Перейти к содержанию

konoval_am

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 685
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 338

6 Подписчиков

Информация о konoval_am

 • День рождения 18.05.1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Медогонка
  Радіальна 28*145 мм.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська область, Шполянський район, c.Сигнаївка тел. 0674679433, 0932950220
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  145*10
 • Порода пчел
  Carnica

Посетители профиля

3 724 просмотра профиля
 1. Продам пасту-канді

  У Вас все красиво і гарно. Але за ті коробки приплачує пасічник... оскільки і ціна у Вас вища.
 2. Кормушки

  Ви ту кормушку в руках крутили? Мене вона теж дуже цікавить, але якась вона надто широка... це й зупиняло від купівлі. Якщо така буде на 230 рамку з вказаною Вами шириною то який об"єм вийде?
 3. Вітаю колеги. В сезоні 2019 року маю змогу запропонувати маток Карніка з Европи. Мова йде про 2 варіанти, які обрав в першу чергу для себе. Також хочу зазначити що кількість маток фіксована, тому пропозиція обмежена. Можливо дозамовлю більше, але це дуже малоймовірно. Варіант №1: Матки з Австрії від Харальда Штрьомера (Harald Strommer), код в системі beebreed 99-377. Матки контролованого спарювання з гірських ізольованих облітників Pusterwald і Bretstein. В 2018 році матки від вказаного матковода завозились мною, і деякі з форумчан є їх власниками. Від себе скажу що матки приїхали чудової якості, за період транспортування не загинуло жодної бджоли супроводу. Самі матки показали себе дуже добре. Бджола має гарний і однорідний екстер"ер, типово для карніки спокійна і гарно сидить на сотах. Сам Х.Штрьомер досить давно і плідно працює з бджолами, також він часто являється "тестером" маток К.Пернера, рівно як і останній часто перевіряє матеріал Х.Штрьомера. Взагалі їх матки варяться в соку Майен/Пернер/Штрьомер. Також його матки часто стоять в якості батьківських на згаданих облітниках. Переглянути його напрацювання в Бибрид не буде складним. Думаю вони заслуговують на увагу і повагу. Фото паспортів матеріалу 2018 року: P/S Дуже інформативні та якісні паспорти. Варіант №2: Матки з Німеччини від Хорста Греве (Horst Greve), код в системі beebreed 6-198. Від нього будуть матки контрольованого спарювання з острівних злучних пунктів (Wangeroog, Langeoog, Norderney....). Теж представляти вказаного чоловіка думаю не потрібно. Від нього теж були завезені матки в 2018 році. Фото паспортів маток 2018 року: - Строки? Орієнтовні строки заплановані як і в 2018 році. Матки з Австрії були в 3-й декаді червня. Матки з Німеччини в 1-й декаді липня; - Як замовити? Шляхом телефонного дзвінку або написавши приватне повідомлення тут на форумі чи листа на електронну поштову; - Як зв"язатися? Мобільні телефони +380674679433, +380932950220. E-mail: konoval_am@ukr.net - Оплата? Слів 2 дорослих чоловіків достатньо для того, щоб укласти угоду. Завдатків не беру. Але прошу Вас бути відповідальними в своїх рішеннях. - Ціна? Вартість маток з Австрії становитиме 75 EUR. Якщо ми з Вами вже працювали - 70 EUR. (оплата в гривні по курсу на момент розрахунку) Вартість острівних маток з Німечини 90 EUR. (оплата в гривні по курсу на момент розрахунку). На виниклі запитання радо відповім в даній темі, в особисті повідомлення або за вказаними телефонами. З повагою, Коновал Антон.
 4. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Це не має Вас дивувати. Дятел прослухавши ситуацію довбе дірку в протилежній від бджіл частині. Його ціль - солодкий і поживний медок ). А що конкретно за вулик пробив? Самопал з 35 щільністю чи щось міцніше? Бо в мене теж багато ппс зимує надворі. Страшить можливість появи дятла...
