Jump to content

konoval_am

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,822
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6,044

About konoval_am

 • Birthday 05/18/1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Honey Extractor type
  Радіальна 28*145 мм.

General Information

 • Пасека в
  Черкаська область, Шполянський район, c.Сигнаївка тел. 0674679433, 0932950220
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  145*10
 • Порода пчел
  Carnica

Recent Profile Visitors

4,693 profile views
 1. І ці люди конкурують з нами на світовому ринку меду? Відчуття що якийсь фільм жахів подивився. Після цього пісеньки експортерів про цехи, тару, якість і спосіб видобування меду навіть слухати огидно.
 2. Незручні обмеження

  Кому що ... Мені карніку просто, адже більшість кодів маткарів, злучних пунктів і т.д. знаю. І навіть уявлення не маю з якого боку до запису, наприклад Бакфасту, підходити.
 3. Незручні обмеження

  Всім привіт. Заповнювати родоводи дійсно не складно. Буде вільний час - опишу методику. Головне не полінуватись і одразу робити це правильно. Потім з наявної бази лише підбирай маток. Сам був здивований наскільки тісно переплітається селекційний матеріал. Звісно нові матки трішки тяжче. До прикладу, якщо я виставлю на облітник в Україні одну з нормально записаних маток, а у маткаря буде відповідний родовід своєї, то додати облітаних таким чином дочок буде секундною справою.
 4. Осінь-Зима 2019/20

  У мене розплоду вже немає. З 40 сімей що пройшов в 3-х лише печатного на виході на 1 рамці. В німках Пешец і Ле-Клер і ф1 Хафтбергер. Решта вже без розплоду і більшість склалися самі. Але в мене сітка. Глухі дела сприяють пізньому розплоду.
 5. Соняшник не експортують. Від слова взагалі.
 6. Доброго дня. Так, планую. Більш детальна інформація буде пізніше. Зараз потрібно поточний сезон закінчити.
 7. Продали на 200 грн дешевше, але пакетних сімей обслужили в 2 рази більше ніж медовотоварних. Ні тобі проблем з стимуляцією нарощування, ні кочівлі, ні відкачки, ні проблем зі нервів зі збутом. Відвантажили, маточник дали, перевірили чи облетілись, заповнили повний комплект корпусу (до прикладу дадан 10р.) І на добрий місяць вільні для інших справ. Медовик же в цей час рве жили. Як на мене в приведеній Вами калькуляції самі плюси.
 8. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  В мене є такі мітки. Там не зрозуміло до красивих ти чи до розумних. Дійсно щось середнє між жовтим і зеленим.
 9. Знайшли цього коника. Працює інспектором в Соломьянському ВП. Якщо він читає, то нехай з понеділка гарно миє і готує дупу . Покличуть на килимок. А по факту я в ступорі. Ця людина повинна мати високі стандарти законності і моралі і готова життям захищати права і свободи людини. А по факту маленький, підлий злодюжка.
 10. І лікує все. Гайморит, геморой, людей, бджіл і т.д. Мене завжди лякали препарати з вкрай широким спектром. Щось із циклу "все по трошку, нічого конкретно".
 11. І це людина з 25+ роками стажу? Виколіть мені очі, щоб я такого не читав.
 12. Якщо по Штрьомеру хтось хвилювався щодо паспортів - можете бути спокійні. По пошті прийшли... Але я ще й в руках не тримав. На пасіці купа роботи. Прокачаюсь і буду розсилати.
 13. Вам теж дякую за довіру . Ох Ви швидкі . Нехай гарно працює і радує толковими дочками.
 14. Вдалої підсадки і гарних результатів .
 15. Нічні зустрічі і пакування. Приїхали всі дочки 6-198-64-2017 з Вангерогу і Нордернею. Матки вже поїхали, зустрічайте.
×