Jump to content

Сергiй

Активные Пoльзователи
 • Content count

  154
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67

1 Follower

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Полтавська обл.
 • Honey Extractor type
  Хордіальна (Меліса)

General Information

 • Пасека в
  Україна, Полтавська область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  МК 145, лежаки, двокорпусні
 • Порода пчел
  УС, Бакфаст

Recent Profile Visitors

875 profile views
 1. Курс доллара спецом кожен день понижують, яка буде ціна на мед при курсі 20 грн. за $, а такий курс намалюють. Думаю що експортери щось знають, тому і не купують мед. А ціна на мед 23-24 грн. , це ціна меду при курсі долара 18-20 грн (1,2-1,3 $).
 2. А на що потрібно зараз орієнтуватися в $ еквіваленті?
 3. Су́ка — самиця свійського собаки (Canis familiaris)- Вікіпедія
 4. Підтекст відео уже повторюється на ютуб просторі - "Чи варто займатися пасікою в подальшому з такою ціною на мед і її перспектив росту чи падіння" і на відміну від інших відео, автор ролика бачить світло в кінці тунелю особисто для себе, тільки для цього потрібно дуже багато працювати. А інші нехай думають, що їм краще робити.
 5. Порог рентабельности = 45624 грн. за год Доход от пчел - Затраты < 4723 минимальная зарплата - налог 921 = 3802 * 12 мес. = 45624 грн. за год
 6. Людина сказала, що якщо у Вас буде 50-100 бджолосімей і буде ціна 2$ оптова, то Ви не зможете прожити з пасіки продаючи мед оптом.
 7. Да по зимовке карника лучше, но какая пчела лучше работает на мед (основной взяток с подсолнуха), в частности в вашем регионе.
 8. Романович, дайте пожалуйста ссылку на видео. Если можна поясните кратко, почему на мед лучше карника.
 9. Підкажіть чи було в якій темі обговорення даного питання.
 10. Поэтому заготовители устраивают бойкот экспортерам на две недели.
 11. Заготувачі заєрзали, почали дзвонити, деякі дають 42, але більшість 40 . З їх слів "не будуть заключати договора з експортерами на поставку меду" як мінімум дві неділі. Чекаємо підняття ціни через дві неділі.
 12. Сетчатое дно: за и против

  А можно фото в закрытом положении, чем или как фиксируется (она случайно не на петлях, а то не очень видно, что за вставка между прилеткой и дном).
 13. Сетчатое дно: за и против

  Когда сокращаете летки в зиму если сокращаете, как защищаетесь от мышей, и какие летки весной. В этом году столкнулся с проблемой быстрого закрытия летков при перевозке. У меня на всю длину вкладышы прихватываю саморезами, когда было 20 шт , то как бы и не очень долго, а сейчас как то напрягает особенно летом при перевозке после липы, когда стоит жара и надо делать все быстро, чтоб не запарить пчел.
 14. Купив на пробу пару чорних лисонівських решітки, напливи є і не один десяток, сидідити з натфільком і шліфувати отвори , щось не дуже хочеться, а спонсорувати зарубіжного виробника з таким браком, щоб він і далі робив такі решітки, хочеться ще менше. Колеги в харкові на виставці покупляли зелені решітки, мені здалося, що на них менше напливів в порівнянні з чорними. Сам користуюся віндуриновими польськими, решітки старого зразка жовті і якісь м'якіші тактильно - більше подобаються. Бджоли УС ідуть через них нормально, але ставити їх потрібно між корпусами, які вже освоєні і повинен бути хоча б мінімальний взяток, якщо по іншому бджоли йдуть в ройку.
×