Перейти к содержанию

Kostya-Костя

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  468
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

664

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  111
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  багаткорп. 145мм.
 • Порода пчел
  Укр.

Посетители профиля

1 174 просмотра профиля
 1. Добрий день. Я вибачаюся. Маємо рамку хорошої якості та хорошої ціни,  будь яка кількість . Ціна залежить від кількості та складності продукції. Власне виробництво. Якщо цікавить телефонуйте за номером: 0982251326 Тарас.

 2. Дивився відео на каналі Фабро , де він чітко задав питання експортеру , чому ціна була 28 грн. а через тиждень 40 грн. ? На мою думку відповідь приблизно була така :
 3. "Мак не вродив і голоду не було " це ж мед і потреби його низькі а то й зовсім не потрібні , людство виживе . А от запилення рослин це більш важливіша роль в нашій галузі так , що цінами на мед нас будуть дивувати постійно, продукт не обов'язковий НА ЖАЛЬ.
 4. Подивився і я ваш канал , цікаво який масив липи (га) потрібен для бджіл (сімей) ? Дякую !
 5. Приїхали друзі до мне всі сидимо розмовляємо , всі розповіли як відпочивають в Європі , той машини в Україну ганяє , той запчастини по с/г ввозить і т д... і тут же починають яка херова влада , всі в один голос ! Сиджу дивлюсь , що кожен за кермо сяде п'яний і податки з них платить тільки один а держава і особливо Порошенко такі херові , що пз просто ! І тут мене за язик потягнуло сказати , що давайте може почнемо з себе і так може дійдемо до істини конкретно , що вам не вистачає ? Все більше після того ніхто не телефонує ... ))))))) дуже схожа ситуація й тут . Чи може хтось платить податки ? Чи може хтось хоче підприємця відкрити як в Полщі наприклад за 900 євро. тільки за відкриття ? Чи он як пише вище Андрій , прийдуть без вашо відома і на пасіці ревізію зроблять і штрафануть так що ... І море других прикладів можна навести . Чи можна боротись проти таких коливань 27 -40 грн. ? можна ! блогери закликали ! і так можна колективно гуртом боротись проти всіх негод . Он нам приклад Овдієнко молодець , настирно йде вперед , міг би вже давно плюнути , після того , що на нього писали а він вперед і все !
 6. А ви спробуйте і може пасічники вас зрозуміють ... Бо так ,будуть маніпулювати , щогось тож треба виходити.
 7. Це виклик ! Ну, то що настане час і для відповіді !
 8. Експортери сьогодні є завтра нема , а такі заводи це добре , хоч якась гарантія збуту . ИМХО.
 9. Карпатська бджола

  Pdf цікавий ! Почитав і зрозумів , що не помилявся бакфаст це гіібрид і ось йому ціна:
 10. Бідність , ось головна проблема ! Тому , що здають мед з під медогонки основна маса. Не чекають ціну . А щоб експортери знали , що пасічнику не жмуть кошти , ціна буде більш менш стабільна без великих коливань в 10 -20 грн.
 11. Народ ! Що по цінам чути ? прийоммммммммм !
 12. За то вчора по телебаченню показали які ж вони "класні "
×