Jump to content

MaXUA123

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,515
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,001

1 Follower

About MaXUA123

 • Birthday 07/05/1985

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Решетилівський р-н. Полтавська обл.

General Information

 • Пасека в
  Решетилівка Полтавска обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  Карніка Бакфаст

Recent Profile Visitors

2,581 profile views
 1. Вощина

  Не знаю який виробник, тому що на вощині не було ніяких "опознаватєльних знаків". Брав у Сенчука, він говорив що гадяцька.
 2. Вощина

  Минулого року користувався вощиною Дубовика, як на мене вона на рівні з Тупотою. Гадяцька на рівень нижча від цих двох. Ще траплялася вощина від Смагіна, вона ще гірша. Іншою вощиною я не користувася. Нікого нехочу ображати це Хоча на колір і запах вощина Дубовика і Тупоти різна - але мені та і та класна. Поки не було Дубовика, для мене еталоном якості був Тупота. Тож я б їх включив в батл.
 3. 27,05,19 Зможу відправити неплідки Карніки дочки ШО від Ліпатова. Якщо цікаво дзвоніть 066 93 45 257 Максим
 4. Весна-Літо 2019

  Це працює, перевірив два роки назад, була гарна погода і гарний взяток. Літали всторону ріпака, поїхав подивився - дійсно поле вже зелене, а внизу є ще квіти і на них працюють бджоли.
 5. Вывод маток

  Сам теж такий (всислі з роботою), в неділю прививаюсь, внаступну закриваю бігудями і переношу в безматочну сімю.
 6. Вощина

  Це що за вощина?
 7. Щоб швидше обробляти можна купити садовий оприскувач на 10 л.
 8. Якщо біліють пальці - мийте їх водою з содою.
 9. Весна-Літо 2019

  Антон, чомусь я про це й не подумав. Дякую за підказку. Завтра потренуюсь.
 10. Весна-Літо 2019

  Майже як у нас.
 11. Весна-Літо 2019

  Ото таке і в мою дурну голову приходить, а потім просто забрати плівку і все.
 12. Весна-Літо 2019

  Що у вас зараз цвіте? В нас ще тільки абрикос, і вишні з сливами починають. Чого питаю - в неділю почав дивитись пасіку, і бачу де сильні сімї, то меду гарно підїли, особливо бакфаст. А в мене як на зло майже не залишилось нормальних медових рамок на 300. А натомість маю купа меду в магазинних рамках. Найпростіше було б дати магазини з 4 рамки з медом і 6 суші. Але я в житті так рано магазини не ставив. Оце сиджу мучусь Думав ще варіант відділити той магазин двп або плівкою, так щоб бджоли мали доступ до корму, не хочеться переохолоджувати гніздо, а через тиждень вже поставити нормально той магазин.
 13. Щось я невторопаю, що ви хочете цим сказати? Можете більш доступно викласти свою думку? Якщо написати моє попереднє повідомлення простіше - то відводки краще робити мінімум на 2 рамки, а краще більше. P. S. А здається я вас зрозумів - ви купили купу 6 рамочників у Дениса, і займаєтесь пакетами. Тоді відводки на 3 рамки і більше рамок бджоли вам звичайно непідходять.
 14. Скільки дивлюся активність форума, постійно натикаюсь на цю тему з вашими повідомленнями, тож дозволю собі висловити . Колись пробував робити відводки на 1 рамку печатного росплоду + 1 струшена рамка бджоли в різних варіантах: 1. В окремому вулику самостійно - варіант неробочий. Часто злітають. Якщо щось і розвинеться, то далеко не факт, що перезимує. Якщо і перезимує, то далеко не факт, що з нього буде якийсь толок на медозборові. 2. В вулику розділеному вертикальною перегородкою на 2-3 відділення. Ситуація набагато краща. В мене такі відводки краще розвивалися і менше зльотів. Тай зимівля краща. Проблема в мене була з обльотом маток. В 10 р. вуликові розділеному на 3 частини треба ретально контролювати запаси корму. 3. Ще варіант пінопластові вулики. Не знаю, їх в мене нема. Те що я бачив по ютубуві 6 рамкові вулики на 1 рамку печатного росплоду перед зимою і після неї, мене невразило. Я б таке в зиму не пускав, а добавив би туди, ще 2 рамки бджоли. Одним словом дешева рибка, погана юшка. Відводки я б робив мінімум на 2 рамки + неплідна матка. А осінню продивився і тих де слабші підсилив би бжолою. Відводок зроблений 15-20 травня на 2 рамки печатного росплоду + плодна матка, на соняху ще й меду принесе. Якщо 2 рамки росплоду + неплідна матка чи маточник, краще буде якщо такі відводки посадити попарно через перегородку. Я так робив наче непогано вийшло. Зимою бачив відео як в канаді роблять двойні нуклеуси, впринципі схоже на те що я робив. Ще багато дуже залежить від матки від якої ви прививались. Я розумію, що хочеться швидко записати в пасічному журналі чи в профілі велику кількість сімей. Я теж колись такий був, але тепер хочу мати стабільну зимівлю сімей і нормальну винагороду за свою працю.
 15. Натягувач для дроту

  Підкажіть - на натягувач проволки Гуслія, хто які котушки для проволки використовує? Мої котушки не підходять, занадто товста шпилька? Одна тільки підійшла, але з однією котушкою багато не намотаю.
×