Перейти к содержанию

MaXUA123

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 488
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 966

1 Подписчик

Информация о MaXUA123

 • День рождения 05.07.1985

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Решетилівський р-н. Полтавська обл.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Решетилівка Полтавска обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  Карніка Бакфаст

Посетители профиля

2 465 просмотров профиля
 1. Нозематоз зимой.

  Проблема в вентиляції. Положіть зверху холстик і подушку, і в крищі відкрийте вентиляцію. Верхнього льотка нема? Якщо є відкрийте.
 2. Нозематоз зимой.

  Минулого року замітив в зимівнику симю опоношену - руку на холстик гарячі. при більш-менш теплій погоді виніс на обліт( десь середина лютого). Потім передають мороз, заніс назад. Навесні коли всих виносим дивлюсь пропала з голоду і опоносилась дебело. А точно пам'ятаю, що з осені було в них до 24 кг. меду і сімя дебелої сили.
 3. Нозематоз зимой.

  Якщо лежить, то канді вже нетреба класти ніяке. Думаю Борода-1 вже туди полинь добавив. а як ні то щось від ноземи там має бути.
 4. Нозематоз зимой.

  Так краще фото зробіть. Яка вентиляція? Чи немає там миші або плівки зверху? Чи є верхній льоток або нетиляція в крищі і холстик?
 5. Нозематоз зимой.

  Ні, наробите й решті проблем. Я б до обльоту нічого не робив. Вижеве то вижеве. Або хоть канді, але без препарів які можуть містити антибіотик. Може добавте КАС 81 в канді, якщо вже так хочеться щось робити.
 6. Зробити чемодан без ручки - зробити непроблема, проблема його потім тягати за собою. Це постійний головний біль..
 7. Паз 4мм. Чим зробить?

  Як на мене, то 4 мм. буде замало. Бо якщо вставети ви туди двп чи фанеру, то тоді не витягнете її потім. Я робив пропил за два проходи міліметрів по 6-7. Щоб як витягувати то було як розшатати. П. С. Робив я корпуса розділені на 4 частини, але в мене вони не пішли. З 4 відділень обліт 1 - 2 матки. А на два відділення спрацювало. І в зиму пустив трохи таких відводочків.
 8. Паз 4мм. Чим зробить?

  Вам потрібно розділити корпус пополам?
 9. Паз 4мм. Чим зробить?

  Так на 1500 пазів напряжно буде. На кулбін є 4 мм., але ціна кусається (750 грн.). Може десь на базарах пошукайте, в дешевих дисках.
 10. Паз 4мм. Чим зробить?

  В мене диск вироблений в Україні. Вибирайте який товще, і робіть пропил за два проходи з невеликим зміщенням.
 11. Пасічний кооператив!

  Я б ще повіпив компенсація 20%. А от компенсація 70%, це явно компенсація для своїх.
 12. Паз 4мм. Чим зробить?

  Колись попросив брата купити мені диск до циркулярки, він особо в столяркі не розбирається, тож купив диск по розміру все як треба, так от тільки товщина пропила того диска не 2 мм, а около 4 мм. Тож пиляти ним не годиться, а от пропили в корпусі для фанери робити ним класно.
 13. Пасічний кооператив!

  Не заморачуйтесь, ті гроші, що виділять вже й знають кому їх будуть виділяти. Простих пасічників мабуть там не має.
 14. Треба вкласти просто неймовірні кошти - думаю грошей рівних вартості двох оригінальних комплектів нікона має вистачити. Друге діло, що постійні заморочки з бухгалтерію постійні. А це треба подумати чи варта шкурка вичинки. Оформляйте ф-г. і ставайте через рік платниками єдиного податку 4 категорії.
×