Перейти к содержанию

MaXUA123

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 400
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 857

1 Подписчик

Информация о MaXUA123

 • День рождения 05.07.1985

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Решетилівський р-н. Полтавська обл.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Решетилівка Полтавска обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  Карніка Бакфаст

Посетители профиля

2 284 просмотра профиля
 1. Осінь2018\ Зима2019

  З навєски трактора. Ви мали на увазі деталь № 24?
 2. Модуль-платформа для перевозки пчёл

  Ви задоволені ним?
 3. Угу, тут вже думаєш - зря неробив сітчаті днища.
 4. Ну так який сенс представників професії тієї аналізувати, хіба що самому захотіти нею займатись? Більше нічого не можу придумати.
 5. 1 день це умовно, правильно сказати - закривати бджіл на час, що незашкодить бджолам. Який цей час потрібно вияснити.
 6. Ну тоді треба зовсім інший підхід, і треба спеців по хімії. Може дійсно можна обійтися без певних препаратів, або прописати використання їх тільки разом з репілентами. Але мені це здається нереальним. Більш реально оповіщення пасічників і використання тільки тих препаратів, після яких бджіл треба закривати не більше ніж на 1 день.
 7. А я думав ми вже взнали ФИО, може вже й фото є. Не аналізував я його повідомлення так, як вже давно навчився просто пропускати їх, і ті повідомлення де його цитують, за виключенням коли він зачіпав мене. Але тоді я особо неспорив, щоб невитрачати зайвої енергії.
 8. Ну так, а що робити? Проводити інвентаризацію дозволених хімікатів - і тупо забороняти все, що може нашкодити бджолам. Так нам це мабуть не по зубах Тож залишається бігати як зайці.
 9. А хто він? Бо якось я цей момент пропустив. Можна ЛС.
 10. Чому я всесь проект закону прочитав, але щоб щось запропонувати, не маю достатніх знань. Тут потрібно залучати спеців по хімії і юристів. Або хто в цьому розбарається. Чі хоча б має досвід взаємодії пасічників з агрофірмами. Єдине, що потрібно якось грамотно виписати, таку ситуацію - агрофірма попередила про проведення обробки хімією за дні. З якихось причин обробка невідбулась ( поламавсь оприскувач, пішов дощ, хтось запив))) і обробіток агрохімією перенесли на наступний день. Потрібно дописати, що представники агрофірми також зобовязані повідомити, про те, що обробіток невідбувся (вказати час за який) і на який день перенесений. А то пасічника пробігали прозакривали вулики, ніхто нічого необробляв, а наступного дня обробили, пасічникам ніхто нічого не сказав і бджіл потруїли. І ще непогано було прописати можливість інформування пасічників на ел. пошту. Тобо або на телефон, або вразі бажання пасічника на ел. пошту чі СМС. На мою думку практичніше було б розіслати ел. листи чі смс, ніж кожному сидіти і дзвонити. Думаю багато хто зауважить, що як у діда в глухому селі може бути ел. пота, то я думаю треба якось виписати, щоб ел. листи були за бажанням пасічника. І ще потрібно якось чіткіще виписати процедуру , хто що має робити і кому дзвонити в разі потрави бджіл, щоб кожен пасічник був проінформований кому і на який номер телефонувати, і хто що зобовязаний робити якщо потрава всетаки відбулася. І що робити вразі відмови посадової особи вчиняти дії , які вона має зробити. Там маже бути вихідні, хтось у відпустці, хтось на лікарняному, неробочий час. Щоб ніхто не зміг відморозитись. Можливо це брєд сивої кобили, але більше нічого мені в голову неприходить. Сьогодні візьму надрукую проект закону, вечером спробуюв вспокої прочитати ще раз. Але зміни до законів вашко зрозуміти, незнаючи назубок тих законів до яких вони вносяться. А ще таке питання - як стоїть питання про неоникатиноїди? Про нього забули чі якось намагаємся вирішити?
 11. Модуль-платформа для перевозки пчёл

  Планував тягати Фіат Добло 1,3. Як думаєте потягне 3,6 метровий? Вулику восномном дерево 20-25 мм. 10 рамочні. Є правда 50 шт. даданів 12 р. з доски 40 мм., але не маю великого бажання їх тягати. А чим краще фанера? Дешевше чи при погрузці менше шуму?
 12. Модуль-платформа для перевозки пчёл

  Впринципі нормально. Мабуть так і зроблю
×