Jump to content
Форум на ТочкУ

MaXUA123

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,647
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,163

3 Followers

About MaXUA123

 • Birthday 07/05/1985

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Решетилівський р-н. Полтавська обл.

General Information

 • Пасека в
  Решетилівка Полтавска обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  Карніка Бакфаст

Recent Profile Visitors

3,002 profile views
 1. Дуже дякую за відповідь!!!!
 2. Мико маю до Вас пару питань: 1. Коли робите медовуху на вишні даєте з кісточками чи треба видавлювати? 2. Яку приблизну кількість вишень на 10 л. сусла треба?
 3. Можливо рамку струсили або пустили. Я минули прививку випадково вдарив прививочну рамку об вулик і як результам - один запечатаний маточник.
 4. Коли сильний взяток, то ставив вощину самою крайньою, трохи допомагало. Але не дуже.
 5. Зробите аналіз знайдуть нозему дадуть припис. Мені вже дали. І їм всеодно чи 10 чи більше 1000 спор у полі зору мікроскопа - в них бачте інструкція де до 100 спор то вже хвороба. А скільки там спор вони не кажуть. А коштує аналіз не особо дорого десь 40 грн. за пробу. В мене так було.
 6. А який час посіву? На наступні вихідне не зарано буде?
 7. Підкажіть, хочу на 12 сотках посіяти фацелію, як це зробити? Думав варіанти: 1) вручну з піском (так чи не буде пропусків з бурянами?) 2) ручною сівалкою (чи не буде велики ширина міжрядь?) може сіяти в два сліди? 3) чи зерновою сівалкою? Але як її настроїти? Поділіться практичним досвідом, як хто сіє?
 8. А кількість цукрового сиропу вказують, наскільки перевищує гост.?
 9. Антон, забіжи в аптеку - там є бруньки хвої.
 10. Я один раз робив, нагрівав тільки щоб розчинити мед. Ставив на яблуках, грушах і тернові і виноградові ( все що знайшов осінню). Дріжжі були ЄС як і всіх 1118. Цукристість більше 25% ( верній показник цукристості виннометра) Яка насправді була цукристість незнаю, бо міряв на теплому суслі, мабуть більша бо вийшла хоч закусюй))). Грала дуже довго, мабуть місяців 1,5-2. То нічого стоїть вона вже другий рік. Баження варити мед в мене вже відпало.
 11. Чому це мають робити пасічники з ЄС? Мене просто дивує чому ми всі говоримо про різне, а от при мито в 17 з чимось там відсотків, всі мовчать. Он про фальсифікацію меду яку піар компанію підняли, а про мито всі мовчать. Думаю про це потрібно говорити постійно, з дня в день. І так роками, щоб ми задовбали всіх цим митом, можливо тоді щось колись і здвинеться з мертвої точки. Можливо це тому що в нас продажні ЗМІ? І про те щоб про тебе заговорили, потрібно платити? П. С. Іван Іванович можете мене не цитувати, ви в мене в ігнорі і я ваші повідомлення не читаю.
 12. З одного боку то так, скільки добавили тон сироту - стількиж тон у пасічника і залишилось меду. Але ж і постійно міняти правила гри теж не годиться. Хтось нам колись розказував про асоціації і відкриті ринки? Ну що як вам відкритий ринок? Мито як було 17 з чимось відсотків, так про нього наідь ніхто не згадує. Ну і ділити людей на два сорти теж не добре, зсилаючись на ДСТУ і відсутність лабораторій, при цьому тикаючи пасічникам в лице покришками і замовчуючи антибіотики.
 13. Я думаю - якщо переробник співпрацює з міжнародними ринками, то у меді який він продає на внутрішньому ринкову буде антибіотик. Бо чому ж тоді постійно пишуть, що в меді пасічників знаходять все від цукрового сироту до покришок, а антибіотик в упор не бачать? Бо про антибіотик всі мовчать, один лише раз сказала про це Асканія.
 14. Я б не ризикнув. В нашому регіоні вони неособо порядочні - тару їм не завжди довіриш, а не те що мед з відстрочкою платежу.
×
×
 • Create New...