Перейти к содержанию

dust

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  688
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент dust

 1. Угорський тактик зараз можна змовити в мене . Пишіть у приват
 2. Футбольная

  Якщо хорвати вжарять французів - то Україна друга команда світу !!!
 3. Цікаві фото

  Ось так треба збирати пилок
 4. Продавець пропонує ціну. Скільки рамок розплоду хочете?
 5. Препарат маврік дуже цікавий з точки зору використання в боротьбі з кліщем Варроа. В цій темі всі можуть ділитись цікавою інформацією про даний препарат, опонувати до дописувачів у спірних питаннях, допомагати один одному в придбанні і використанні мавріку.
 6. Нарешті придбав МАВРИК , кому потрібний - пишіть в приват
 7. Прививочний ящик

  Вже календарна зима закінчується. І самому пора пробуджуватись від зимивої сплячки. І згадав я про прививочний ящик Imker DE . Бачу що такої теми нема. Невже ніхто з форумчан некористується? Пошук на форумі дав тільки дві зсилки. І знайшов навіть креслення птрібного ящика. То може хто виготовляє такі ящики щоб не робити самому ?
 8. Карпатська бджола

  Не можу натішитись матками від Саші та Лілії Берциків - взяв у минулому сезоні три матки для проби, з яких одну у відводку не прийняли а дві інші показали себе з якнайкращої сторони по незлобливості - відкриваю потолочину то бджола опускається нижче верхніх брусків рамок, і ніодна бджола непіднімається в повітря. Перезимували на відмінно у 4-ракових відводках. Із-за того що в березні два тижні була зима і у гнізді було тільки чотири рамки , то в 15-х числах квітня спостерігалась нехватка льотної бджоли і сім"я притормозила розвиток і мало носила меду з садів, але з першого травня прямо вибухнула розвитком. Матки м"яса не жунуть, бо на кожній рамці гнізда по кругу іде полоса меду в 6-8 см і крайні дві рамки з медом ( це у лежаку). Дно сім"ї чисте. Тепер буду спосторігати як себе будуть поводити дочки від них на моєму місцевому трутні.
 9. Я все говорю з своєї практики. Сам отримував матки із Закарпаття і прийшла матка жива а бджоли супроводу мертві - а посилка в дорозі тільки одна доба. Мабуть причина в чомусь іншому.
 10. Проблем з матками немає і при самій дальній пересилці з самого Заходу України на її Схід і НП - в дорозі 5 днів і все нормально.
 11. Цікаві фото

  Пилок іде...
 12. Весна/Літо 2018

  В мене вулки товсті і всередині мають пінопласт або гофрокартон, то ніодна сім"я не викучується, хоча деякі стоять на сонці.
 13. Я на одному точку об"єдную сім"ї. "Вулик пустий" переношу на умовну пасіку "Пусті вулики" щоб мати реальний облік сімей на реальному точку. Але при застосуванні функції "Усі огляди" ці вулики з точка "Пусті вулики" теж попадають в загальний облік. А це "нехорошо". Отже виходить що потрібно на подобі КОРЗИНИ щоб туди складати і забирати назад пусті вулики але в огляди вони не попадали.
 14. Розношу в електронний журнал роздані сім"ям рамки з сушниною чи вощиною і виникла ніби поблемка - я на пасіці працюю 19.04 а розношу дані "Рамки" в ел.журнал сьогодні - 22.04 . Огляд сім"ї я можу проставити сьогодні - 19.04, а якщо розношу кількість даних рамок то програма автоматично проставляє дату 22.04, а треба щоб я міг в ручному режимі проставити дату -19.04. Можна так зробити ? і ще було б добре щоб додані рамки відображались і сумувались у таблиці. Ще у функціоналі "рамки" треба добавити такий тип як " будівельна рамка"
 15. Варіант 4 р.р. , звичайно, кращий але зразу як переселите пакет у вулик. то можете поставити рамку з вощиною і обов"язково давайте декілька днів у годівницю ввечері по 0,5 л сиропу 1:1 для старту. Не прогадаєте. І ніякі рамки з чужим медом купувати не треба. З підкормкою бджоли швиденько натягнуть вощину.
 16. Тут скоріше може стояти питання щоб не була замала доза препарату на одній пластині і завелика на іншій, якщо тактик добре не змішується з рослинною олією. Про наслідки вже не буду говорити. Це просто треба вивчити способом експерименту і потім нам розказати.
 17. Тут невідомо як тактик буде розчинятись у маслі, а скоріше не буде розчинятись, а буде як і вода знаходитись внизу масла. І невідомо як так званий розчин масла і тактику буде всмоктуватись пластинками. Мабуть, щоб себе самого не перехитрити, краще обробити методом поливу розчином 2 л води і 1 мл тактику . Це вже перевірено і тут тактик не підведе.
 18. Весна/Літо 2018

  Парадокс однако. В нас на Буковині щодня +22+26С. Тепер вже дощику просимо в Бога, щоб не було посухи.
 19. Весна/Літо 2018

  Хочу підкорегувати назву теми "Літо/літо 2018 р " бо зима закінчилась 29 березня 2018 року і зразу почалось літо - нічна температура + 10С а днем до + 26 С і так кожен день без зниження температури, хіба що через день троха вітри допікають
 20. Все таки треба дочекатись щоб закінчився взяток і тиждень почекати - а потім спокійно качати. Для таких випадків коли дуже кортить попробувати свіжачка в мене є однорамкова медогонка - викрутив 1- 2 літри і зразу його з"їв.
 21. Цікаві фото

  Те що пече...
×