Перейти к содержанию

MaXUA123

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  972
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 092

1 Подписчик

Информация о MaXUA123

 • День рождения 05.07.1985

Contact Methods

 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Решетилівський р-н. Полтавська обл.

Previous Fields

 • Пасека в
  Решетилівка Полтавска обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  Карніка Бакфаст

Посетители профиля

1 573 просмотра профиля
 1. Ваня, то все красиві слова і лозунги. При всій повазі до Вас, в цій країні майже ніх--а незалежить від простих людей, скрізь правлять або олігархи або місцеві (галузеві) царьки. Продивившись останні новини, прочитав, що в ДФС говорять, що 60% експорту іде через офшори. Тільки уявіть собі 60%!!! Цікаво який відсоток по медові? Там в СПУ про це не говорили? А може в міністерстві казали? Підозрюю що нами правлять місцеві медові царьки, точніше душат нас ціною на мед. Я от опасаюсь, що нас всіх хочуть обєднати, щоб нами було легше управляти в інтересах здогадайтеся самі кого. Але з іншогу боку я розумію, що є ряд проблем які можна вирішити лише обєднавшись. Як тут бути я не знаю
 2. А в яку СПУ краще всутпати? В районну - так вони збираються мабуть раз на рік і підозрюю що там мала активність. З іншого боку при потраві не дай Бог, з області навряд чи хто приїде.
 3. Про спілки, в нас в районі є якась спілка пасічників, так вони вирішили для вступу нових учасників платити по 50 грн. з сімї бджіл. Тут два варіанти або брехати або забити. Бо просто так дарити круглень кусу комусь не збираюсь, не так легко мені гроші заробляються. Питання можна вступити в СПУ оминувши районну ланку? Підкажіть хто знає.
 4. Заодно кожному у кого 70 і більше прихопити пару пасічників у кого менше вуликів.
 5. Якось я це пропустив поза вухами. Якщо можна нагадайте
 6. Ото вже тоді буде справжній медовий зговор. Вони в нас пакети купляли? А в який час року?
 7. Порода пчел Карника (A.m.Сarnica)

  В мене була ИО Скленар Н 47 на С 27 МАА. Відводки від неї через один - клас і гірше середнього.
 8. Тому що в топ гір нею їздили на північний полюс. Непамятаю чи доїхали, але класна була передача. Один видучий їде на собаках, а інший на тойоті тундра.
 9. Нужна срочная помощь

  Воно то так, але якщо не буде ріпаку, доведеться десь виїзджати, бо без ріпаку з кормовою базою в нас буде катастрофа.
 10. Нужна срочная помощь

  А в нас рік сухий, зазвичай хоч під осінь ідуть дощі, а зараз трохи іде, але земля наскільки суха, що то капля в морі. Посіяли майже місяць назад ріпак, так ще толком незійшов. Незнаю чи буде з нього щось, чи перероблять. Жалко ріпаку.
 11. Нужна срочная помощь

  Отож щоб менше зносити бджолу, треба давати малими порціями. Незнаю як у Пасечник 1984, а в нас досі сухо і три неділлі назад в сімях вже майже не було розплоду. До речі як в вас в цьому році було з дощами?
 12. Клуб анонимных гетеросексуалов

  Клас, підняв мені настій.
 13. Нужна срочная помощь

  Проблемнувато, хіба невеликими порціями 1-1,5 л. , якщо будуть брати. А чи нема можливості підставити з других сімей медові рамки? Краще на такий випадок з літа запастись медовими рамками.
 14. Так головне , щоб була волога, щоб сидерат міг вирости. А ефект від гірчиці є?
 15. Зі того що нам розказували в інституті про Антонця, не знаю що з цього правда, а що ні, то в своєму господарстві він ні мінеральних добрив ні гербіцидів не застосовує. Удобрює землю гноєм. Після уборки ранніх зернових сіє на сидерат гречку. Але це дуже дороге задоволення, щоб розуміли, бо тої гречки треба на гектар багато, а скільки вона коштує думаю всі знають. Землю вже давно не орют, наче використовують плоскорізи. Але думаю не останню роль відіграють природьо кліматичні умови, Миргород, Шишики північніше від нас і там в другій половині літа наче більше опадів. Бо в нас бачив як фермери сіяли ту гречку на сидерат після ранніх зернових, то виростали менше ніж на пів коліна, короче тільки перевили насіння та дизпаливо. Тупо не вистачає вологи. Сам років 10 назад морочив голову батькові тими сидератами, але пройшов час і бачу, що може в 1 рік з 5 щось би й виросло, решта то були б викинуть гроші на вітер. Так що треба відповідні умови, щоб займатись так як Антонець.
×