Перейти к содержанию

fenix-86

Пользователи
 • Публикаций

  43
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

55

Информация о fenix-86

 • День рождения 08.10.1986

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  г.Ромны Сумская обл.
 • Интересы
  пчелы, лыжи, подводная охота

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  г.Ромны Сумская обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Рут
 • Порода пчел
  Местные дворяне, Украинская степная, Бакфаст

Посетители профиля

367 просмотров профиля
 1. На даний момент в м. Суми сонячно та жодної хмаринки на небі. Температура за бортом +21. По місту липи вже доцвітають, а в лісі ще й натяку немає. Сильніші доїдають акцію, а в слабіших вже сухо.
 2. Мечение маток

  А опалітки безномерні які ви використовуєте? З Китаю?
 3. Мечение маток

  Доброго дня. Прицитую сам себе, вже пройшов майже місяць після мітки перших маточок фарбою з олівця, і можу зробити висновок для себе та пораду для колег, що використовувати цю фарбу в наших цілях НЕДОЦІЛЬНО. Декілька міток взагалі згризли, більша половина вже суттєво пошкоджені і лише кілька лишилось не тронутими, і це лише за місяць. Наступним кроком для мене будуть, напевно, опалітки. Дякую
 4. Вийшов на вулицю машину в гараж поставити, а там + 19 і повний штиль. Десь неподалік цвіте акація, вдихнеш на повні груди цей солодкий аромат, аж подих забиває !
 5. Мечение маток

  Доброго дня шановне панство. В минулому році мітив маточок саме таким жовтим маркером. Але чи в мене руки такі, чи щось робив не так, бо до осені бджоли позгризали частково мітки, а на весну тільки на деяких маточках залишилися сліди від міток по периметру і все. Тому в цьому році вирішив спробувати помітити автомобільною акриловою фарбою, тою що продається в олівцях для ремонту сколів та подряпин на лакофарбовому покритті авто. І повторюсь, що в мене живуть ще дві маточки від Леоніда Ратмировича Єгошина з білими мітками, і на вигляд вони наче вчора нанесені!
 6. Добрый вечер. Как долго ждать если заказать 6 комплектов на рутовскую рамку?
 7. Добрый день. Подскажите пожалуйста, какая будет цена если сделать рейки для обвязки крыши и для подкрышника на десятирамочный улей? Хотел написать в личку, но вы не можете принимать сообщения. Спасибо
 8. ПРОДАМ ПЫЛЬЦЕСБОРНИКИ

  Добрий день. Яка ціна пилковлолювача на даний момент? Які терміни гочікування в черзі?
 9. У меня все ульи фальцевые на рутовскую рамку. Были виндуриновые, но посмотрел ролик на ютубе по сравнению разных решоток и в этом году закупил на все Ульи белые харьковские (если не ошибаюсь) решотки. Сезон прослужили отлично, матка не прошла не одна, мед носили на верх тоже без проблем.
 10. Ок. Устраивает. Заказываю 20 шт.
 11. Добрый день. Хотел бы заказать 20 подушек на 10 рамок. Когда будет возможность изготовить и отправить?
 12. Осінь 2017\ Зима 2018

  Ну влітку у мене також плівка, а на зиму міняю на тканеві тому як дно глухе. В тому році половину зробив з двунитки(була в хозяйстві), а іншу з простирадл старих нарізав, але бджоли їх погризли навесні. Тому і запитую про альтернативу.
 13. Осінь 2017\ Зима 2018

  Панове, а хтось використовував на зиму положки з агроволокна чи якогось будматеріалу типу паро чи гідробарєру? Тому як двунитка чи бризент для мене дорогі занадто.
 14. Добрий ранок. Підскажіть і мені будь ласка ціну на тактик?
 15. И мне пожалуйста реквизиты пришлите. Хочу купить 5 пачек.
×