Перейти к содержанию

konoval_am

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 664
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 166

6 Подписчиков

Информация о konoval_am

 • День рождения 18.05.1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Медогонка
  Радіальна 28*145 мм.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська область, Шполянський район, c.Сигнаївка тел. 0674679433, 0932950220
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  145*10
 • Порода пчел
  Carnica

Посетители профиля

3 573 просмотра профиля
 1. Як Німеччина рятує бджіл

  Я на роботі пояснив суть петиції... провів флешмоб і над кожним з колег стояв коли той підписував. Як результат за підписання люди отримували спекотним літом смачненьке морозиво. Точно не пам"ятаю скільки підписунів завербував. До 10 кажись... важливіше що доніс до людей факт проблеми і її суть. Але соромно було потім їм, на запитання "ну як там петиція" пояснювати, що пасічники тільки потріпатися майстри... або ще медозборами помірятись.
 2. Це циганва, а не солідна організація. Знайшли на кого рівнятися. Як і Асканія-Пак... балаболи. Вертять ціною як циган сонцем. Так поважаючі себе люди не працюють. Озвучив ціну - закон для співпраці. Навіть якщо завтра апокаліпсис.
 3. А по якій ціні торгували? Тільки не лукавте. От тут і виходить, що Ви, як типовий Українець звикли до дохідності бізнесу від 100% і вище. А тепер пасічника не влаштовує нароблятись задля того щоб нароблятись.
 4. Осінь2018\ Зима2019

  На Черкащині точно холодніший. Останні обльоти були не пізніше середини жовтня.
 5. Як Вам результат кукурудзи 150-180 ц з га з поля або на коло по господарству? І такі показники не рідкість в цьому році. Елеватори не приймають по причині банальної відсутності місць для зберігання.
 6. Знову будуть "контракти" як в серпні .
 7. Навіть якщо завтра здам свої крихти меду по скільки дадуть, то тихенько буду сидіти а не трубити "Все пропало, ціни не буде. Здають всі почім дають". Ще б зрозумів панікерів, але не людей які кілька тижнів тому агітували тримати мед і чекати ціни ). Трохи хайпонули на цій темі, а самі перші в кущі вже 2-й рік підряд ).
 8. Так нам-же кормлять експортери що купують в нас сирий продукт, напівфабрикат так би мовити, не придатний до експорту і такий, що потребує Значного допрацювання. А тут прямо в наших бочках та в Іспанію? То певне такий Іспанець як я Болгарин
 9. Так якщо імпортер з Іспанії на 1 грн дає більше наших закупівельників, котрі мають свої кілька грн. навару то виходить що наші експортери не те що в нуль працюють а ще й свої докладають? Виходить даремно на них бочку котимо? А ну дружно всі в стійло...ой, вибачте, ряд і по 40 понесли мед.
 10. Ніхто нікого не знищує. Просто пасічнику осто()зділо працювати просто для того щоб нароблятись. А експортери вже не можуть дати вищу ціну оскільки розвели аналітиків ринку, менеджерів, директорів і т.д. стільки, що вони зжирають з кожного кг меду непристойний % доходу.
 11. А що не винні? Ви, знахабніли взагалі. Хочете за свій мед більше ніж ціна за літр бензину ! І не погодились з під медогонки по 27 здавати і бігти перед закупівельником ворота відкривати і вантажити самотужки пуп надриваючи і не зупиняючись дякувати ситому котові що за безцінь Вашу працю купує посилаючись на "світові ціни". То унікальний мед з гарними показниками вологості та діастази, то технічний, дешевий мед... скоро й сам заплутаюсь що виробляю . Охі "бомбить" у закупів/експортерів.
 12. Гледичия трехшипная

  Що я й намагаюсь робити по основним медодайним деревам.
 13. Гледичия трехшипная

  А з більшим критично дорогою стає пересилка. І так купив липки і майже стільки-ж віддав за пересилку.
 14. Гледичия трехшипная

  Чорнозем. Довжина коріння у липок була орієнтовно 15-25 см. Точно не пам"ятаю.
 15. Гледичия трехшипная

  Я купував саджанці липи в Саші тут на форумі. Так от гледичія без поливу за рік майже наздогнала липки яким задекларовано 4-5 років. І росте так що тільки в путь ))).
×