MaXUA123

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  864
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

880

1 подписчик

О MaXUA123

 • День рождения 05.07.1985

Contact Methods

 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Решетилівка Полтавска обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  УСТ

Посетители профиля

1 398 просмотров профиля
 1. Величезне дякую!!!!. Сам пробував шукати, але так і нехватило наснаги.
 2. Що памятаю найбільша мені відома ціна на соняшниковий мед була у кінці 2009 початку 2010 року +/- 20 грн. при $ по 8. То виходить 2,5$. А потім нас опустили стабільно по 1,5$ +/- невелике. А що було не так давно це і так всі памятають, нехочеться і згадувати.
 3. коли дорожчає то так. І це стосується не тільки меду
 4. Настав час загодовувати сімї в зиму. Хто зна яца зараз ціна на цукор? Може хто знає де можна взяти оптом недорого в Полтавскій області, може на якомусь цукровому заводі?
 5. Ножі для обрізки рамок без підігріву. В Юрія Михайловича вони з класної сталі і вдповідно класно обрізають рамки.
 6. Чим і як правильно точити? Сам цього року купив ще 2 Ваші ножі ( ті що без підігріву), то казали ті хто на роспечатці - найкраще отой малий.
 7. Так це треба ще таких знайти, щоб працювали як одна команда і добросовісно виконували покладені на них завдання, а не думали, що кожен з них найрозумніший і найхитріший, та ще й знає як краще зробити. Люди різні бувають і продуктивність праці в кожного теж різна. В себе при відкачці меду я вже придививсь хто робе швидко і з будь з ким спрацюється, хто робе повільно але і вреда великого незробить, бо відповідальний, а кого краще взагалі непідпускати, бо сам нічого толком незробить і другим тільки заважатема.
 8. По периметру дверей і вікон де лізуть бджоли пройтись ганчіркую змоченою в солярку. Ганчірку краще закрітити на якійсь планці, щоб руки не вимазать. В неділлю так відбились, щоб в приміщення не лізли.
 9. Де давав Апітотус то краще спрацювали.
 10. По суті я ж вам написав, що живі істоти в лізинг не здаються!!! Ніхто нездає коруву чи свиню в лізинг, а тим більше бджолосімї. Чому подумайте самі. Якщо нездогадаютесь чому так, то Ви ж писали що вивчаюте юриспонденцію, то вивчіть більш докладно це питання.
 11. Алена, мед з соняха у мене сідає за 2 тижні. Минулих вихідних переливав мед з фляг в бочки 200л. мед який відкачали тиждень тому. Так траплялися фляги де ледь перелив. Якби ще з тиждень простояв, то неперелив би жоної фляги.
 12. А яка болячка? Нестерпиме бажання отримати прибутки в перші роки пасічникування?
 13. Так хіба живі істоти в лізинг здаються? Уважншіше ознайомтися з нормативними актами про лізинг. Вулики, медогонки можна взяти, а бджоли непройде.
 14. Цікаво скільки таке задоволення коштує?