Перейти к содержанию

Сергiй

Пользователи
 • Публикаций

  144
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

52

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Полтавська обл.
 • Медогонка
  Хордіальна (Меліса)

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Україна, Полтавська область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  МК 145, лежаки, двокорпусні
 • Порода пчел
  УС, Бакфаст

Посетители профиля

658 просмотров профиля
 1. Поэтому заготовители устраивают бойкот экспортерам на две недели.
 2. Заготувачі заєрзали, почали дзвонити, деякі дають 42, але більшість 40 . З їх слів "не будуть заключати договора з експортерами на поставку меду" як мінімум дві неділі. Чекаємо підняття ціни через дві неділі.
 3. Сетчатое дно: за и против

  А можно фото в закрытом положении, чем или как фиксируется (она случайно не на петлях, а то не очень видно, что за вставка между прилеткой и дном).
 4. Сетчатое дно: за и против

  Когда сокращаете летки в зиму если сокращаете, как защищаетесь от мышей, и какие летки весной. В этом году столкнулся с проблемой быстрого закрытия летков при перевозке. У меня на всю длину вкладышы прихватываю саморезами, когда было 20 шт , то как бы и не очень долго, а сейчас как то напрягает особенно летом при перевозке после липы, когда стоит жара и надо делать все быстро, чтоб не запарить пчел.
 5. Купив на пробу пару чорних лисонівських решітки, напливи є і не один десяток, сидідити з натфільком і шліфувати отвори , щось не дуже хочеться, а спонсорувати зарубіжного виробника з таким браком, щоб він і далі робив такі решітки, хочеться ще менше. Колеги в харкові на виставці покупляли зелені решітки, мені здалося, що на них менше напливів в порівнянні з чорними. Сам користуюся віндуриновими польськими, решітки старого зразка жовті і якісь м'якіші тактильно - більше подобаються. Бджоли УС ідуть через них нормально, але ставити їх потрібно між корпусами, які вже освоєні і повинен бути хоча б мінімальний взяток, якщо по іншому бджоли йдуть в ройку.
 6. Я теж замовив би. Цікаво яка б приблизно була ціна.
 7. 1. Як ставиться (вставляється) сітка, чи торець сітки не заважає бджолам, коли вони заходять у вулик. Якщо можна фото внутрішнє дна. 2. Чи робляться пропили в дні, такі як в корпусі. 3. Ширина пропилу для проходу бджіл завелика на весну осінь. А коли потрібна добра вентиляція (влітку), то вкладка просто виймається повністю.
 8. А хто може порахувати приблизну собівартість такої рамки, цікавить вихід воску із світлої суші 145 рамки (фактично відходів немає при перетопці).
 9. Ви краще подивіться на об'єми сусідів разом по всим видам медів по В'єтнаму , Індії, Аргентини - що насторожує.
 10. А поцікавитися можна з якого ви району і села, як прізвище та ім'я вашого бригадира.
 11. В цьому році вперше попробував замінити двох маток на початку жовтня, сім'ї були закормлені, рамки практично повні, старі матки не червили - не було місця як мені здавалося. Дивився на вихідних через дві неділі після підсадки. Обидві матки почали червити, причому в тій сім'ї де практично не було місця під засів матка начервила пів рамки і ще третину другої, Це мене трохи напрягає, у мене такого раніше ніколи не було, з такими темпами вирощуваня розплоду боюсь, що можуть не перезимувати (просісти), почав шукати інформацію про осінню заміну маток , наткнувся на це відео, подумав може кому буде цікаво. На відео матки не стимулюються, а навпаки затискаються, де ви бачили стимуляцію такими дозами сиропу за раз 5-6 літрів.
 12. Video

  Забрус не соскребаеться. Первым движением ножа вверх подрезаеться, а потом уже движением ножа вниз соскребается подрезанный забрус.
 13. Video

  У мене менше 100 сімей... Але працюють вони швидко і вправно і на обрізці і на відкачці. Мені цікаво скільки часу вони можуть працювати в такому темпі і скільки днів підряд , що вони перед цим курять, нюхають чи жують, а якщо серйозно - чи можуть так працювати 5 днів на тиждень ну хоча б по 8 годин?
×