Перейти к содержанию

пасічник

Пользователи
 • Публикаций

  114
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

244

2 Подписчика

Profile Information

 • Место расположения
  м. Борщів
 • Интересы
  Матководство

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тернопільська обл
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  лежаки, багатокорпусні
 • Порода пчел
  Карніка

Посетители профиля

1 045 просмотров профиля
 1. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Цього року також придбав цю матку ооблітану на Langeoog , де стояв Раушевський Пешец, дочок від неї вже вивів результати побачу вже в слідуючму році
 2. Повністю погоджуюсь, обробку від кліща потрібно проводити в серпні препаратами довготривалої дії, на даний час добре справляются полоски (особисто користуюсь варостопом), оскілки 90 % кліща в ряозплоді . Заключну обробку проводять після виходу розплоду переважна більшість пасічників біпіном . Щавлева кислота методом сублімації перетворюєтся на мурашину, а мурашина кислота вбивае не тілки кліща вароадеструктор а і кліща акарапізвуді яких живе в трахеях бджіл. Пасічники борються з вароатозом , а яка ситуація з акаапідозом нам не відомо , трахейний кліч дрібний його не видно чи перевіряе хтось своїх бджіл, думаю що ні. Вітаю всіх колег з наступаючим новим роком !
 3. Обробляти краще осіню, коли у вуликах нама розплоду, часу займе павда більше зате менше хімії попаде у вулик, ніж при використанні біпіну
 4. Появились ось такі прибори є на 220 є на 12 в. http://www.medoprom.com.ua/inventar-dlya-obrabotki-pchel/749-isparitel-kisloty-dlya-okurivaniya-pchel-40-vatt-220-volt.html Може хтось вже користувався , може поділитись враженями.
 5. Вощина

  Вощиною від Тупоти користувався біля 10 років все було ок. до цьго року. В цьому році вощина пішла хвилями, можливо появилась підробка, а можливо виробник нахімічив.
 6. Вощина

  Якщо буде партія 100 кг. тоді можна домовитись, якщо нема то треба обеднуватись.
 7. Вощина

  Кожен виробник вощини виготовляе її з воску що здають чи міняють пасічники , хто дивився відео там все показано. Весь віск і вощина містять домішки парафіну , церазину і інші. Після цього відео більше не буду міняти віск на вощину любого виробника, збиратиму віск і шукатиму того хто виготовить вощину з мого воску.
 8. Вощина

  Цікаве відео, є над чим задуматись.
 9. Продам планку для серлильного станка боковивих планок в рамках на 4 сверла, розмір між сверлами 7 мм. Планка нова, брав собі 2 шт. з різними роозмірами між сверлами минулої зими в Гуслія по 600 грн. Зробив собі сверлильний станок , користуюсь планкою з роозміром між сверлами 5-7-9 . Другу планку можу продати ціна 550 грн.
 10. Таке явище може інколи траплятись , особливо якщо в сімї нема матки бджоли таку матку часто приймають . У вашому випадку матка вже почала сіяти то бджоли повинні молоду вбити, але всяке бувае, добре що побачили. Булоб шкода якби через це втратили племінну матку. В минулому році у мене в двох виховательках погризли маточники, на льотках були решітки, свищових маточників не знайшов. Поряд стоять нулеуси, підозрюю що також залетіли під час роботи з вихователькою.
 11. В моїй місцевості бідна кормова база , ще багато бджіл, якщо не посіють соняшник взятки слабкі, цього року хоч і було трохи соняшника , але нектаровиділення слабке . Від Пернера бджоли на висоті по меду і миролюбності, варотолеранс х пешец меду менше зате повні вулики бджоли, буде з чого весною продавати пакети. В 2016 брав Пешец х Ренсон швидко нарощуються, сильні сімї, на слабких взятках переганяють все в розплід , по меду добре на середніх і сильних взятках. Цього року взяв ще Пешец х Пернер дочок вже вивів результат буде видно на слідуючий рік.
 12. Віта Так , підкуповуе миролюбність і усидчивість , вибирав між 43 і 19 . В 43 незміг роздивитись номера материнки
 13. Замовив № 19 вже в дорозі на одну поменшало.
×