Jump to content

katran54

Активные Пoльзователи
 • Content count

  249
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

421

About katran54

 • Birthday 06/27/1954

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Рівненська обл.

General Information

 • Пасека в
  Україна
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  укр.лежак, МФУ 300+212, Удав
 • Порода пчел
  з лісу+карпатка + карніка

Recent Profile Visitors

1,220 profile views
 1. Осінь-Зима 2019/20

  +10. Облетілись всього 4 сім"ї причому одна літає вже другий день.
 2. Осінь-Зима 2019/20

  Вчора пройшов другий раз біпіном. Де після першого разу було більше 100 кліщів на контрольках знову їх поклав. Це якийсь дурдом: за добу меньше 20 штук не впало. Це вперше за мій стаж стільки кліща. Що тепер третій раз обробляти? Ті роки після другої обробки падало від 0 до 3-5 кліщів. І в вароатолеранс впало до 30 шт.
 3. Осінь-Зима 2019/20

  Так обробляю але надіявся... Вчора хотів забрати рамку з середини гнізда де 02.10 була черва і меду пів рамки. Все ще є печатна черва і трішки личинок. Майже всі сім"ї носять пилок.
 4. Осінь-Зима 2019/20

  а чому такі думки були? Десь читав (може реклама ) що самі очишчаються тому очікував на меньшу кількість кліща
 5. Осінь-Зима 2019/20

  Розплоду вже нема. Пролив біпіном і на контрольках за добу від 20 до трохи більше 100 кліщів. І не зрозуміло для мене що в варотолеранс теж більше 100 кліщів (обробив усіх тільки перший раз), я вважав що в них має бути меньше всіх. І ще таке: не знаю для чого я ставлю полоски ( фумісан). Вони діють, кліщ падає але все одно треба біпін. Може даремно витрачаю свій час і гроші? Хто як вважає?
 6. Осінь-Зима 2019/20

  Вчора було +24 а сьогодні вранці всього +3 На тому тижні забрав полоски ( ставлю Фумісан ) і сьогодні пройшов перший раз біпіном. Ще не забрав кілька рамок з залишками черви і в кількох сім"ях є за заставною. І незабрав за заставною бо там зібрались по жмені бджіл в міні клуб. Як потепліє треба струсити і забрати ці рамки бо можуть замерзнути. В клубах всього кілька сімей, решта під верхом хоча утеплення забрав ще вчора.
 7. Осінь-Зима 2019/20

  Сьогодні забирав полоски і в одній сім"ї бачив і чув як трутень політав і зайшов у льоток. Матка цьогорічна.
 8. Осінь-Зима 2019/20

  Нуки стоять зверху то зразу знайшов молодих маток в обох сім"ях на своїх рамках (вниз не спустились), в одній сім"ї (слабшій) побачив як у клубку тягали вже мертву минулорічну матку, в другій тогорічну матку не побачив але надіюсь що бджоли зробили "правильний" вибір
 9. Осінь-Зима 2019/20

  Ще є в сім"ях по пів рамки яєць а всього черви ще 2-3 рамки. Скільки вже можна червити? Більшість вуликів такі важкі що насилу підняв щоб підставити пустий магазин під низ. Не став відкачувати в серпні напівзапечатані рамки з медом бо обіцяли заморозки яких не було. Поставив полоски а потім почався взяток з вереса і вже не можна було качати мед. Так що йдуть в зиму на вересі і трішки сиропу що не здорово. Побачу як перезимують. Вчора приєднав два нука до двох сусідніх сімей без пошуку маток, в нуках цьогорічні матки а в сім"ях минулорічні але добрі і ще червлять. Як дозволять бджоли то ще побачу яких залишать, але вже не дають перебирати гніздо.
 10. А рамки пробували обробляти?
 11. Весна-Літо 2019

  +17. Вже два дні несуть пилок і нектар з верби. Сьогодні принесли 1,6 кг. Пилком забивають рамки, мусив дати по одній суші не зважаючи на майбутнє похолодання. Черви є від трьох до п"яти рамок. Залишилось багато рамок з сівшим медом в гніздах і в запасі - навіщо стільки залишив?
 12. Весна-Літо 2019

  Полінувався бризкати для одного запаху щоб не билися. Переночували і забрав сьогодні заставну. Битих на дні немає а перед льотком є штук 10.
 13. Весна-Літо 2019

  Не червила одна матка. Сьогодні нарешті побачив засів але бджіл всього рамка ( як у відомому відео трохи раніше ). Постояв я біля вулика, подумав та й задавив ту матку а рамку з яйцями переставив до сусідньої за заставну. Ще й отримав за це під око
 14. Осінь2018\ Зима2019

  Повноцінний обліт. Пішов я від вас хлопці в "Весну". З святом, дівчата!
 15. Весна-Літо 2019

  В обід +14. Відбувся повноцінний обліт. Передивився майже всіх. Черви немає тільки в двох. Кормів хватає, у деяких виніс по рамці за заставну і розпечатав. Перейшов в "Весну - літо". Кілька бджілок бачив з пилком.
×