Перейти к содержанию

konoval_am

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 621
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 870

6 Подписчиков

Информация о konoval_am

 • День рождения 18.05.1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Медогонка
  Радіальна 28*145 мм.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська область, Шполянський район, c.Сигнаївка тел. 0674679433, 0932950220
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  145*10
 • Порода пчел
  Carnica

Посетители профиля

3 346 просмотров профиля
 1. Сонях обертів лише набирає а приноси за вчора-позавчора 0.6 і 0.74 кг. Місце для нектару є. Контрольна сім"я не в ройовому. Але по напрямку руху бачу, що перемкнулась пасіка на якесь інше поле. Те, звідки таскали по 2-2.5 зараз саме в соку, працюї тільки. В чому може бути причина, козаки?
 2. Я на наступний сезон планую теж пас. Дитина запитує маму: "А чому тато з нами ніколи нікуди не їздить? Йому з нами не цікаво?". Що тут ще додати?
 3. Острівні облітники України

  А більш детально. Хто/де/що/коли спалив?
 4. Острівні облітники України

  Куди везти ЕВК? Чи черговий "льотчик-обльотчик" накрився?
 5. Це для тих хто в спілці меж експортер бере дорожче. Так і запитують : Ви в спілці? Якщо так і є квиток, то ціна на 10 грн. вища.
 6. В нас теж початок. В середу +1.07, вчора +1.42, сьогодні + 1.86.
 7. З сучасною технологією рослинництва вихід один - заборона токсичних і небезпечних препаратів (діючих речовин). Жодний фермер не буде щодня (а повірте, є господарства де це дійсно роблять щодня) сидіти в ГрандЕксперті і вводити якісь дані в полі, де немає ні звязку норм, ні навиків роботи з гаджетами. Тільки заборона і покарання за недотримання норм можуть зрушити камінь з мертвої точки.
 8. Мечение маток

  Маю таку. Називаю її "Однорукий бандит". Досить дорога штука і сумнівна її потреба. В поточному році навіть не діставав. Руками і швидше і надійніше.
 9. Сьогодні перші за останні 5 днів плюси. Хоч соняху ніде не видно але напевне десь знайшли на старті. +1.2 кг
 10. Ситуація мусить мати резонанс і розголос. Чим більше людей про це говорить, чує, знає, дивиться, читає - тим більше уваги до питання і тим менша вірогідність збирати бджіл перед льотками лопатою.
 11. Що змінить моя думка? Я завжди був переконаний що для того, щоб закон працював потрібно щоб його неуклінно виконували. І не тільки ті, хто травлять бджіл, а і ті, хто їх розводить. Якщо самий недолугий закон свято виконується то неозброєним оком видно його прогалини і частини, що потребують змін. А якщо у нас 9 з 10 занадто грамотні і самі вирішують що правильно а що ні то маємо те що маємо.
 12. Я вже майже 7 років як звільнився з органів прокуратури. Тому помиляєтесь ототожнюючи мене з цими дармоїдами і пожирачами державних коштів ))).
 13. В Дніпрі одержувач перевірити вирішив. І оскільки була розгерметизована тара то бджола вжалила працівника НП в якого алергія на вжалення. Мені сьогодні при відправленні зав. відділенням, коли сказав що в посилках цукерки сказала, щоб клієнти не дуже ті цукерки перевіряли на пошті. І розказала що я вище написав. Так доперевіряємось до того, що НП заборонять відправку категорично і безапеляційно.
 14. У мене в минулому році на сонях вийшли такі сім"ї що й в корпус 145 під мед даний не мали сили йти. І зимівля поточна - найгірша з 99 року. Співпадіння? Можливо. Саша, кошти неприйстойно великі. І відверто не всі проблеми вирішують препарати а-ля Біская, Каліпсо, Моспілан і т.д.
×