Перейти к содержанию

konoval_am

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 492
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 185

5 Подписчиков

Информация о konoval_am

 • День рождения 18.05.1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська область, Шполянський район, c.Сигнаївка тел. 0674679433, 0932950220
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  145*10
 • Порода пчел
  Carnica

Посетители профиля

2 766 просмотров профиля
 1. Саша, Ви ж бачете яка складна зима була. Вся снігоприбиральна техніка вже зносилась і заправляти нічим. Весь листопад-грудень як не чистили то сипали . Що не погодний колапс взимку то комунальні служби настільки неготові, ніби це в липні всипало ))).
 2. Приклад не вірний. Особисто у мене рука не піднімається ніде смітити, незалежно від чистоти місця чи від того, спостерігає за мною хтось чи ні. Прямої дії бути не може. Якщо по такій логіці, то в нуках зроблених з червоного дерева мають бути супер-пупер якісні матки. Але всі ми знаємо що краса вулика на якість не впливає. Так радує око, але не більше. Стосовно ціни я просто висловив свою думку з проекцією на свою платоспроможність, не більше .
 3. Теж подумав про щось подібне. Але утримався писати щоб не почали фу-фу-фукати і розповідати про те, що людина що продає має право встановлювати ціну. Якщо у виробника є можливість вийти на ринок Німеччини - це чудово і бажаю їм звитяг і наснаги. Судячи з фото якість виготовлення на максимальному рівні. Але для мене за 6 нуків і пересильний ящик віддати 2200 грн. не повертається рука. Це хіба для краси а не для практичного використання.
 4. Тільки тому що у Вас стажу менше року поясню, що такі матки (репродуктивні) утривуються для одержання потомства. І чим в піджатішому стані тим краще: 1. В піджатому стані чудовий мікроклімат і знижуються шанси одержати якусь хворобу; 2. У відводку матка сіє менше, відповідно запасу її спермотеки вистачить на довше, в порівнянні з аналогічною маткою але яка строчить по 2 тис в день; 3. З п. 2 випливає що яйця, при меншій інтенсивності яйцекладки крупніші. Є значна частина вчених мужів і пасічників-практиків, котрі це досліджували детально і впевнені, що з крупних яець розвиваються кращі матки (за решти рівних умов). Але навіть якщо і не кращі, то точно не гірші; 4. Відводок простіше проконтролювати на предмет наявності маточників ТЗ, ройового стану, відшукати саму матку і т.д. (я обов"язково візуально відшуковую матку перед прививкою, щоб впевнитись що то її личинки а не якоїсь іншої тихозамінної або тої, що після обльоту випадково залетіла у вулик і грохнула тамтешню королеву); Це далеко не всі переваги. А не дати розкачатись бджолородині навіть з найпотужнішою маткою то вже наша з Вами справа.
 5. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Вам правду, чи порозповідати? Скажу лише одну просту істину: приналежність до тієї чи іншої лінії німці рахують за мамою. І от я, молодий німецький маткар, на зорі своєї діяльності поїхав до пана Тізлера і привився від карніки Пешец (ще й не зрозуміло скільки поколінь назад там був той Пешец в чистому, первіснову виді). Це 2000 рік. Дочок від цих маток я відправив на Вангерог, де стояли тройзеки 07. В 2001 році протестував дочок, отримав на 1-2-5 з них клас А, вивів дочок і відпривив на Лангерог, де в 2002 році стояли 1075. Протестував в 2003, отримав результати, на 1-2-5 маток отримав клас А, вивід дочок, в 2004 відправив на Юст, де стояли скленари............ і так "ялозю" той "Пешец" вже 20+ років... і думаю всі розуміємо що та назва Пешец там приписана вкрай умовно. Самі німці рахують то чистим маркетингом і популізмом, і лише такі недалекі як ми, придбавши по 1 матці неконтрольваного запліднення вже через тиждень можемо розгорнуту характеристику лінії зробити. І що ще гірше - оприлюднити. Погодьтесь що якось не логічно, ага? Так, матеріал відрізняється... але свято впевнений що то явно не привязка до описаних засновниками ліній характеристик тих чи інших бджіл. Конкретні лінії навіть тими ж німцями, яких ми захвалюємо, вже втрачені давно. Окрім кількох дуже ініціативних а-ля Хофман і т.д. які і уваги не варті. Але і тим не довго жити. То Вам, після того що вище вказав, написати про Пешец чи Тройзек? Бо як налляєте 200-300 віскаря то я мо.
 6. Улей для отводков

  Для цього не треба бути американцем. У мене теж така схема роботи. Роздати маточники можу по нуках навіть не глянувши до журналу. Рівно як і вибракувати, відібрати плідні, поремонтувати і т.д.
 7. Фацелия

  Наскільки помітив то у фацелії досить добра і швидка схожість. Краще посадити пізніше і під дощик. Посієте в середині квітня і буде Вам щастя . В цю пору ще і вологи в грунті зазвичай достатньо.
 8. Вірю що літали. То нейтральна новина... Але щиро сподіваюсь що про квіти М&М Ви пожартували. Якось ще не час...м"яко кажучи.
 9. Осінь 2017\ Зима 2018

  Правильний ранок тата з сином. Зранку -3, але передають відлиги.
 10. Я чомусь думаю що Щербань Олена і Олена Приходько то таки різні люди .
 11. До якої ще весни? Бджоли ще й в клуб зібратись не встигли .
 12. Організація матководів УКРАЇНИ приймає внески в баксах?!?!
 13. Як людину, що розмірковує над подачею документів з метою долучення до спілки мене цікавить наступне: Як на практиці виглядає ситуація з дотриманням п. 4.6.6 Статуту? Чи всі члени відповідально ставляться до вказаного пункту і чи є такі, що ухиляються? В статуті не зустрів інформацію про розмір щорічного внеску. Повідомте, будь-ласка. Наперед дякую за відповідь.
 14. Відповім за себе. Злітало близько 10-12 сімей, точну статистику не вів. Але по пам"яті можу сказати що не помітив залежності між злітом і породою/силою/запасами корму/розміщенням вулика на пасіці. Для себе все ж зараховую зліт до певних аномалій, що відбуваються з невідомих і навіть сказав-би незалежних від мене причин. Також не вгледів привязок зліту до віку матки. Були випадки як зліту відводка з маткою поточного року народження від Пернера так і зліти з маткою, котрій 2+ роки. По строкам складно відповісти, коли не живеш на пасіці. Але це ближче до кінця вересня-жовтня.
×