Перейти к содержимому

dust

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  337
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

497

1 подписчик

О dust

 • День рождения 27.09.1962

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  м.Чернівці
 • Интересы
  бджільництво, рибалка

Previous Fields

 • Пасека в
  Чернівецька обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  лежаки
 • Порода пчел
  карпатка

Посетители профиля

2 174 просмотра профиля
 1. Для виготовлення підставок Вам є зміст звернутись в пункти прийому металу, там завжди можна знайти куски арматури чи кругляка по хорошій ціні
 2. це магнітний тримач для зварювання
 3. Ціни на цукор

  Я теж дмаю троха прикупити, щоб на наступну осінь бути вже на коні Надумаєш - здзвонимося, дам точніші координати.
 4. Ціни на цукор

  Вчора у м.Чернівці товариш взяв 10 мішків по ціні 600 грн., а я десь місяць тому брав тонну по 750 грн за мішок
 5. Гарна книга як по формі так і по змісту, та вже маю екземпляр у м"якій обкладинці ще з кінця минулого століття, який неодноразово перечитував. Тому всім рекомендую.
 6. А на мою думку спочатку треба пробивати канали продажу меду, а як вже буде прокладена ця доріжка, тоді і сайт зробиться в допомогу.
 7. Карпатська бджола

  В кого яка думка? В мене деякі матки карпатки вже в двадцятих числах серпня значно скорочують яйцекладку, і чим би я її не стимулював, і до середини вересня в цих сім"ях розплоду немає. Сила цих сімей нижча середньої на даний час, але зате весною вони найраніше стартують і в двадцятих числах квітня дають повноцінний пакет. Я б не звернув увагу на це, та недавно подзвонив мені знайомий, якому продав пару маток весною і питає, що таке що в кінці серпня матки перестали сіяти і розплоду практично немає. Тоді йому й розказав про такі свої матки. Це добре чи погано?
 8. Дым пушка

  Ось поміняв мідну трубку на нержавійку термостійку і проблема з "пів-на шосту" відпала автоматично. І нагрівається вона більш рівномірно - це факт.
 9. С днём рождения!

  Усім щиро дякую !!!
 10. Дым пушка

  Так вийшло що ввечері була дуже вітряна погода і я переніс обробіток на ранок - отримав такий конфуз
 11. Дым пушка

  В цьому році і я замітив таку ж ситуацію в себе на пасіці. Звечора дав сироп, а зранку обробив сім"ї димпушкою, і через хвилин 15 після почався армагедон на пасіці - таке враження що всі бджоли вилетіли з вулика і щось шукають Такого ще не бачив..Думав що розбомблять слабачків, але минулось - розбомбили одну слабеньку безматочну сім"ю, яку мав план під"єднувати до сусіда, але не встиг. Бджоли вирішили проблему по своєму, щоб я довго не чухався. Дане відео якраз підтвердило мої здогадки, що обробляти треба тоді коли ще не гудуєш.
 12. І знову я став дідом

  Дідусю Михайло !!! Найщиріщі вітання Вам і Вашій родині, Всім міцного здоров"я , всяких гараздів, Божого благословення - від пасічників Львівщини і Буковини !!!
 13. Щоб не флудити сусідню тему, повернемося до питання про кількість качків, або вистрілів. Про це детально написано в журналі "Пасіка" № 6 за 2013 рік в статті родоначальників димової гармати В.Гайдара та В.Паппа "Фумігатори в боротьбі з кліщем Варроа" Якщо сім"я займає два корпуси даданівських рамок, або в лежаку більше ніж 10 рамок, то я даю 2 качки (2 мл розчину), а якщо меше 10 рамок - тільки 1 качок.
 14. Отримав тактик із строком придатності до 03.2019 р. Пишіть в приват.
×