Перейти к содержанию

Николай S

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  2 489
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 818

2 Подписчика

Contact Methods

 • AIM
  0930789003
 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Место расположения
  кочую по Н-Северскому полесью
 • Интересы
  кочующая пасека монофлорно-медового направления

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Короп. 0930789003
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  МК 10х(300+145)
 • Порода пчел
  бакфаст, пробую другие пром. породы

Посетители профиля

3 088 просмотров профиля
 1. Можливо експортери думають інакше, професіонали 200+ будуть здатні кооперуватись по декілька районів і диктувати свою ціну,(готовий приклад Баскевич) а їм потрібна керована отара по 50-100сімей, що тягне все на горбу і голову не підійме.......
 2. Дивляться з точки зору надійності як здавача, тобто здатним швидко і безпроблемно зіскочити з гачка
 3. Згоден все в умовному порівнянні, хуторських "динозаврів" без гаджетів теж не враховано.
 4. дані опитування повністью підтверджують, що близько 50% меду на руках, що і треба було довести.
 5. Помиляетесь, писанина адресована не тільки їм а і сомневающимся " сдавать или ждать"
 6. У їх вибір не великий, хоч слухати і робити, що пасічники кажуть хоч мірятись на кочерзі чий завод наступний здавати у брухту.
 7. Доброго вечора . Навіть якщо медозбір не зменшиться, то не факт що будуть здачі по сьогоднішнім цінам, сотенники сьогодні змушені зимою не працювати в столярці на власну пасіку а шукати підробіток на стороні, для підтримки штанів, більше сотні на горбу не потянеш, потрібні вкладення в обладнання, хто буде вкладати в те, що не дає моживості вижити не говорячи про розвиток? Іншими словами можна трактувати наступне: любителі що забезпечують 60% здач контингент вразливий і не гарантує реалізації меду, далекоглядний експортер, якщо він дійсно такий, повинен не ставити ставку на лишки любителя(до 100 сімей), а повинен перевести свій погляд на тих пасічників, що пнуться до промисловиків(хоча ще і на середнячків не тягнуть). закупівельна ціна на мед повинна містити в собі не лише собівартість для гідного життя пасічника а і запас на розвиток. На цьому думаю можна закінчити розмову про поточний момент, ситуація вроді всім сторонам зрозуміла. Що до конкретних дій відносно ціни та покращення ситуації, на мій скромний погляд для відновленя довіри пасічників експортерам варто першим кроком декларувати мінімальну закупівальну ціну для пасічника нижче якої закупка припиняеться взагалі і тонем разом а меду за безцін не скуповуєм. Сам рівень такої ціні повинен бути не нижче 90% собівартості озвученої на круглому столі, лише цей крок зможе дати надію на стабільність в подальшому.
 8. Важен сам факт наличия тех мощностей, деньги вложены и их нужно отбивать,за чей счёт догадайтесь сами. Мабуть правильно, в березні, але якого року знати не можу.
 9. Я тот пост написал, что бы призадумались сколько халявщиков сидит на нашей шее, за заработанные на нас деньги построили мощностей в два раза больше чем рекордный експорт прошлого года, а теперь на перегонки скидают цену для импортёров, в расчёте на нашу с вами доверчивость и трудолюбие. Если плащущие вырежут на брухту половину оборудования никто этого и не заметит. Не в том я возрасте, что бы бегать и менять тапки на лету, сказал давно уже 2 года подсолнух не сдаю, жду 2 бакса, буду ждать скоко надо, думаю не долго осталось.
 10. дак то он делился токо с таможней, остача его лично а на фирмах скоко ртов........своих и смотрящих....
 11. стабільний нуль, легка хмарність все тихо навулиці......зате в столярці треба навушники +25
 12. може село маленьке а липи повно, а може то така "липа" ......
 13. та я ще не встиг висловитись чим стимулювати пряником чи кнутом, може то теж деза не спішіть з висновками, хай прокоментує.....
 14. тут на форумі люди пишуть , що можете прокоментувати? може науковців треба стимулювати
 15. Ну от прикормили а тепер пора свою ціну вставляти.
×