Перейти к содержанию

dust

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  696
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент dust

 1. Всім кому ще потрібен угорський тактик - пишіть в приват. Термін придатності тактику до 09.2019 р.
 2. Препарат маврік дуже цікавий з точки зору використання в боротьбі з кліщем Варроа. В цій темі всі можуть ділитись цікавою інформацією про даний препарат, опонувати до дописувачів у спірних питаннях, допомагати один одному в придбанні і використанні мавріку.
 3. А як вам такий метод. Правда нічого не розумію
 4. На днях буде ще 1 л мавріку - пишіть у приват
 5. Цікаві фото

  Добре , дякую. Вже пару днів з ним спілкувався, тепер щеє причина подзвонити
 6. Цікаві фото

  Ось так треба збирати пилок
 7. Цікаві фото

  Це відео та фото нарив у фейсбуці аж у Сербії. Хто має зв"язки, то могли б підставити плече
 8. Цікаві фото

  Не знаю чого, але моя чуйка говорить що таким інструментом краще розпечатувати рамки. Може і помиляюсь . І все таки купив би, а скоріше попробую зробити сам якщо не перегорю.
 9. Цікаві фото

  Це спеціально для наших умільців. Я перший у черзі.
 10. Ще раз перевірив приват - не побачив Вашого повідомлення. Відповів у приват
 11. Угорський тактик зараз можна змовити в мене . Пишіть у приват
 12. Футбольная

  Якщо хорвати вжарять французів - то Україна друга команда світу !!!
 13. Продавець пропонує ціну. Скільки рамок розплоду хочете?
 14. Нарешті придбав МАВРИК , кому потрібний - пишіть в приват
 15. Прививочний ящик

  Вже календарна зима закінчується. І самому пора пробуджуватись від зимивої сплячки. І згадав я про прививочний ящик Imker DE . Бачу що такої теми нема. Невже ніхто з форумчан некористується? Пошук на форумі дав тільки дві зсилки. І знайшов навіть креслення птрібного ящика. То може хто виготовляє такі ящики щоб не робити самому ?
 16. Карпатська бджола

  Не можу натішитись матками від Саші та Лілії Берциків - взяв у минулому сезоні три матки для проби, з яких одну у відводку не прийняли а дві інші показали себе з якнайкращої сторони по незлобливості - відкриваю потолочину то бджола опускається нижче верхніх брусків рамок, і ніодна бджола непіднімається в повітря. Перезимували на відмінно у 4-ракових відводках. Із-за того що в березні два тижні була зима і у гнізді було тільки чотири рамки , то в 15-х числах квітня спостерігалась нехватка льотної бджоли і сім"я притормозила розвиток і мало носила меду з садів, але з першого травня прямо вибухнула розвитком. Матки м"яса не жунуть, бо на кожній рамці гнізда по кругу іде полоса меду в 6-8 см і крайні дві рамки з медом ( це у лежаку). Дно сім"ї чисте. Тепер буду спосторігати як себе будуть поводити дочки від них на моєму місцевому трутні.
 17. Я все говорю з своєї практики. Сам отримував матки із Закарпаття і прийшла матка жива а бджоли супроводу мертві - а посилка в дорозі тільки одна доба. Мабуть причина в чомусь іншому.
 18. Проблем з матками немає і при самій дальній пересилці з самого Заходу України на її Схід і НП - в дорозі 5 днів і все нормально.
 19. Цікаві фото

  Пилок іде...
 20. Весна/Літо 2018

  В мене вулки товсті і всередині мають пінопласт або гофрокартон, то ніодна сім"я не викучується, хоча деякі стоять на сонці.
 21. Я на одному точку об"єдную сім"ї. "Вулик пустий" переношу на умовну пасіку "Пусті вулики" щоб мати реальний облік сімей на реальному точку. Але при застосуванні функції "Усі огляди" ці вулики з точка "Пусті вулики" теж попадають в загальний облік. А це "нехорошо". Отже виходить що потрібно на подобі КОРЗИНИ щоб туди складати і забирати назад пусті вулики але в огляди вони не попадали.
×