Перейти к содержанию

SergK

Пользователи
 • Публикаций

  140
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

44

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Україна, Полтавська область
 • Ульи
  МК 145, лежаки, двокорпусні
 • Порода пчел
  УС

Посетители профиля

475 просмотров профиля
 1. Купив на пробу пару чорних лисонівських решітки, напливи є і не один десяток, сидідити з натфільком і шліфувати отвори , щось не дуже хочеться, а спонсорувати зарубіжного виробника з таким браком, щоб він і далі робив такі решітки, хочеться ще менше. Колеги в харкові на виставці покупляли зелені решітки, мені здалося, що на них менше напливів в порівнянні з чорними. Сам користуюся віндуриновими польськими, решітки старого зразка жовті і якісь м'якіші тактильно - більше подобаються. Бджоли УС ідуть через них нормально, але ставити їх потрібно між корпусами, які вже освоєні і повинен бути хоча б мінімальний взяток, якщо по іншому бджоли йдуть в ройку.
 2. Я теж замовив би. Цікаво яка б приблизно була ціна.
 3. 1. Як ставиться (вставляється) сітка, чи торець сітки не заважає бджолам, коли вони заходять у вулик. Якщо можна фото внутрішнє дна. 2. Чи робляться пропили в дні, такі як в корпусі. 3. Ширина пропилу для проходу бджіл завелика на весну осінь. А коли потрібна добра вентиляція (влітку), то вкладка просто виймається повністю.
 4. А хто може порахувати приблизну собівартість такої рамки, цікавить вихід воску із світлої суші 145 рамки (фактично відходів немає при перетопці).
 5. Ви краще подивіться на об'єми сусідів разом по всим видам медів по В'єтнаму , Індії, Аргентини - що насторожує.
 6. А поцікавитися можна з якого ви району і села, як прізвище та ім'я вашого бригадира.
 7. В цьому році вперше попробував замінити двох маток на початку жовтня, сім'ї були закормлені, рамки практично повні, старі матки не червили - не було місця як мені здавалося. Дивився на вихідних через дві неділі після підсадки. Обидві матки почали червити, причому в тій сім'ї де практично не було місця під засів матка начервила пів рамки і ще третину другої, Це мене трохи напрягає, у мене такого раніше ніколи не було, з такими темпами вирощуваня розплоду боюсь, що можуть не перезимувати (просісти), почав шукати інформацію про осінню заміну маток , наткнувся на це відео, подумав може кому буде цікаво. На відео матки не стимулюються, а навпаки затискаються, де ви бачили стимуляцію такими дозами сиропу за раз 5-6 літрів.
 8. Video

  Забрус не соскребаеться. Первым движением ножа вверх подрезаеться, а потом уже движением ножа вниз соскребается подрезанный забрус.
 9. Video

  У мене менше 100 сімей... Але працюють вони швидко і вправно і на обрізці і на відкачці. Мені цікаво скільки часу вони можуть працювати в такому темпі і скільки днів підряд , що вони перед цим курять, нюхають чи жують, а якщо серйозно - чи можуть так працювати 5 днів на тиждень ну хоча б по 8 годин?
 10. А ссилочку можна де брали.
 11. А яка у вас машина, як довго нею користуєтесь, які витрати по ремонту ходової і як часто. Двоосним не приб'єте, а односним 2,5-3м приб'єте.
×