Перейти к содержанию

MaXUA123

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 103
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 274

1 Подписчик

Информация о MaXUA123

 • День рождения 05.07.1985

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Решетилівський р-н. Полтавська обл.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Решетилівка Полтавска обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  Карніка Бакфаст

Посетители профиля

1 735 просмотров профиля
 1. Я от не розумію, якщо тара погана, то для чого в ній купляти? Накрайняк якщо є зальот, то для чого його американцям показувати. Що вашко підготуватись до приїзду. А тоді все списують на пасічників мов "у нас архаїчне виробництво меду". Може в цьому не тільки пасічники винуваті? З іншого боку не так легко з такою ціною на мед закупити все обладнання з харчової нержавійки, та построїти цех який буде відповідати всім вимогам. І зновуш таки, дивлячись ютуб про те як качають мед в Німеччині, то не так далеко вони від нас вже і пішли.
 2. Хотілося б почути думку ексортерів?
 3. Наскільки я чув так наш дешевший за аргентинський А як вам фраза - На мій погляд, на руках у пасічників лишилось 70 % меду. Вони ж все чекають, коли мед буде по 60 грн/кг. Шкода, що вони не дочекаються цього.
 4. . Капець чоловік займається експортом меду і на власній пасіці використовував російські препарати.
 5. Якщо велику циркулярку і таку фрезу, то мабуть фрезер не особо й потрібний.
 6. А я всі свої вулики зробив паркеткою. Правда той рік купив нормальну фрезу, то тепер хоть фрезер допомагає. А так все вона бідна робила
 7. Пильные диски

  Дякую за підказку. Запишу собі
 8. В мене макіта але старіша модель. З недоліків відбив защиту диска. Але то сам винуватий, треба було менше її кидати. А так класна пилка і надійна пилка.
 9. Різниця у собівартості може сяхати й 20-30 грн. Багато чого залежить від кількості цього самого меду. А ще в мене особисто виходить, що +/- половина всих затрат це всілякі дрібязкові витрати. Про які навіть незгадаєш, якщо не вести обліку. А вони ой як сильно впливають на собівартість.
 10. Макс, по пасіка біз почали пролітати обяви куплю старий мед з антибіотиком. А це вже говорить про недостаттню пропозицію меду
 11. Російські препарати часто містять антибіотик. Не знаю чому, але вони туди добавляюь антибіотик якраз той що взагалі недопускається. Якщо б вон працювали чесно, то мали б написати, що препарат мастить антибіотик.
 12. Пильные диски

  Значить не буду більше жатись і куплю таки СМТ. Якщо 5 років і досі пиляє - значить якісний. Дякую за відповідь!
 13. Пильные диски

  А різниця між СМТ дуже велика? Бо мені так і не повезло купити СМТ - замовив небуло, потім прислари, так перепутали і прислали з посадочним діаметром 20 мм.
 14. Пильные диски

  А хто що скаже про дешеві диски Haisser? В Епіцентрі його ціна трохи більше 100 грн. І мені він краще пиляє ніж обична Атака (не ультратонака, бо така мені не попадалась). Провда не скажу чи надовше його вистачить. Для того щоб зробити 20-30 вуликів саме те. Зробив і викинув, а на нову зиму купив ще такий.
 15. Ну чого ви так. В мене наприклад є собівартість меду з 2009 р. Але озвучувати їх не буду.
×