Перейти к содержанию

пасічник

Пользователи
 • Публикаций

  106
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

227

2 Подписчика

Profile Information

 • Место расположения
  м. Борщів
 • Интересы
  Матководство

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тернопільська обл
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  лежаки, багатокорпусні
 • Порода пчел
  Карніка

Посетители профиля

996 просмотров профиля
 1. Продам планку для серлильного станка боковивих планок в рамках на 4 сверла, розмір між сверлами 7 мм. Планка нова, брав собі 2 шт. з різними роозмірами між сверлами минулої зими в Гуслія по 600 грн. Зробив собі сверлильний станок , користуюсь планкою з роозміром між сверлами 5-7-9 . Другу планку можу продати ціна 550 грн.
 2. Таке явище може інколи траплятись , особливо якщо в сімї нема матки бджоли таку матку часто приймають . У вашому випадку матка вже почала сіяти то бджоли повинні молоду вбити, але всяке бувае, добре що побачили. Булоб шкода якби через це втратили племінну матку. В минулому році у мене в двох виховательках погризли маточники, на льотках були решітки, свищових маточників не знайшов. Поряд стоять нулеуси, підозрюю що також залетіли під час роботи з вихователькою.
 3. В моїй місцевості бідна кормова база , ще багато бджіл, якщо не посіють соняшник взятки слабкі, цього року хоч і було трохи соняшника , але нектаровиділення слабке . Від Пернера бджоли на висоті по меду і миролюбності, варотолеранс х пешец меду менше зате повні вулики бджоли, буде з чого весною продавати пакети. В 2016 брав Пешец х Ренсон швидко нарощуються, сильні сімї, на слабких взятках переганяють все в розплід , по меду добре на середніх і сильних взятках. Цього року взяв ще Пешец х Пернер дочок вже вивів результат буде видно на слідуючий рік.
 4. Віта Так , підкуповуе миролюбність і усидчивість , вибирав між 43 і 19 . В 43 незміг роздивитись номера материнки
 5. Замовив № 19 вже в дорозі на одну поменшало.
 6. Сьогодні день сонячний + 30 , перед цим два тижні дощів майже кожен день, прогноз погоди на тиждень знову дощі от і з соняшником пролітаем, хоч би собі щось принесли.
 7. Саженцы малины

  Я теж візьму на осінь 11 Крепиш і 11 Краса Росії .
 8. Продам суш рамка 230.

  Суш продана. Дякую, тему можна закрити.
 9. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Так Андрій, саме ця комбінація
 10. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Також маю цю матку. Острівна заливаеться сильно, навіть при слабкому взятку , дочки F1 працюють краще е і мед і розплоду досить.
 11. Вощина

  В мене вощина від Тупоти цьго року іде трохи хвилею як прошлорічна так і цьогоріна, раніше такого не було . Попри нижній дріт по краях частенько гризуть. Буду брати іншого виробника
 12. Продам суш рамка 230.

  Продам суш на рутовску рамку (435 / 230 ) по 35 грн. Е біля 120 шт. Половина рамок світлих, а половина кориневі, рамки в хорошому стані. Продаю бо перехожу на 300 рамку .
 13. Маю 2 матки ІО Пешец - Ренсон 2016 р. від Віталія. Матки від цих материнок дуже крупні, бджола вся сіра швидко нарощується , формують дуже сильні сім'ї. Миролюбність 4- але допустима, при відкритті вулика раз подимив і можна працювати. Несподобалось те що при огляді шумлять , погана усидчивість. В загальному хороша промислова бджола, може працювати на сильних взятках.
×