Jump to content
Форум на ТочкУ

Kostya-Костя

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  484
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

695

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male

General Information

 • Пасека в
  111
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  багаткорп. 145мм.
 • Порода пчел
  Укр.

Recent Profile Visitors

1,575 profile views
 1. Поїхав сьогодні в розвідку по ріпаку, все сухе аж тріщить в таку землю мабуть і цей рік не засіють , ліс сухий аж дохлякою воняє, трактора оруть землю вологи нуль, сухі глиби вивиртають, ставки сохнуть , щось таке робиться... Якщо ще раз така зима , то яка там вже ціна , повстає питання про виживання. Схід сонях зібрав 5ц.га. постає питання, що засіяти, щоб хоть щось з вигодою зібрати, а ми ?) А, підлість в тому, що ситуація думки (чи плани) випереджає.
 2. Доброго Дня . Варостоп 13 пачок будь ласка. Відписав в ЛС.
 3. Зарплата в 25 тис.в місяць було б норм ? 12 т. Меду пасікам під ключ з своєю столяркою, вощина своя або заміна без доплати . І всі родичі жопа в милі можна потягнути , чи є сенс так працювати ?))) ( Це так дуже приблизно )
 4. Пасічникам ШАХ не поганий ... ну ,що хоч ми і в положені пішаків , будем шукати вихід . Час покаже ... Головне щоб не мат ! )))
 5. Ну, то шо ... Вже все обговорили ))) Робимо аферу !!! Всі даємо липові об'яви про продаж пасік ! Всі разом , колихнем ціною !йоптель ! )))
 6. В кого є на 100 відсотків на пасіці з запасом все для бджільництва . Та можливість брати такі меди як весняний, робінія, липа, гречка в великій кількості та в мінні продати в роздріб , проживуть в цей крах. Ще блогери завдяки своєї аудиторії проживуть , реклама своєї продукції і це дуже вірна метода , мають повне право.
 7. Не думаю , що хтось не продасть шоб не підвести інших ) , це тільки якщо є допоміжний заробіток . Або ідейні люди , справжні Українці які будуть всіма силами боротись. Та все одно це як типу уряд штучно гривню тримає а реаліі то другі. Як би це мед був стратегічний продукт ... ИМХО КОЛИ цей бізнес кинуть багато людей то тоді може через пару років щось буде з ціною на краще. ДНО ЩЕ ПО ПЕРЕДУ НА ЖАЛЬ.
 8. Ми що комусь до цього були потрібні , чому в усіх постах хтось ? ИМХО все просто , нема меду є ціна , є мед нема ціни і так у всьому.
 9. Що поробиш, ціна і попит буде тільки на потрібний товар.
 10. Читаю і бачу ,що всі тримаються на ентузіазмі типу скоро ціни , та прийдеться прощатись багатьом з цим бізнесом , дно ще не пробито ... Для норм ціни потрібно щоб і експортери ще закрились , залишиться декілька і норм. ) І піде ціна меду від витривалих пасічників та надійних експортерів.
 11. Доброго ранку ! Не читав вище і не знаю цін та наявність , чи буде в нявності 14 пачок Варофлу ? Якщо є то адреса в ЛС і скільки коштів ? . Дякую !
 12. Це для мене не наворот , просто забув на скільки виставив хвилин ))) і добре коли бачу , що коли вимкниться медогонка для розрахунку часу роботи , медогонка все ж таки на 42 рам.
 13. Дуже б хотілося щоб був циферблат таймер . А Блок Чудовий !
 14. Чим більше експортерів тим менша ціна , один з попередодних пропонують меншу ціну за кордоном щоб продати своє. А ще стало багато пасічників і перевиробництво . В результаті ціна вниз , чекаємо банкрутство експортерів та частину пасічників і буде ціна. Коливання ринку це нормально. ІМХО най кращий гарант збуту це наші заводи типу Біхайв.
 15. Добрий день. Я вибачаюся. Маємо рамку хорошої якості та хорошої ціни,  будь яка кількість . Ціна залежить від кількості та складності продукції. Власне виробництво. Якщо цікавить телефонуйте за номером: 0982251326 Тарас.

×
×
 • Create New...