Перейти к содержанию

konoval_am

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 572
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 628

6 Подписчиков

Информация о konoval_am

 • День рождения 18.05.1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Медогонка
  Радіальна 28*145 мм.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська область, Шполянський район, c.Сигнаївка тел. 0674679433, 0932950220
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  145*10
 • Порода пчел
  Carnica

Посетители профиля

3 085 просмотров профиля
 1. Весна/Літо 2018

  Є і сорти такі і калібрують (якщо Ви про смажене, що продають то там каліброване в обов"язковому порядку). До прикладу, якщо я маю контракт на переробку насіння, то посію Мегасан ЛГ (умовно) який має сам по собі більшу масу тисячі, і при цьому посію не за нормани висіву (55-60 тис. насінин на га) і не загущено, а зріджено (35-40 не більше). Відповідно кількість рослин на одиницю площі буде менша, але наливатиметься зерно краще і буде відповідно крупнішим. В такому врожаю маса насінин буде вища, але в більшості випадків врожайність з одиниці площі - нижчою. На практиці вкрай низький % господарств і фермерів практикую подібне. Абсолютна більшість просто сіють по нормам і продають для переробки на олію. А я, будучи виробником смаженого насіння буду просто купувати його, пропускати через калібровочну машину. Велике - на свої потреби, решту - продавати далі для олійних цілей.
 2. Весна/Літо 2018

  Є поняття "маса тисячі насінин" і по відношенню до посівного матеріалу є певний стандарт в межі якого має вписатись насіння. Його маса жодного відношення до подальшої врожайності і розміру насінин в ньому не має.
 3. Я не застосовував, але придбав для дезинцекції вуликів і реманенту. Однак колеги для такого порадили застосовувати щось агресивніше. Рецепт застосування Екоциду по сім"ї наступний: 50 гр. препарату розчиняємо в 5 літрах води. Розрахунок 10 мл на 1 рамку. Робочий розчин придатний коротний проміжок часу. Тобто приготували - використали протягом дня.
 4. Актуально. Ціна вказаного препарату в інтернет-магазинах 170-180 грн.
 5. Шановний топікстартер, Ви все гарно написали, дослідили, закликали нас. Але ось Ваше відео: Так розумію що на відео саме Ви? Загалом відео гидко сполгядати і слухати вислови накшталт: "не буде нас експортерів не буде продажу меду" і т.д. Це з розряду того що фермер скаже, що як не буде його то поля бур"янами поростуть... Та ні, добродію. За ним уже черга охочих взяти ту землю принаймні на тих-же умовах стоятиме. Давайте глянемо відео з 30-00 хв. Як Ви поясните що на зустрічі з пасічниками на початку 2016 року, Ви озвучуєте закупівлю в розмірі 1 бакс, коли за Вашими дослідженнями в статті ціна Укр. меду в Европі в 2015 році була 2.48 у.е. а в Штатах 3,35??? В 2016 ціна вже була 2,01 у.е. та 2,17 відповідно. Це Ваші дослідження і стаття. Це Ви самі сказали/написали. Я просто худію...при закупці вище 1 баксу у Вас немає економіки !?!?!?! І це на кожному кіло. Знатна економіка ! Якщо у Вас є велике бажання, можу приділити відео кілька годин і розбити Вашою ж статтею всі ті доводи, що Ви розповідаєте пасічникам в 2016, пане економіст. Але думаю Вам того не потрібно.
 6. В красивій обгортці подаєте інформацію накшталт: "Не мрійте про високу ціну, мрійтне про те, щоб тяжко наробитись добуваючи більші об"єми". Окрім вимог до пасічника необхідно і єкспортеру поставити на меті відшукати гарні контракти по достойній ціні, а не продавати за скільки дадуть. Само собою зрозуміло, що Ви свій відсоток маржі закладете навіть при контракті в 1.5 евро. це автоматично потягне здешевлення закупівлі і по факту за Ваше невміння поштовхатись ліктями на ринку в левовій частці заплачу я і мої колеги зі своєї кишені.
 7. Це не піддалося зміні. Хоча всі чудово розуміють що план породного руйнування давно себе вижив. В цій частині теж треба зміни.
 8. В мене мама не працює вже 7 років. 7 !!! Працювала керівником сг підприємства. Їй по цей день часто телефонують з запитанням про наявність і можливий продаж як не кукурузки то сої. От і медовики звідти ж номери дізнаються. Компетентний заготівельник/експортер тримає руку на пульсі і володіє ситуацією. Планує і прогнозує стан ринку на якому здійснює діяльність на кілька ходів наперед. А малограмотний телефонує постійним клієнтам на качці. Поняття "постійний клієнт" дуже умовне. Щоб клієнт був постійним треба забезпечити йому найвигідніші умови.
 9. Замовляв собі але маю надлишок препарату. Вартість 125 грн за упаковку. Оплата пересилки за замовником. Кількість обмежена. Термін придатності до 2021 року. Копія сертифікату відповідності - за вимогою покупця. Контактні дані: моб.тел. +380674679433, Коновал Антон. Почитати про нього можна ось тут:
 10. Доставка безкоштовна в якості бонусу за дрібногуртове замовлення. Привезли прямо на пасіку .
 11. Прикупив кілька вуликів. Вже чекають на пасіці. Буде чим на вихідні після ревізії зайнятись . В планах тепер 50 відводків.
 12. А наші магазини правлять по 10+ грн. за грам. Непогана накрутка до початкової вартості, ага? )
 13. Ціну на пакети диктує попит на них. Крапка. Інші фантазії тут недоречні.
 14. Роман, не дивись так далеко. Вони і на 3 дні рідко вгадують. На місяць можна забави заради дивитись їх прогнози. Світловий день довший, сонце їде по високій траєкторії і це помітно. Все буде чітко ). Як піде +15-18 і так щодня... як понесуь пилок та в розвиток підуть так що тари не вистачить на відводки ))) от такий має бути настрій .
 15. Я Вам приведу інший приклад. Є світова ціна на кукурудзу, сою, ріпак, зернові. І як Ви думаєте, фермер їх ціну називає експортеру чи зернотрейдинговим компаніям? Та ні, йому як і нам телефонують і пропонують ціну. Рівно як і в ситуації з медом ціну диктує світова ціна + попит. Особисто я вірю в те, що в експортера не така висока маржинальність як нам здається. Я не кажу що вони без штанів, абсолютно. Їх заробіток на кожному кг вимірюється центами. Просто загал тих центів складається в солідну суму. Але є ціна загальносвітова... він неї треба танцювати, а не від договорняків, як це роблять наші "умільці". І якби особисто я, будучи експортером міг зараз купити всі залишки меду по Україні по 2 бакса і продавши їх мати чистими по 10 центів на кг повірте, я б вигріб все з усіх погребів і комор пасічників. Але очевидно це не так.
×