Перейти к содержанию

konoval_am

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 640
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 958

6 Подписчиков

Информация о konoval_am

 • День рождения 18.05.1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Медогонка
  Радіальна 28*145 мм.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська область, Шполянський район, c.Сигнаївка тел. 0674679433, 0932950220
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  145*10
 • Порода пчел
  Carnica

Посетители профиля

3 463 просмотра профиля
 1. Трішки Вам якісної Української музики. Це Вам не Тетя атятя. В мене малий ходить саме зараз співає: "Я нікому не скажу, я не видам наш секрет..." Хто не зрозуміє про що співає Харчишин інтернет в поміч. Але думаю хто не зрозуміє то воно йому і не потрібно ))) І черговий шедевр від С.К.А.Й. Насолоджуйтесь.
 2. Скільки ще разів Ви перепитаєте? Деякі з них трохи дешевші 1000 (800-900), деякі значно дорожчі. В середньому матка відомого походження значно дорожча 1000 грн.
 3. Так я ж не сказав що треба плюнути на неї і пустити в льоток. Але і не їхати з пасіки певний час після підсадки то занадто. Хоча всі через це проходили. Хтось на стадії щоденного відкривання вулика з новопридбаною в поточному сезоні імпортною маткою і постійного загляданні їй під хвіст, а хтось такі матки вже спокійно кидає в димар, якщо вони не виправдовують очікувань.
 4. Питання не в кількості баксів а в ідеалізації певних речей, які на те не заслуговують. То лише матка відомого спарювання... її ціна не робить з неї чогось надзвичайного.
 5. Ви ще ночами не спіть, хвилюйтесь. Поїхала людина і правильно зробила. До матки за 100 евро треба відноситись як до користувацької і розуміти що нічого надзвичайного в ній немає ... А то купимо 1 матку і носимося з нею як з писаною торбою.
 6. Весна/Літо 2018

  Тоді з полосками дуже навіть не рано а саме те що треба .
 7. Особливо прикольно що трутні прилетять. А ще що будуть шпіліма-віліманама прямо над водою. І це ще я позорюсь
 8. Чим я опозорився? Тим що запропонував хоча б так перевірити ту ізоляцію? А стосовно просторової ізоляції і організації острівних злучних пунктів то відкрийте карту, Північне море. І лінійкою поміряйте відстань від суші до цілого каскаду островів де облітники організовані. Помім умножайте на масштаб і міркуйте, міркуйте. Буде Вам відповідь чи достатньо 2.5 км Водної ізоляції за умови насичення місцевості трутнем чи ні. І до чого тут вітер і температура? Трутні за вітром на Ваш острів прилетять? Хлопці насправді молодці що організували... А вам аби мерщій обгадити і в корисливості звинуватити.
 9. Дуже часто продавши за день 10 літрів людина потім в спілкуванні розповідає про саме такий темп продажів. А по факту не враховуємо дні (яких більшість) коли не продано жодного кілограму.
 10. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Гринков не "запустив" а облетів разово. В нього гарне місце що стосується ізоляції. У випадку облітника під Кагарликом (Ржищевом) є певні сумніви з приводу якості та достатності просторової ізоляції. Завезти б туди пару нуків до батьківських сімей і перевірити чи облетяться матки .
 11. Что цветёт сейчас

  Плюс. В нас теж дупа. Знову після 16-00 як в погребі темно. З 18-00 пройшов крепкий дощ. Соняшник поки найгірший за останні 5 років. І з бджолою все ок, і місце є, і соняшник хоч і не масивами а цвіте. А на терезах нолі.
 12. Балабол це в простонародді називається. Сам сказав що готовий ВЕЗТИ по 31. А тут вже задній хід.
 13. Останній абзац ніби про себе прочитав. Все так гарно починалось... А вже тиждень топчусь по приносу на місці.
 14. Весна/Літо 2018

  Погода не дала реалізувати потенціал це коли з понеділка (по неділю) плюс 1.11 кг. З яких +1.6 сьогодні, коли бджоли хоч якось політали до 14-00. І це при тому що сонях в соку як то кажуть. Вологість зашкалює. Але частково тому і тішусь... будуть бур"яни в серпні буяти і радувати підтримуючим білковим і вуглеводними взятками.
×