Перейти к содержанию

пасічник

Пользователи
 • Публикаций

  98
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

211

2 Подписчика

Profile Information

 • Место расположения
  м. Борщів
 • Интересы
  Матководство

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тернопільська обл
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  лежаки, багатокорпусні
 • Порода пчел
  Карніка

Посетители профиля

868 просмотров профиля
 1. Саженцы малины

  Я теж візьму на осінь 11 Крепиш і 11 Краса Росії .
 2. Продам суш рамка 230.

  Суш продана. Дякую, тему можна закрити.
 3. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Так Андрій, саме ця комбінація
 4. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Також маю цю матку. Острівна заливаеться сильно, навіть при слабкому взятку , дочки F1 працюють краще е і мед і розплоду досить.
 5. Вощина

  В мене вощина від Тупоти цьго року іде трохи хвилею як прошлорічна так і цьогоріна, раніше такого не було . Попри нижній дріт по краях частенько гризуть. Буду брати іншого виробника
 6. Продам суш рамка 230.

  Продам суш на рутовску рамку (435 / 230 ) по 35 грн. Е біля 120 шт. Половина рамок світлих, а половина кориневі, рамки в хорошому стані. Продаю бо перехожу на 300 рамку .
 7. Маю 2 матки ІО Пешец - Ренсон 2016 р. від Віталія. Матки від цих материнок дуже крупні, бджола вся сіра швидко нарощується , формують дуже сильні сім'ї. Миролюбність 4- але допустима, при відкритті вулика раз подимив і можна працювати. Несподобалось те що при огляді шумлять , погана усидчивість. В загальному хороша промислова бджола, може працювати на сильних взятках.
 8. На словах давали, але аналізи так ніхто і не приїхав брати. Певно вже раніше вони домовились опустити ціну. Ну щож запаси жирку е будем чекати.
 9. В нас вже пропонують 44 , але при такій ціні здавати не планую, хоч 3 роки стоятиме.
 10. Вывод маток

  Вчора був на своему другому точку, який знаходиться біля лісу, оглядав сімї на наявність кормів. Був здивований тим що в половини батьківських сімей, яким після обльоту в середині березня були поставлені трутневі рамки вже е відкритий розплід, або засів. В одній сімї був навіть запечатаний, виходить матка в цій сімї сіяла в трутневі комірки під час морозів. Іде інтенсивний приніс пилку з лісу, думав що строки виводу маток прийдеться перенести далеко, але побачена картина мене втішила. На основному точку що знаходиться біля дому в місті, тут знаходиться матковивідна пасіка ( 5 км від другого точка) картина зовсім інакша, розплоду в два рази менше і сімї слабші. Приніс пилку дуже слабий, ставив горохову і кукурудзяну муку, бджоли дуже гарно беруть, хоча розумію що вона не е повноцінним замінником.
 11. Осінь 2017\ Зима 2018

  Кліща нема. Ставив полоски варроастоп 15 серпня а на початку жовтня як вийшов розплід обробив димпушкою (венгерський тактік+керосин) в контрольних сімях впало 1-2 кліщі, а в декотрих жодного. Подумав щось тут нете взяв декілька сімей пролив біпіном , нічого невпало. Потім прочитав відгуки форумчан про варроастоп такі самі результати тоді заспокоївся.
 12. Осінь 2017\ Зима 2018

  Подивився відео Жені Рудя про те що робиться в Німетчині І був шокований раннім розплодом. Пішов дивитись до своїх : -1 сімя слабачок ,ще в одній обсипалось більша частина бджіл залишилось 3 рамки, коли розібрав гніздо то виявив розплід, в інших сімях вроді все гаразд зимують на дворі , сьогодні було +9 літало десь 20% сімей. В багатокорпусних частина клубів розпалась, позабирав верхне утеплення зробив більшу сквозну вентиляцію.
 13. ПАКЕТЫ, их производство и использование

  Остані 3 роки в деяких західних областях ( хмельницька, тернопільська, чернівецька, львівська , це які мені відомо } з кожним роком збільшуються площі посівів сонячника і тенденція ця зростае, оскільки на родючих грунтах урожаї вищі. Враховуючи те чо сонячник дае найбільші прибутки для аграріїв він займе одне з перших місць і на заході, недарма ж цього року в західних областях урожай меду вищий ніж у східних.
 14. О корме и кормлении пчёл

  Спілкуючись зі старшими пасічниками не один раз чув що лікують бджіл антибіотиками, а е такі що дають і для профілактики , в основному мають невеликі пасіки і мед реалізують в роздріб. Ці пасіники пройшли школу ще за союзу коли всі хвороби лікували антибіотиками, невсі пасічники мають тепер доступ до інтернету і вміють користуватись компютером, тому багато продовжують лікувати по старому. А закуповують без аналізів напевно ті що реалізують мед на Україні або відправляють в Азію де вимоги до вмісту антибіотиків нижчі ніж у Европі.
 15. У нас на західній Україні недавно їздили заготовачі з Кіровограда брали мед без аналізів по 46 з документами , 45 без документів в любій посуді . Цеж треба так їх приперло що і аналізів не брали, тому робіть висновки.
×