Перейти к содержанию

konoval_am

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 721
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 549

8 Подписчиков

Информация о konoval_am

 • День рождения 18.05.1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Медогонка
  Радіальна 28*145 мм.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська область, Шполянський район, c.Сигнаївка тел. 0674679433, 0932950220
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  145*10
 • Порода пчел
  Carnica

Посетители профиля

4 012 просмотра профиля
 1. Посев, посадка медоносов

  Дивлячись під які цілі. Я планую взагалі в середині квітня посіяти, щоб після акації бджілкам було де погратись.
 2. Рішення суду про потраву

  Ні, ромео. Наявність табличок не звільняє аграрія від обов"язку інформувати про обробітки в строки і способи визначені законом. Так що табличка - то приємний бонус для людей, що мають намір проїхатись на велосипедах по польовій дорозі або попасти поруч худобу (образно).
 3. Рішення суду про потраву

  Трішки не так. І то не маразм. На тій табличці має бути зазначено не "Оброблено". А дату обробки, назву препарату, назву діючої речовини, період токсичності. Загалом вимога законодавця досить нормальна і була б навіть корисна... якби виконувалась.
 4. Все розписано вже. Можу лише в бронь поставити. Або ж, якщо буде ажіотаж, організовувати 2 заїзди від Штрьомера.
 5. Перших неплідок, зазвичай, дарую собі на день народження , а саме - 18.05. В останні роки стараюсь на кілька днів раніше отримати. Але загалом можу прийняти замовлення на 3 декаду травня. Ну і на більш пізні строки відповідно.
 6. Ні. Вказаного матеріалу на пасіці не маю.
 7. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  В поточному році він вів себе досить піддатдиво (для споживання бджілками під час зимівлі) і судячи з ден я розумів що там немає кристалів. Воскові крихти і мертві бджоли. В минулі роки були випадки що кристалів було значно більше в усіх сім'ях. В чому саме причина таких метаморфоз за решти однакових умов мені не відомо. Але я дуже гарно вживаю сім'ї. Рідкі з них ідуть на 7 рамках. Обсиджують навіть зовнішні сторони крайніх рамок. Може це допомагає споживати сонях...
 8. Ще не відписувався. По коштам поки не потрібно. Якщо маєте нездоланне бажання - будь-ласка.
 9. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Ви не уважні. В темі писав що сонях. Деяких, в кого було кормів менше - догодовував сиропом 1:1 по 3-5 л. Але таких сімей не більше 10-15% на пасіці.
 10. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Всі на плівці.
 11. В мене бак на 100 кг парафіну (використовую харчовий), варю одразу 5 145 корпусів. Але навіть туди без варіантів. Довжина напувалки 150+ см. Як варіант покрити воском, але беруть мене сумніви щодо цього. Властивість деревини буде зовсім інша. Та й вода по іншому тектиме. Напевне як і раніше не буду нічим обробляти. 1-2 сезони і в топку .
 12. А я сам собі ПаркПлюс . Жаба задавила 500 грн + до них 100+ за пересилку віддавати (це я про бджолину напувалку виробництва вищевказаної фірми . 2 години роботи і готово. Колеги, порадьте чим покрити виріб щоб якість води не погіршити, деревину від впливу вологи захистити і функціональність не втратити?
 13. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  В 10 ти рамкових дерев'яні. В 6 рамкових ппс вуликах - з ппс. Загалом зимівля (поки-що можу лише по підмору судити) в дереві краща.
 14. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Відколи повністю перейшов на карніку - відтоді почав отримувати стабільні результати по зимівлі. В поточному році в мене в зимівлі -2. Обидві сім'ї 100% на моїй совісті і безапеляційно мої помилки. Також в 1 відводку великий осип. Жодних видимих причин окрім як те, що міг механічно забути поставити полоски і їх заїв кліщ. Підмор ще не досліджував. Щоб карніка не перезимувала, та ще такою силою як у Вас для мене досить дивно. Ось кілька ден, відібраних на наступний після обльоту день як приклад. Це середня по пасіці картина. Зимівля на вулиці на соняшникові: А ось кілька ден які і мене приємно шокували: Почиститись самі вони не встигли б. 1 день льотний був до заміни. Причина загибелі Ваших сімей, на мою думку, в чомусь іншому. І Ваша задача її знайти і усунути.
×