Перейти к содержанию

MaXUA123

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 184
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 366

1 Подписчик

Информация о MaXUA123

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Решетилівський р-н. Полтавська обл.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Решетилівка Полтавска обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  дадан
 • Порода пчел
  Карніка Бакфаст

Посетители профиля

1 930 просмотров профиля
 1. ЄС нарощуватиме власне виробництво меду

  Хлопці , я частенько заходжу на той сайт - це єдиний сайт де часто зустрічаються статті на тему бджільництва (єдиний із тих що я читаю на тему с-г.) і чим ще він відрізнається від інших - в нього мало не в кожній статті є орфографічні помилки. І ще в мене склалося враження, що там тупо пишуть проплачені сттатті, бо дуже часто там є статті з піаром окремої людини, здебільшого це директора агрофірм (куркулі теперішні). На сайтах наприклад Латифундіст чи Агропортал такого менше. Якщо і є то там висвітлюється думка людини з окремого питання, а на Куркуль - перелік стандартних питань. Такі собі статті ні про що, з класними фото, особливо фізіономій замовників. Тож інформації з такого підозрілого сайтака я особисто не довіряю. Але це
 2. Осінь 2017\ Зима 2018

  В мене зимівник стара хата, тому там темература дуже коливається. Буває і мінусова і іноді дохидить до + 8 і навідь до + 10. Але в переважній більшості коливається від +2 до +6. Найменшу температуру бачив - 13, найбільше була + 10 це за пару днів виставки бджіл. Але всеодно бджоли сиділи спокійно. Головне щоб було добре затінено і щоб була гарна вентиляція.
 3. Осінь 2017\ Зима 2018

  В мене один був опоносився, до нього а він гарячий, коли було тепліше виніс надвір - трохи політали. Перед нестанням цих морозів заніс назад. На ці вихідні провіряв наче вже заспокоївся. А так взагалі провіряв виборочно, то наче нормально не гарячі - думаю якщо росплід і є, то небагато.
 4. Осінь 2017\ Зима 2018

  Впринципі правильно. Постараюсь зробити як ви написали.
 5. Осінь 2017\ Зима 2018

  Так різниця в 3 кг. це дуже суттєво. Сподіваюсь, що все буде добре і я узнаю яка різниця в мене вийде.
 6. Осінь 2017\ Зима 2018

  А цікаво як правильно робити - важити в день виставки з змимівника чи після масового обльоту. Різниця впринципі й невелика, але однозначно буде.
 7. Осінь 2017\ Зима 2018

  А хтось реально різницю в розході корму в зимівнику і на вулиці провіряв? Теж сподівався на різницю в 1 кг. Цей раз як заносив в зивіник то 5 сімей зважив і 5 залишив надворі які теж зважив. Самому цікаво скільки вийде різниці. А тут ще й прогноз погоди, щось не дуже обнадіює.
 8. Осінь 2017\ Зима 2018

  В цьому році до другої половини лютого мені в голову приходили дурні думки - мов зря я заніс бджіл в зимівник. А тепер бачу, що недарма потрудились один день. Подивившись довгостроковий прогноз бачу що не раніше Теплого Олексія, прийде тепло, якщо обять не брешуть. Мабуть доведеться дзвонити і просити батька, щоб почав заготовляти попіл )))) Бо чує моє серце, що тепло вдарить швидко і все миттєво поплеве. Треба якось хоть трохи зігнати сніг, щоб менше грязі місити.
 9. Почитав. З'явилось якесь таке відчуття неприємне - схоже на те, коли відчуваєш себе лохом.
 10. Трохи порився по ссилкі від Николай Ахтирка -при експорті в Німеччинну ставка 17,3 і 0% (це я так розумію безмитна квота) для України, Туреччини, Канади, Молдови, Авганістан. Для Мексики 17,3 і видно є якась квота по 8,6%. Незнайшов таких країн як Аргентина, Китай і Білорусія. Може хто краще розібрався - де там можна подивитися розмір квоти по 0%. Там є ссилка на документ, але я мало що там зрозумів.
 11. Звичайно, але ж найбільше їх сттаття витрат це купівля меду в пасічників, який ми їм продаємо без ПДВ.
 12. Ну цього я не можу стверджувати. А те що українські пасічники в порівнянні з аргентинськими неврівних умовах, то це точно. Цікаво а може ще хтось знає які ставки при імпорті меду в ЄС для інших країн?
 13. Ні я не помилявся, то ви мене незовсім правильно зрозуміли: 1. Приклад стосувався купівлі звичайної продукції (не меду) в магазині який виписує чеки і є платником ПДВ. Написав для того, щоб було зрозуміло як працюють непрямі податки і те ПДВ, яке я згадав, ніяким боком не відносилось до меду. Видно не дуже зрозуміло написав, ну ладно. 2. Давайте небудем влазити в те ПДВ, експортери з своїми бухгалтерами, там самі розберуться. 3. Я лише висловив незадоволення нерівними ставкими податку на імпортований в ЄС мед для України і Аргентини.
×