Ю.М.

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  798
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

611

3 подписчика

О Ю.М.

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Черкаська область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Кораблева с надставкой
 • Порода пчел
  сторожові

Посетители профиля

1 209 просмотров профиля
 1. Будемо стояти 4 дні, незважаючи на погоду ( "нехай ні сніг, ні холод, не схилить нас!")
 2. Не можу не похвалитись! Сьгодні ! Під снігом! Привезли довгоочікуваних французів (2 роки обіцяли) ! Встановили лінію, поставили палатку зверху, там ще дріб"язку всякого 2 чемодани, прибігайте! Хапайте, бо не вистачить!!!
 3. Кілька слів про виставку. Вже другий рік кількість виробників на весняному Крузі перевищує представництво на "головній" виставці біля інституту Прокоповича. Цього року знову розширилось представництво виробників, зокрема вперше презентувала свої медогонки фірма BeeStar, Вінниця. Традиційно заходи Кругу доповнюються можливістю спілкування, зустрічей, відпочинку на природі. Рівень зустрічей як завжди високий і можна тільки здогадуватись чому замало місцевих пасічників - моя пасіка за 70 км від Градижська і постійні запрошення сільських колег не спрацьовують - посівна... Загалом завдяки старанням організаторів та чудовій погоді зустріч захід удався на славу! Так тримати!
 4. Этот вопрос тоже обсуждался... Но задавать вопросы, особенно неприятные тоже кому-то нужно, и когда их есть кому задать, оказывается, что за спиной никого...
 5. Зараз все випускати складно... Вилки роблять АВВ-100 та Меліса, навіщо мені влазити між ними? Вилками мені займатись не цікаво. А гарантований збут - це роки напруженої праці.
 6. Мене й просить не треба, але... Сталь минулого року брав по 70-75 за кг, зараз 130, електрика, оренда, зарплата, обладнання... Одним словом, щоб втиснутись в собівартість 50грн, треба робити хоча б по 3000 в місяць. Відповідно вкинути до 10 тис $ і все це продати.... Або зробити 10 шт з надписом "найкращому пасічнику" Вані Фабро на лотерею.
 7. Тільки зверніть увагу! Кільця, як і інші гумові вироби бояться сонця, перепадів температури і тріскаються в розтягнутому стані, бажано зберігати знятими зі шківів. Також бувають не зовсім "гумові". Ми кілька разів обламались...
 8. На 99% будем!
 9. Будем спешить - появится быстро, но с недостатками. А мне очень не хочется оставить Вас без пальцев... Поставим защиту, найдем хорошие ролики, "причешем" и будем продавать.
 10. Не сприйміть за рекламу, але моя думка що обладнання повинне окупитись в найкоротший термін. Тому вже в цьому сезоні ми продали 1 станок в Італію, 1 в Німеччину і минулого тижня відправили в Румунію, куди збираємось на виставку. Минулого року 4 станки в Болгарію, 2 в Польщу, 1 в Білорусь, 3 в Казахстан, Скільки повезли перекупи на Молдову і Росію - не знаю, але більше 10, "...ибо нет пророка в своем отечестве..."
 11. Відвідав по дорозі конференцію в Полтаві 23.02 та ярмарок у Харкові- всього 150 км і дві різні цивілізації Причому перший захід висвітлювали до 10 телекомпаній, а про другий навіть в мережі не густо... А личило б навпаки
 12. Моє враження: "Нью- Васюки" нервово курять... Хто знає, звідки клоун???
 13. Является ли директор кооператива наемным специалистом?
 14. Справа в тому, що коли Ви (клієнти) берете у мене обладнання, вимагаєте відповідності вимогам харчової промисловості - нержавіюча сталь, фарба, пластик, захисту від враження ел. струмом, технічні вимоги - щоб не порізатись, не травмуватись, і це правильно і доцільно Але коли Ви продаєте мені свій продукт, я також Ваш клієнт і маю право вимагати від Вас дотримання певних стандартів і правил. Якщо Ви ставите під сумнів мої зауваження (які я озвучив на основі 5 річного досвіду роботи з плівками), Вам ніхто не заважає отримати ТУ на свою сушарку та сертифікат якості на продукт і я вибачусь перед Вами, визнавши свою некомпетентність у цій справі. Оскільки я знаю тривалість, ціну і мороку з отриманням цих паперів, нам залишається тільки прислухатись один до одного і шукати компроміс.