Jump to content
Форум на ТочкУ

serega

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

1 Follower

About serega

 • Birthday 12/21/1967

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Первомайськ Миколаївська
 • Interests
  Тільки бджільництво

General Information

 • Пасека в
  Первомайськ
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежак
 • Порода пчел
  Українська степова, помісі

Recent Profile Visitors

877 profile views
 1. Всім дякую за привітання. Тільки но подивився і на душі стало так легко і приємно. Вдалої зимівлі всім.
 2. Мабуть Коржа треба дійсно прочитати, і я так гадаю , уважно. Але я вже деякий час пробую знайти хоча б якусь інформацію про 18 ти рамковий вулик, його опис, креслення, і все марно.Було б мені цікаво порівняти оригінал з моїм шедевром.В нас ці вулики ще називають колгоспними. А інформації нема. Погано.
 3. Я так розумію, що мабуть нічого перероблювати не потрібно. Варто спробувати так як воно є. Чесно кажучи я більше хвилювався не за зимівлю, а за літню спеку, й за те як їм бідолагам прибиратися у цьому вулику. Але вже скоро спробую і все стане ясно. А Коржа потрібно прочитати.
 4. Я про таке кажись читав на жовтому форумі . Тему не помню але щось теж лежаків стосується. там ще під наставку відкидна нога йде, а ще дах не на петлях, а на петлях тільки надставка. в іншому випадку наставка теж на петлях, а до передньої стінки по верхньому краю прикручені металеві кутики, які не дають надставкі перекидатися .
 5. Судячи з усього, це так. Дякую за пораду, верхній чіпати не буду.
 6. Дякую за пораду, напевно я так і зроблю , але ще й чопик посаджу на клей пва .А ще думав не тільки про нижній , а й верхній також пропиляти до центру, щоб обидва були на одному рівні. Або не треба цього робити і верхній залишити так як є.
 7. В мене виникла думка, що можливо верхній льоток не чіпати, а от нижні , вони до речі зроблені діаметром 25 мм, то їх розширити по ширині прильотного бруска висотою круглого, теж 25 мм.Ось якось так.
 8. А які думки можна висловити про цей екземпляр, теж 18 ти рамковий і теж льотки зроблені круглі.
 9. Погоджуюсь повністю. але , що тоді робити мені, коли в придбаних вуликах три круглих льотка, щей й цікаво розташовані-два знизу коло бокових стінок і один зверху посередині. Мабуть залишу так як є і подивлюся, що з того вийде.
 10. Дуже цікаве питання про льотки в 18 ти рамкових вуликах. Багато різних комбінацій використовують пасічники в таких вуликах. Та й в 16 рамкових все по різному. А як воно для бджіл краще , то тлумачать кожен по своєму. В мене є така думка що потрібно робити два льотка в гніздовому корпусі посередині , нижній прорізний десь 25 сантиметрів довжиною і 8-10 міліметрів висота, і верхній 25-30 мм круглий. В магазинному корпусі тільки один круглий. В тих вуликах , що я придбав, взагалі три круглих льотка в гніздовому, два по краям внизу і один по центру вверху. От і розберись.
 11. Дякую за запрошення в тему. І язиком і мовою я володію. Тема як для мене дуже цікава.Взагалі я тільки читаю повідомлення від майстрів своєї справи, бо сам тільки вчуся. Шість років тримання бджіл то це початківець. Про обмеження матки чув, але різні методи.Хто на шести рамках обмежує, хто в ізоляторах. Яскраво виражений взяток буває десь рік через два, сонях. А так тільки квіти. Акація теж не завжди.
×
×
 • Create New...