Jump to content

dust

Активные Пoльзователи
 • Content count

  913
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,839

5 Followers

About dust

 • Rank
  050 670 35 98
 • Birthday 09/27/1962

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  м.Чернівці
 • Interests
  бджільництво, рибалка

General Information

 • Пасека в
  Чернівецька обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  лежаки
 • Порода пчел
  карпатка

Recent Profile Visitors

4,895 profile views
 1. Цікаві фото

  Ще такий сучасний медовий локомотив
 2. Сьогодні в м.Чернівці в 15-00 було +9, а в селі на пасіці пішов перший пилок у вулики - зацвіла ліщина. Але літ бджіл ще не інтенсивний . ходки за пилком були тільки з окремих вуликів.
 3. Цікаві фото

  Портрет наших вихованок у всій красі
 4. Я вже давно знаю що я продаю, бо сам міряю вже три роки , але автоматика не дуже працює. Якраз мед краще носять місцеві гібриди від хороших маток, а в основному морфометрія таких маток вказує про гібридизацію і приналежність до породи десь в рамках 75-90 %.
 5. А роздрукований бланк морфометричних промірів треба прикріпляти до кожнкого пакета із 100 чи достатньо одного найкращого?
 6. Гыыы

  Фільологічні дослідження. Коли доречно і потрібно вживати слово «курва» Слово «курва» є вигуком, що виражає широкий спектр емоцій. Наприклад: Ліфт, останній поверх. - Вам вниз? - Нє,курва, вбік! - Тещо, Вам плита потрібна? - Газова? - Нє, курва, мармурова! Суд, - свідок, що Ви робили 16 березня 2016 року об 11 годині 42 хвилини? Свідок, - ну, я сидів у кріслі з календарем і дивився, курва, на годинник! Залізничниця запитує у чоловіка, що біжить за поїздом і розмахує руками: - Чоловіче Ви, що на поїзд запізнилися? - Нє, курва, я його з вокзалу виганяю! Приходить хлоп до лікаря і висовує такий маленький-маленький член. Лікар дивиться і питає. - Скаржитеся? Хлоп: нє курва, похвалитися прийшов! - У мене хом'як помер. - Що просто взяв і помер? - Ні, курва, зі спецефектами! Підходить на базарі чоловік до бабки , яка торгує картоплею. - Бабусю, у Вас картопля на посадку? - (єхидно) - нє, курва, на зліт! Стає мужик іншому на ногу в автобусі. - Ой вибачте! - Ти що, курва, інтелєгент? - Ні, ні, що Ви... таке ж бидло як і ви! Війна, через окоп переїхав танк. Один солдат іншому. - Шо, Йване, обісрався зі страху? - Нє, курва, від скаженої ненависті до ворога. - Вам батон нарізний? - Ні, курва, гладкоствольний! Вранці виходжу з душу з намотаним рушником на голові, мій питає. - Ти, з душу? - Нє, курва, з Мальдівів прямим рейсом! Начальник - секретарці. - Зберіть всіх співробітників на нараду, терміново! - По селектору? - Нє, курва, через «фейсбук», так скоріше буде! Йде мужик в одному чоботі. - Чоловіче, Ви, що чобіт загубили? - Нє, Курва, Знайшов! - Дайте, будь ласка, мотузку і мило. - Ви, що, вішатися зібралися? - Нє, курва, зараз помиюся і в гори! - Я забула вдома праску вимкнути! - І, що, у тебе тепер все згорить? - Ні, курва, все погладиться! Секретарка. - Номер, який Ви надали, не відповідає ... - Що, зовсім? - Ні, курва, перші дві цифри відповіли, а решта мовчать!
 7. Цікаві фото

  Приємно для очей наших... маленький бджолопоїзд
 8. Як би ми тут не переконували один одного у своїй правоті - одне точно, зараз велика криза у бджільництві , і її треба пережити. Тому постійно зимою рахую скільки мені треба бабосів на наступний рік і де їх взяти, складаю бюджет на рік по основних витратах спочатку , а вже потім по доходах, що і скільки продати, а якщо "прольот" з однією позицією, чим можна її замінити. Так мені легше жити , бо є вправи для мозку. І ніхто в моїх проблемах у більшості випадків не винен , бо десь помилився, десь не допрацював, десь перестарався. Думаю, що так у кожного... це життя
 9. Я знав що вам сподобається така пропозиція. Тільки під заставу незнаю що взяти - банки беруть в 3-кратному розмірі від суми кредиту. Знову погано ?
 10. Ну тоді треба ставити питання щоб пакетчики давали пакети в кредит і розрахунок щоб відбувався восени, а краще зимою, а якщо нема ціни на мед , то не віддавати гроші за пакети !
 11. Це ж сільське господарство ! Але снаряд два рази в одну воронку не попадає.
 12. Тут якраз синиця в руках коли є бджоли у вуликах, а коли продав пакети , то нема ні синиці в руках, ні журавля в небі. Якщо є бджоли у вуликах, то може бути меду 20-30 л, а може бути і 70-100 л - це як бог дасть, і ще в придачу рамки відтягнуті, забрусний віск і т.д. А якщо пакети продав - воску бракує, рамок нема, бо нема кому тягнути, воску нема, меду нема і т.д.
 13. Ціни на цукор

  Ось так!
 14. Ціни на цукор

  Слухи про сильне падіння ціни на цукор до 350 грн/ мішок в темі про вартість пакетів у 2020 році в м.Чернівці ще не підтвержуються і наданий час в межах 505 - 515 грн. Цитата: Я сам удивился такой цене сегодня на базе. Продавцы говорят, что с понедельника цена резко упала. Наверное Индия сахару подкинула на мировой рынок.
×