 5. В мене часом враження що Ви один рахуєте що працюєте з бджолами, а решта тут аби побазікати. Я таким способом не один кілограм бджіл пересипав і повірте, приблизно і віддалено здогадуюсь як виглядає ящик, заповнений бджолами і як вони ковдрою сидять на внутрішній поверхні. Поки бджоли багато - набирати можна хоч і жменями, нічого не мішає і не заважає. А от коли лишається менше то починаєте брати зі стінок, потім справа до кутів доходить. І вже потім трусимо саму тару і збиваємо до купи рештки. Ваш Варіант з ополоником (який, доречі, ще і по об"єму замалий) працює ідеально виключно у випадку, коли в якості тари для бджіл використовується щось без кутів. Наприклад як це робить Йовбак Ігор. Але якщо у Вас ящик з кутами 90 градусів, то і добирати в них бджолу зручно саме черпаком з "кутом атаки" 90 градусів. Я повторю запитання: "Ви з черпаком про який йде мова в темі працювали?"
 6. Пахомович, Ви цим черпаком працювали? Отой кут 90 градусів і 2 прямі стінки якраз дають можливість забрати як зі стінки так і з кута. Конструкція не досконала, як і все чим ми працюємо. Але точно краща за звичайний черпак кухонний або інші круглі принади.
 7. Я теж зігнув. Але вона виявилась не надійною і насипати не зручно було. Тому я взагалі загнув її у формі ручки від кухля і приклепав до "чашки". Так мені виявилося зручніше і краще.
 8. Сідайте, 2 ))). До чого тут куб взагалі, якщо черпак являється 1/4 циліндра? Я в школі теж недооцінював той об"єм, який виникає за рахунок "дуги". Взнавайте площу кола, діліть на 4 і множте на висоту. Ну або об"єм циліндра діліть на 4, суті не змінює.
 9. З Шостки я купував лише вулики. Після цього якщо зустрічаю назву цього населеного пункту то обходжу стороною. Борисенко знайоме прізвище... Але не можу дати 100 % гарантії що ті дрова то їхня справа.
 10. Нам потрібно витримувати швидкісний ліміт. Крапка. А в нас всі зразу розмірковують про те, що не так дороги як в Европі прокладені. От Вам і наглядний приклад позиції середньостатистичного Українця. Ми не починаємо щось виконувати, а шукаємо собі пояснень, чому ми це не робимо і які всі довкола дибіли. А по факту всі ми просто лицеміри в тій чи більшій мірі.
 11. О Боги. До чого тут автобани? Ми і без них починаючи з села, закінчуючи Києвом рухаємося далеко не 50 км на годину на пікові шкидкості.
 12. Аналогія абсолютно вірна. Я про те, що ми не вміємо виконувати існуючі закони. І питання тут не лише в бджільництві. Це як приклад загальної низької правової культури суспільства.
 13. Чомусь 95% пасічників рахують що їм мають прийняти "правильний закон", бо неправильний ніхто не хоче виконувати. Проведу паралель, що в Европі в більшості країн обмеження швидкості в населених пунктах 50 км на годину. І це норма неухильна. У нас теж прийняли, але для нас, дикунів, це неприйнятно. Без лукавства і брехні, хто з нас дотримується цього загальновизнаного цивілізованим світом правила керування ТЗ? Якщо 1% наберемо то буде чудово. Але вперто киваємо на Европу і хочемо щоб нам закони прийняли такі, щоб завтра тут було все як в Бельгії. Тому свято переконаний що ми маємо таку ж дешеву, продажну, дику, брехливу, підлу і огидну владу, яким є портрет середньостатистичного українця.
 14. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Василь, при всій повазі і не маючи особисто нічого проти маток карніки від Краутера... Уяви собі, як би виглядала тема "матки Карпати від Колорадченка Потапа Капроновича" в розділі "Породи бджіл". Думаю такому обговоренню місце в уже існуючій гілці карніки
 15. Сім'я-вихователька

  Я майже ніколи не забираю першу партію коли роздаю другу. Щоправда личинки і першої і другої партії після стартера. Наявність маточників попередньої закладки може вплинути на прийом і виховання лише якщо личинки подаються одразу до виховательки, без попереднього їх "старту".
×