робочу зміну), та кількості людей у Вашому розпорядженні. Тобто які об"єми, скільки маєте часу і робочої сили? Крім того має значення де будете відкачувати мед - дома чи на кочівлі? Ну і звичайно рамка, вулик, джерело енергії і скільки у Вас здоров"я! З відгуків пасічників, 100-300 кг/ день можна самому, достатньо ножа. 500-700 кг - краще вдвох, ел ніж, ел медогонка, 700-1000 - просять механізацію, хоча б клиновидний ніж, або 2 на розпечатці і відповідно медогонку не менше 8 рамок. Станок для розпечатки з віброножами просять у кого більше 200 вуликів, хоча є виключення і рекорди. Але, на жаль, все упирається в гроші! Я також мрію щоб мед купували по 3-5$ за кг.
 13. Купив років 2 тому у Мінську десь за 500грн на наші гроші, для колекції, але так і не випробував. З переваг - просто, дешево і якась механізація. З недоліків - важкувато для рук, незручно біля розподільників гофмана, проблеми ремонту. Годиться для білоруських пасік 20-30 вуликів, 20кг меду з вулика, як альтернатива ножу.
 14. Звичайно можна. Я бачив лінію "THOMAS" з більш потужною центрифугою, про яку писав вище. Кілька варіантів є і у нас, але над ними ще треба працювати, головна проблема- доступна ціна для наших пасічників.