Перейти к содержанию

fenix-86

Пользователи
 • Публикаций

  66
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

75

Информация о fenix-86

 • День рождения 08.10.1986

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  г.Ромны Сумская обл.
 • Интересы
  пчелы, лыжи, подводная охота

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  г.Ромны Сумская обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Рут
 • Порода пчел
  Местные дворяне, Украинская степная, Карника

Посетители профиля

515 просмотров профиля
 1. ПРОДАМ ПЫЛЬЦЕСБОРНИКИ

  Добрый день. Хотел бы заказать у Вас 30 шт пыльцесборников. Личка наверное переполнена, не отправляет сообщения.
 2. Последние пару лет работал с их рамками, все устраивало : и цена, сборка в шип что верх что низ, а самое для меня главное, в них были просверлены отверстия под проволоку! Кто может предложить все эти достоинства за те же деньги?
 3. Добрый вечер. А вообще завод будет запускаться на производство рамок? Есть ли резон ждать, или может искать альтернативу?
 4. Доброго дня. Хотів би замовити 50 шт різнокольорових.
 5. Кто то узнавал недавно, какая цена на шестирамочник в сборе?
 6. На скільки я зрозумів з відеороликів Броніславовича, то вони виробляють лише на 145 рамку, два в кучу буде корпус на 300. А Денис планував зробити десятирамочний корпус на 230, я так розумію, що ідея або заглохла або ще не реалізована.
 7. Може й балуваний трохи, але скільки не пропонував спробувати соняхового меду, то всі відмовлялись неначе він якийсь гіркий чи зіпсований! А якщо не буде у мене липового для реалізації, то візьмуть у якогось іншого пасічника, у нас з цим проблем не має, пасічників на квадратний кілометр більше ніж потенційних покупців меду!
 8. Доброго дня пане. Я вибачаюсь, а 700 літрів ви продали якого меду з соняха чи може з акації, липи, гречки? Чому питаю, тому що у самого зараз в наявності мед з соняха та з липи, продаю з дому по знайомим та за допомогою сарафанного місцевого радіо, але за 4 місяці не продав жодної літри соняхового меду!!! Всі хто купляє, то вибирають липу хоча різниця в ціні 40 грн/л!
 9. Инвертированный сироп

  Добрий день. Цього року також готував інвертний сироп за допомогою ферменту "Інвертаза" від компанії "Ензим". Весь процес проводив по інструкції виробника яку знайшов в інтеренеті, так як з самим ферментом в посилці взагалі нічого не прийшло окрім діючої речовини. Робив сироп в концентрації 2:1 цукор до води, заливав в ємність з підігрівом, додавав сам фермент у співвідношенні 1 мл ферменту на 1 кг сухого цукру ( десь читав що можна навіть 1 мл на 4 кг цукру, але так як в мене був надлишок ферменту для моїх потреб по сиропу і термін зберігання ферменту всього 6 місяців -- використав увесь). Після цього вся суміш перемішувалась при постійній температурі 42-45 градусів Цельсія на протязі 24-30 годин (було дві закладки). В кінці процесу, по рекомендації виробника, увесь обєм підігрівався на короткий термін до 80 градусів для пастеризації і як так розумію за для розпаду залишків феременту. А далі готовий "Інвертний сироп" охолоняв, розливався по пакетах та роздавався бджолам. Ваше повідомлення трохи мене ввело в ступор, так як сам не проводив аналізу готового продукту і не знаю скільки відсотків сахарози пройшли процес інвертизації, але в душі плекав надію на хочаб 80% а тут.
 10. Добрый день. Хочу заказать 20 шт подушек на 10-ти рамочный улей.
 11. О корме и кормлении пчёл

  И у нас также
 12. Весна/Літо 2018

  А какого образца у вас пчелоудалители?
 13. Инвертированный сироп

  Добрый день. Если это не является секретной информацией, продемонстрируйте пожалуйста воочию вашу установку по приготовлению инвертного сиропа. Себе тоже заказал фермент инвертаза, вот думаю как и з чего соорудить данный "реактор" с подогревом и перемешиванием, может ваша установка подтолкнет на правильное решение
 14. Ловушки для ловли роёв

  В прошлом году 3 шт, а в этом не одного к сожалению
×